vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

139 επισκέπτες, 4 χρήστες
Lobotomizer, Jorge, MrGeneral, Sergios

Twitter

"Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος Στράτος

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #120 στις: Νοεμβρίου 26, 2011, 22:50 »
Νεο Φάρμακο aerolin  για την δυσπνοια θα πω εγω αν μου την πει καποιος..........να μην παρω το φαρμακο μου;;;;;;Να πεθανω;;;;;;

Αποσυνδεδεμένος Viliana

  • **
  • 229
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Άτομο παρφαί και περικολόζο :P
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #121 στις: Νοεμβρίου 26, 2011, 22:51 »
Στράτο κάποιος το χε πει ήδη  :hmmm: (δεν θυμαμαι ) για το ασθμα!! :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Στράτος

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #122 στις: Νοεμβρίου 26, 2011, 22:53 »
Και αν δεν με πιστεψει θα του βγαλω και την κασετινα με τα φαρμακα που παιρνω για την στεφανιαια, για την πιεση ,την χοληστερινη και για το στομαχι!!!!!!!!!!! :)) :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #123 στις: Νοεμβρίου 26, 2011, 23:19 »
Νεο Φάρμακο aerolin  για την δυσπνοια θα πω εγω αν μου την πει καποιος..........να μην παρω το φαρμακο μου;;;;;;Να πεθανω;;;;;;

Στρατο, αυτο μου ειχε πει και η γυναικα μου να λεω σε τετοιες περιπτωσεις. Ειναι πονηρουλες οι ατιμες :))

Φυσικα προτιμω την ευθεια οδο για να δω τι θα συμβει

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #124 στις: Νοεμβρίου 26, 2011, 23:47 »
Αποφευγω να προκαλω σχολια και περιεργα βλεμματα . Να υποχρεωθω να εξηγω στον καθε μυστηριο τι ειναι και τι κανει . Σε κοινοχρηστους χωρους που δεν εχω σχεδον κανενα πλεονεκτημα , δεν καθομαι ν,αναμετρηθω . Εχω πιο σοβαρα και ουσιωδη προβληματα ν,αντιμετωπισω στην καθημερινοτητα μου απο το να πιανω κουβεντα με τον κυρ Μητσο και την κυρα Μαριγουλα. Αρκει που το δεχτηκαν με χαρα η γυναικα μου και τα παιδια μου . Δεν μου χρειαζονται επιπλεον αποδοχες ( και ειδικα  με το ζορι  ;) )

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #125 στις: Νοεμβρίου 26, 2011, 23:49 »
Και εινε το πιο βασικο  :thumpup:  Τα ειπες ολα φιλε  :yes:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #126 στις: Νοεμβρίου 26, 2011, 23:54 »
Αποφευγω να προκαλω σχολια και περιεργα βλεμματα . Να υποχρεωθω να εξηγω στον καθε μυστηριο τι ειναι και τι κανει . Σε κοινοχρηστους χωρους που δεν εχω σχεδον κανενα πλεονεκτημα , δεν καθομαι ν,αναμετρηθω . Εχω πιο σοβαρα και ουσιωδη προβληματα ν,αντιμετωπισω στην καθημερινοτητα μου απο το να πιανω κουβεντα με τον κυρ Μητσο και την κυρα Μαριγουλα. Αρκει που το δεχτηκαν με χαρα η γυναικα μου και τα παιδια μου . Δεν μου χρειαζονται επιπλεον αποδοχες ( και ειδικα  με το ζορι  ;) )

Εγω παλι ειμαι λιγο φασαριοζος Νασο. Ο κοσμος πρεπει να μαθει εστω και με το ζορι μερικα πραγματα. Οπως πχ οτι πρεπει να βγει στους δρομους για διεκδικηση των δικαιωματων του, οτι δεν πρεπει να ξαναψηφισει αλητες, οτι πρεπει να ειναι ευγενικος με τους αλλους και μην κανει παρατηρησεις με ασχημο τροπο γιατι μπορει να βρει τον μπελα του και διαφορα άλλα

Αποσυνδεδεμένος thiaeleni

  • *
  • 18
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #127 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 00:14 »
Εγώ πάλι Θανάση άκου να δείς τι παθαίνω.  Στο σπίτι έχω την μάνα μου (που ήρθε να μας δεί από Καβάλα για κανά μήνα)  και όταν ατμίζω και είναι κοντά μου π.χ. πίνουμε καφέ δίπλα-δίπλα στην κουζίνα, φυσάει (η μάνα μου) φου-φου να διώξει τον ατμό από μπροστά της. Της λέω, γιατί καλέ το κάνεις αυτό?  μυρίζει?  ενοχλεί?  και με λέει     μ υ ρ ί ζ ε ι     π ε ρ ί ε ρ γ α    . Ο Χριστός κι η  Παναγία τι άλλο θ' ακούσω!!!! Κατόπιν των ανωτέρω αφού η κυρά Βαγγελιώ συμπεριφέτεται έτσι στην κόρη της , φαντάσου τι θα γίνει αν ατμίσω σε δημόσιο χώρο και πέσω πάνω σε καμμιά σαν την μάνα μου....... θα σφαχτούμε. Οπότε προς το παρόν το αποφεύγω. :nope: :nope:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9605
  • Φύλο: Άντρας
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #128 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 00:23 »
Εξαρτάται βέβαια και από το υγρό που ατμίζουμε  ;)

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #129 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 00:34 »
Απο τοτε που πηγα στο ΕΕ για καποιες δουλειες που ειχα και η υπαλληλος μου ειπε να σταματησω να καπνιζω γιατι την ενοχλουσε η ΤΣΙΓΑΡΙΛΑ!! και ενω την ρωτησα τι μυριζει και μου ειπε τσιγαρο!! (καραμελα απο τον Bruce ηταν), αποφασισα οτι ηρθε η ωρα να κανω λιγη πλακα σε μερικους αστειους τυπους που θελουν να φερουν τον τιτλο του Ελληνα

Αποσυνδεδεμένος thiaeleni

  • *
  • 18
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #130 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 02:05 »
Παιδιά άτμιζα ΜΑΧ-BORO της flavorart.  Προσωπικά δεν νομίζω ότι μυρίζει έντονα, αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν μυρίζει και στους άλλους. Πάντως και η ανιψιά μου που ατμίζει στην Καβάλα με λέει πως ο αδερφός της πολλές φορές της λέει να φυσάει τον ατμό προς την αντίθετη κατεύθυνση και όχι δίπλα του ,γιατί ενοχλείται. Πάντως ο γιατρός  που πήγα προσθές το απόγευμα , άτμιζε κανονικότατα  (συνατμιστής ο μάγκας) στο ιατρείο του και με ρώταγε μάλιστα αν μυρίζει το γραφείο?  Τον λέω   π λ ά κ α     μ ε     κ ά ν ε ι ς   ? Και του δείχνω το δικό μου !!!!! Καλά πάμε είμαστε σε καλό δρόμο , όλο και περισσότεροι :D :D :D   Συγνώμη ξέφυγα απ' το θέμα μας. Για τους δημόσιους χώρους  χμ χμ χμ το σκέφτομαι  :-\ :-\ :-\                                                     

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #131 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 09:07 »
Βρε μπας και δεν πλενετε το στομα σας και μυριζει;  :laugh1: :laugh1:
Πλακιτσα κανω.Παντως εκει που ατμιζω εγω οχι μονο δεν εχουν ενοχληθει αλλα τους αρεσει να τους ριχνω τον ατμο πανω τους.Τους αρεσει η μυρωδια.
Το μονο που ισως να ενοχλει ειναι τα ντουμανια.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #132 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 09:17 »
Όταν στην Ελλάδα είχα δει κάποιους ατμιστές? Πρέπει με θάρρος κ δίχως φόβο....... να πω ότι τα υγρά που άτμιζαν? μύριζαν ειλικρινά παράξενα!!

Το virginia που ατμίζω συχνά (απο nobacco) μου λένε οι φίλοι μου ότι  δυστυχώς μυρίζει αρκέτα παράξενα άλλα οχι όπως ενα κτ!!!!

Στο αεροπλάνο όταν ταξιδεύα το καλοκαίρι άτμιζα με tobacco κ δεν μου είπε κανείς λέξη!!! Σίγουρα δεν μύριζε!!!!  ;) ;)

Πάντος πιστεύω οτι πρέπει είτε μας αρέσει είτε οχι? να σεβόμαστε κ τους καπνιστές που ζηλεύουν όταν εμείς ατμίζουμε πιο ελεύθερα αλλά κ τους μη καπνιστές!!! Εμείς δίνουμε το καλό η το κακό παράδειγμα.......  :yes: :yes:

EDIT: Όπως είπε κ ο panosfc υπάρχει ενα αγαπήμενο μου υγρό που αρέσει πολύ   :yes: :yes:κ είναι  η  σοκολάτα που το άρωμα της  ποτέ δεν ενόχλησε  κανέναν!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 27, 2011, 09:27 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #133 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 11:45 »
Ακομα πορτα δεν εχω φαει και ας εχω ατμισει σε ταχυδρομεια, νοσοκομεια,σουπερ μαρκετ και πολλα αλλα μερη που τσιγαρο δεν μπορουσα να αναψω.
Για τα αρωματα τωρα το μονο ευχαριστο σε ολους μεχρι στιγμης αν και τα αποφευγω αλλα σε επισκεψεις και σε χωρους με πολλα ατομα το tobacco virginia της flav. ειναι το αγαπημενο ολων (καμμενη ζαχαρη)

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #134 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 12:20 »
δεν εχω φαει ουτε εγω πορτα μεχρι τωρα αλλα αυριο θα ντουμασιο μεσα στο καραβι που θα παω για μυκονο να δω λετε να φαω πορτα?χαχαχα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 571373 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1611 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7664 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121002 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 606 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 329 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326195 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8460 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297193 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827334 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511115 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9503 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios