vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #105 στις: Ιουνίου 04, 2011, 02:01 »
Ξεπέρασα την μία εβδομάδα συνεχούς χρήσης του ατμο-ποιητή Joyetech eGo-T type (B)...!!!


Ο ατμοποιητής είναι σκέτο ποίημα  :thumpup:

Εξακολουθεί η καλή ατμιστική λειτουργία του, το καλό χτύπημα, η καλή γεύση,

ο πλούσιος ατμός, και δίνω άριστα στην πρακτικότητά του... :thumpup: :thumpup:

Μια βδομάδα χωρίς χαρτοπετσέτα... :thumpup:

Αύριο Σάββατο λέω να κάνω μια παραλιακή βόλτα.... ;)

και ταυτόχρονα να κάνω μια επίσκεψη στο funstore, για να πάρω άλλον έναν 8)

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #106 στις: Ιουνίου 04, 2011, 12:41 »
Λοιπον....τελικα με τα οσα διαβαζω πρεπει να ειναι θεμα τυχης...αλλιως δν εξηγειται :wall:
διαβαζωντας τα τοσα καλα του τυπου Β ετρεξα κι εγω να το παρω....κ....
 :wall: :wall: :wall: αναθεμα την ωρα!!!!!!!! :angry_orange:
Χαλι μαυρο...και διαρροες και υγρο στο στομα...(ειχα ξεχασει καιι πως ειναι 8) )Πολυ απογοηευτηκα.... :-\ και το χειροτερο ειχα κανει παραγγελια απ εξω μερικους ατμο...και απο τυπου Α που ειχα επιλεξει...τελευταια στιγμη το αλλαξα...και πηρα τυπου Β... :wall: :wall: Με λιγα λογια περιμενω πατατες :eyesplash: :'(

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #107 στις: Ιουνίου 04, 2011, 12:50 »
μην μου λες τετοια γιατι και εγω περιμενω να παραλαβω ωωωωωχχχχχ :( :( :(

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #108 στις: Ιουνίου 04, 2011, 12:56 »
Μπορεί να έπεσες σε κακό κομμάτι αλλά δες 2 πράγματα
1) Έχει κουμπώσει καλά η δεξαμενή πάνω στον ατμ? εμένα θέλει πολλή δύναμη γιατί αλλιώς αφήνει ένα κενό σαν τρίχα λεπτό που όμως κάνει όλη τη ζημιά
2) Έχει τρυπήσει καλά η δεξαμενή? δεν είχα τετοιο πρόβλημα αλλά είναι άλλη κλασσική πηγη προβλημάτων

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #109 στις: Ιουνίου 04, 2011, 13:05 »
Όταν βάζω καινούργια αμπούλα πρώτα την τρυπάω χωρίς υγρό και κόβω με μια λεπίδα το κομματάκι που εξέχει στο καπάκι. Παρατήρησα ότι αν δεν το κάνω μου φέρνει καμένο.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #110 στις: Ιουνίου 04, 2011, 14:26 »
Μερικά μηνύματα διαγράφηκαν γιατί εξελίχτηκαν σε προσωπικές αντιπαραθέσεις και ήταν και εκτός θέματος.

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #111 στις: Ιουνίου 04, 2011, 14:45 »
Πράγματι σκληρά καρύδια. Ακόμη ζουν και βασιλεύουν. Μόλις μπουκώσει κάποιος, τρώει μπανάκι και προσεχτικό dryburning, ξεκουράζεται όσο παίζει ο άλλος μπάλα και ξαναμπαίνει στο παιγνίδι
:thumpup:

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #112 στις: Ιουνίου 04, 2011, 15:28 »
Μπορεί να έπεσες σε κακό κομμάτι αλλά δες 2 πράγματα
1) Έχει κουμπώσει καλά η δεξαμενή πάνω στον ατμ? εμένα θέλει πολλή δύναμη γιατί αλλιώς αφήνει ένα κενό σαν τρίχα λεπτό που όμως κάνει όλη τη ζημιά
2) Έχει τρυπήσει καλά η δεξαμενή? δεν είχα τετοιο πρόβλημα αλλά είναι άλλη κλασσική πηγη προβλημάτων
σε κακο κομματι μπορει να επεσα...αλλωσττε το αναφερα στην αρχη...''θεμα τυχης''.... ;)
αλλα οσον αφορα το Νο1 και Νο2 επειδη ειχα και το ego-t cone (τυπου Α) τα εχω μαθει..και προσεχω ;)
Επομενως το μονο που θα μπορουσα να δεχθω ειναι το θεμα γκαντεμιας που ελπιζω να μην συνεχιστει κ σ'αυτα που περιμενω... ::)
Υ.Γ. αν και ολα μου τα Εgo-t τυπου Α ηταν οκ και χωρις κανενα προβλημα περα απο την πολυ μικρη διαρκεια ζωης τους...

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #113 στις: Ιουνίου 04, 2011, 16:18 »
Υ.Γ. αν και ολα μου τα Εgo-t τυπου Α ηταν οκ και χωρις κανενα προβλημα περα απο την πολυ μικρη διαρκεια ζωης τους...

Εγώ στα τύπου Α είχα πολλά προβλήματα καμμενου μεχρι που άλλαξα τα φιτίλια. 1-2 το πολυ μου παίξαν καλά (για λίγες ημερες) πριν βγαλουν και αυτα καμμενο.
Στο τύπου Β άλλαξα το φιτίλι με πλέγμα σχεδόν αβλεπί.

Αποσυνδεδεμένος dimitrakis

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #114 στις: Ιουνίου 04, 2011, 18:36 »
Γατάκια εγώ τσίμπησα 2 απο το fun store.... Ο κύριος μου το παρομοίασε με βουβουζέλα νομίζω έπεσε ακριβώς μέσα. Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλη λέξη χαχαχα. Είναι απλά απίστευτος και έχει και από μένα το +1 για όσους δεν το έχουν αποφασίσει ακόμα.

Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #115 στις: Ιουνίου 04, 2011, 20:28 »
κι εγω πηρα 2 τυπου β...δεν μπορω να πω οτι δεν θελω χαρτοπετσετα αλλα σε σχεση με τους τυπου αλφα που ηθελα ενα ρολο ολοκληρο μια χαρα μου φενοντε μετα απο 3 μερες τρελης παραγωγης

Αποσυνδεδεμένος gnikolaos

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #116 στις: Ιουνίου 05, 2011, 14:32 »
Εγώ στα τύπου Α είχα πολλά προβλήματα καμμενου μεχρι που άλλαξα τα φιτίλια. 1-2 το πολυ μου παίξαν καλά (για λίγες ημερες) πριν βγαλουν και αυτα καμμενο.
Στο τύπου Β άλλαξα το φιτίλι με πλέγμα σχεδόν αβλεπί.

πως αλλαζουμε ρε παιδια φιτίλι????  δευτερο 24ωρο που το εχω και εχει γευση καμμενου.........
τι φιτιλι βαζουμε??? πως το βαζουμε???

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #117 στις: Ιουνίου 05, 2011, 14:36 »
πως αλλαζουμε ρε παιδια φιτίλι????  δευτερο 24ωρο που το εχω και εχει γευση καμμενου.........
τι φιτιλι βαζουμε??? πως το βαζουμε???

http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1982.0.html

Αποσυνδεδεμένος gnikolaos

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #118 στις: Ιουνίου 05, 2011, 14:41 »
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1982.0.html


αυτο ακριβως κοιτουσα τωρα....ισχυει η διαδικασια και για του τυπου Β.........σαν τα δκα μας????

Αποσυνδεδεμένος pontmarley

  • **
  • 197
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητές eGo-T τύπου Β
« Απάντηση #119 στις: Ιουνίου 05, 2011, 14:47 »

αυτο ακριβως κοιτουσα τωρα....ισχυει η διαδικασια και για του τυπου Β.........σαν τα δκα μας????

Η ίδια διαδικασία ακριβώς είναι...καλές δοκιμές! :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Vaporesso GEN MAX MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 67 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:43
από zamploutos
Geek Vape WENAX Q PRO [AIO (Όλα σε ένα)] 0 68 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:46
από zamploutos
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2709 601066 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:45
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 191018 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152448 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11462 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346124 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147676 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8403 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209386 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545914 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33259 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F