vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

148 επισκέπτες, 6 χρήστες
manoslykos, mathimatikos1966, camber, bokostas, Milarepa, vasim

Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #90 στις: Ιουνίου 01, 2011, 23:19 »
Επισης και ενα προσαρμογεα usb :
http://www.ivape.eu/mirage-electronic-cigarette/fortistes-mirage/usb-adaptor.html

Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #91 στις: Ιουνίου 01, 2011, 23:53 »
Δεν τον έχω, αλλά νομίζω όταν τον δοκίμασα, ότι εκει που γραφει  e go-t πάνω στον κύλινδρο,
συνεχίζει και γραφει το LR.
Μπορεί να μην θυμάμαι καλά.

Αλλιώς κοίτα εκει που σου λέει ο φίλος cobolt.
καλα θυμασε fotis67, :yes: έτσι είναι, στον ατμό joyetech eGo-T type b 
που πήρα
το LR
το αναγραφει
πάνω στον ατμοποιητη
απο το Σαββατο που το εχω
δεν το αφηνω απο τα χερια μου

Αποσυνδεδεμένος MANOSF

  • ***
  • 503
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #92 στις: Ιουνίου 02, 2011, 00:08 »
Σήμερα ήρθε ένας  φίλος  που είχε πάρει  ego t  και  το κράτησε  1 μερα και μετά το παράτησε. Του έδωσα να  δοκιμάσει  από το δικό μου.  Έπαθε  την πλάκα  του ,  ρε μου λεει  αυτό είναι καλύτερο από το τσιγάρο με αποτέλεσμα  να  παρεί και  αυτός  τύπου Β και  να πετάξει  τ τσιγάρα!!!! :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος gnikolaos

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #93 στις: Ιουνίου 02, 2011, 21:26 »
Και εγω αυτο παρήγγειλα, LR.......δεν το εχω παραλαβει ακομη.........
απο σαιτ που το παρήγγειλα στην διαφήμιση του προϊόντος λεει οτι  εχει μικρη διάρκεια ζωης γι αυτο πρεπει να εχεις περισσότερα απο ενα............δηλαδη ρε παιδια τι διαρκεια ζωης εχει ????

Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #94 στις: Ιουνίου 02, 2011, 21:30 »
Σε γενικές γραμμές από ώρες μέχρι μερικές εβδομάδες (2,3 σε κάποιες περιπτώσεις), σε άλλους έχει κρατήσει και πάνω από μήνα!

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9649
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #95 στις: Ιουνίου 02, 2011, 23:14 »
Σήμερα ήρθε ένας  φίλος  που είχε πάρει  ego t  και  το κράτησε  1 μερα και μετά το παράτησε. Του έδωσα να  δοκιμάσει  από το δικό μου.  Έπαθε  την πλάκα  του ,  ρε μου λεει  αυτό είναι καλύτερο από το τσιγάρο με αποτέλεσμα  να  παρεί και  αυτός  τύπου Β και  να πετάξει  τ τσιγάρα!!!! :)) :)) :))
δεν αποκλείεται να είχε πέσει σε προβληματικό eGo-T ατμοποιητή. Επίσης αν είχε δοκιμάσει έναν καλό eGo-T LR Type A σίγουρα δεν θα το είχε παρατήσει. Η συμπεριφορά και των δύο τύπων (Α , Β) είναι ουσιαστικά ίδια όταν μιλάμε για LR. Αντίθετα αν συγκρίνουμε έναν απλό Τype A eGo-T με έναν LR Type B eGo-T, τότε σαφώς ο δεύτερος κερδίζει τις εντυπώσεις.

Αποσυνδεδεμένος gnikolaos

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #96 στις: Ιουνίου 02, 2011, 23:49 »
εχει καποια μυστικά στην χρηση του για την παραταση του χρονου ζωης??

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #97 στις: Ιουνίου 03, 2011, 00:06 »
μολις παρηγγειλα 4 lr για να δουμε τι ρολο βαρανε

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9649
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #98 στις: Ιουνίου 03, 2011, 00:07 »
μολις παρηγγειλα 4 lr για να δουμε τι ρολο βαρανε
τον ρόλο που βαράνε και οι eGo-T LR Type A ;)
Με μεγαλύτερη διάρκεια αμπούλας βέβαια.

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #99 στις: Ιουνίου 03, 2011, 00:16 »
η μεγαλυτερη αμπουλα και χωριτικοτητα ειναι αρκετο πλεονεκτημα απο τον τυπουΑ νομιζω ετσι θεμη;

Αποσυνδεδεμένος MANOSF

  • ***
  • 503
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #100 στις: Ιουνίου 03, 2011, 00:34 »
τον ρόλο που βαράνε και οι eGo-T LR Type A ;)
Με μεγαλύτερη διάρκεια αμπούλας βέβαια.

Επειδή είχα  lr  A  από  3 διαφορετικές  εταιρείες  ,  δοκίμασα και τον β  lr   και  τον απλό β  μπορώ  να  πω  ότι  ο απλός  β   είναι  ίσως  λίγο  καλύτερος από  έναν  lr  a   και  ο  β  έχει  μεγάλη διαφορά  από  εναν lr  a 

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #101 στις: Ιουνίου 03, 2011, 03:16 »
Λοιπόν εκεί που είχα τελειώσει την παραγγελία μου με 2 βάσεις 40άρες και ένα αρωματάκι Ρούμι και την έστειλα μου έρχεται η αναλαμπή για τον τύπου Β... 8)
Ε δεν άντεξα και προέβην σε δεύτερη παραγγελία στο καπάκι...πήρα λοιπόν τον LR τύπου Β και πιστεύω οτι θα μείνω ευχαριστημένος...αν και τα κινεζάκια του Θωμά αποδεικνύονται σκληρά καρύδια...
Εύχομαι δε να μου τα στείλουν όπως τους υποσημείωσα σε μία αποστολή όλα και όχι σε δύο...
Καλού κακού θα τους πάρω και ενα τηλεφωνηματάκι αύριο μη πληρώνω τζαμπα μεταφορικά...
 :thumpup: :bye:

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #102 στις: Ιουνίου 03, 2011, 10:54 »
...αν και τα κινεζάκια του Θωμά αποδεικνύονται σκληρά καρύδια...


Πράγματι σκληρά καρύδια. Ακόμη ζουν και βασιλεύουν. Μόλις μπουκώσει κάποιος, τρώει μπανάκι και προσεχτικό dryburning, ξεκουράζεται όσο παίζει ο άλλος μπάλα και ξαναμπαίνει στο παιγνίδι

Αποσυνδεδεμένος gnikolaos

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #103 στις: Ιουνίου 03, 2011, 13:14 »
παιδια καλησπερα....μολις παρελαβα  τον  Joyetech eGO-T τύπου Β...!!!.............ομως το μονο που γραφει επανω ειναι eGO-T.........θα επρεπε να γραφει και κατι αλλο??  LR  ας που πουμε ή  τυπου Β??   
αυτο πηρα και ειναι ετσι ακριβως οπως στην φωτο....
http://www.ivape.eu/ego-t/egot-atomizers/egot-lr-atomizer-b.html
   

συγγνωμη    ....μολις ειδα οτι γραφει LR  απο την μεσα μερια με μικρα γραμματα

Αποσυνδεδεμένος pontmarley

  • **
  • 197
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #104 στις: Ιουνίου 03, 2011, 13:19 »
παιδια καλησπερα....μολις παρελαβα  τον  Joyetech eGO-T τύπου Β...!!!.............ομως το μονο που γραφει επανω ειναι eGO-T.........θα επρεπε να γραφει και κατι αλλο??  LR  ας που πουμε ή  τυπου Β??   
αυτο πηρα και ειναι ετσι ακριβως οπως στην φωτο....
http://www.ivape.eu/ego-t/egot-atomizers/egot-lr-atomizer-b.html

Καλησπέρα φιλαράκι....όχι δε θα έπρεπε να γράφει κάτι άλλο...απ'τη στιγμή που είναι κυλινδρικός είναι τύπου Β, οπότε δε χρειάζεται να το γράφει. Το LR αν προσέξεις το γράφει στο σπείρωμα του ατμοποιήτη απ'την κάτω μεριά...στο σημείο που συνδέεται με την μπαταρία δηλαδή.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Vaporesso GEN MAX MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 91 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 16:43
από zamploutos
Geek Vape WENAX Q PRO [AIO (Όλα σε ένα)] 0 84 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 15:46
από zamploutos
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2709 601091 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 12:45
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 191033 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152462 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11481 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346140 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147695 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8419 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209417 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545931 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33273 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F