vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

92 επισκέπτες, 7 χρήστες
Buliwyf, ΜΗΤΣΟΣ ΠΑΠ, manoslykos, Milarepa, Mulder, ZoeM, I.P

Twitter

Le Zephyr by Vaponaute

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #105 στις: Απριλίου 07, 2016, 09:05 »
Καλημέρα Αποστόλη για το θέμα με το βαμβάκι που ανέφερες το κόβω σε σημείο που να μην ακουμπάει ελάχιστα κάτω. Επειδή ο zephyr είναι φιλοσοφίας Genesis ξέρω ότι δεν πρέπει να το πηγαίνεις μέχρι κάτω το βαμβάκι απλά όταν νιώθεις ότι θέλει λίγο υγρό παίζεις λίγο με τον ατμό τον γέρνεις για να πάρει υγρό

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Nostradamus

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #106 στις: Απριλίου 07, 2016, 13:34 »
Όποιος δεν παίρνει γευσάρα από τον συγκεκριμένο ατμό χίλια τα εκατό είναι λάθος το στήσιμο, με 40mm σε 3,5 πυρήνα(ανοιχτές σπείρες πάντα), cotton bacon με διχάλα στο άκρο απογειώνει όλα τα υγρά.Ρίξτε μια ματιά και στο video.
http://https://www.youtube.com/watch?v=iuFXeysDrlc

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #107 στις: Απριλίου 07, 2016, 14:13 »
Θα το δοκιμάσω και θα επανέλθω :)

Αποσυνδεδεμένος dimigixx

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #108 στις: Απριλίου 07, 2016, 14:54 »
50,40,35,32,30,28 τα σύρματα
2/2,25/2,5/2,8/3/3,2/3,5/3,75 οι διάμετροι
Βαμβάκι cotton,vcc,fiber,koh,
Mesh 500 25μ,400 34μ,325 42μ
Αυτα ηταν τα δικά μου στησίματα
Εννοείται υπεραρκετές φορες το κάθε ενα στήσιμο..γεύση πουθενά
Δεν εχει υγρασία στον ατμο του κάπως ετσι το καταλαβαίνω εγω,με αποτέλεσμα βέβαια την υποτονική γεύση.
Μαλλον φταίει το ultem δεν ξερω..
Οταν το αγόρασα ήξερα οτι περνώ ατμοποιητη με αέρα απο το πλάι και λίγοι ειναι οι καλοί με αυτο το σύστημα afc
Δεν περίμενα να ξεπερνάει τους γνωστούς γευσατους με αέρα απο κατω..
Αλλα σιγουρα δεν περίμενα και αυτο το αποτέλεσμα..


Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #109 στις: Απριλίου 07, 2016, 15:21 »
@ drakmor
Φυγε απο την πεπατημενη. Ο ατμοποιητης ειναι υβριδιο,καταλαβέτέ το!  Τι τζενεσις και τανκατος και ντριπερ!  Ειναι κατι απ'ολα . Βαλε βαμβακι ΚΑΤΩ.  ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΗΣΙΜΑΤΑ στο εξωτερικο κατ'αυτον τον τροπο γινονται. Αμα ειναι ετσι να στησω και γω ενα ΝΤΡΙΠΕΡ ΜΕ MESH  και μετα να λεω, τι ειναι τουτη η αηδια! Οχι μονο να ακουμπαει κατω,αλλα πολλοι το χωριζουν στα δυο, βαζοντας κατω και αντικριστα!  Δοκιμασε και το στησιμο το δικο μου,5-6 ποστ πισω και τα ξαναλεμε. Αναλογα με  το πόσο βαμβακι θα εχεις να ανεβαινει -αν δεν πετυχεις με τη μια το ιδανικο-  θα παιζεις απο το ενα ακρο στο αλλο. Δηλαδη απο υπό σε υπερτροφοδοσια.

@ dimigixx
Ο,τι πεις Αρχηγε.  :bravo_encouragements:
Δεν εχει γευση καθολου, Φταιει και το Ουλτεμ. Εννοειται πως εχεις καλυτερη γευση ο ναυτιλος. Πεντε υγρα συνεκρινες μια στον ενα,μια στον αλλο!  Τι στο καλο! Ειναι δυνατον να μην το καταλαβες?  (post 92)!!  Παιρνει και αερα απ'το πλα'ι'!!
Αν δεν κανουν  λαθος τα ματακια μου ομως, οι τρυπες εισαγωγης βλεπουν ή δε βλεπουν κατ'ευθειαν ΟΛΗ την αντισταση??   Κατα τα αλλα ο,τι πεις!! Ποιος ειμαι εγω που θα αμφισβητησω την ΑΥΘΕΝΤΙΑ ΣΟΥ.... :bow: :bow:
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 07, 2016, 15:45 από ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ »

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #110 στις: Απριλίου 07, 2016, 15:25 »
Ναι αποστολή το βράδυ θα δοκιμάσω αυτό που λες και θα επανέλθω ευχαριστώ

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Αποστολης

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #111 στις: Απριλίου 07, 2016, 15:40 »
Αποστόλη εσύ που έχεις και ιαττυ και ξέρεις..
Εγώ τον ιάττυ τον γουστάρω με silica.όταν τον πρωτοαπόκτησα πριν 2 
χρόνια όποτε έστηνα silica έτρωγα καψούλι.Βρήκα την υγειά μου με βαμβάκι
αλλά όταν μου βγήκε στήσιμο με φυτίλι δεν είχα γυρισμό..
Διπλή διπλό 1,5άρι σε στιμεροπλαστικό
και σε original 2 μονά 1,5άρια το ένα πάνω στο άλλο με 2 τρίχες ανάμεσα.
δεν έχω πάρει καλύτερη γεύση ούτε απο εβίβα,ούτε από φαινόμενο.
Θα πάρω από le zephyr??(έσωσα το εκτός θέματος)
Ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #112 στις: Απριλίου 07, 2016, 16:15 »
Συνονοματε δυστυχως δεν εχω μαυρη ζωνη,στον Iatty. Παρ'ολο που τον εχω, λιγες εως ελαχιστες φορες, καταφερα να τον σενιαρω καλως! Τρωω πολυ καμμενο ακομη,γιατι δεν εχω χρονο να ασχοληθω ιδιαιτερα! Ειναι τετοια τα ωραρια μου,που θελω κατι απλο. Μου φτανει η Ιθακη με το κεραμικο! Απο αυτες τις λιγες που πετυχα γευση στον Ιatty, εμεινα καπως ετσι !   :tongue-eyes: Γι'αυτο και τον εχω. Για να ασχοληθω αργοτερα!! ;D   
Στο θεμα μας!  Οταν τον εχεις με φουλ εισαγωγη αερα,ειναι σα να ρουφας ντριπερ με φουλ  -του ασσου με ρηγαδες- Γευση! Στις πιο μικρες,τσιγαρου, ιδια Γευση παλι!    Μη με βαζεις ομως να συγκρινω με τον Ιatty. Δεν ειμαι αντικειμενικος!!   Μεταξυ μας και παλι,δε θεωρω κατι το ιδιαιτερο τον eviva -παρ'ολο το κεραμικο του- και προσωπικα τον θεωρω ιδιον -τον eviva- με τον φαινομενον.  Πολλοι καλοι και οι δυο,αλλα μεχρι εκει!  Για να απαντησω και καπως αλλιως,φαντασου εναν le magister -σε γευση- με τανκ! Ετσι μοιαζει! Κανε του ενα καλο στησιματακι και εισαι Πασας στα Γιαννενα! ;D

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #113 στις: Απριλίου 07, 2016, 18:12 »
@ drakmor
Φυγε απο την πεπατημενη. Ο ατμοποιητης ειναι υβριδιο,καταλαβέτέ το!  Τι τζενεσις και τανκατος και ντριπερ!  Ειναι κατι απ'ολα . Βαλε βαμβακι ΚΑΤΩ.  ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΗΣΙΜΑΤΑ στο εξωτερικο κατ'αυτον τον τροπο γινονται. Αμα ειναι ετσι να στησω και γω ενα ΝΤΡΙΠΕΡ ΜΕ MESH  και μετα να λεω, τι ειναι τουτη η αηδια! Οχι μονο να ακουμπαει κατω,αλλα πολλοι το χωριζουν στα δυο, βαζοντας κατω και αντικριστα!  Δοκιμασε και το στησιμο το δικο μου,5-6 ποστ πισω και τα ξαναλεμε. Αναλογα με  το πόσο βαμβακι θα εχεις να ανεβαινει -αν δεν πετυχεις με τη μια το ιδανικο-  θα παιζεις απο το ενα ακρο στο αλλο. Δηλαδη απο υπό σε υπερτροφοδοσια.

@ dimigixx
Ο,τι πεις Αρχηγε.  :bravo_encouragements:
Δεν εχει γευση καθολου, Φταιει και το Ουλτεμ. Εννοειται πως εχεις καλυτερη γευση ο ναυτιλος. Πεντε υγρα συνεκρινες μια στον ενα,μια στον αλλο!  Τι στο καλο! Ειναι δυνατον να μην το καταλαβες?  (post 92)!!  Παιρνει και αερα απ'το πλα'ι'!!
Αν δεν κανουν  λαθος τα ματακια μου ομως, οι τρυπες εισαγωγης βλεπουν ή δε βλεπουν κατ'ευθειαν ΟΛΗ την αντισταση??   Κατα τα αλλα ο,τι πεις!! Ποιος ειμαι εγω που θα αμφισβητησω την ΑΥΘΕΝΤΙΑ ΣΟΥ.... :bow: :bow:

[justify]Αγαπητέ φίλε Αποστόλη Μ., καλησπέρα.[/justify]
[justify]Είσαι λίγο άδικος με τον φίλο dimigixx. Είπε τη δική του γνώμη και μάλιστα ως αγοραστής. Προσωπικά δεν έχω καμία σχέση με το υβρίδιο, αν και το θέλω, (έχω μείνει μόνο στο κατάστημα).[/justify]
[justify]Με την ίδια λοιπόν σιγουριά λες κι εσύ πράγματα που για άλλους ίσως είναι αστεία, όπως: ο Nautilus καλύτερος του Goblin, o Eviva κι ο Phenomenon καλοί αλλά όχι τίποτα ιδιαίτερο, το υβρίδιο πολύ καλό και καλύτερο ως βαμβακάτο γιατί έτσι λένε στα εξωτερικά ιατρεία. [/justify]


[justify]Πώς να ζεστάνουν γάμπα οι παλιοί όταν έχει χαθεί το τόπι από εμάς τα ομορφόπαιδα;  [/justify]

Αποσυνδεδεμένος dimigixx

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #114 στις: Απριλίου 07, 2016, 18:51 »
μιλαμε για ατμο 140 ευρω...το αν θα ειναι διχαλωτο το βαμβακι,το αν θα ακουμπαει ακριβως το ντεκ,το αν θα ειναι ανοιχτες οι σπειρες,το αν θα πρεπει να στηνω μονο σε συγκεκριμενη διαμετρο,το αν το συρμα μου θα επρεπε να εχει συγκεκριμενο παχος,ειναι κουβεντες που θα επρεπε να τα κανουμε αφου εχουμε ευχαριστηθει τον ατμο και μονο για να παρουμε το 100% αυτου...
δεν μπορω να τα δεχτω ως βασικα προβληματα ...
το μονο που ξερω ειναι οτι σε ενα ατμο της υποτιθεμενης κλασης του le zephyr θα επρεπε να πετας μια αντισταση και να απολαμβανεις..(για να μην πω οτι θα πρεπει να σκοτωνει ο ατμοποιητης γιατι τοτε ο δικος μας θα ειναι απο αυτους που σκοτωθηκαν..χεχεχε)
τεσπα κατι τετοιο προσπαθει να μας πεισει και η μαμα vaponaute οταν στα tuto με βαμβακι και mesh,τα στησιματα που κανει ειναι τουλαχιστον ασχημα...
ο ατμοποιητης ειναι της ταξης του μετριου για μενα δεν εχω τιποτα αλλο να πω..

ps.αποστολε τα ματακια μας πολλα βλεπουν αλλα η ουσια ειναι το τι καταλαβαινει το μυαλο μας...

Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #115 στις: Απριλίου 07, 2016, 19:24 »
Με αυτά που διαβάζω για τον συγκεκριμένο ατμο νιώθω τυχερός που τον έχω στήσει όπως πρέπει για τα δικά μου γούστα και απολαμβάνω γεύση, ντουμανι και προ πάντων χωρίς ίχνος διαρροης, τώρα σε σχέση με τον Le magister ατμιζωντας κάποιους μήνες ο 
Le Zephyr είναι κλάσης ανώτερος 

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #116 στις: Απριλίου 07, 2016, 22:32 »
@ JoeBarTeam
Αγαπητε φιλε JoeBarTeam, αντευχομαι παρομοιως.
Να τα πιασουμε ενα-ενα.  Γραφω πιο πανω το εξης. ''Οχι κατι ιδιαιτερο ο Εviva,παρ'ολο το κεραμικο.  Ιδιος με το Φαινομενον,πολυ καλοι και οι δυο!''  Εβαλα λοιπον το βαθμο μου κατα την προσωπικη μου γνωμη. Που ειδες να αναφερω καλοι? Μην αλλαζεις επομενως τη σειρα των λεξεων και μην παραλειπεις λεξεις,γιατι βγαινει διαφορετικο νοημα. Αλλο επομενως ο χαρακτηρισμος  ''καλοι'' ,που λες οτι ειπα και αλλο το ''πολυ καλοι και οι δυο'' που πραγματικα ειπα.  ''Verba volant,scripta manent''  Τα λογια πετουν,τα γραπτα μενουν.      Πάμ παρακάτ.  Στα εξωτερικα ιατρεια, ανατρεχουμε για πρωτες βοηθειες οταν αντιμετωπιζουμε καποιο προβλημα,εξ'οσων γνωριζω. Οποίος παραλογισμός,λες εσυ!!  Τι πιο φυσιολογικο, ανταπαντω εγω.  Συνεχιζω... Στην Εσπερία καποιοι χαμένοι τον στηνουν και με mesh και ισχυριζονται πως παθαινουν ντοβρουτζα,απο τη γευση που παιρνουν! Ετσι λενε οι κουτοφραγκοι, εγω δε μπορω να επιβεβαιωσω γιατι κανω παρεα με ατμιστές Ντοτόρους (ΚΡΔ,,ΠΝ)- κατι μού είπον αυτοί, κατι σπουδασα και γω-  και δε θεωρω τοσο υγιεινο για την παρτη μου,να ατμιζω με mesh. Περι ορεξεως βεβαια,κολοκυθοπιτα! Στηνουν επομενως και meshατο και βαμβακατο,αλλωστε τι σο'ι' υβριδιο θα ητονε, αν δεν εκανε και το σχετικο σπαγγατο του!  Ευλύγιστος γάρ....    Στο θεμα μας again.  Εκτος απο ντουμανι,ποσο καλυτερος ειναι στο θεμα γευση,ο Goblin απο το Ναυτιλο? Η'  κι αν ειναι, ειναι τοσο πολυ,  ωστε να δικαιολογει το χαρακτηρισμο επισκευασιμος?  Κατα τα γουστα τα δικα μου,δεν τιθεται θεμα. Θα γνωριζεις αγαπητε, πως εν τη ρύμη του λογου, οι  ανθρωποι πολλες φορες γινονται υπερβολικοι στις εκφρασεις τους,για να δωσουν εμφαση σ'αυτο που λενε!  Πως λεμε για παραδειγμα ''ήμουνα που λες ρε Θόδωρα χτες το βραδυ, με κειό το ρεμαλι το Μήτσο και μπαινει μια ψηλη στο μαγαζι,τύφλα να΄χει η Γεωργια Βασιλειαδου!''  Ουτε η αξεχαστη Βασιλειαδου ητανε ποτε ψηλη, ουτε η ψηλη ητανε ποτε Βασιλειαδου,  τοιουτοτρόπως ειπείν, αρχηγέ μου!   Γιά πάμι παρακάτου που λενε και στην ιδιαιτερη πατριδα μου την ΑΡΤΑ!!   Εγω λεω πως το υβριδιο δεν ειναι απλως πολυ καλο, αλλα κενταει σταυροβελονιά, γαζωνει, περοβολάει και αλλα τετοια χαρουμενα!!  Εσυ δεν καταλαβαινω για ποιον λογο ισχυριζεσαι - ειπαμε verba volant,scripta manent- πιο πανω '' Προσωπικα δεν εχω καμμια σχεση με το υβριδιο,αν και το θελω!'' κλλ

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Τι να το κανεις μωρε το παληοσιδερο, Ακου τι λεει ο dimigixx,οχι εμεις οι υπολοιποι.  Παντως φανταζομαι να ξερεις πως η κουβεντα γινεται για απλα πραγματακια! Ουτε για πυρηνικη φυσικη,ουτε για το επέκεινα!  Οσον αφορα το παληος και νεος εχω να πω, οτι ο Υβ Τριανταφυλλος ειχε παντα ζεστες γαμπες και εκανε κατι ψυχες να καρυκωνουν συνεχως τα πλεκτα!!

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

@ dimigixx
''ps. αποστολε τα ματακια μας πολλα βλεπουν αλλα η ουσια ειναι το τι καταλαβαινει το μυαλο μας...''  
Ποιος ειμαι εγω ο χαζουλης Αρχηγε μου, που τολμω να σε κοιταζω στο Θρονο τον οποιο αναπαυεσαι!!  Δε στροφαρω και πολυ,δειξε λιγη κατανοηση!  Μη με αποπαίρνεις....
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 07, 2016, 23:20 από ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ »

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #117 στις: Απριλίου 07, 2016, 23:29 »
Λοιπόν τον ξανά έστησα... 3.5 mm διάμετρο coil 27 awg 1.7 ohm βγήκε λίγο ψηλά αλλά δεν πειράζει. Έβαλα το Kool Apple (για κάποιο λόγο έτσι γράφει το cool το υγρο) μπορώ να πω ότι είχαμε τεράστια πρόοδο. Πολύ καλή γεύση καλό ντουμανι. Μπορώ να πω ότι τώρα το ευχαριστίεμαι. Αύριο θα δοκιμάσω με 24 awg σύρμα να πάω πιο χαμηλά σε ohm να δω τι θα λέει εκεί. Πάντως πολύ ελπιδοφορο το σημερινό. By the way Αποστόλη είχες δίκιο για το βαμβάκι δεν το περίμενα αλλά το κόψιμο σε ένα άκρες και να ακουμπάει κάτω είχε αποτέλεσμα. Σε ευχαριστώ!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #118 στις: Απριλίου 07, 2016, 23:54 »
αποστολη καλα ειναι τα γραπτα,αλλα ρε φιλε φτιαξε ενα βιντεακι οταν βρεις ευκαιρια με το στησιμο που προτεινεις,πιστευω θα βοηθησεις πολυ κοσμο  :thumpup:.

Αποσυνδεδεμένος niknith

  • **
  • 184
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Zephyr by Vaponaute
« Απάντηση #119 στις: Απριλίου 08, 2016, 00:07 »
ναι ρε Αποστολη.Βιντεακι.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 248619 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 766981 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 160 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181445 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 349 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 312 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573345 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2467 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8632 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1123909 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1048 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 745 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos