vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

338 επισκέπτες, 0 χρήστες

Τι θα λέγατε σε έναν μη καπνιστή που ΘΕΛΕΙ να αρχίσει το άτμισμα;

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
η απαντηση θα ηταν σαφεστατα ΟΧΙ. 
πλην του akisgr1 βεβαια. σε αυτον θα λεγα να φουμαρει οτι βρει μπροστα του.

Αποσυνδεδεμένος akisgr1

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
@drum σε ευχαριστώ παρα πολύ για την κατανόηση...!   8)
αλλα ζω έξυπνα σε αυτό τον κόσμο και διαλέγω μονο πιστοποιημένα για κάθε περίπτωση..   

αν και σε αυτό συμφωνούμε... και εγώ ένα ΟΧΙ θα του έλεγα...!! και να μην ακολουθήσει εμενα που σε όλα είμαι ανάποδος...!   :))

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
αλλα ζω έξυπνα σε αυτό τον κόσμο και διαλέγω μονο πιστοποιημένα για κάθε περίπτωση..
Φαντάζομαι μόνο με πιστοποίηση του Παγκόσμιου Οργανισμού Ατμίσματος. Γιατί το Vape and Ecig Administration στις ΗΠΑ, δεν έχει τα ίδια υψηλά στάνταρντς.

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
@drum σε ευχαριστώ παρα πολύ για την κατανόηση...!   8)
αλλα ζω έξυπνα σε αυτό τον κόσμο και διαλέγω μονο πιστοποιημένα για κάθε περίπτωση..  

αν και σε αυτό συμφωνούμε... και εγώ ένα ΟΧΙ θα του έλεγα...!! και να μην ακολουθήσει εμενα που σε όλα είμαι ανάποδος...!   :))
Αχ βρε Ακη μας!!!  :angel: :angel: Οι περισσοτεροι ειμαστε παλιογεροι εδω( ενταξει καποιοι οχι και τοσο)και εσυ εισαι το μικρο μας  που ολο  κανει του κεφαλιού  του και αντιμιλαει με το παραμικρο! ::)  :tongue_smilie: Οταν φτασεις και συ στην ηλικια μας θα δεις οτι θα θες και συ να προστατευσεις οσο μπορεις τους μικροτερους που ειναι το μελλον βρε παιδι μου!!
Χαλαλι σου βρε το νημα! Αληθεια. Καμια, μα καμια ειρωνια εδω.  :nope:
Αντε καλη συνεχεια!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 16, 2016, 09:01 από Zelatini »

Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Αν ημουν νομοθετης και διαβαζα αυτο το νημα ειλικρινα θα σκεφτομουν πως ειναι καλυτερη η απολυτη καταργηση του ητ! κι αν καποιος θελει ντουμανια ας παει στον καπνο που δεν εχουν ακουστει τοσα αλαρμ απο κανενα χρηστη του!

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 16, 2016, 10:38 από Nick74 »

spyros1

Θα του έλεγα να μην το κάνει... :)

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Παρακαλώ να παραμείνουμε στο θέμα μας.
Υπάρχει άλλο νήμα για να κάνουμε chat.


Ορισμένα μηνύματα διαγράφηκαν.

:offtopictelos:

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Κατόπιν αιτήματος του @papoys το προηγούμενο σχόλιό του διαγράφηκε
όπως επίσης και τα σχόλια που ήταν απαντήσεις σε αυτό, καθώς δεν είχαν πλέον νόημα.

Αποσυνδεδεμένος havales

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Ο εθισμός "τραβάω τζούρα" είναι απείρως μεγαλύτερος από αυτόν της νικοτίνης.Έτσι και τον κονομίσεις, είτε ατμίζοντας είτε καπνίζοντας τέλειωσες.Δεν κόβεται με τίποτε όπως και η πιπίλα στο μωρό.Μηδενικές νικοτίνες και "είμαι εντάξει" τ'ακούω βερεσέ.Δύο, τρία και τέσσερα χρόνια ατμιστές με 3άρες και εξάρες νικοτίνες δεν προσπαθούν να κόψουν την εξάρτησή τους από την νικοτίνη.Το όλο συνήθειο προσπαθουν να κόψουν και όπως βλέπεις δεν τα πολυκαταφέρνουν φίλε akis.(και εγώ μαζί).Αν προλαβαίνεις βάλε το μυαλό σου κάτω και ξέκοψε.

Αποσυνδεδεμένος akisgr1

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
@havales: εγω πλεον μονο 3mg δεν μπορω χωρις νικοτινη κανω παρα πολυ μετα πανω απο 20ml αν εχω 0νικη

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Την επιστολή στον υιό μου την έστειλα,αλλά ξέχασα να του αναφέρω πως αν ξεκινήσει το ατμισμα και έχει σύντροφο που δεν καπνίζει -ατμιζει θα έχει μόνιμα μουρμούρα οπότε σταθερά πονοκεφάλους ,κυνηγητό αν ανακαλύπτει της κρυφές παραγγελίες mod klp ( οπότε ποιο πολλούς πονοκεφάλους) ,τσέπη σαν την τρύπα του όζοντος , , και αν κάνει το λάθος να γραφτεί για ενημέρωση στο e-kapnisma  που θα το κάνει υποχρεωτικά καθότι είναι το ποιο ενημερωμένο σαιτ επί του ατμισματος ( πωωωωωω ρεεεε διαφήμιση και γλύψιμο  ) θα πρέπει να διαβάζει καθημερινά τα Άπαντα του microchip , και να εχει πάρε δώσε με υπεραιωνόβιους τζαζ εντελώς σαν εμένα .Άντε βρε παλικαριμ εξω να βρεις κάνα πιπίνι να έρθεις στα ίσα σου,κανε κανένα spor στον ελεύθερο χρόνο σου και άσε τα κολλήματα για τους πολύ μεγάλους.Αυτοί το όνειρο που έχουν είναι να ήταν σαν και εσένα ,όπως είσαι τώρα ,Νέος ,άκαπνος ,και καθαρός από άχρηστες ουσίες,Γκεγκε. ???? Αν δεν τα καταλαβες όσα σου είπα σαν ενήλικος που είσαι να πά να πνιγείς.Μην μου κλαίγεσαι μετά τα 30 φεύγα .Πατητή θα σου κάνω εγώ προσωπικά.

Αποσυνδεδεμένος asdgeorge7

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
φυσικα κ οχι.δεν χρειαζετε να μαθει την τζουρα καπνα-αυμος κ την χαλαρωση που προσφερει.δεν την ειχε αναγκη μεχρι τωρα κ να μην την αποκτησει.ειδικα αν ειναι μικρος οχι οχι οχι.αν ειναι μεγαλος κ την βρισκει με ναργιλε κ γευσεις παλι θα του ελεγα κανε οτι νομιζεις αλλα γιατι να φερεις τον ναργιλε στο σπιτι σου;αραζε στο μαγαζι κ ασε εμας να ρουφαμε το παθος μας κ μεινε στεγνος.

Αποσυνδεδεμένος Palasd

  • ***
  • 536
  • Φύλο: Άντρας
Που πας ρε καραμήτρο θέλεις να γίνεις εξαρτημένος

Αποσυνδεδεμένος mpari

  • ***
  • 632
  • Φύλο: Άντρας
  • Δυο λαλούν και τρείς χορεύουν
Πραγματικά κάποιος που δεν καπνίζει κατα τη γνώμη μου να περάσει στο άτμισμα είναι κίνηση που επιβαρύνει την υγεία του (λίγο ή πολύ).

Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
φυσικα και θα του ελεγα ενα μεγαλο και βροντερο ΟΧΙ !!!!!!!! Whatelse?    :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342290 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206494 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541442 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31067 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50184 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597241 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357775 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11530 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193067 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1314 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1308 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591908 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios