vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ

Αποσυνδεδεμένος tastza

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
  • DivideD+ODYSSEAS, EXTREME+A2TM
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #90 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 16:09 »
Ολο το concept θυμιζει telemarketing οζονοποιημενο νερο κλπ.Συμφωνω με την συνατμιστρια VILIANA οτι θα περιμενα κατι ποιο solid απο εναν γιατρο. Βεβαια τον ανθρωπο δεν πρεπει να τον σταυρωσουμε επειδη δεν μας αρεσει ο τροπος που κανει την παρουσιαση του.Οσα λεμε εδω στο forum λεει και αυτος (η του τα γραψαν να τα πει) τουλαχιστον δεν λεει αερολογιες και βλακειες του τυπου υγρο στους πνευμωνες, πνευμονικο οιδημα, ανακοινωση FDA.Εν κατακλειδι εαν ημουν ακομα καπνιστης δεν θα με επειθε να  παρω η/τ, και επισης δεν θα τον προτεινα και τωρα σαν  απαντηση προς τους πολεμιους του η/τ.

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #91 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 16:12 »
Θυμιζει λιγο Φυκιωρη,τι να κανουμε.  :laugh1:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FbIcAw5BpME&feature=related[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος Viliana

  • **
  • 229
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Άτομο παρφαί και περικολόζο :P
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #92 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 16:18 »
Οκ απλώς -προσωπική μου γνώμη-με όλα τα αίσχη που ακούμε συνεχώς έχουμε φτασει να συμβιβαζόμαστε και με τέτοια με τη λογική του μη χείρονος βελτιστου .....Γιατί για μένα αυτό είναι το να δεχθούμε/εκλάβουμε αυτό το βίντεο σαν...μάννα εξ ουρανού!

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #93 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 16:23 »
Βιλιανα οπως και να χει ο ανθρωπος ειναι παθολογος.Εδωσε ονομα και επιθετο οποτε δεν ειναι τυχαιος.
Στη φωτογραφια που ανεβασα πιο πριν αναφερεται σε υγρα χωρις νικοτινη και χωρις Προπυλενογλυκολη.
Και ναι δε χρειαζεται να εισαι γιατρος για να καταλαβεις οτι ατμιζοντας γλυκερινη σκετη χωρις νικοτινη ειναι λιγοτερο βλαβερο απο ενα κ.τ.Ισως να μην ειναι και καθολου βλαβερο.
Εγω θα τον ηθελα στο φορουμ μας.Αν μη τι αλλο θα μπορουσαμε να τον ρωτησουμε πολλα.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 04, 2011, 17:01 από panosfc »

Αποσυνδεδεμένος tastza

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
  • DivideD+ODYSSEAS, EXTREME+A2TM
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #94 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 16:35 »
Φυσικα οταν χτυπανε απο παντου το η/τ ειναι κατι θετικο και αυτο το video αλλα θα προτιμουσα να το ειχε κανει χωρις να εχει συμφερον για να μη φερνει τα αντιθετα αποτελεσματα.Εγω ξερω τι ατμιζω εχω ρωτησει εχω ψαξει,καποιος αλλος θα πει οτι τα λεει  μονο και μονο για να πουλησει πακετα η/τ.

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #95 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 17:00 »
http://www.youtube.com/watch?v=E5RFDqxHyTQ&feature=share

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 03, 2011, 22:26
   γιατι πολλα λεγονται και ακουγονται και εχω βαρεθει να απανταω σε αερολογιες!
:thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :respect:

Αποσυνδεδεμένος Στράτος

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #96 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 17:11 »
Για να παρει την συνταξη του πρεπει να καταθεσει το διπλωμα του...(αν κανω λαθος διορθωστε με παρακαλω)
και ετσι οπως εχουν γινει οι συνταξεις , δικιο εχει ο ανθρωπος να προωθηση το η/τ και να βαλει και κανα ευρωπουλο στην τσεπη του......μην μου πειτε οτι τον επειασε η καλοσυνη και εκατσε να κανει ενα βιντεακι για το η/τ........δεν τον αδικω παντως.......καλα κανει και οπως ανεφερα σε προηγουμενο ποστ να μας πει και ποιο ειναι το πιο ασφαλες η/τ....την μαρκα του.......

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #97 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 18:54 »
Μετά τις αποκαλύψεις facebook κτλ. αφαίρεσα κι εγώ το βίντεο από το αρχικό θέμα με τα άρθρα για την υγεία. Όχι ότι δε συμφωνώ με αυτά που λέει αλλά μπορεί να δώσει εύκολα λαβή ότι το κάνει για ιδιοτελείς σκοπούς, οπότε χάνει την αξιοπιστία του και μαζί με αυτόν την χάνει και όλο το θέμα.  :(

Αποσυνδεδεμένος tastza

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
  • DivideD+ODYSSEAS, EXTREME+A2TM
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #98 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 18:56 »
Σωστος ATMO  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος trabakoulas

  • **
  • 218
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #99 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 19:04 »
Καθαρα διαφημιση παιδια δε θελει και ιδιαιτερη εξυπναδα να το καταλαβει ο οποιοσδηποτε. Γιατρος ειναι, αυτο δεν αμφισβητειται, αλλα προκειται καθαρα για εσκεμμενη ανθυποβολη που γινετε για προωθηση του ΗΤ. Προφανως εχει καποιο συγγενη-φιλο, εμπορο ΗΤ στο Ρεθυμνο.
Φαινετε καθαρα πως δεν γνωριζει και πολλα για το θεμα, και τα επιχειρηματα που χρησιμοποιει δεν εχουν καμια σχεση με την ιατρικη, ειναι επιχειρηματα που θα μπορουσε να χρησιμοποιησει ο οποιοσδηποτε.

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #100 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 20:21 »
Γραφει καποιος οτι το η/τ ειναι βλαβερο, εξυπηρετει συμφεροντα.
Γραφει καποιος αλλος επωνυμα και μαλιστα Γιατρος,
οτι ειναι καλυτερο το η/τ απο το κ/τ
και αυτος εξυπηρετει συμφεροντα.
Ολοι οτι και να λενε, ειναι υποπτοι για εξυπηρετηση συμφεροντων.
Ας διαλεξουμε τελος παντων ποιοι εξυπηρετουν και ποια συμφεροντα
συγκεκριμενα και οχι αοριστα, εχω βαρεθει εδω και καιρο την συνομοσιολογια,
ολοι ειναι υποπτοι, οτι και να πουν.
Και εγω που μου ειδα την διαφορα  στον εαυτο μου απο το η/τ και το λεω,
μηπως ειμαι υποπτος ;;
 :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος Στράτος

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #101 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 20:37 »
Νομιζω φιλε Νικο δεν λεει και τιποτα διαφορετικο και επαναστατικο απ οτι λενε ολες οι εταιρειες και οι πωλητες του η.τ........
Αναμφισβητητα ειναι πιο ακινδυνο απ το κ.τ δεν το συζηταμε και γιαυτο ολοι οσοι ειμαστε εδω , ειμαστε για τον ιδιο λογο........μας ενωνει το η.τ
Απλα δεν θελουμε νομιζω να μας περνανε και για Μ@λ@κες μερικκοι μερικκοι........ατμιστες ειμαστε οχι Μ@λ@κες!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #102 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 20:43 »
Φιλε Στρατο,
ειπε ο Γιατρος, οτι λεμε και εμεις και του την πεφτουμε.
Δεν βλεπουμε την διαφορα στον εαυτο μας ;

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #103 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 20:48 »
ενημερωση για την ΥΠΑΡΞΗ του η.τ θα πρεπει αν εχουν ολοι οι ανθρωποι μιας κ ολοι ξερουμε για ποιους λογους (φορος καπνου-καπνοβιομηχανιες) μιας και το θεμα γενικοτερα οχι οτι θαβεται, αλλα δεν το αφηνουν να φανει κ ιδιαιτερα γι αυτο μπραβο στον Δοκτωρ που απ οτι δειχνει, με προσωπικη του προτοβουλια θελησε να βγει κ να πει δυο λογια.

Ειναι κριμα ομως που δεν εχουν ολοι τη δυναντοτητα να ειναι δικτυωμενοι στο διαδυκτιο ετσι ωστε να συλλεγουν πληροφοριες για το η.τ., φανταστειτε ποσο νυχτωμενοι ειναι ανθρωποι που δεν εχουν διαδυκτιο σε εχεση μ αυτους που διαθετουν και σας μιλαω εγω ενας καθημερινος χρηστης ο οποιος αντελιφθην την υπαρξη του η.τ. μολις πριν απο λιγους μηνες.......

Μακαρι σιγα σιγα να υπαρχουν τετοιες προτοβουλιες οσο κ αν θα παρακωλωνται απ τα κρατικα συμφεροντα τα οποια παντα θα προσπαθουν να το περιθοριοποιησουν.

Αποσυνδεδεμένος ego-witis

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #104 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 20:49 »
Καταρχάς μπράβο στον δόκτορα που βγαίνει και λέει κάποια πράγματα με το όνομα του, αλλα οκ μπορεί να είναι και διαφήμιση. Πάντως ξεκίνησε με...μπαρμπούτσαλα κι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε...μιλάει εν γένη και είναι κατακριτέο, οταν οι μισοί ιατροί, και καρδιοχειρούργοι  καπνίζουν 2 και 3 πακέτα ημερισίως (ο σπύρου έλεγε ενα τσιγάρο την ημέρα καλό ειναι...). Το πιο βασικό για εμένα ειναι οτι δεν τα έλεγε μόνος του, δεν σκεφτόταν και έλεγε, οπότε είτε τα έγραψε και τα έλεγε οποτε είναι ρεκλάμα τρελή, ή...γνωρίζουμε απο που τα διάβαζε;!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341948 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206246 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540933 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30857 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49937 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596904 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357444 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11324 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192805 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1175 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1136 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591376 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios