vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

438 επισκέπτες, 3 χρήστες
Jorge, camber, manoslykos

Twitter

Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)

Αποσυνδεδεμένος heritsa

  • *
  • 48
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #120 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 14:01 »
γεια σας παιδια,λοιπον πηγα στο μαγαζι απο οπου αγορασα τον ''γιγαντα'' να τον κανει ο θεος,δεν ξερω για την nobacco σαν εταιρεια αλλα σε αυτους που προμηθευει θα πρεπει να μαθει τα βασικα,ακουστε τωρα.παμε στο μαγαζι που στεγαζεται σε εμπορικο κεντρο στην οδο Πειραιως,
γεια σας,πηραμε αυτα απο εσας και οι 2 μπαταριες πεθαναν,
πωλητρια:δεν εχουν εγγυηση αυτα
εγω:τι λετε καλε αφου το χαρτακι μεσα και η σελιδα της nobacco λεει ''Εγγύηση 3 ημέρες για τον ατμοποιητή και 30 ημέρες (1 μήνα) για τις μπαταρίες, από την ημερομηνία αγοράς.''
πωλητρια:δεν ξερω κατι για αυτο εγω,(φωναζει μια αλλη κοπελα)
αυτη μας λεει ναι εχετε δικιο,εχετε δηλωσει το προοιον με το barcode κτλ?
εγω:ποιο?!?!
πωλητρια:το λεει μεσα στις οδηγιες οτι περαιτερω πληροφοριες θα βρειτε στην καρτα εγγυησης.
ελα που εγω και αλλοι 2 φιλοι μου πηραμε το συγκεκριμενο μοντελο απο το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ μαγαζι και δεν μας την δωσανε,αυτη η καρτα εχει ενα barcode πανω,μαλλον σας την εδωσαν και φυσικα πρεπει να δηλωσεις το προοιον μεσα σε 7 μερες,που εχουν περασει φυσικα....
στο ΦΙΝΑΛΕ μας ειπαν ή θα το αφησεις εδω και θααααα το στειλουμε και σε κανενα μηνα βλεπουμε ή θα πας στον βυρωνα και αν το δεχτουν εφοσον ειναι ΕΚΤΟΣ εγγυηση εχει καλως..
εχουμε ΣΚΑΣΕΙ 175 ευρω βαλτε και μια καινουργια μπαταρια 25 ευρω γιατι ξεμεινε ο φιλος μου θα σκασω και 20 να παω στον βυρωνα,ε τι να πω,αμαρτια...το ξαναλεω η nobacco μπορει να ειναι τοπ οφ δε τοπ αλλα θα πρεπει να κοιταξει αυτους που προμηθευει.... :angry_red_tooths:

φίλε μου, πάρε στη Nobacco ένα τηλέφωνο (210 76220200 και σίγουρα θα εγυπηρετηθείς! Εγώ που λόγω απόστασης δεν μπορεσα να πάω από εκεί, όσες φορές τους χρειάστηκα για αντικατάσταση/επισκευή εντός εγγύησης, με κάλυψαν!  :)

Αποσυνδεδεμένος yannis

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #121 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 14:23 »
H νο μπακο  θα σε καλυψει απολυτα .......αν εκανε και ασφαλειες εκει θα ασφαλιζομουν.....παρτους τηλ.

Αποσυνδεδεμένος striker

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #122 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 17:46 »
nickpapa φίλε μου, συμφωνώ με τον Γιάννη πήγαινε από την nobacco στον Βύρωνα θα σε εξυπηρετήσουν σίγουρα. αν πας με το Gps πρόσεχε να επιλέξεις βύρωνα γιατι έχει μια οδό τιγρητος και στου ζωγράφου μην μπερδευτείς και μπλέξεις.

εγώ παιδιά δεύτερη μέρα με το γίγαντα όλα υπερκομπλέ ατμίζω φουλ. έχω να καπνίσω από χτες στις 2 το μεσημέρι κλείνω 24ωρο ::)
αρχικά έχω επιλέξει το υγρό ry3 16mg τέλειο ! ! !
η μπαταρία μου επίσης κατι πρέπει να έχει , δεν τελειώνει με τίποτα :tongue_smilie:

Μου θυμιζεις εμενα πριν κανα μηνα.
Ιδιο εργαλειο ιδιο υγρο ιδιο ενθουσιασμο.
Ολα εξακολουθω να τα εχω, εκτος απο ενα και θυμησου με...
Συντομα το ry3 θα σου φερνει αηδια και θα αναζητησεις κατι αλλο!!!

Αποσυνδεδεμένος AdeLaiN

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #123 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 20:09 »
Στο giant μου που το αγόρασα πριν 6 ημέρες χρησιμοποιούσα την μια μπαταρία καθώς το βράδυ φορτιζα μεσω passthrough και ετοιμη για την επόμενη μέρα στην δουλειά.Σήμερα το πρωι είπα να πάρω την δεύτερη μαζί μου και το κουμπάκι ήταν ελλατωματικό.Ηταν πάρα πολυ μαλακό(σαν να ήταν αφης :P )και δε καταλάβαινα αν πατάω το κουμπί η όχι και το αντιστοιχο όταν τελιωνα την τζουρα μου.Καθως και 2-3 φορες κόλλησε και μέσα το κουμπι.Οποτε επρεπε συνεχεια να βλέπω το λαμπάκι για να δω τι παίζει.
Ενα μεγάλο μπράβο στην Nobacco καθώς πήρα τηλ στην εταιρεία και αύριο θα μου στείλουν άλλη μπαταρία με courrier χωρις καν να το συζητησουν(αλλοι εμποροι σου βγάζουν και λίγο την πιστη για να τους πεισεις οτι ειναι υποχρέωση τους).
Και παλι μπραβο τους.
Μια ερώτηση.Αυτο με το barcode.Τι πρέπει να κάνω.Γιατι κλασσικά εδω στο Ελλαντα ουτε εμένα μου είπαν κάτι απο το μαγαζί...

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #124 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 13:46 »
Στέλνεις ένα e-mail στην εταιρεία, με τα στοιχεία σου, την ημερομηνία αγοράς και το barcode που έχει το πακέτο του η.τ. σου. ;)

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #125 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 13:49 »
...εγω εστειλα μπαταρια hybrid στη Nobacco και δεν
μου ζητησαν κανενα barcode ουτε καν την εγγυηση :yes:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #126 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 17:05 »
...εγω εστειλα μπαταρια hybrid στη Nobacco και δεν
μου ζητησαν κανενα barcode ουτε καν την εγγυηση :yes:
Το κάνουν εδώ και περίπου 2-3 βδομάδες, αυτό με τα μπαρκοουντ!!!! για νέες αγορές.

Αποσυνδεδεμένος larry70

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
  • 23 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #127 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 21:40 »
Πριν από 2 μέρες  παρέλαβα το πακέτο με τους 2 Giant της Nobacco. Χόρτασα ατμό  :thumpup:μέχρι που ήρθε η ώρα να φορτίσω τις μπαταρίες. Δοκιμάζω λοιπόν το passthrough στο usb του φορτιστή και μετά από μερικά δευτερόλεπτα κάνει ένα μπάμ το mini usb της μπαταρίας και σκάει  :eyesplash: ενώ η μπαταρία άρχισε να καίει και συνέχισε να καίει μέχρι που έλιωσε  :angry_orange:το πλαστικό γύρω από το mini usb και φάνηκαν τα καλώδια σύνδεσης με την μπαταρία τα οποία τα έκοψα για να μην εκραγεί. Στη συνέχεια η μπαταρία φόρτισε στον ίδιο φορτιστή κανονικά και άτμιζα πάνω από 9 ώρες :hmmm:. Ηρθε η ώρα να φoρτήσω τη δεύτερη μπαταρία την οποία την άφησα στο φορτιστή γύρω στις 5 ώρες τη νύχτα. Το πρωϊ΄τα led του φορτιστή δεν άναβαν και η μπαταρία ήταν καυτή  :eyesplash:. Όταν δοκίμασα να τη χρησιμοποιήσω ίσα που άναβε το led του διακόπτη για λίγο χωρίς να παράγεται ατμός ενώ όταν την έβαλα στο passthrough στo usb του υπολογιστή άναβε για λίγο το led και μετά έσβηνε ενώ η παραγωγή ατμού ήταν απειροελάχιστη :angry_orange:. Συμπέρασμα : Ο φορτιστής είχε πρόβλημα με αποτέλεσμα να μου καταστρέψει εντελώς τη μία μπαταρία και το passthrough της άλλης  :thumpdown:. Ευτυχώς που είχα δύο μπαταρίες 640 mah από το πεθαμένο μου ego-t και έβγαλα τη μέρα χωρίς να γυρίσω στο βρομοτσίγαρο :wall:.
Πιστεύετε ότι η nobacco θα δεχτεί να μου αντικαταστήσει τις μπαταρίες και το φορτιστή (τώρα που έχω κόψει τα καλώδια του passthrough από τη μία) :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #128 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 22:34 »
Το κάνουν εδώ και περίπου 2-3 βδομάδες, αυτό με τα μπαρκοουντ!!!! για νέες αγορές.
.....προχθες την εστειλα 8)

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #129 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 22:44 »
Πριν από 2 μέρες  παρέλαβα το πακέτο με τους 2 Giant της Nobacco. Χόρτασα ατμό  :thumpup: μέχρι που ήρθε η ώρα να φορτίσω τις μπαταρίες. Δοκιμάζω λοιπόν το passthrough στο usb του φορτιστή και μετά από μερικά δευτερόλεπτα κάνει ένα μπάμ το mini usb της μπαταρίας και σκάει  :eyesplash: ενώ η μπαταρία άρχισε να καίει και συνέχισε να καίει μέχρι που έλιωσε  :angry_orange: το πλαστικό γύρω από το mini usb και φάνηκαν τα καλώδια σύνδεσης με την μπαταρία τα οποία τα έκοψα για να μην εκραγεί. Στη συνέχεια η μπαταρία φόρτισε στον ίδιο φορτιστή κανονικά και άτμιζα πάνω από 9 ώρες :hmmm: . Ηρθε η ώρα να φoρτήσω τη δεύτερη μπαταρία την οποία την άφησα στο φορτιστή γύρω στις 5 ώρες τη νύχτα. Το πρωϊ΄τα led του φορτιστή δεν άναβαν και η μπαταρία ήταν καυτή  :eyesplash: . Όταν δοκίμασα να τη χρησιμοποιήσω ίσα που άναβε το led του διακόπτη για λίγο χωρίς να παράγεται ατμός ενώ όταν την έβαλα στο passthrough στo usb του υπολογιστή άναβε για λίγο το led και μετά έσβηνε ενώ η παραγωγή ατμού ήταν απειροελάχιστη :angry_orange: . Συμπέρασμα : Ο φορτιστής είχε πρόβλημα με αποτέλεσμα να μου καταστρέψει εντελώς τη μία μπαταρία και το passthrough της άλλης  :thumpdown: . Ευτυχώς που είχα δύο μπαταρίες 640 mah από το πεθαμένο μου ego-t και έβγαλα τη μέρα χωρίς να γυρίσω στο βρομοτσίγαρο :wall: .
Πιστεύετε ότι η nobacco θα δεχτεί να μου αντικαταστήσει τις μπαταρίες και το φορτιστή (τώρα που έχω κόψει τα καλώδια του passthrough από τη μία) :hmmm:


προσπαθησε να εποικινωνησεις μαζι τους. Παρε τους τηλ, θα το βρεις στο site τους

Αποσυνδεδεμένος bourcos

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
  • knowledge is power
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #130 στις: Οκτωβρίου 13, 2011, 00:00 »
Στο giant μου που το αγόρασα πριν 6 ημέρες χρησιμοποιούσα την μια μπαταρία καθώς το βράδυ φορτιζα μεσω passthrough και ετοιμη για την επόμενη μέρα στην δουλειά.Σήμερα το πρωι είπα να πάρω την δεύτερη μαζί μου και το κουμπάκι ήταν ελλατωματικό.Ηταν πάρα πολυ μαλακό(σαν να ήταν αφης :P )και δε καταλάβαινα αν πατάω το κουμπί η όχι και το αντιστοιχο όταν τελιωνα την τζουρα μου.Καθως και 2-3 φορες κόλλησε και μέσα το κουμπι.Οποτε επρεπε συνεχεια να βλέπω το λαμπάκι για να δω τι παίζει.
Ενα μεγάλο μπράβο στην Nobacco καθώς πήρα τηλ στην εταιρεία και αύριο θα μου στείλουν άλλη μπαταρία με courrier χωρις καν να το συζητησουν(αλλοι εμποροι σου βγάζουν και λίγο την πιστη για να τους πεισεις οτι ειναι υποχρέωση τους).
Και παλι μπραβο τους.
Μια ερώτηση.Αυτο με το barcode.Τι πρέπει να κάνω.Γιατι κλασσικά εδω στο Ελλαντα ουτε εμένα μου είπαν κάτι απο το μαγαζί...

Αυτό το θέμα που λες με το κουμπάκι το είχε και μια από τις δικές μου τις μπαταρίες, τους πήρα τηλέφωνο, πήγα από εκεί και μου την άλλαξαν στο πι και φι

Αποσυνδεδεμένος Thodoris

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #131 στις: Οκτωβρίου 13, 2011, 14:25 »
Πριν από 2 μέρες  παρέλαβα το πακέτο με τους 2 Giant της Nobacco. Χόρτασα ατμό  :thumpup:μέχρι που ήρθε η ώρα να φορτίσω τις μπαταρίες. Δοκιμάζω λοιπόν το passthrough στο usb του φορτιστή και μετά από μερικά δευτερόλεπτα κάνει ένα μπάμ το mini usb της μπαταρίας και σκάει  :eyesplash: ενώ η μπαταρία άρχισε να καίει και συνέχισε να καίει μέχρι που έλιωσε  :angry_orange:το πλαστικό γύρω από το mini usb και φάνηκαν τα καλώδια σύνδεσης με την μπαταρία τα οποία τα έκοψα για να μην εκραγεί. Στη συνέχεια η μπαταρία φόρτισε στον ίδιο φορτιστή κανονικά και άτμιζα πάνω από 9 ώρες :hmmm:. Ηρθε η ώρα να φoρτήσω τη δεύτερη μπαταρία την οποία την άφησα στο φορτιστή γύρω στις 5 ώρες τη νύχτα. Το πρωϊ΄τα led του φορτιστή δεν άναβαν και η μπαταρία ήταν καυτή  :eyesplash:. Όταν δοκίμασα να τη χρησιμοποιήσω ίσα που άναβε το led του διακόπτη για λίγο χωρίς να παράγεται ατμός ενώ όταν την έβαλα στο passthrough στo usb του υπολογιστή άναβε για λίγο το led και μετά έσβηνε ενώ η παραγωγή ατμού ήταν απειροελάχιστη :angry_orange:. Συμπέρασμα : Ο φορτιστής είχε πρόβλημα με αποτέλεσμα να μου καταστρέψει εντελώς τη μία μπαταρία και το passthrough της άλλης  :thumpdown:. Ευτυχώς που είχα δύο μπαταρίες 640 mah από το πεθαμένο μου ego-t και έβγαλα τη μέρα χωρίς να γυρίσω στο βρομοτσίγαρο :wall:.
Πιστεύετε ότι η nobacco θα δεχτεί να μου αντικαταστήσει τις μπαταρίες και το φορτιστή (τώρα που έχω κόψει τα καλώδια του passthrough από τη μία) :hmmm:

Σίγουρα θα σε καλύψουν. Οι μέχρι τώρα εμπειρίες των μελών έχουν δείξει ότι η εταιρεία έχει υψηλού επιπέδου after sales service.

Αποσυνδεδεμένος Andreass

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #132 στις: Οκτωβρίου 13, 2011, 15:53 »
Με ένα αντάπτορα 901>510 δουλεύει ο GIANT στην μπαταρία του HYBRID .
Το έχω κάνει εγώ και ατμίζω με μπαταρία HYBRID με ατμοποιητή GIANT .
Σ'ευχαριστώ πολύ Γιώργο .
Βλέπεις  διαφορές στο ίδιο υγρό σε χτύπημα,ντουμάνι ;
Η διάρκεια της μπαταρίας επηρεάζεται ;
Πόσο σου διαρκούσε ο ατμοποιητής του Hybrid και πόσο τώρα με τον Giant ;
(Συγνώμη που σε πρήζω με τις ερωτήσεις )
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 13, 2011, 16:41 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος Kerveros

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #133 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 09:57 »
Μετά από χρήση του Giant περίπου μισού μήνα, μπορώ να πω ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος. Η διάρκεια της μπαταρίας είναι ικανοποιητική (1-1,5 μέρα) και ο ατμός αρκετός (με VG υγρό). Το μόνο μειονέκτημα που βρήκα στο Giant είναι το passthrough το οποίο δεν είναι passthrough. Είναι απλά τρόπος φόρτισης καθώς ατμίζεις.

Το υποτιθεμενο passthrough παρακάμπτει την μπαταρία και δίνει ρεύμα στην άτμιση καθώς φορτίζει παράλληλα και την μπαταρία (με πιο αργό ρυθμό φυσικά).

Το συγκεκριμένο "passthrouth" φορτίζει την μπαταρία και τραβάει ρεύμα για την άτμιση από την μπαταρία. Αυτό μειώνει τον χρόνο ζωής της μπαταρίας περισσότερο από το να φορτίζω την μπαταρία πριν τελειώσει ή να την βγάλω από την φόρτιση πριν γεμίσει πλήρως.

Η ερώτησή μου είναι στη Nobacco: Γιατί το passthrough δεν είναι πραγματικό passthrouth? Αν το πραγματικό passthrough είναι αδύνατο να γίνει για οποιονδήποτε λόγο (αν και γνωρίζω ότι δεν είναι αδύνατο) γιατί δεν φτιάχνετε μια μπαταρία που όταν φορτίσει πλήρως και παραμένει στην πρίζα, να παρακάμπτει την μπαταρία πλήρως και να δίνει ρεύμα on demand? Αν ακόμα και αυτό είναι αδύνατο να γίνει (που και αυτό γίνεται χωρίς πρόβλημα) ως τελική λύση για ανθρώπους σαν εμένα που περνάμε πολύ καιρό δίπλα σε υπολογιστή, γιατί δεν φτιάχνετε ένα adaptor στο σχήμα της μπαταρίας, που θα δίνει την δυνατότητα λειτουργίας μόνο από πριζα - usb όσο είναι συνδεδεμένο σε αυτή-ό?

Αυτή την στιγμή η χρήση του passthrouth είναι απαγορευτική, αν θέλω να δω τις μπαταρίες μου να κρατάνε καιρό.

Παρ'όλα αυτά το Giant είναι ακόμα η καλύτερη επιλογή για μένα, καθώς με κανοποιεί πλήρως. Όσο για την στάθμη του υγρού που υποτίθεται ότι δεν μπορείς να δεις, στον Giant τουλάχιστον υπάρχει τρικ να καταλάβεις αν άδειασε ή γέμισε, χωρίς να στάζει ή να μυρίζει καμένο.

Αποσυνδεδεμένος AdeLaiN

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Giant (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #134 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 10:00 »
Ποιο ειναι το τρικ φιλε μου?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102351 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176670 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 515 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 351 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22312 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285267 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209536 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68684 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315604 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126844 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95243 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem