vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

183 επισκέπτες, 4 χρήστες
bloodlessz, Sergios, camber, domaze

Twitter

iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1860 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 03:22 »
ε, μα πια... μα να βγουνε να μας πούνε οσοι - σωστά - λένε ότι ο παλμογράφος δείχνει οτι τα ρεύματα είναι ό,τι νάναι πως το δοκίμασαν και τους έβγαλε καμμένο ή τους "άδειασε" από ρεύμα όταν το χρειάζονταν....ή τους το αυξομείωνε αισθητά στη διάρκεια της τζούρας!!!
Πραγματικά, σκέφτομαι μη μας δώσει στο 30ρι ο κινέζος κανένα politically correct ρεύμα που ατμιστικά αποδειχτεί ασθενές και δεν το εύχομαι. ή να μου βγει το 10ρι σαν πολυβολτική. Ούτε αυτό θα το ήθελα!!! Τα 10 βατ όπως παιζουν στο 20ρι θέλω!
Stepeha, για τα 10 και 30 μπες στη σειρά. Προηγούμαι. Σε εκτιμάω, αλλά θα σκοτωθούμε!!!  :laugh1:  κι έχω και ριβιού στη μέση  :yes:

off topic ΥΓ. caros, Στικάκι θα πάρεις, νερό θα πιεις. για τα άλλα δυο δυστυχώς θέλει υπομονή.... το πρώτο θέλει ένα θαύμα και το τελευταίο πολλά λεφτά, που μόνο μια ομάδα τα έχει.

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1861 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 03:32 »
Petra μην ανησυχεις για τα ρευματα. Οπως εδειξε και ο παλμογραφος το "προβλημα"  ;D ειναι στην πλακετα και οχι στον αλγοριθμο μετρ.. (κατσε να το ξαναδω μηπως το κανω λαθος, ...μμμ ναι), στον αλγοριθμο μετρησης της μεσης τασης . Πλακετα δε νομιζω να αλλαξανε οποτε το "προβλημα" ΕΥΤΥΧΩΣ θα παραμεινει!

Αποσυνδεδεμένος Stavros 66

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1862 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 04:59 »
Τελικά δεν παλεύεται ο πόλος του i-steak..  Ή πάμε για το νέα 30-50w που ελπίζω να έχουν κάποια βελτίωση ή πάμε για άλλα φαντάζομαι κ πολύ ακριβότερα..  Κρίμα που μια μικρή λεπτομέρεια αμαυρωνει ένα καλό, προσιτό κ με τεράστια φορητότητα μόντ.. Είναι βαρετό όμως κ δεν γίνεται δηλαδή αυτό το... κάνε στην άκρη, βάλε γυαλιά στραβωμαρας.. κ αν δεν έχεις τρεχαγυρευε ..  σκαλίσε τον πόλο του i-steak,  βιδωνε  ξεβιδωνε τον πόλο του ατμόποιητή μπας κ λειτουργήσει.. 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 06, 2015, 05:15 από Stavros 66 »

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1863 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 07:38 »
Εγώ το έχω λύσει το πρόβλημα του πόλου,οριγκακι στην διάμετρο του πόλου στον καυφουν,η στον οποιοδηποτε ατμο εχετε κ έχω ξενιασει.

Αποσυνδεδεμένος kristoff

  • **
  • 365
  • Φύλο: Άντρας
    • workfolio
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1864 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 07:51 »
Κι ο δικός μου λαιμός δεν έχει παλμογράφο αλλά μπόρεσε μια χαρά να καταλάβει διαφορά ανάμεσα σε provari και dna 20 που μου είχαν δωθεί για δοκιμή και στο z-max που έχω. Κι επίσης μια χαρα καταλαβαίνει και την διαφορά του z-max από το istick...

To istick, είναι πανέμορφο και ιδανικό -ίσως - για νέους ατμιστές (ή και παλιούς γιατί όχι) που θα το συνδυάσουν με ατλαντίδα ή κάποιον άλλο άτμο που σηκώνει τα ρεύματά του, αλλά μέχρι εκεί και με αυτή την προϋπόθεση. Μετά είναι μόνο κουσούρια που ελπίζω να διορθωθούν στις νέες εκδόσεις.

Δεν μπορούμε να συγκρίνουμε την φερράρι με το γιούγκο και να βγάζουμε έτσι αβίαστα καλύτερο το γιούγκο επειδή απλά κάνει την δουλειά (κι αυτό υπό προϋποθέσεις)...
Ακόμα και με μεγάλες αντιστάσεις, όταν το φέρουμε στα watt που θέλουμε (όχι αυτό που δείχνει), δεν ατμίζει το ίδιο όπως το dna (ή το πρόβατο δεν έχω κόλλημα με το dna)... Πώς να το κάνουμε τώρα...

Το πήρα για την γυναίκα μου που ατμίζει με aspire bdc ce5 στα 1,6Ω και ΔΕΝ... Πολύ απλά δεν παίζει στo εύρος των 3-4 V, δίνει πολύ παραπάνω. Τελικά το κράτησα εγώ που ατμίζω με dripper του leo στα 2Ω με 2,2Ω.

Δέχομαι ότι για πολλούς κάνει για τους χ λόγους, δεχτήτε κι εσείς ότι για πολλούς άλλους δεν κάνει για τους ψ λόγους κι όλοι θα είμαστε μια χαρά.
Ποσοστά από τις πωλήσεις του ή τις μη πωλήσεις του δεν έχουμε, ούτε οι μεν ούτε οι δε, άρα το αν ατμίζει σαν το dna ας το αφήσουμε καλύτερα στην άκρη.

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1865 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 07:56 »
Την ατλαντιδα δεν μπορεί να την δουλέψει,ωστόσο τα θέματα βλέπω οτι τα έχουν πιο νέοι χρήστες,εγώ έχω 2 στικακια,τα δουλευω αποκλειστικα με καυφουν,κ είμαι υπέρ ευχαριστημενος,δε μπορω να καταλάβω γιατί σας χαλάει η απόκλιση στα ρεύματα του απο την στιγμη που δίνει +

Αποσυνδεδεμένος kristoff

  • **
  • 365
  • Φύλο: Άντρας
    • workfolio
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1866 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 08:16 »
Προσωπικά δεν με χαλάει το ότι δίνει +, με χαλάει το πώς δίνει το +

Όταν ξεκίνησα να ατμίζω άκουγα για το πρόβατο πόσο καλό είναι και δεν τα πίστευα μέχρι που δοκίμασα και αυτό αλλά και μοντάκια με dna και με έκπληξη διαπίστωσα ότι διέφεραν από το ταπεινό μου z-max ως προς την ομαλότητα και την γλυκύτητα που έδιναν τα ρεύματά τους. Το z-max μου είναι λιγότερο ομαλό από αυτά, το istick κλωτσάει σε σχέση με αυτά.
Σε κάποιους αρέσει, σε πολλούς μάλλον απ' ό,τι βλέπω και δεν βρίσκω κάτι κακό σε αυτό, απλά αυτό δεν το κάνει καλό μοντ !

Είνα πολύ όμορφο και σίγουρα value for money, αλλά αυτό, μέχρι εκεί  :)

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1867 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 08:23 »
Μη σιγκρινουμε μοντ τον 300ε με ενα τον 60,τα 20w που επικαλειτε,τα δίνει με το παραπανω,αν ξέρεις απλά παίζεις παραπανω ωμικα κ με λιγοτερα w/v αντίστοιχα κ παίρνεις σχεδόν αυτό που ζητάς απο ενα μοντ της κλάσης του.

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1868 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 08:29 »
Αμαυρώνεται το iStick για το θέμα του πόλου; χμμμμ... Είναι μόλις το πρώτο προϊόν -mod box- της Eleaf,να συνεχίσω;
Σαν δεύτερο προϊόν,εκεί που μιλήσαμε για το "mini" των 10 Watt έρχεται και σου πετάει άλλα 2 νέα μοντέλα πριν καν
κυκλοφορήσει το δεύτερο (Mini) και σου βάζει:
1)Προστασία θερμοκρασίας (στο μοντ)
2)Ρυθμιζόμενο πόλο
3)Σπειρώματα πόλου απο ανοξείδωτο ατσάλι
4)Σου μεγαλώνει την βάση για να δέχεται 22mm-23mm ατμοποιητές
5)Διαβάζει αντιστάσεις απο 0,2Ω και 0,4Ω αντίστοιχα
6)Μεγαλύτερη αυτονομία 4400mah (στο 50άρι).

Και θέλουμε να το χαντακώσουμε; Όχι δεν νομίζω,ακόμη και στα 59€ που το πλήρωσα εγώ και πόσοι άλλοι,είναι κατα μακράν
μέχρι τα έως τώρα δεδομένα αν όχι η καλύτερη αγορά,απο τις καλύτερες.Για να ΜΗΝ μπώ στην διαδικασία σύγκρισης με το
αντίστοιχο της Innokin που έπρεπε να περάσουν 4 μοντέλα για να βάλει μια οθόνη της προκοπής,άσχετα που μοιάζει με τούβλο
οικοδομής χωρίς καθόλου αισθητικό κομμάτι,το σταματάω εδώ γιατί τα παράπονα μας για το iStick ήταν μέχρι τώρα 1,ο πόλος.-

Για μένα η Eleaf είναι μπροστά,το απέδειξε στο iStick 20 Watt,τώρα με αυτά που παρουσίασε (χωρίς να τα έχω πιάσει στα χέρια),
απλά θα κάνει πολύυυυυυ ζημιά σε διπλανές εταιρίες με προϊόντα στο ίδιο εύρος τιμών.

Φιλικά




Υ.Γ. Σε όσους δεν αρέσουν το πως δίνει τα ρεύματα,ας μας εξηγήσουν γιατί δεν τους αρέσει.Γιατί τα νούμερα και τα διαγράμματα
δεν μου λένε κάτι απο την στιγμή που με ικανοποιεί στον ουρανίσκο μου.

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1869 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 10:07 »
???  Παλμικα μοντακια υπαρχουν πολλα, αλλα τετοιο ευρος παλμου δεν εχει κανενα . Να χτυπαει δηλαδη παντα max, και αναλογα με το  volts που του ζητας να μηδενιζει!!!!! για αντιστοιχο χρονο...   :thumpdown:



Μακαρι ο τροπος αυτος που δινει το ρευμα να μας δινει την ιδια η' και καλυτερη ατμιστικη εμπειρια απο ενα "επιπεδο" ρευμα, γιατι ειναι και πιο ευκολος και φθηνος. Ασε που φαινεται πως ετσι η μπαταρια κραταει και περισσοτερο...
 
Μακαρι το κυνηγι του "καλου" συνεχους ρευματος να ειναι ενα ακομα μαρκετιστικο τρυκ των μεγαλων της ατμιστικης βιομηχανιας για να μας τα παιρνουν  :dontknow:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 06, 2015, 11:00 από DIMTH »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1870 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 10:26 »
Ειχα εναν ce5 aspire για πεταμα. Απομειναρι απο τοτε που εκανα εργοστασιακους,  που του εβαλα μια bvc μονο και μονο για να σχηματισω αποψη για τις αντιστασεις αυτες. Δεν τρελαθηκα. Τον εβαλα στο στικακι μολις τον πηρα και λες κι ηταν αλλος ατμο. Η φιλη που πηρε το στικακι ατμιζει με πολυβολτικες και aspire ce5. Τρια χρονια ατμιστρια. Αντιδραση της:  με εσωσες!!!
Ειλικρινα δεν βλεπω πως τα καταφερατε να μην ατμιζει καλα ο ιδιος συνδυασμος.
Ο ce5 θελει 3.5-4 βολτ πανω στο στικακι. Εκτος αν φταιει που εβαλες την 1.6 κεφαλη με την οποια εχουν πολλοι παραπονα σε σχεση με την 1.8.
Θυμαμαι οτι το zmax ειχε καψει πολλες καινουριες κεφαλες εργιστασιακων. Το στικακι οχι. Και παλι βλεπω να αναιρεις τα οσα ως τωρα εμαθα τοσα χρονια στο φορουμ και τον ατμο.
Τελικα μαλλον ειναι γουστα αυτα.
Παντως γιουγκο δεν ειναι το στικακι...ουτε νωθρο και νωχελικο ειναι ουτε σοβιετικης αισθητικης. Ενα θεματαμι εχει με τις αντοχες του στην κακομεταχειρηση που ολοι θα θελαμε να βελτιωθει αλλα που τουλαχιστον αντισταθμιζει εν μερει η πτωση τιμης του.
48-20% εκπτωση δλδ 38 ευρω σε μια μερα σπιτι σου τα τριαντα βατ και 22.5 το δεκαρακι των πεντε εκατοστων για καποιον που επαιζε με εγκο και πολυβολτικες των εντεκα εκατοστων;
Αν μας διαβαζε ενας υπευθυνος πωλησεων της ιννοκιν η της κλουπορ η αρκετων αλλων εταιριων δε νομιζω οτι η μεμονωμενη εκφραση γιουγκο θα τον βοηθουσε να διωξει τις κραμπες στο στομαχι για την τυχη των νεων τους μοντελων μετα την παρελαση μικρων και μεγαλων ...στικακιων.

Αποσυνδεδεμένος kristoff

  • **
  • 365
  • Φύλο: Άντρας
    • workfolio
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1871 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 10:57 »
Μη σιγκρινουμε μοντ τον 300ε με ενα τον 60,τα 20w που επικαλειτε,τα δίνει με το παραπανω,αν ξέρεις απλά παίζεις παραπανω ωμικα κ με λιγοτερα w/v αντίστοιχα κ παίρνεις σχεδόν αυτό που ζητάς απο ενα μοντ της κλάσης του.

Δεν τα συγκρίνω εγω με αυτά...
Εγώ θα το συγκρίνω με ένα z-max που έχω και ξέρω και είναι και στην ίδια περίπου τιμή στην ελλάδα... και το δικό του σχεδόν μου κάνει καλύτερα από το σχεδόν του istick  ;)

Αμαυρώνεται το iStick για το θέμα του πόλου; χμμμμ... Είναι μόλις το πρώτο προϊόν -mod box- της Eleaf,να συνεχίσω;
Σαν δεύτερο προϊόν,εκεί που μιλήσαμε για το "mini" των 10 Watt έρχεται και σου πετάει άλλα 2 νέα μοντέλα πριν καν
κυκλοφορήσει το δεύτερο (Mini) και σου βάζει:
1)Προστασία θερμοκρασίας (στο μοντ)
2)Ρυθμιζόμενο πόλο
3)Σπειρώματα πόλου απο ανοξείδωτο ατσάλι
4)Σου μεγαλώνει την βάση για να δέχεται 22mm-23mm ατμοποιητές
5)Διαβάζει αντιστάσεις απο 0,2Ω και 0,4Ω αντίστοιχα
6)Μεγαλύτερη αυτονομία 4400mah (στο 50άρι).

Και θέλουμε να το χαντακώσουμε; Όχι δεν νομίζω,ακόμη και στα 59€ που το πλήρωσα εγώ και πόσοι άλλοι,είναι κατα μακράν
μέχρι τα έως τώρα δεδομένα αν όχι η καλύτερη αγορά,απο τις καλύτερες.Για να ΜΗΝ μπώ στην διαδικασία σύγκρισης με το
αντίστοιχο της Innokin που έπρεπε να περάσουν 4 μοντέλα για να βάλει μια οθόνη της προκοπής,άσχετα που μοιάζει με τούβλο
οικοδομής χωρίς καθόλου αισθητικό κομμάτι,το σταματάω εδώ γιατί τα παράπονα μας για το iStick ήταν μέχρι τώρα 1,ο πόλος.-

Για μένα η Eleaf είναι μπροστά,το απέδειξε στο iStick 20 Watt,τώρα με αυτά που παρουσίασε (χωρίς να τα έχω πιάσει στα χέρια),
απλά θα κάνει πολύυυυυυ ζημιά σε διπλανές εταιρίες με προϊόντα στο ίδιο εύρος τιμών.

Φιλικά




Υ.Γ. Σε όσους δεν αρέσουν το πως δίνει τα ρεύματα,ας μας εξηγήσουν γιατί δεν τους αρέσει.Γιατί τα νούμερα και τα διαγράμματα
δεν μου λένε κάτι απο την στιγμή που με ικανοποιεί στον ουρανίσκο μου.

To istick αμαυρώνεται από μόνο του για τον πόλο, το usb που ξεκολάει, την πλήρη απώλεια του εύρους 3-4V που καθιστά πολλούς άτμο του εμπορίου μη συμβατούς
και από τον "αλλοπρόσαλλο" τρόπο που δίνει τα ρεύματά του.
Τα καινούργια προϊόντα της eleaf άσε να τα κρίνουμε μόλις κυκλοφορήσουν...
Κι εγώ ελπίζω να είναι καλύτερα από το εικοσάρι γιατί δεν σου κρύβω πως εμφανισιακά αλλά και από θέμα αυτονομίας το γουστάρω πολύ το μικρό αλλά και το πενηντάρι που έχει το σουλουπι του all mood.

Σχετικά με το ΥΓ σου, εγώ εξήγησα όσο πιο απλά μπορούσα, χωρίς νούμερα και διαγράμματα, αλλά μάλλον δεν θέλεις να καταλάβεις το πολύ απλό ότι όπως κάνει στον δικό σου ουρανίσκο, με τον ίδιο ακριβώς τρόπο δεν κάνει στον δικό μου. Το ίδιο ακριβώς επιχείρημα, από την άλλη πλευρά.
Είπαμε, είναι σίγουρα value for money, αλλά μην κάνουμε λες και βρήκαμε την αγορά της δεκαετίας.  :)

@DIMTH μας τα παιρνουν ήδη αδερφέ  :D
Έχουμε σκεφτεί ότι μας βάζουν και πληρώνουμε τους άτμο εμπορίου ακριβότερα από τους κλώνους επισκευάσιμων που οι ίδιοι κατασκευάζουν ; :))

@ Petra 1,6Ω αυτό λέω, δεν τις παίζει γιατί δεν δίνει 3-4V. Διαβάζω διάφορα για τον aspire... εγώ τον είχα πάρει σχεδόν όταν βγήκε μαζί με πολλές κεφαλές από ελληνικό κατάστημα κι έχει βγεί αστεράκι. Η γυναίκα μου ατμίζει umami  pipe type και μπορώ να πω με σιγουριά ότι δίνει πολύ καλά - για εργοστασιακός - την γεύση του υγρού. Στο z-max που τον έχω βάλει παίζει άνετα μέχρι τα 8W κι όσες κεφαλές είχα πάρει δεν είχαν αστοχία μέχρι στιγμής.
Και ναι, λυπάμαι αλλά ναι, πλάι στα dna κλπ VV/VW αυτής της κλάσης, είναι γιούγκο.
Προσωπικά ελπίζω στις επόμενες εκδόσεις ή θα προσανατολιστώ σε αλλαγή πλακέτας γιατί μου αρέσει πολύ αυτό το μέγεθος

Αποσυνδεδεμένος Thorison

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
  • The Hammer will fall on YOU
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1872 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 11:32 »
Δεν ειμαι απο αυτους που γεμιζουν σελιδες  γραφοντας σε καθε thread, αν και τα εχω διαβασει ολα. Ναι ολα.
Ειμαι ομως απο αυτους που δοκιμαζουν οτι αξιζει, και ναι, πηρα το istick με το που βγηκε, στα τυφλα.
Ουτε θα αναμασησω τα προτερηματα, τα εγραψε εξεραιτικα η Petra.
Και οντως
α. Μου κολαει το κουμπι
β. Παταω 3-4 φορες για να δωσει ρευμα
γ. Μου μπαινει μεσα ο πολος
δ. Μου δινει παλμικα στραβα και αναποδα ρευματα (μπα ...)


Σκοτιστικα !!!


Δεν καπνιζω φιλοι συνατμιστες και το istick με βοηθαει σε αυτο.
Ας αφησουμε λοιπον ανουσιες καλοπροαιρετες αντιπαραθεσεις και ας συνεχισουμε  :D




Αποσυνδεδεμένος Nikos123

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1873 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 11:36 »
μπορεί να διάβασα λάθος δηλαδή το isick το 30w εχει ρυθμιζόμενο πολο το 50w εχει?

Αποσυνδεδεμένος Thorison

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
  • The Hammer will fall on YOU
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #1874 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 12:10 »
απο την σελιδα της eleaf, εχουν και τα δυο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115883 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824358 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507359 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8934 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154765 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568770 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243866 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294175 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1756 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762757 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1122 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4012 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem