vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

190 επισκέπτες, 3 χρήστες
antiklitos140, Tem, jim356

Joyetech evic vt

Αποσυνδεδεμένος vaggos59

  • **
  • 437
  • Φύλο: Άντρας
    • meteoacharnes
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #645 στις: Αυγούστου 19, 2015, 14:03 »
Κάπως έτσι είναι αυτή που έχω πάρει. Μόνο που στη βάση της έχει δύο ποδαράκια. Ίσως είναι κάποιο άλλο "μοντέλο". Θα την χρησιμοποιήσω πρώτα και μετά θα την ... χαλάσω. Νομίζω όμως ότι με 30άρι Κανθάλ δύσκολα θα χωρέσει. Εκτός και αν είναι 4-5 σπείρες.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #646 στις: Αυγούστου 19, 2015, 14:50 »
Και αυτή έχει 2 "ποδαράκια" αν δείς την δεύτερη φωτό στη σελίδα που έστειλε ο MARK-ANTONY πιο πάνω.


Εγώ χρησιμοποιώ 26awg / 0.4mm kanthal με 10 σπείρες κολλητές που βγαίνει 0.8-1.0Ω. Χωράει ψιλο-οριακά.

Αποσυνδεδεμένος vaggos59

  • **
  • 437
  • Φύλο: Άντρας
    • meteoacharnes
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #647 στις: Αυγούστου 19, 2015, 14:56 »
Ναι φίλε modivin modivin το είδα μετά. Mάλλον όμως θα προτιμήσω, όταν χρησιμοποιήσω αυτήν  που είναι έτοιμη με Κανθάλ, Νi200 0,30. Στα 0,20 που είναι η έτοιμη, έχει πολλή καλή απόδοση.

Αποσυνδεδεμένος Chrisnik

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #648 στις: Αυγούστου 19, 2015, 16:31 »
1) Εγω το πηρα σημερα το Evic και εβαλα αμεσως την κεφαλη τιτανιου πανω (που δινει μαζι) και παιζει καλα στα 35w 230c διαβαζοντας την απο 0.42 παγωμενο εως 0.52 με απανωτες τζουρες ενω εχω κλειδωσει την αντισταση δεν καταλαβαινω γτ την αλλαζει χωρις να βγαλω τον ατμο και να τον ξαναβαλω...;; Ειναι λογικο;; Ενα αυτο..
2) απο 200c και κατω παλι στα 35w κανει μηδαμινη καυση ρουφαω σχεδον αερα ουτε καν πολυακουγεται οταν παταω το fire ειναι αυτο φυσιολογικο;;;
3)Δεν με εχει ρωτησει ποτε εξ αρχης αν εβαλα Νew atomizer η εχω προηγουμενο...
4) ειχε γυρω στα 4 puffs ο μετρητης και 20sec ενω εγω το ξεσφραγισα... Ειναι λογικο?!!
5) ειναι η εκδοση 1.18 τελικα να περιμενω προβληματα; Αν ναι ειναι φυσιολογικα καποια bugs να τα παρακαμψω η να το παω πισω?!!

Υ.Γ Ο πωλητης που μου δηλωσε και κατοχος Evic vt μου ειπε πως μπορει να με πεταξει απο Ti η Ni mode σε VW μονο αν φτιαχνω δικες μου αντιστασεις και ειναι αμφιβολου ποιοτητας το συρμα και οχι Premium.. Και δεν θα το κανει με τις εργοστασιακες....
 Οπως επισης μου ειπε οτι στο VW mode μετα απο sleep mode η πρωτη τζουρα στο "ξυπνημα" δινει 30watt για ενα δεκατο του δευτερολεπτου σαν check και οχι σαν προβλημα...
Αυτα ισχυουν η μπα???? αν μπορειτε δωστε τα φωτα σας σε ολα αυτα να ξερω τι μου γινεται απλα.... Ευχαριστω  :eyesplash:
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 19, 2015, 16:42 από Chrisnik »

Αποσυνδεδεμένος Red Led

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • To be a rock and not to roll
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #649 στις: Αυγούστου 19, 2015, 16:37 »

Δηλαδή αν το σύρμα αντί 0,254mm είναι 0,25 και αντί 32 βαθμών κελσίου το δωμάτιο έχει 30, θα καταλάβουμε διαφορές στο άτμισμα?

Και νόμιζα ότι οι ατμιστές, θα έχουν μια παραπάνω αίσθηση του χιούμορ. :)   off / on topic

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #650 στις: Αυγούστου 19, 2015, 17:22 »
1) Εγω το πηρα σημερα το Evic και εβαλα αμεσως την κεφαλη τιτανιου πανω (που δινει μαζι) και παιζει καλα στα 35w 230c διαβαζοντας την απο 0.42 παγωμενο εως 0.52 με απανωτες τζουρες ενω εχω κλειδωσει την αντισταση δεν καταλαβαινω γτ την αλλαζει χωρις να βγαλω τον ατμο και να τον ξαναβαλω...;; Ειναι λογικο;; Ενα αυτο..
2) απο 200c και κατω παλι στα 35w κανει μηδαμινη καυση ρουφαω σχεδον αερα ουτε καν πολυακουγεται οταν παταω το fire ειναι αυτο φυσιολογικο;;;
3)Δεν με εχει ρωτησει ποτε εξ αρχης αν εβαλα Νew atomizer η εχω προηγουμενο...
4) ειχε γυρω στα 4 puffs ο μετρητης και 20sec ενω εγω το ξεσφραγισα... Ειναι λογικο?!!
5) ειναι η εκδοση 1.18 τελικα να περιμενω προβληματα; Αν ναι ειναι φυσιολογικα καποια bugs να τα παρακαμψω η να το παω πισω?!!

Υ.Γ Ο πωλητης που μου δηλωσε και κατοχος Evic vt μου ειπε πως μπορει να με πεταξει απο Ti η Ni mode σε VW μονο αν φτιαχνω δικες μου αντιστασεις και ειναι αμφιβολου ποιοτητας το συρμα και οχι Premium.. Και δεν θα το κανει με τις εργοστασιακες....
 Οπως επισης μου ειπε οτι στο VW mode μετα απο sleep mode η πρωτη τζουρα στο "ξυπνημα" δινει 30watt για ενα δεκατο του δευτερολεπτου σαν check και οχι σαν προβλημα...
Αυτα ισχυουν η μπα???? αν μπορειτε δωστε τα φωτα σας σε ολα αυτα να ξερω τι μου γινεται απλα.... Ευχαριστω  :eyesplash:

Φιλε μου καλο ατμιστο... οσο αφορά τα σύρματα τιτανιου και νικελιου που δουλεύουν αποκλειστικα με ελενχο θερμοκρασιασ παρατήρησα και σε αντιστασησ που φτιαχνω εγω  σε ΤΙ και  ΝΙ οτι μεχρι καπωσ να στρωση η αντισταση μου αλαζε το μοντακι απο μονο του τα ωμ φυσικα αυτο οφείλεται
στην συστολή και διαστολή τησ αντιστασησ μεχρι να στρωση  με αποτελεσμα το μοντακι να ενεργη με αυτων το τροπο
τωρα οταν ατμιζησ με ελενχο θερμοκρασιασ το μοντ εχει ορειση σαν βαση το κατωτερο τα 30 βατ αλλα στην πραξη αν δησ καλυτερα οτι κατεβαζη κατα πολλυ τα βατ αναλογα με την ωμικοτητα τησ αντιστασησ που διαβαζη  εδω πεζη μεγαλο ρολο μονο η θερμοκρασια που ορίζουμε στο μοντ και οχι τα βατ
γιαυτο οταν κατεβαζησ απο 230 σε 200 βλεπησ οτι είναι υποτονικο το ατμισμα σχετικα τωρα με το αν σε ρωταη οταν αλαζησ αντιστασησ και σε μενα 1.18 το ιδιο μου εκανε το επομενο που πηρα δεν δειχνη βερζιον οσα πατηματα και οσεσ φωρεσ και να προσπαθησα αλλα ναι με ρωταη στην 1.18 οταν αλαζα ατμο απο ν200 σε κανθαλ με το που πατουσα το φαιαρ μπουτων μου αλαζε απο μονο του απο λειτουργεια tc σε wv  πραγμα που το νεο δεν το κανη αν και δεν με ενοχλη ιδιεταιρα
τωρα σχετικα με τα puff εμενα είχε 34  και time εδειχνε 90 s πιστευω οτι πριν τα πακετάρουν κανουν σε ολα ενα προληπτικό τεστ  τι αλλο μπορω να σκεφτο δεν ξερω  τωρα με αυτο που σου ειπε ο πωλητής  εγω που φτιαχνω δικεσ μου αντιστασησ τετιο πραγμα δεν ειδα ουτε με το παλιο αλλα ουτε με το νεο... φυσικά μετα  απο 3 λεπτα αδράνειας κανη ενα μικρο ανεπεσθυτο ξεσπασμα αλλα αν κανησ υψηλεσ αντιστασησ  σε wv να ξερησ να  εχεισ παντα χαμηλωμενα τα βατ για να μην καψησ καπιων εργοστασιακο ατμο η να μην παρησ καμενο
δεν ξερω αν σε καλυψα στα ερωτήματα σου αλλα εδω θα ειμαστε και οτι προβλημα και να εχεισ αν και δεν ειμαστε τεχνικη αλλα ατμιστεσ μπορουμε   μια βοήθεια παντα να την δώσουμε 

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 19, 2015, 17:31 από giorgos maniadakis »

Αποσυνδεδεμένος Chrisnik

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #651 στις: Αυγούστου 19, 2015, 17:37 »
Απλα την εργοστασιακη τιτανιο οταν κανω κλειδωμα στα 0.47 που την διαβαζει στους 230 βαθμους με ειτε 30βατ ειτε 35 πυροβολαει... το προβλημα ειναι μετα απο ωρα που το αφηνω και ξαναπατησω για τζουρα και εχει κρυωσει την διαβαζει 0.42 και ειναι ποοοοολυ πιο ψοφιο και υποτονικο...ΕΝΩ την εχω κλειδωσει προυηγουμενως οπως ειπα στο 0.47... Με αποτελεσμα να πρεπει να ξεβιδωσω και μετα βιδωσω τον ατμο καποιες φορες για να κανει τυχαιες αναγνωσεις και να ξαναπετυχω το 0.47 να τον βιδωσω τελειως και να ξαναεχω την "καλη" τζουρα....
Πως γινεται να μεινει μονιμα εκει που την εχω κλειδωσει; Αν γινεται.. Η πρεπει να ξεβιδωνω βιδωνω συνεχεια....  :wall:

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #652 στις: Αυγούστου 19, 2015, 17:50 »
Δεν εχω των ατμο τησ μαμασ εταιρια αλλα δουλευο με επισκευασιμουσ και δεν ξερω να σου απαντισω με θετικότερα περι αυτου αλλα επειδη το ιδιο μου εκανε οταν του εφτιαξα καινουργιεσ σου απαντησα πιο πανω
Τωρα κλειδωνησ δεν κλειδωνησ την αντισταση απο την στιγμη που η αντισταση αλαζη ωμικοτητα η πλακετα και κλειδωμενη να εχεισ την αντισταση θα κανη αυτο που λεσ.. δεν υπαρχει πιο σπαστικο εμενα μεχρει να καταλαβω τι πεζη μου ειχε σπαση τα νευρα σημερα 2 μερα με τιτανιο και στουσ 2  ατμο και δεν μου εχει ξανακανη το παραμικρο αρα ειναι θεμα αντιστσησ το μοντακι δουλευη υποδειγματικά.. αν θα βαλησ την απλη με κανθαλ θα δεισ επειδή δεν υπαρχει ο ελενχοσ θερμοκρασιασ οτι δεν θα στο κανη

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Chrisnik

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #653 στις: Αυγούστου 19, 2015, 17:56 »
Ναι με το που κρυωσει μετα απο λιγο ειτε το κλεισω ειτε το αφησω απλα σε sleep mode οταν το πατησω/ανοιξω απλα δεν κραταει τα ohm ΕΝΩ ΕΧΩ κανει lock και δειχνει λιγοτερα... Με αποτελεσμα να ειναι ψοφιοο...
Το κανει σε ολους αυτο??
Βασικα εμενα με ενδιαφερει αν στην τελευταια εκδοση δεν το κανει να παω να το αλλαξω γτ ειναι ποοοολυυυυ σπαστικο......  :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #654 στις: Αυγούστου 19, 2015, 18:10 »
Φιλε μου η εκδοση η τελευταία που λεη η εταιρια οτι εχει βγαλη δεν δεχνη καθολου βερζιον με οσα πατηματα και να κανησ  αυτο εχω τωρα 
το κυτρινο που εχω στη φωτο ειναι 1.18 αυτο γυρισα πισω αλλα εμενα ειχαι αλλα κολλήματα τωρα ειναι δυκο σου θεμα να θεσ να παρησ την πιο τελευταία εκδοση απο αυτην που έχεις   

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3883
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #655 στις: Αυγούστου 19, 2015, 18:22 »
@chrisnik
H κεφαλή τιτανίου της μαμάς είναι 0.40Ω. Το VT θα στη διαβάσει 0.40-0.42Ω. Το γιατί στη διάβασε την 1η φορά 0.47Ω άγνωστο. Ίσως να μη βίδωσες καλά τον άτμο, ίσως να πάτησες το κουμπί κατά λάθος και ζεστάθηκε η αντίσταση. Η 1η μέτρηση ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ. Όταν βάλουμε αντίσταση που είναι λιγότερα Ωμ από αυτήν που έχουμε κλειδώσει, το VT αυτόματα θεωρεί τη χαμηλότερη αντίσταση σωστή. Αυτό είναι λογικό γιατί μόνο προς τα πάνω μπορεί να αυξηθεί η αντίσταση όταν ζεσταθεί. Προς τα κάτω σημαίνει ότι έχουμε νέα.
Αυτό που θα πρέπει να κάνεις είναι να ξεκλειδώσεις την αντίσταση και να την κλειδώσεις ξανά στα 0.42Ω

Αποσυνδεδεμένος Chrisnik

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #656 στις: Αυγούστου 19, 2015, 18:33 »
Εμενα με ενδιαφερει μονο η νεα εκδοση να ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ εκει που του λεω και να μην διαβαζει αλλα ohm οταν κρυωσει, εσενα κλειδωνει εκει που το κανεις lock τα ohm και δεν αλλαζει μονο του μετα οταν το αφησεις γ λιγο ετσι;;; Γτ αυτο εχει ως αποτελεσμα να πεταει συνεχεια temp protection και αντι για τζουρα να ρουφαω μονο αερα απο το airflow π εχω τιγκα... Αν ηθελα ασκησεις αναπνοης εκανα και χωρις να δωσω 100 €  >:(  :wall:  :'(
Για να μη γινομαι κακος αλλο προφανως υπαρχουν και θετικα
Στα θετικα τωρα η συσκευη εχει αψογο φινιρισμα ειναι στιβαρη με ωραια αισθηση στο χερι χωρις τριγμους κλπ, ωραια οθονη, καλα μπουτον!! αυτονομια δεν εχω προλαβει να δω μιας κ το πηρα σημερα αλλα εχω διαβασει καλα σχολια...
Και οταν ξεβιδωσω και βιδωσω και το παω στα ohm που θελω δουλευει παρα πολυ ωραια.... Αλλα.....  :'( :hmmm:

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
@chrisnik
H κεφαλή τιτανίου της μαμάς είναι 0.40Ω. Το VT θα στη διαβάσει 0.40-0.42Ω. Το γιατί στη διάβασε την 1η φορά 0.47Ω άγνωστο. Ίσως να μη βίδωσες καλά τον άτμο, ίσως να πάτησες το κουμπί κατά λάθος και ζεστάθηκε η αντίσταση. Η 1η μέτρηση ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ. Όταν βάλουμε αντίσταση που είναι λιγότερα Ωμ από αυτήν που έχουμε κλειδώσει, το VT αυτόματα θεωρεί τη χαμηλότερη αντίσταση σωστή. Αυτό είναι λογικό γιατί μόνο προς τα πάνω μπορεί να αυξηθεί η αντίσταση όταν ζεσταθεί. Προς τα κάτω σημαίνει ότι έχουμε νέα.
Αυτό που θα πρέπει να κάνεις είναι να ξεκλειδώσεις την αντίσταση και να την κλειδώσεις ξανά στα 0.42Ω

Αφου οπως το ξεσφραγισα απλα πεταξα την κεφαλη τιτανιου πανω βιδωμενη καλα και ΟΧΙ τερμα, εβαλα υγρο και επισης τα βιδωσα ολα καλα και ΟΧΙ τερμα... Πως να το ζεστανα;; Η πρωτη αναγνωση ηταν 4.7 κ λεω α εκει θα την διαβαζει ξερω γω.. Και επισεις μετα απο κρυωμα σε θερμοκρασια δωματιου την βλεπει 4.3 ποτε λιγοτερο (απο 4.0 ως 4.2 π λες) αλλα στο 4.7 μ δουλευει σωστα.. Θα κανω κ αυτο π λες και θα ενημερωσω!!
Ευχαριστω πολυ παντως..
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 19, 2015, 18:42 από Chrisnik »

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #657 στις: Αυγούστου 19, 2015, 19:10 »
Απλα την εργοστασιακη τιτανιο οταν κανω κλειδωμα στα 0.47 που την διαβαζει στους 230 βαθμους με ειτε 30βατ ειτε 35 πυροβολαει... το προβλημα ειναι μετα απο ωρα που το αφηνω και ξαναπατησω για τζουρα και εχει κρυωσει την διαβαζει 0.42 και ειναι ποοοοολυ πιο ψοφιο και υποτονικο...ΕΝΩ την εχω κλειδωσει προυηγουμενως οπως ειπα στο 0.47... Με αποτελεσμα να πρεπει να ξεβιδωσω και μετα βιδωσω τον ατμο καποιες φορες για να κανει τυχαιες αναγνωσεις και να ξαναπετυχω το 0.47 να τον βιδωσω τελειως και να ξαναεχω την "καλη" τζουρα....
Πως γινεται να μεινει μονιμα εκει που την εχω κλειδωσει; Αν γινεται.. Η πρεπει να ξεβιδωνω βιδωνω συνεχεια....  :wall:

μάλλον η αντίσταση είναι 0.42 και όχι 0.47 και την έχεις κλειδωμένη σε λάθος ohm
άφησε το mod και τον ατμό να κρυώσουν κάνα 10 λεπτό και κλείδωσε στην τιμή που θα σου δόση
αν την δει 0.42 και είναι υποτονικό ανέβασε θερμοκρασία


edit
έχω μείνει πολύ πίσω δεν είδα τα μηνύματα μετά το #652 sorry
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 19, 2015, 19:25 από kotsos75 »

Αποσυνδεδεμένος Chrisnik

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #658 στις: Αυγούστου 19, 2015, 19:35 »
Μα τα εχω 20 λεπτα εκτος και κατω απο 0.46 τωρα δε μπορω να το κανω να δειξει... Να τα βαλω ψυγειο δλδ;!! :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #659 στις: Αυγούστου 19, 2015, 19:44 »

πιθανόν να έπεσες σε προβληματική κεφαλή
με την nikel σου κάνει τα ίδια η μονο με την τιτανίου?


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343296 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207091 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542340 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31486 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50668 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598020 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358674 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11927 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193602 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1489 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1498 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594593 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios