vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

278 επισκέπτες, 4 χρήστες
dallaskdp, gianniskouk, antiklitos140, kyrgiannis

ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)

Αποσυνδεδεμένος kwnstantinos10

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο τρόμος είναι εργαλείο κοινωνικής υγιεινής.~Λενιν
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #330 στις: Οκτωβρίου 19, 2015, 22:50 »
Έπιασες όλο το νόημα με μια πρόταση βαραντερο,ο καθένας μας ατμιζει με γνώμονα το τι τον καλύπτει, αυτο.

Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #331 στις: Οκτωβρίου 19, 2015, 23:09 »
καταρχην δυστηχως εχω ατμισει με αρκετα μοντακια και αρκετους ατμοποιητες ...απο πολυ σφιχτες τζουρες μεχρι αεροσακους απο μες κεραμικο μεχρι διπλοπιτο σουβλακι....και θα δοκιμαζω γιατι ειμαι ατμιστης και μαρεσει...

εχω ατμισει με αρκετα συρματα...πολλες διατομες που καθονται...πνευμονικη συνεχεια δεν θα κανω ουτε θα προτεινω σε κανεναν....γιατι κατεμε χανεται η γευση κατα το ημισι και φυσικα δεν θα βαλω ποτε ολον αυτο το πραγμα στα πλεμονια μου...εσεις που το κανεται τιμη σας και καμαρι σας...μακαρι να μπορεσετε και παραπανω,,,,και το εννοω αλλα δεν θα το επικροτησω ουτε θα το προτεινω ποτε σε νεο ατμιστη...οπως και εσεις το αντιθετο

...αυτο ομως που περιεγραψα παρα πανω ειναι η εξελιξη που δημιουργησε αναγκες...εξελιξη που ξεκινησε να βοηθησει τους ατμιστες να στησουν τις αντιστασεις και δημιουργησαν σομπες αλογονου...

οχι οι θερμοκρασιες δεν ειναι ιδιες ενος συρματος 20αρι σε 10-12 βατ, με ενα 40αρι στα 35 βατ...μεγαλυτερες επιφανειες μεγαλυτερη θερμοτητα ...εξου και το αμφιβολου λειτουργικοτητας και ακομα νεογνο  tc ,και οι μεγαλες τρυπες εισαγωγης αερα που ψυχουν εν μερει αυτο που βαζουμε στα πλεμονια μας...

ιδια ντουμανακια παιρνεις σε σαμπομ με 20αρι φιλε μου με περισσοτερη γευση και λιγοτερες θερμοκρασιες δοκιμασε το....αν βαλεις απο κατω και το μπεεεε....θα ειναι και γλυκααααα τα ρευματα....ουτε πολλα ουτε λιγα ...οσα ζητας απλα

τεσπα χαθηκε η ουσια ...και η συζητηση οσον αφορα το ραδιο...θα το κανει κανεις παρουσιασηηηηηηη >:(

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #332 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 00:58 »
Είμαστε εδώ να πούμε για το νέο Provari και η κουβέντα έχει πάει στις προσωπικές ατμιστικές ιστορίες των μελών. Αυτά απλά δημιουργούν κόντρες. Δεν ατμίζουμε για να δώσουμε εξετάσεις και κανείς δεν ζητάει την έγκριση κανενός. Δεν καταλαβαίνω αυτό το "εγώ αυτό αλλά εσείς εκείνο".

Ψάχνω στα ατμιστικά τμήματα του reddit για το Radius (πάνω από 100.000 μέλη, διεθνές κοινό αλλά κυρίως αμερικάνοι). Δυο-τρία θεματα, ελάχιστη συμμετοχή, κάποιοι επαινούν την ποιότητα της Provape, περισσότεροι σχολιάζουν πως αυτά ήταν καλά για δυο χρόνια πριν. Συνολικά υλικό ίσο με τρεις σελίδες του φόρουμ μας. Άλλοτε θα ήταν το νέο του μήνα. Αυτά για το πώς θα πουλήσει στην Αμερική...

Οι προσωπικές προτιμήσεις μας δεν έχουν σχέση με το ότι η εταιρία έχει κάνει επιλογές που δεν αντυπωσιάζουν την επίδοξη πελατεία της. Όσο για την άποψη πως "όλοι στο Provari καταλήγουν" ήταν παραμύθι τότε -και προσβλητικό για τις προτιμήσεις των άλλων, λες και δεν ήταν αρκετά έξυπνοι ή αρκετά έμπειροι να "δουν την αλήθεια"- και παντελώς άσχετο τώρα. Καλό είναι να το αφήσουμε στο παρελθόν.

Κατά τα άλλα δεν αμφιβάλλω πως όποιος το πάρει θα το χαρεί.

Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #333 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 01:55 »
νομος της αγορας ζητηση-προσφορα-τιμη,,,ζητηση ιδια προσφορα ιδια τιμη η ιδια για το μπεεε....το γεγονος οτι για εσενα ειναι 3 σελιδες για το φορουμ το δικο μας δεν σημαινει οτι παυει να εχει και ζητηση....αλλωστε ειναι τοσα πολλα τα μοντακια πλεον, που μπορει ο καθενας να ασχολειται με το στικακι το βικακι το σεξακι...στο νημα τους...αρα που χρονος για τα ξεπερασμενα


οταν ο καθε ατμιστης γραφει για τις επιλογες του και για ποιο λογο δεν γουσταρει προβατο...το ιδιο μπορει να κανει ο οποιοσδηποτε που γουσταρει το μοντακι και το αιτιολογει..αν καποιος γραψει γουσταρω ζεφυρο και 100αρι γιατι δινει ντουαμανια...ο αλλος θα γραψει θελω μπε και καυφαν και λεπτο συρμα...δεν ειναι παραλογο...οπως δενειναι παραλογο να αγοραζει ακομα καποιος συρμα 20-25 -28 και να το παιζεστο μπεεε επειη η μοδα ειναι 40-50-60


δεν γουσταρει μπεε γιατι σαμπαρει καποιος....γουσταρει αλλος μπεεε γιατι δινει σωστα...


ε αφηστε μας και εμας τους κλασικους με τα παλιοπροβατα....ασχοληθειτε με αυτα που σας ενδιαφερουν ...αφηστε μας στο παραμυθι μας συνεχιστε στην αληθεια σας...


μου φαινεται και λιγο καπως ομως να σχολιαζουν αρνητικα το καθε μοντακι που δεν τους ενδιαφερει...οπως το μπεεε και χωρις  βεβαια να εχει βγαλει προβληματα η να εχει δυσαρεστησει τους αγοραστες του...και δεν ειναι καθολου προσβλητικο πως ολοι με προβατο θα τερματισουν...απλα οταν τα αλλα σταματανε το μπεεε συνεχιζει...δεν γινεται καζο στους ατμιστες αλλα στις εταιρειες....μεγαλα παιδια ειμαστε και ειμαστε υπευθυνοι των επιλογων μας.


αντιθετα διαβασα ποστ τρελα και συνεχιζω να διαβαζω πχ για μοντακια με σοβαρα θεματα(δεν γραφω ονοματα-εταιρειες)...και στο 1527 ποστ να προτεινεται σε νεο αμιστη..τα ποστ δεν ειναι μετρο συγκρισης...αν καποιο μοντ ειναι καλο η οχι...απλα γιατι στο νημα του μπεε θα γραψουν μαρεσει δεν μαρεσει εμφανισιακα και τελος...μικροαποριες και παπαλα...ειναι γνωστη η ποιοτητα και η αξιοπιστια
σε αλλα νηματα ομως θα γραφτουν θριαμβοι πανηγυρισμοι και μετα απο ενα μηνα ποπ κορν και καταμετρηση,,,εδω εχουμε προβλημα...εκει αλλο προβλημα και να παρω και ενα τετοιο μηπως το προφυλαξω..κτλπ


τελος


βγηκαν θηκες σιλικονης νεες ...προστατευουν απο τις φθορες ...αααα και ανταπτορα απο επανω για να μην χαλασει ο 510...


παντα σε φιλικο υφος παντα με καληδιαθεση και ορεξη για κουβεντα..

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #334 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 02:32 »
Νατα και τα πρωτα αυτοκολλητα για το radius  8) ...προστατευουν απο τις φθορες ...  :sfyrigma: και ομορφαινουν

 

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #335 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 02:57 »
αν πάρεις radius και του βάλεις αυτοκόλλητο εμένανε μη μου ξαναμιλήσεις!
 :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #336 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 03:20 »
αφηστε μας και εμας τους κλασικους με τα παλιοπροβατα....ασχοληθειτε με αυτα που σας ενδιαφερουν ...αφηστε μας στο παραμυθι μας συνεχιστε στην αληθεια σας...
Το πιστεύω πως έχεις καλή πρόθεση αλλά συνεχίζεις με τον ίδιο διχαστικό τρόπο. Εμείς κι εσείς.
Δεν ξέρεις ποιός είμαι, πώς ατμίζω (γιατί δεν έγραψα κουβέντα γι αυτό) , με κατατάσεις αυτόματα και τελείως αυθαίρετα σε μια ομάδα που "πολεμά" την ομάδα σου.
Δεν ξέρω ποιοί είστε "εσείς" (δεν εκπροσωπείς όλους τους κατόχους προβάτου) και σίγουρα δεν ξέρεις ποιοί είμαστε "εμείς", γιατί δεν είμαστε ένα πράγμα. Δεν μπήκα σε εκκλησία να κλέψω παγκάρι, γράφω εδώ επειδή με ενδιαφέρει. Με ενδιαφέρει με άλλο τρόπο από αυτόν που ενδιαφέρει εσένα (τρόπο που προφανώς δεν καταλαβαίνεις) αλλά με ενδιαφέρει. Δεν σου ανήκει το νήμα, όσα κι αν έχεις δώσει για Προβάρι. Καμία μάρκα δεν έχει τίποτα ιερό. Επίσης, μιλώντας για προσωπικές ιστορίες... τι ακριβώς σε έκανε να σκεφτείς πως έδειχνα μόνο τους φίλους του Προβάρι; Γιατί εγώ σίγουρα δεν έγραψα κάτι τέτοιο.
Τελικά... μου αρέσει να ασχοληθώ με το Radius. Λυπάμαι που σε ενοχλεί.

Κάποιες εξηγήσεις:
Δεν είναι "για μένα" τρεις σελίδες. Έγραψα πως μια τεράστια κοινότητα έχει ασχοληθεί με το Radius πολύ λιγότερο από την μικρή δική μας. Και με ιδιαίτερη αδιαφορία. Δεν το κριτίκαρα, δεν χαίρομαι, δεν λυπάμαι, μόνο μετέφερα ένα γεγονός. Αυτό το γεγονός ρίχνει φως στο πως αντιμετωπίζει το ευρύτερο κοινό αυτή την κυκλοφορία.

Το πως με πρόβατο θα "τερματίσεις"; Είναι απλά ψέμα. Μπορεί να είναι ψέμα που σου αρέσει να το λες. Αλλά είναι 100% ψέμα. Ούτε στο μάξιμουμ της δημοφιλίας του δεν "τερματίσαμε" όλοι εκεί. Έφτασε κάποτε να είναι το αγαπημένο περίπου του 24%  του φόρουμ -το γνωρίζω γιατί είχα στήσει poll. Σπουδαίο ποσοστό. Τώρα όμως πέρασαν αυτά.

Ήταν προσβλητικό διότι (1) ήταν ψέμα, όπως γνωρίζαμε όλοι οι υπόλοιποι και (2) προσπαθούσε να μεταφέρει την αίσθηση πως οι λοιποί ατμιστές δεν ήξεραν ακόμα την "αλήθεια". Αυτό είναι πάντα προσβλητικό και οι μόνοι που δεν το αντιλαμβάνονται είναι αυτοί οι φανατικοί της εκάστοτε αλήθειας. Μπορεί να τερμάτισες εσύ εκεί (και το σέβομαι) αλλά δεν έχει κανείς καμία δουλειά να πατρονάρει τους άλλους.

Τα άλλα μοντάκια έχουν τα προβλήματά τους. Τα συζητάμε στα νήματα για τα άλλα μοντάκια.
Παρά τα προβλήματα ο κόσμος τα προτιμάει. Άρα κάτι καλό θα κάνουν κι αυτά.

[Στο φόρουμ το να σχολιάζεις το Α σε βάζει αυτόματα στους "οπαδούς" του Β. Αν όσοι βλέπουν μόνο οπαδούς αφήσουν ήσυχους εμάς που δεν το βλέπουμε έτσι τότε μπορεί και να σταυρώσουμε καμιά κουβέντα χωρίς καυγάδες.]


Νατα και τα πρωτα αυτοκολλητα για το radius  8) ...προστατευουν απο τις φθορες ...  :sfyrigma: και ομορφαινουν
Φθείρεται και το Radius;

Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #337 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 09:36 »
xxaxa εισαι αρχηγος μπιγκ καλημερα...και ομως οταν μιλας για προβαρι πρωτα αναβεις κερι και μετα 3 φορες το πατερ ημων....και μετα επιτρεπεται να μπεις εδω...


δεν εκπροσοπω κανεναν δεν απαγορευω σε κανεναν...την αποψη μου λεω...το νημα και το φορουμ δεν μου ανηκουν ουτε και θα γινει ποτε ουτε το επιδιωκω...


οπως λες εσυ πως το προβαρι ειναι παραμυθι χωρις να το αιτιολογεις...επετρεψε μου να σου πω πως ειναι η πικρη αληθεια...που αρνουνται πολλοι να την πιστεψουν...το προβαρι ειναι απροβληματιστο...το προβαρι ειναι αλανθαστο....το προβαρι ειναι προβαρι και τα υπολοιπα μοντακια οταν μεγαλωσουν θελουν να γινουν προβαρι...(πειραγμα)....


εγω προσωπικα θελω να διαβαζω να γραφουν για αλλα μοντακια σε νημα  του μπεεε...χαιρομαι...δεν μπορω να διαβαζω σε ενα νημα πχ του κλουπορ/.////μονταρα-τα σπαει τα πρωτα 700 ποστ και στο 1000ποστ......δεν αναβει....τι φταιει?ερωτησεις-επιδιορθωσεις....κουραστικο...


ενολιγοις....την υγεια μας να εχουμε ολοι να ατμιζουμε με προβαρι :o :o :o




Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #338 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 10:49 »
380 σελίδες (ήδη) σε αυτό το forum, αν μη τι άλλο επιβεβαιώνουν την "ανταπόκριση" για το radius σε ξένο "ομόσταυλο" forum: https://www.e-cigarette-forum.com/forum/threads/official-provari-radius-thread.703712/page-386.

..και νομίζω, ότι εδώ μέσα γράφουμε, για να μεταφέρουμε τις προσωπικές γνώμες και εμπειρίες μας (..και όχι κατά το δοκούν)!!

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #339 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 10:59 »
Φθείρεται και το Radius;

Οχι βεβαια, φωτια να πεσει να με καψει  :fight_knuppel: , δεν αντεληφθεις :o ! Προστασια απο τη φθορα του χεριου που θα το κραταει εννοουσα! Διοτι οταν κατι ατελες (χερι) ερχεται σε αμεση επαφη με την απολυτη τελειοτητα (radius), υπαρχει κινδυνος φθορας του ατελους και επικρατησης του τελειου  :helpsmilie:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #340 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 13:34 »
380 σελίδες (ήδη) σε αυτό το forum, αν μη τι άλλο επιβεβαιώνουν την "ανταπόκριση" για το radius σε ξένο "ομόσταυλο" forum: https://www.e-cigarette-forum.com/forum/threads/official-provari-radius-thread.703712/page-386.

..και νομίζω, ότι εδώ μέσα γράφουμε, για να μεταφέρουμε τις προσωπικές γνώμες και εμπειρίες μας (..και όχι κατά το δοκούν)!!
Δεν έχω ατζέντα φίλε, απλώς μπήκα χτες το βράδυ και έκανα ένα search σε μια κοινότητα που παρακολουθώ.  :D
Αν διάβαζεις στο ECF πες μας τι λένε και για το Kabuki, τον ατμοποιητή της ProVape (αν δεν κάνω λάθος).

Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #341 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 16:12 »
Ναι φίλε παρακολουθώ το ECF, αλλά δυστυχώς μόνο στα topic, που η έχω το αντίστοιχο mod η ατμοποιητή, η ενδιαφέρομαι να αποκτήσω (..όπως κάνω και εδώ).
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 20, 2015, 17:10 από Varaderum »

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #342 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 17:50 »
λοιπον ,εγω θα παρω ουδετερη σταση ,εχοντας το p2,5 ,πολυ καλο μοντακι ,δεν ξερω αν λυπαμαι που το εδωσα ,αυτα ητανε στο τοτε ,αγοραζοντας ομως το p3 απογοητευτικα ,
επαθα ζημια , η οποια ητανε αμηλητεα μεν αλλα επρπε να φυγει για Αμερικη δε ,εμενα με ρωτησε καποιος αν ειχα να παιξω και δευτερο μοντακι ,και οταν ενα εργαλειο σαν αυτο με απογοητευει στο πιο απλο του σημειο ,με συγχωρειτε δεν θα το αγορασω ,οσο καλα ρευματα και αν δινει ,οσο και αν λεγεται προβαρι και 500 εχουνε μεινει ευχαριστημενοι ,εμενα μου την εφερε ,εσκασα 250 και τι καταλαβα ,θα εμενα 2 μηνες χωρις μοντακι σε κατι που πωλειται σαν αξιοπιστια ,οταν ενα το οποιο μου στοιχισε λιγοτερα λεφτα με εβγαλε περισσοτερο καιρο απλα ηθελε στην οθονη για να παιξει σαν προβαρι 3 περισοτερα βατ ,ε και  ,οποτε σαν πληγωμενος ανηκω σε διαφορετικη κατηγορια ,,οσο για τον αν το καινουριο ειναι ομορφο η αποψη μου ειναι οχι ,το αν αξιζει τα λεφτα του ,η αποψη μου ειναι οχι ,το αν θελει να το παρει καποιος αυτο ειναι δικια του επιλογη και δικα του χρηματα ... στο προβαρι παιζω στα 11 και σε αλλο κινεζικο μοντ στα 14 γιατι δεν δινει τα ιδια ρευματα παλι δεν με απασχολει ,,ειχαμε ξεκινησει με κατι απλο μια μπαταρια η οποια επαιζε τα βατ σαννα αντικαταστησουμε το καπνισμα με κατι που δεν μας βλαπτει ,και πλεον εχει γινει πολεμος ...αυτο το φορουμ εχει αρχισει και περνει τα κατω του..για αυτο προτιμω την γνωστη μου παρεα στα Γιαννενα για κουβεντα περι ατμισματος,παλια ο κοσμος βοηθουσε ,πλεον πιστευω ο τριτος παγκοσμιος θα γινει στον ατμο...   
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 20, 2015, 19:29 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #343 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 18:34 »
Φίλε μου σε καταλαβαίνω εν μέρη, καθώς το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ με ένα rdna40, που είχε το γνωστό πρόβλημα με την οθόνη {..ταυτόχρονα όμως είχα και άλλα δύο (το ένα ήταν το cloupor και το άλλο ένα provari) και έκανα την "δουλειά" μου.

Όλα τα μοντάκια (..όπως και όλα τα είδη πχ πανάκριβα αυτοκίνητα), μπορεί να βγάλουν ένα πρόβλημα. Τίποτα δεν είναι τέλειο.

Τώρα αν εσύ την δουλειά σου την κάνεις και με ένα φθηνό mod ..την καλύτερη δουλειά κάνεις.





Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Υ.Γ. Να επισημάνω δε, ότι λόγω καλού αντιπροσώπου (fabvape), το εντελώς καινούριο και απροβλημάτιστο rdna ήταν στα χέρια μου σε ελάχιστο σχετικά χρονικό διάστημα και χωρίς καμία δική μου ταλαιπωρία η χρέωση.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 20, 2015, 18:40 από Varaderum »

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: ProVari Radius (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #344 στις: Οκτωβρίου 20, 2015, 18:49 »
εμενα δεν ητανε κατι το οποιο εχουνε πολλοι προβλημα ,εφυγε το μεταλικο που ακουμπουσε ο θετικος πολος της μπαταριας ακριβως πριν την πλακετα ,ηθελε απλα ενα κολημα ,
ουτε οθονες ουτε κουμπια ουτε τιποτα απο ολα αυτα ,το πηρα απο εξωτερικο ,προβαρι σου λεει ο αλλος ,επικοινωνησα με τους αντιπροσωπους εδω μου λενε βρεστα με τους εξω,
δηλαδη για ενα κολημα που θα γινοτανε και απο την εισοδο της μπαταριας ολα αυτα ...πηρα istick και ναι παρολο που εβγαλε προβλημα στο κουμπι 2 φορες ,ναι μου λυσανε το προβλημα στην ελλαδα .... δεν θα πω κατι αλλο ,αυτα ....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342275 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206487 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541434 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31059 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50172 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597234 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357764 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11520 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193061 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1308 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1304 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591894 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios