vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

198 επισκέπτες, 4 χρήστες
tony1976, antiklitos140, Βασίλης Γ, lagoudakis

Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο

Αποσυνδεδεμένος oasis21

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #135 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 13:13 »
παιδια εχω to hybrid βρηκα αυτο  http://www.esmokerworld.com/egot-starter-kits-by-simeiyue-brand-p-263.html αξίζει το κοπο να το παρω ? τι λέτε? εχει σπειρωμα 510?
ευχαριστω
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 28, 2011, 13:19 από oasis21 »

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #136 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 13:19 »
φιλε μου εχω  ψωνισει απο εκει και τα προιοντα τους ειναι μια χαρα :yes: 510 ειναι ναι
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 28, 2011, 15:23 από matsakonas »

Αποσυνδεδεμένος demiskalas

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #137 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 15:19 »
Λοιπον συνατμιστες πολυ ωραιο το σπορ του ατμισματος.
Απο Σαββατο που ξεκινησα,δεν εχω σταματησει!
Και να φανταστει κανεις οτι καπνιζω η (καπνιζα?) επι 35 χρονια,4πακετα/ημερα,η 40-50στριφτα/ημερα,η 6-7 μπωλ καπνου/ημερα.
Αυτο για μενα λεει πολλα,το οτι δλδ 3η ημερα και δεν καπνιζω!!!!!!
Ολο αυτο οφειλεται και απο τη συνεισφορα του φορουμ αυτου απο το οποιο ενημερωθηκα πληρως θα ελεγα,πριν την αποφαση μου να δοκιμασω εστω το η-καπνισμα.
Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους σας.
           

         Δημητρης
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 28, 2011, 16:00 από demiskalas »

Αποσυνδεδεμένος mobilo

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #138 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:28 »
Λοιπόν παιδιά εγώ πήγα και πήρα αυτό.
Τι είναι;
Μπορεί να πάρει ατμοποιητή με αμπούλες;
Που μπορώ να βρώ;

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #139 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 23:30 »
@ oasis21
Το μνμ σου μεταφέρθηκε Στον Πίνακα Συζήτηση για αγορές από το εξωτερικό.
Εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,4029.0.html

Αποσυνδεδεμένος socratis100

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #140 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 00:29 »
καλησπερα.Μιας και μου εχουν λυθει οι  περισσοτερες ερωτησεις[εχω διαβασει το φορουμ για το τσιγαρο],θα ηθελα να γνωριζω το παρακατω.
Εχω ακουσει για εταιρειες οπως ειναι η nobaco ktl.Αυτες οι εταιρειες απλα προμυθευουν τα τσιγαρα?Δηλαδη απλα τα αγοραζουν απο εξωτερικο και κοτσαρουν ενα nobaco για μαρκα πανω και τα δινουν προς πωληση?Δεν νομιζω να υπαρχει εταιρεια που κατασκευαζει τσιγαρα στην ελλαδα,σωστα?Οποτε γιατι να μην τα αγοραζουημε κατευθειαν απο κινα και χαλαμε τα χρηαμτα μας εδω[διπλασια τιμη κτλ?]

Αποσυνδεδεμένος Viliana

  • **
  • 229
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Άτομο παρφαί και περικολόζο :P
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #141 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 00:40 »
Σωκράτη μου γεια σου!! :bye: :D
Αν δεν κάνω λάθος -ας με διορθώσουν οι...εμπειρογνώμονες-ναι απ'οσο ξέρω ειναι κάποια κεντρικά εργοστάσια στην Κινα που τα κατασκευαζουν ανάλογα με τα σχεδια/στανταρτς κάθε εταιρείας.
Απλώς έχεις λιγότερη αναμονή κ καλύτερη αφτερσέιλ πολιτική. ;)
Τα υπόλοιπα συν ας τα συμπληρωσουν άλλοι..
(Στην Ελλάδα μόνο μπαταριοθηκες-μοντς κλπ κλπ εχουμε απο λίγα άτομα κ καλά! ;) )

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας

Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #143 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 00:53 »
Γεια χαρά, καλώς ήρθες στην ατμοπαρέα... :thumpup:
Καλύτερα να παραγγέλνεις από Ευρωπαϊκά και Αμερικάνικα site έχουν καλές τιμές όχι βέβαια σαν τα κινέζικα που είναι τελείως χώμα. H Nobacco χρησιμοποιεί  κάποια αγγλικά υγρά και σε αυτη την παρτίδα (με τη φίρμα της) εχει επιστημονική ανάλυση από το Δημόκριτο. Δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου μπορεί και οι Ευρωπαίοι να προμηθεύονται απο τους Κινέζους, αλλά υπάρχουν εταιρείες πχ Flavot Art Italy με ιστορία στις πρώτες ύλες και τα αρώματα στον τομέα των τροφίμων. Καλό ψάξιμο... :)) Δες αν θες και την Virgin Vapor Usa είναι organics...Τα πιο "νόστιμα"  ::) πάντως για πολλούς είναι τα Halo Usa αλλά δεν  δίνουν ανάλυση λες και έχουν τη συνταγή της coca-cola!! :))

Αποσυνδεδεμένος socratis100

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #144 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 03:38 »
Σας ευχαριστω παρα πολυ γαι τις απαντησεις.Μιλαω παντα μονο για την συσκευη,και οχι για τα υγρα.Γνωριζω οτι flavor art ειναι κορυφη.ΑΠλα μιλαω για τα τσιγαρα,που πραγματικα ειναι σε τιμες χωμα και αναρωτιεμε πως πατε και δινεται σε καθε εταιρεια οπως η nobaco κτλ τα 4πλα χρηματα[γαιτι τοσα εινα ικαι περισσοτερα].Για αυτο ρωταω αν κατασκευαζει τσιγαρα ,γαιτι αλλιως χιλιες φορες να το απρεις απο κινα κατευθειαν.Τα ιδια ειναι νομιζω..

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 04, 2011, 03:47
πχ κοιταξα να δω το giant της nobaco.Ειναι αυτο

η τιμη που το δινει η nobaco ειναι απαγορευτικη νομιζω αν την συγκρινεις με την τιμη στο εξωτερικο..
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 04, 2011, 03:47 από Yiannis Rasta »

Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #145 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 06:52 »
Δεν το συζητάμε, για ατμοποιητές, carto, μπαταρίες, κλπ. Κίνα δαγκωτό όλα από εκει έρχονται. Healthcabin, Greenhouseone και πολλά άλλα. Για τα υγρά όμως θέλει πολύ ψάξιμο!! ;)

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #146 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 17:39 »
Σας ευχαριστω παρα πολυ γαι τις απαντησεις.Μιλαω παντα μονο για την συσκευη,και οχι για τα υγρα.Γνωριζω οτι flavor art ειναι κορυφη.ΑΠλα μιλαω για τα τσιγαρα,που πραγματικα ειναι σε τιμες χωμα και αναρωτιεμε πως πατε και δινεται σε καθε εταιρεια οπως η nobaco κτλ τα 4πλα χρηματα[γαιτι τοσα εινα ικαι περισσοτερα].Για αυτο ρωταω αν κατασκευαζει τσιγαρα ,γαιτι αλλιως χιλιες φορες να το απρεις απο κινα κατευθειαν.Τα ιδια ειναι νομιζω..

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 04, 2011, 03:47
πχ κοιταξα να δω το giant της nobaco.Ειναι αυτο

η τιμη που το δινει η nobaco ειναι απαγορευτικη νομιζω αν την συγκρινεις με την τιμη στο εξωτερικο..

Και άμα σου πάθει κάτι, περίμενε από τον κινέζο να σου κάνει την επισκευή και εν το μεταξύ ανάβουμε και κάνα τσιγαράκι. :))
Πέρα από την πλάκα, τον παράγοντα εγγύηση θα πρέπει να μην τον ξεχνάμε. ;)

Αποσυνδεδεμένος Φ.ΖΗΣΗΣ

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #147 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 19:18 »
καποιο φιλος μου μιλησε για τσιγαρο infinity...νιμιζω οτι ανηκει στην κατηγορια mode..γνωριζεις καποιος προελευση?
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 05, 2011, 20:08 από tsiv »

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #148 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 23:27 »

Αποσυνδεδεμένος ego-witis

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αλλος ενας νεος που ψαχνεται και εχει πελαγωσει λιγο
« Απάντηση #149 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 23:26 »
Καλησπέρα στη παρέα  :)

έχω την εξής απορία...

dry burn είναι καλό να κάνουμε ανα 4-5 ημέρες ή και καθημερινά;
τι είναι καλύτερο;

υ.γ. συγνώμη αν ειμαι οφ τοπικ (αν και δεν νομίζω), αλλά έχω γράψει ήδη στα ανέντεχτα θέματα και στο θέμα clearomizer ego-w, και δεν έχει βοηθήσει ή πει κάποιος φίλος την αποψη του περι τουτου..

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342150 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206402 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541325 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30983 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50078 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597144 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357638 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11445 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192964 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1257 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1236 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591699 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios