vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

135 επισκέπτες, 0 χρήστες

Joyetech evic vt

Αποσυνδεδεμένος MARK-ANTONY

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #615 στις: Αυγούστου 18, 2015, 13:34 »
EKAP20

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #616 στις: Αυγούστου 18, 2015, 13:37 »
Απο εδω http://www.ecig.gr πρεπη να κανησ εγραφη και στη σελιδα τουσ και οταν πατησησ για αγωρα διπλα εχει ενα κουτακι εκη γραφησ   ΕΚΑP20 πιστευω να ισχύ ακομα 
Αντε ολο παραπωνα κανεται το διορθωσα
Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 18, 2015, 18:28 από giorgos maniadakis »

Αποσυνδεδεμένος vaggos59

  • **
  • 437
  • Φύλο: Άντρας
    • meteoacharnes
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #617 στις: Αυγούστου 18, 2015, 13:38 »
Φίλε έχεις PM


Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1943
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #618 στις: Αυγούστου 18, 2015, 14:35 »
EKAP20

το έχουμε ξαναπεί!!
Άλλο EKAP20 κι άλλο ΕΚΑΡ20....  ;D ;D
(ΤΟ ΣΩΣΤΟ είναι το πρώτο, με αγγλικούς χαρακτήρες)

Αποσυνδεδεμένος MARK-ANTONY

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #619 στις: Αυγούστου 18, 2015, 14:43 »
Στα αγγλικά το έχω γράψει!Το ξέρω οτο έχει ξανααναφερθεί ότι είναι με λατινικούς χαρακτήρες ;) Το λέει και η διαφήμιση στο banerάκι από κάτω της ecig

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4118
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #620 στις: Αυγούστου 18, 2015, 14:53 »
Φοβερά και τρομερά τα τιτάνια, απίστευτες οι γεύσεις, τέλεια τα ντουμάνια...
Ρε παιδιά, μήπως είμαστε λίγο υπερβολικοί μ' αυτά που γράφουμε εδώ μέσα? :hmmm:
Λίγο ακόμη και θα καταλήξουμε να πετάμε απ' τα παράθυρα τους επισκευάσιμους και ν' αγοράζουμε εργοστασιακούς/ψευτοεπισκευάσιμους με κεφάλια τιτανίου, καδμίου, πλατινόχρυσου και δεν ξέρω γω τι άλλο, πληρώνοντας και 5 ευρώ το κεφάλι :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #621 στις: Αυγούστου 18, 2015, 15:10 »
Απο την περασμενη παρασκευη που εγεινε η αλαγη στο evic με εκδοση 1.18 λογου προβληματοσ το καινούργιο αυτο που το παλιο εκανε οταν το ειχα σε tc και αλαζα ατμο σε wv για αντιστασησ με κανθαλ  που ! πατουσα το φαιρ μπουτων αλαζε απο μονο του τη ρύθμιση πραγμα που τωρα αυτο που εχω περα του οτι δεν δειχνη την βερζιον δεν κανη και αυτη τη λεπτομερια φυσικα το αναφερω χωρισ να με ενοχλη   το ολο θεμα
το αλλο που παρατηρεισα στο νεο οτι καπιεσ φωρεσ αλαζη την ωμικοτητα τησ αντιστασησ αν και το ειχα κλειδωση αυτο που  καταλαβα οτι το μοντακι αντιδρα με αυτων των τροπο και οχι οτι εχει προβλημα αλλα  στην παραμικρη μεταβολη του συρματοσ  λογου διαστολησ και συστολησ αυτα τα ειδα μονο σε νικελιο και τιτανιο σε κανθαλ εποιδη δεν υπαρχη η λειτουργεια tc δεν κανη  καμια μεταβολη στα ωμ τωρα αν καπιοσ ξερη περισοτερα περι συρματων  ΝΙ  και  ΤΙασ μασ πει αυτο που λεω αν ειναι σωστο γιατη αυτο απο εμπειρια υποθετο οτι αυτο και μονο μπορη να συμβενη

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 18, 2015, 15:24 από giorgos maniadakis »

Αποσυνδεδεμένος eckotek

  • ***
  • 522
  • Φύλο: Άντρας
  • MAKE LOVE NOT WAR
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #622 στις: Αυγούστου 18, 2015, 17:06 »
Ribot δε χρειάζεται να πετάξεις τους επισκευάσιμους αρκεί να πάρεις λίγο συρματάκι ni200 η ti και να κάνεις αντιστασούλες μόνος σου και θα καταλάβεις πως απογειώνονται οι ατμοποιητές που έχεις ακόμα και ο καυφούν.

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #623 στις: Αυγούστου 18, 2015, 17:44 »
Φιλε μου Ribot οτι υπαρχη μια διαφωρα στη γευση απο κανθαλ σε ν200 και τιτανιο ..ναι αλλα οχι και χαοτικη που εχω ακουση.. μεγαλη διαφωρα σε καταναλωση υγρου εχω δει εγω και καπωσ καλυτερη αυτονομια στην μπαταρια αλλα σε γενικεσ γραμεσ δεν υπαρχουν και τοσε διαφωρεσ που να σε κανη Να τρελαθησ  η υπερβολη παντα υπηρχε και παντα θα υπαρχει

Αποσυνδεδεμένος Chrisnik

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #624 στις: Αυγούστου 18, 2015, 17:51 »
Εγω αυριο θα παω να το παρω.. Να τους πω στην ψυχρα θελω την τελευταια βερσιον;; Μπορουν να καταλαβουν ξερουν; Η θα ανοιγουμε κουτια θα τους αλλαζω τα φωτα στα κλικ θα με κοιτανε καλα καλα και αν δε βγαλει τπτ το παιρνω?!!  :angel:  :-\  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #625 στις: Αυγούστου 18, 2015, 18:01 »
Λογικα κάποιος κωδικός θα υπαρχει που μπορει να ξερουν και χωρισ να το ανοιξουν να ξερουν απο πριν η απο το ποτε τουσ εχουν ερθει ...τωρα ειναι στην κρίση του καθε καταστηματαρχη αν δεν ξερη απο πριν αν ειναι αυτο που του ζητασ αν θα ξετυλιγη ενα ενα τα κουτακια του μοντ  μεχρει να πετυχη πχ αυτο που θεσ και στο επυθημητοχρωμα λοιγο δυσκολο αλλα δεν χανησ και τιποτα ρωτασ κιι βλεπησ

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #626 στις: Αυγούστου 18, 2015, 18:26 »
Φίλε Γιώργο καλημέρα. Ναι το γνωρίζω. Αλλά έχω δει έναν πίνακα στη σελίδα της evic που συνιστά για οικονομία τα 40 watts. Και για κατανάλωση υγρού και για την μπαταρία. Στους 220 βαθμούς, για μένα τουλάχιστον, είναι μια χαρά. Όλα εξαρτώνται και από τα υγρά βέβαια. Και κυρίως από το ποσοστό Νικοτίνης. Το θέμα είναι να μη μπουχτίζεις και να μη σε πνίγει ο ατμός. Όλα αυτά είναι υποκειμενικά. Απλά με πειραματισμό, μαθαίνεις τι σου πάει.
O πίνακας κατανάλωσης υγρών.
(Image removed from quote.)


Και ο πίνακας για την μπαταρία
(Image removed from quote.)


Απο εδω http://www.ecig.gr πρεπη να κανησ εγραφη και στη σελιδα τουσ και οταν πατησησ για αγωρα διπλα εχει ενα κουτακι εκη γραφησ   ΕΚΑP20 πιστευω να ισχύ ακομα 
Ελα παραπονιαριδεσ το διόρθωσα

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Chrisnik

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #627 στις: Αυγούστου 18, 2015, 18:28 »
Λογικα κάποιος κωδικός θα υπαρχει που μπορει να ξερουν και χωρισ να το ανοιξουν να ξερουν απο πριν η απο το ποτε τουσ εχουν ερθει ...τωρα ειναι στην κρίση του καθε καταστηματαρχη αν δεν ξερη απο πριν αν ειναι αυτο που του ζητασ αν θα ξετυλιγη ενα ενα τα κουτακια του μοντ  μεχρει να πετυχη πχ αυτο που θεσ και στο επυθημητοχρωμα λοιγο δυσκολο αλλα δεν χανησ και τιποτα ρωτασ κιι βλεπησ

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ελπιζω να μην κανουν τους κινεζους.... Γτ σε αλλη περιπτωση θα το παω πισω και βαριεμαι τα πηγαινελα μαρουσι-παλληνη... Εγγυηση δινει ετσι;!!

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #628 στις: Αυγούστου 18, 2015, 18:35 »
Ναι 3 μηνεσ εχω ακουση για αλλα καταστηματα που δεινουν 6 μηνεσ αλλα δεν θυμαμε πιο κιι αν δεινη τοσο και σε ολα τα μοντ εμενα το 2ρο που πηρα ειναι που δεν δειχνη τη βερζιον 5τη μερα φτου φτου στα κακα ματια δουλευη απροβληματιστα  φιλε μου καλο ατμιστο σου εύχομαι

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος triastros

  • **
  • 149
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #629 στις: Αυγούστου 18, 2015, 18:55 »
Δυστυχώς σήμερα παρουσίασε και σε μένα το γνωστό πρόβλημα ''πετάγματος από vt σε vw'' σε συνδυασμό με κάτι κουφά που έκανε με την μέτρηση αντίστασης.
Το αποτέλεσμα είναι ότι το άλλαξα με άλλο mod και προς το παρόν είμαι πολύ ευχαριστημένος .

Από πλευράς μου ,καθώς αυτό ήταν το πρώτο mod που αγόρασα , η joyetech έπεσε πολύ στα μάτια μου, καθώς το να έχει ένα προιόν κάποια κουσούρια,ειδικά σε ένα χαρακτηριστικό τόσο νέο όπως ο έλεγχος θερμοκρασίας, είναι θεμιτό.
Αλλά το να έχουν αφαιρέσει την δυνατότητα update, με αποτέλεσμα να ψαχνόμαστε όλοι τι έκδοση έχουμε και τι προβλήματα θα μας βγάλει....τι να πω...προσωπικά το βρίσκω απαράδεκτο.Όπως επίσης και η έλλειψη οποιασδήποτε επίσημης τοποθέτησης επί του θέματος εκ μέρους της εταιρίας.Δυστυχώς αλλά και ευτυχώς ο ανταγωνισμός είναι αμίληκτος και ειλικρινά ελπίζω στο μέλλον να δούμε πολλά και αξιόπιστα από την εν λόγω εταιρία.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343403 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207246 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542516 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31627 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50796 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598135 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358829 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12013 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193732 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1556 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1576 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594956 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios