vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

228 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, camber, ηλεκτρονικό τσιγαράδικο

ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #75 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 14:35 »
το οτι είναι πάντως το video στημένο για "συγκεκριμένους" λόγους, μπορεί ο οποιοσδήποτε εύκολα να το καταλάβει αν δει της πληροφορίες του video ή το κανάλι του χρήστη. Όλα δείχνουν συγκεκριμένο δίκτυο στο Ρέθυμνο (rethymnoguide και fiestasmoke είναι το ίδιο πράγμα, από τον ίδιο υπολογιστή, πιθανότατα και από τον ίδιο διαχειριστή αφου τα video του ενός είναι στο κανάλι του άλλου)

Αποσυνδεδεμένος Erik

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
  • STEAMPUNK
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #76 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 14:36 »
 Ενα μπραβο και απο μενα για τον κ. Καλεργη που λεει την γνωμη του επωνυμα! Θα ηταν καλο και λειτουργει σαν παραδειγμα για αλλους γιατρους, να υπαρχουν περισσοτεροι που λενε επωνυμα την γνωμη τους, συμφωνα παντα με τις παρατηρησεις και τις επιπτωσεις στους ασθενεις τους.

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #77 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 14:39 »
μπραβο στον γιατρο που βγηκε με την επωνυμια του.συγουρα κατι παιζει γυρω απο αυτο αλλα ξ επωνυμια ειναι σημαντικο πραγμα.μαγκας.βεβαια δεν μιλησε καθολου για νικοτινη και το καλο που θα κανουμε ολοι μας ειναι σιγα σιγα να την μειωνουμε οπως κ εγω που δυσκολα θα πεσω απο την 18 αρα

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #78 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 14:41 »
Όπως και να 'χει είναι ένας γιατρός που λέει δημόσια τη γνώμη του για το ηλεκτρονικό τσιγάρο. Αν πίστευε ότι είναι βλαβερό, δεν νομίζω ότι οι γνωριμίες του θα έφταναν για να κάνει κάτι τέτοιο. Εγώ το έβαλα και στη συζήτηση για τα θέματα υγείας: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,416.0.html

Τόσοι δημοσιογράφοι και άσχετοι πολεμούν κάθε τόσο το η.τ. με άρθρα γεμάτα ανακρίβειες ή μισές αλήθειες, γιατί να μην προωθήσουμε κι εμείς τη γνώμη ενός γιατρού για το θέμα;  8)

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #79 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 14:43 »
ναι, αλλά δυστυχώς είναι ο μόνος και βγαίνει τελικά από έμπορο. Κρίμα  :-\

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #80 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 14:45 »
Ένα θέμα είναι και για πόσο καιρό θα μείνει αναρτημένο αυτό το βίντεο.  :tongue_smilie:
Δεν εννοώ στο φόρουμ μας βέβαια αλλά πολύ φοβάμαι ότι ήδη θα δέχεται πιέσεις να το αποσύρει.

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!

Αποσυνδεδεμένος Στράτος

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #82 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 14:58 »
Καλα τα λεει.............αλλα δεν μας λεει και ποια η.τ κανει εισαγωγη να τον βοηθησουμε;;;;;

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #83 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 15:08 »
Όπως και να 'χει είναι ένας γιατρός που λέει δημόσια τη γνώμη του για το ηλεκτρονικό τσιγάρο. Αν πίστευε ότι είναι βλαβερό, δεν νομίζω ότι οι γνωριμίες του θα έφταναν για να κάνει κάτι τέτοιο. Εγώ το έβαλα και στη συζήτηση για τα θέματα υγείας: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,416.0.html

Τόσοι δημοσιογράφοι και άσχετοι πολεμούν κάθε τόσο το η.τ. με άρθρα γεμάτα ανακρίβειες ή μισές αλήθειες, γιατί να μην προωθήσουμε κι εμείς τη γνώμη ενός γιατρού για το θέμα;  8)
Σωστός ο Atmos  :thumpup:
Πάντως εγω το έστειλα mail σε φίλους, για να κλείνουν κάποια στόματα και να ανοίγουν κάποια αυτιά !

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #84 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 15:13 »
Απο την σελιδα του στο facebook που ανεβασα πριν.Το τηλεφωνο του δεν ειναι αυτο που φαινεται στη φωτο.


Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #85 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 15:23 »
φαινετε καθαρα πως τα πρωθει αρα τα πουλαει κιολας αλλα εχουμε εναν γιατρο με το μερος μας

Αποσυνδεδεμένος Viliana

  • **
  • 229
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Άτομο παρφαί και περικολόζο :P
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #86 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 15:26 »
Όπως και να χει προσωπικά επιμένω να μην μου αρέσει ο τρόπος που μίλησε σαν γιατρός.Το ύφος θες , η παρουσίαση, οι λέξεις...Δεν ξέρω περίμενα και ήθελα να δω κάτι διαφορετικό πιο solid.... :hmmm: :-\

Αποσυνδεδεμένος Erik

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
  • STEAMPUNK
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #87 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 15:26 »
Γνωμη μου ειναι να μην προσπαθησουμε να σταυρωσουμε τον κ. Καλεργη απο ενα video που στην τελικη υποστηριζει το η.τ. λογω του οτι μπορει να ειναι διαφημιστικο... Στο προφιλ του δειχνει οτι ασχολειται με πολλα πραγματα. Νομιζω οτι θα ηταν καλο να σχηματησουμε πιο σφαιρικη αποψη πριν του καταλογισουμε οτιδηποτε ή το πιο λογικο να τον πεισουμε να μας πει ο ιδιος 2-3 πρεγματα περισσοτερα.
Τα στοιχεια επικοινωνιας του συμφωνα με το προφιλ του στο facebook ειναι αυτα:
Email   
[email protected]
Phone   
28310 35555 ή 6974 359 359
Website   
http://okalosgiatros.blogspot.com


Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #88 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 15:39 »
Λοιπόν εγώ έχω να πω το εξής....
Ακόμα και ο ίδιος να είχε εταιρεία εισαγωγής η.τ. δεν θα ρίσκαρε την καριέρα του και το όνομά του σε μια μικρή κοινωνία σαν το ρεθυμνο (40 χρόνια ιατρός) να κάνει την συγκεκριμένη ανακοίνωση χωρίς να έχει έστω και μια μικρή σιγουριά ότι αυτά που λέει ισχύουν.

Ακόμα και αν δεν έχουν γίνει εκτενείς μελέτες/έρευνες πάνω στο η.τ. είναι σε θέση να πει ότι τουλάχιστον είναι αρκετά ασφαλέστερο από το τσιγάρο.

Έχετε υπόψιν όπως προαναφέρθηκε ότι με αυτή την επώνυμη ανακοίνωση ρισκάρει πολλά.

Κρατήστε το συμπέρασμα ότι είναι ασφαλέστερο από το κ.τ. (όχι ασφαλές, ασφαλέστερο, έχει τεράστια διαφορά) και ατμίστε έχοντας στο πίσω μέρος του μυαλού σας ότι αναμένουμε εξελίξεις πάνω στο θέμα. Λίγη αυτοσυγκράτηση δε βλάπτει ;)

Καλό άτμισμα .....

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
Απ: ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Η.Τ
« Απάντηση #89 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 16:03 »
πια καριέρα .. προφανώς ο άνθρωπος 40 χρόνια μετά είναι στην σύνταξη, αλλά και να μην ήταν είναι απολύτως βέβαιο οτι πιο πολλά θα πιάνει μονοπωλώντας μια πόλη-νομό κτλ κτλ στο η.τ
Πόσο μάλλον όταν έχει έτοιμη πελατεία (στο blogspot του φαίνεται τα 2 ιατρεία που δουλεύει)
Στην τελική, και να μην πάνε καλά οι δουλειές έχει τη συνταξούλα και το calergi.gr  :)) :))

Α ρε και στην αρχή πήγα να τον υπερασπιστώ  :eyesplash: Sorry pple, τα παίρνω όλα πίσω  :-[

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341948 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206246 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540933 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30857 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49937 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596904 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357444 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11324 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192805 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1175 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1136 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591376 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios