vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

133 επισκέπτες, 4 χρήστες
manoslykos, aragiannis, dvelev, grag

Twitter

Με ποιά αγορά σας έχετε κλάψει πιο πολύ; (τα λεφτά που δώσατε)

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
μαλλον ειμαι τυχερη στους λιγους μηνες που ατμιζω (αν και υπερ-καταναλωτικο ον...) το μονο που κλαιω ειναι το eden της alter ego απο υγρα , απο τα υπολοιπα, μαλλον λογω ενημερωσης , δεν εχω ριξει ουτε μισο δακρυ.. :nope:

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Έκλαψα με μια τοστιέρα που μόλις έβαλα το πρωτο τοστ νόμιζε πως έριξα παϊδάκια και μεταλλάχθηκε σε μπάρμπεκιου....

Για ατμιστικα μάλλον ποτε

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
To RX200S. Μετα απο DNA200, μαλλον ολα τα αλλα σου φαινονται πολυ απλα!

Αποσυνδεδεμένος Sfigos

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
  • Vape it like u stole it!
1)To bebeca :shock_sick_02:
2)Που αγόρασα τον cupa αντί για τον cubis και το hybrid αντί του AIO... :dmt:




Αποσυνδεδεμένος giorgos1975m

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
1) tribecca και ομως το μετανοιωσα

Στάλθηκε από το SM-A300FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Με την αγορα του AIO για τη γυναικα μου. Μαπα γευση με την 0.6 καπως καλυτερη με την 1.5
Απορω γιατι πουλησε και πουλαει ακομα τοσο πολυ...  :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος Stiv22

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
1. 10 υγρα el greco που ήταν η πρώτη φορά που δοκίμαζα να δω τι μου αρέσει ( πόσο χάλια να ήταν φανταστικά ).
2.kangertech mini 75 TC starter kit .
Ο toptank που είχε μέσα ήταν καλός και τον χρησιμοποιώ  ακόμα στο rta....το mod όμως με τα ρεύματα που έδινε (σε ολες τις λειτουργίες) ήταν  για πέταμα . 

Αποσυνδεδεμένος Kωστας Τ.

  • **
  • 295
  • Φύλο: Άντρας
Με την αγορα του AIO για τη γυναικα μου. Μαπα γευση με την 0.6 καπως καλυτερη με την 1.5
Απορω γιατι πουλησε και πουλαει ακομα τοσο πολυ...  :angry_orange:
συμφωνω μαζι σου.
αγορα για την γυναικα μου,οσες αντιστασεις 0,6/0.5/1/1.5 και να αλλαξα μετα απο 2-3ml η γευση αλλοιωνεται απιστευτα
ασε την μεγαλη καταναλωση.
απιστευτη πατατα... :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
με τι ακριβώς το συγκρίνεις και το βγάζεις "απιστευτη πατατα... :hmmm:; "
εντάξει, είπαμε, προσωπικές οι απόψεις και περί ορέξεως ..... αλλά να έχουμε και ένα μέτρο σύγκρισης....γιατί  νομίζω ένα πλήθος χρηστών του ΑΙΟ δεν θα συμφωνήσει μαζί σου  :)

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 01, 2016, 10:59 από Cruiser79 »

Συνδεδεμένος aragiannis

  • ***
  • 863
  • Φύλο: Άντρας
  • Satan sum et nihil humanum a me alienum puto
Η πρώτη έκδοση του Aspire Triton. Ατμοποιητής για κλάματα.

Αποσυνδεδεμένος E-VAPOR

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Δεν κανω συχνες αλλαγες και αυτό με εχει βοηθησει παρα πολύ να μην ξοδευω ασκοπα τα χρηματα μου. Μαλλον είμαι στην πλευρα που δεν εχουν πονεσει-κλαψει .Ευτυχως .

Αποσυνδεδεμένος Kωστας Τ.

  • **
  • 295
  • Φύλο: Άντρας
με τι ακριβώς το συγκρίνεις και το βγάζεις "απιστευτη πατατα... :hmmm:; "
εντάξει, είπαμε, προσωπικές οι απόψεις και περί ορέξεως ..... αλλά να έχουμε και ένα μέτρο σύγκρισης....γιατί  νομίζω ένα πλήθος χρηστών του ΑΙΟ δεν θα συμφωνήσει μαζί σου  :)
και πιο ειναι το οριο στην προσωπικη αποψη δηλαδη?
αν δουλεψε σε καποιους αλλα σε εμενα μου εβγαλε το λαδι τι να πω..οτι ειναι καλο?
δεν πειραζει που πεταξα τα σχεδον 30 ευρω,ασε τις αντιστασεις,ασε το τρεξιμο,ασε οτι
αποθαρρυνει εναν καπνιστη να γινει ατμιστης...?

να κανω μια διορθωση,μιλαω για το aio d-22.

Αποσυνδεδεμένος skordoman

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι δεν καταλαβαίνεις ;
Όσο περιέργο και αν φανεί σε αρκετούς με τον Fodi F2, όχι σαν απόδοση του ατμό (είναι πολύ καλός) αλλά σαν αξιοπιστία υλικών κατασκευής και αντιμετώπισης από την εταιρεία κατασκευής. Μου έσπασε ο θετικός πόλος στο δεύτερο στήσιμο . και η απάντηση της Hcigar στο mail μου πριν από 16 μέρες δεν έχει έρθει ποτέ .

Αποσυνδεδεμένος cydon

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Το MTL kit του Kayfun v5...
Το αγόρασα, δεν μου έκανε κανένα από τα τρία, οπότε μάλλον "κλαίω" τα λεφτά μου...

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Καπου στο ...μακρινο 2010 είχα αγοράσει ένα άρωμα RY2 ή  RY3, δεν θυμαμαι πια ποιο απο τα δυο ήταν.

Ατμισα μερικές σταγόνες και κοντεψε να κανω εμετό. Μυριζε και είχε γευση σαν τηγανόλαδο (απο λάδι μηχανης) ή κατι τετοιο.
Το έδωσα σε φίλο ο οποίος αφου προσπάθησε φιλότιμα να το ατμίσει το πέταξε...

Αυτη ηταν η πιο άχρηστη αγορά, αφου και που τη χάρισα πετάχτηκε στα σκουπίδια, και τότε ήταν ακριβούτσικα αναλογικά τα υγρά.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499214 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 137 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7287 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20848 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194529 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1590 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4743 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109110 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180489 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1999 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1421 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25330 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy