vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

109 επισκέπτες, 1 χρήστης
Sergios

Twitter

Με ποιά αγορά σας έχετε κλάψει πιο πολύ; (τα λεφτά που δώσατε)

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Μήπως δεν ήταν στρουθοκαμήλου αλλά emu ?

Έχουν μεγάλη διαφορά μεταξύ τους τα 2 γάλατα. Του emu έχει πολλά λιπαρά και τώρα το καλοκαίρι κόβει...

Αποσυνδεδεμένος constantinos77

  • **
  • 192
  • Φύλο: Άντρας
Cosmic fog Kriptonite, όχι απλά δεν μυρίζει πεπόνι αλλά φέρνει περισσότερο σε υγρό πιάτων :wall: 
Μαλλον ο δημιουργός του δεν είχε φάει ποτέ πεπόνι για να γνωριζει την πραγματική γεύση του. 

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Μετανιώσατε για το πρωτο αρχικό πακέτο Που έχετε πάρει? Υπήρχε κάτι αλλο τότε καλύτερο? Αν δε περνάτε τότε το αρχικό πακέτο τα δάκτυλα θα ήταν ακόμη κίτρινα απο το στριφτό.... αχαριστία μου μυρίζει !!!!!!!

Για τπτ δε μετανιωνο πια. γουσταρα τα πήρα τα ατμισα τα πούλησα τα χάρισα τα έσπασα τα πέταξα...  με λιγα λόγια τα ευχαριστήθηκα και ας μη μου κάνανε  κάποια...

Πάμε για άλλα!!!!! Ωπ ωπ ωπ

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Μην τρελαθούμε κιόλας ε;
http://www.chacha.com/question/ostrich-produce-milk

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
εμενα με χαλασε πολυ που εμαθα για τους κινεζους 10 μερες μετα το 40αρι που μου αφηγε για μια ego και εναν bdc ατμοποιητη :eyesplash:

ειναι θηλαστικο η στρουθοκαμηλος? :hmmm:
για την καμηλος κατι γινετε

Αποσυνδεδεμένος JOHNLFC66

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
χαχαχα... κι εγώ σε πρώτη φάση έμαθα τους λάθος Κινέζους και πλήρωσα 45 ευρώ για το kbox 70w, το οποίο πλέον το έχω μόνο για ώρα ανάγκης, μη ξεμείνω απ τα υπόλοιπα. Θα μπορούσα να πω και τα 100 ευρώ που πλήρωσα για το σετ istick 30 + nautilus mini (δεν ήξερα καν τους Κινέζους τότε) αλλά δε πειράζει, αυτά ήταν η πρώτη μου σοβαρή προσπάθεια στο ΗΤ. Λεφτά πολλά, πάρα πολλά σε άχρηστα υγρά, πράγμα το οποίο είμαι βέβαιος ότι θα έχει και συνέχεια..για τον kayfun mini v3 και subtank mini δεν κλαίω γιατί ήταν φτηνοί (κλώνοι),δούλεψαν έστω έναν μήνα ο καθένας και πλέον χαρίστηκαν σε ανθρώπους που θα τους εκτιμήσουν. 

Αποσυνδεδεμένος KingKong667

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπερασπιστείτε όλοι τα δικαιώματα! www.cassa.org
Πρίν 4 χρόνια πάνω κάτω! Nobacco hybrid, εγγύηση... 100 ευρώ και δεν έβγαλε 48 ώρες.. όσο για την εγγύηση ας μη το συζητώ καλύτερα.

Έχω κλάψει πολλά υγρά που είτε πήρα χωρίς δοκιμή, είτε μου άρεσαν στην αρχή αλλά την επόμενη μέρα τα βρήκα ανυπόφορα! 

Αποσυνδεδεμένος ati

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Το ίδιο και εγώ κυρίως υγρά, παράξενο όμως τη μια μέρα να αρέσουν και την επομένη να προκαλούν έως αηδία. 

Αποσυνδεδεμένος manajoma

  • ***
  • 753
  • Φύλο: Άντρας
αυτο ρε παιδια που στο μαγαζι δοκιμαζεις τα υγρα και σου αρεσουν, και οταν τα βαζεις στα δικα σου συνεργα δεν σου αρεσουν !!!!

Αποσυνδεδεμένος lakis3

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • The Only One ALIVE !!!
Δεν μετανιώνω για καμία αγορά μου όσο αφορά το άτμισμα. 
Από τη στιγμή που με ώθησε να ξεφύγω από τους καρκινοσωλήνες είναι money well spent που λεν και στο χωριό μου.
:yahoo: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος jimyst

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
Κλαίω τα χρήματα που έδωσα για να αγοράσω οποιοδήποτε υγρό της halo. Και δυστυχώς δεν έμαθα από την πρώτη φορά. Μόνιμη αναγούλα με όλα ανεξαιρέτως (ναι και με το tribeca)
Μια από τα ίδια μαζί και το smoke της after - 8

Αποσυνδεδεμένος Stagonas

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Αν και δεν ηταν και παρα πολλα τα λεφτα εκλαψα για το πρωτο μου Η/Τ που ηταν κλασσικο starter pack μια γενικη ego μπαταρια και ενας απλος ατμοποιητης με δωρο ενα 30 ml Natura ;(

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Tην έχω πατήσει με αρκετά υγρά αλλά για αγορά mode σίγουρα το αναθεματισμένο το cuboid και ατμοποιητή τον avocado 24 που είχα πέσει σε πιο κοντό πόλο και όλη την ώρα έχαναν την αντίσταση τα modakia μου

Αποσυνδεδεμένος Chriskos

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
  • Enjoy the Silence ....
To entropy της Hexocell. Αφου δεν μπόρεσα να το ατμίσω είπα να το χαρίσω σε εναν φίλο και αυτος το πέταξε.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1864 246004 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:26
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572043 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1867 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8019 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121627 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 685 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 396 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326726 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8602 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297674 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827594 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511670 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios