vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

85 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, Sergios, lagoudakis, Doubt, Jorge, john67

Twitter

Vaporesso Gemini RTA

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #15 στις: Απριλίου 24, 2016, 12:17 »
 μεγαλη βλακεια της Vaporesso που δεν σου δινει δυνατοτητα να λυσεις την βαση.
 μην επιχειρησετε να σφιξετε τον πολο παιδια..
Ακριβως, μεγαλη βλακεια.
Και οχι δεν προσπαθησα να σφιξω τον πολο. Γνωριζα γι'αυτο εξαρχης. δεν ειχα θεμα.

Αποσυνδεδεμένος BlaCkMamba

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
  • VTC+Pico, CloudOne V3, Kayfun L+, Vaporesso Gemini
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #16 στις: Απριλίου 24, 2016, 12:21 »
Τοτε εργοστασιακα ήταν χαλαρο μέσα και σου μεινε στο χερι χωρις να κανεις κατι εσυ? :wall:
Ελεος.. σου 'λαχε το "καλο" κομματι της παρτιδας.
Στείλε τους mail.. δεν εχεις να χασεις κατι.. επισημανε τους οτι το θεμα υπηρχε απο την ωρα που τον πηρες στα χερια σου..
Αν εισαι τυχερος και κανουν κανενα rma τοτε ολα καλα.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #17 στις: Απριλίου 24, 2016, 12:30 »
Θα επρεπε να το κανω εξαρχης αυτο αλλα ο διαβολος του μοντερ με νικησε και τωρα εχει αλλη εμφανιση  :wall: :laugh1: :laugh1:
Δεν πειραζει, αν καποια στιγμη βρεθει βαση εχει καλως διαφορετικα μακρια και αγαπημενοι  ;D

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #18 στις: Απριλίου 24, 2016, 15:03 »
Παιδιά ο αεραγωγός στον μεσαίο πόλο δεν κάνει καμία διαφορά σε σχέση με τον Griffin ;

Απολυτως καμια διαφορα. Αν μου εκλεινες τα ματια και μου εδινες να δοκιμασω και τους 2, δεν θα καταλαβαινα διαφορα.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #19 στις: Απριλίου 24, 2016, 16:21 »
Και επειδη ειμαι απο την φυση μου ανησυχος ......... + οτι ο Ελλην δεν το βαζει κατω ;D


Νομιζω ειναι περιττο να πω οτι τωρα ατμιζω απο αυτον ;D
Φυσικα το κλεισιμο ηταν το ευκολοτερο. Δυο καρυδακια μπρος πισω και σφιξιμο στην μεγγενη να το φερει στην θεση του. ;)

ΥΣ: Ξεχασα να πω επισης οτι και ο πολος δεχτηκε την επεξεργασια του χωρις πολλα μα και μου με αποτελεσμα να μην εξεχει πια σε κανενα μοντ και να ειναι τωρα σταθεροτατος  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 24, 2016, 17:26 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος spoon

  • *
  • 96
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #20 στις: Απριλίου 24, 2016, 17:36 »
Απο πανω ή απο κατω τον εφαγες; Ειχα διαβασει οτι μερικοι τον τριψανε με γυαλοχαρτο απο κατω για να κοντυνει αλλα να πω την αληθεια ψιλοφοβηθηκα να το κανω.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #21 στις: Απριλίου 24, 2016, 17:40 »
Παντα λυμενος και απο κατω. Αν δεν λυθει ομως  :nope: γιατι θα ''φας'' την βιδα και μετα δεν προκειται να λυθει ποτε των π..........  ;)
Για να σου δωσω να καταλαβεις, βρηκα ενα παξιμαδι που να βιδωνει στον πολο (ιδιο πασο) και τροχισα οσο εξειχε.
Για να μην χαλασουν οι βολτες  ;)
Επειτα ξεβιδωσα το παξιμαδι και μονταρισα ολο τον ατμοποιητη.

ΥΣ:  Και για του λογου το αληθες  :)

« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 24, 2016, 18:05 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος spoon

  • *
  • 96
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #22 στις: Απριλίου 24, 2016, 19:24 »
Ρε επιασα το γυαλοχαρτο και του δωσα και καταλαβε  ;D
Απλα θελει λιγο προσοχη να τον φας οσο γινεται πιο ομοιομορφα για να μην στραβοπαταει στον πολο του mod κι επισης να μην τον φας προσωπο με το σπειρωμα και μετα δεν κανει επαφη.


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #23 στις: Απριλίου 25, 2016, 00:16 »
@Vrs5
Σιγά που θα σου γλίτωνε... :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος BlaCkMamba

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
  • VTC+Pico, CloudOne V3, Kayfun L+, Vaporesso Gemini
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #24 στις: Απριλίου 25, 2016, 03:29 »
Vrs5 μπορει να του πεταξες τα ματια εξω, αλλα άξιζε τον κόπο γιατί τον έχεις και τον χαίρεσαι ενώ μέχρι το μεσημέρι κατέληγε σε κανένα συρτάρι. Ωραίος!
Αν και βέβαια δεν κατάλαβα καν πως κατάφερες και 'κανες τέτοιο χειρουργείο η μέθοδος του spoon φαινεται πιο ανώδυνη :))
Εγώ θα αρκεστώ στην μαύρη ροδελίτσα :sfyrigma:

Αποσυνδεδεμένος lusiferinos

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #25 στις: Απριλίου 25, 2016, 10:11 »
Και εγώ ψηνόμουν να τον πάρω αλλά τελικά αποφάσισα να περιμένω. Αν και δεν θέλω 25άρι overhung στο Vtc mini, με χαλάει. Γεμίσαμε RTA25 ντε και καλά να πάμε σε modάκι με 2 μπαταρίες.

Όσον αφορά τα προβλήματα που έχετε, μάλλον η πρώτη παρτίδα βγήκε στο φτερό, ας ελπίσουμε να το διορθώσουν γιατί σύμφωνα με όλους τους reviewers τον Griffin τον πατάει (ίσως όχι τον 25άρι).

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #26 στις: Απριλίου 25, 2016, 11:21 »
Μπορεί αυτόν να τον πατάει όπως λένε (δεν τον έχω δεν ξέρω) αλλά το '' κριαρι'' που τον έχω, προσωπική μου άποψη δεν τον '' ακουμπα'' καν.

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου


Αποσυνδεδεμένος BlaCkMamba

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
  • VTC+Pico, CloudOne V3, Kayfun L+, Vaporesso Gemini
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #27 στις: Απριλίου 25, 2016, 12:35 »
Τόσο πολύ διαφορά με τον Crius?
Οι "έξω" λένε κάποιοι ότι εχει ελαφρώς καλύτερη γεύση αλλά σε όλα τ'άλλα είναι καλύτερος ο Τζεμινις..
+ οτι το κριάρι έχει θέματακια μπόλικα με διαρροές..

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Και εγώ ψηνόμουν να τον πάρω αλλά τελικά αποφάσισα να περιμένω. Αν και δεν θέλω 25άρι overhung στο Vtc mini, με χαλάει. Γεμίσαμε RTA25 ντε και καλά να πάμε σε modάκι με 2 μπαταρίες.

Όσον αφορά τα προβλήματα που έχετε, μάλλον η πρώτη παρτίδα βγήκε στο φτερό, ας ελπίσουμε να το διορθώσουν γιατί σύμφωνα με όλους τους reviewers τον Griffin τον πατάει (ίσως όχι τον 25άρι).

Το μόνο που πρέπει να διορθώσουν είναι ο πόλος.. να τον κοντύνουν.. και να δώσουν την επιλογή να μπορούμε να λύνουμε την βάση ώστε αν γίνει στραβή να μην βγαίνει όλος ο ατμο άχρηστος..
Αν τον έχεις για όλη μέρα πήγαινε σε 25αρι... ειδάλλως σε 22αρι δαγκωτό που να μην φαινεται και περίεργα πάνω στο VTC ο 25αρης..
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 25, 2016, 12:41 από BlaCkMamba »

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #28 στις: Απριλίου 25, 2016, 13:24 »
Τόσο πολύ διαφορά με τον Crius?
Οι "έξω" λένε κάποιοι ότι εχει ελαφρώς καλύτερη γεύση αλλά σε όλα τ'άλλα είναι καλύτερος ο Τζεμινις..
+ οτι το κριάρι έχει θέματακια μπόλικα με διαρροές..
Για μενα Ναι. Και τεραστια μαλιστα.
Οοσο αφορα διαρροες, τι ειναι αυτο; 5 φιλοι μου μαζι με μενα στην παρεα κατι τετοιο δεν εχουν αναφερει.
Τωρα οτι μπορει να σου κατσει προβληματικο κοματι, ναι σιγουρα. Παρε παραδειγμα τον δικο μου gemini  :))
Εμεις ομως δεν ειμαστε αγγλακια, πιανουν τα χερια μας  ;)
Τεσπα εξεφρασα την προσωπικη μου αποψη και δεν θελω να κανω το θεμα vs.

Αποσυνδεδεμένος BlaCkMamba

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
  • VTC+Pico, CloudOne V3, Kayfun L+, Vaporesso Gemini
Απ: Vaporesso Gemini RTA
« Απάντηση #29 στις: Απριλίου 25, 2016, 13:36 »
Όχι όχι σε καμμία περίπτωση δεν γίνεται το θέμα vs.. απλά μου φάνηκε περίεργο που οι "έξω"
θεοποιούν τόσο τους gemini και griffin..
Καλά τι να λέμε τώρα.. εδώ ο Rip Trippers έκραξε στο review του Gemini την Vaporesso που δεν σου δινει λεει την δυνατοτητα ν'αλλαξεις ή να δεις την αντισταση αν δεν αδειασει το tank!   :eyesplash:   seriously?


ΥΓ.
Το πρόβλημα που είχε ο δικός σου ήταν σαν αυτουνού εδώ?

« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 25, 2016, 14:54 από BlaCkMamba »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116794 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824985 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 508006 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9047 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155106 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569172 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244228 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294598 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1883 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1230 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4119 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem