vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

163 επισκέπτες, 3 χρήστες
takoulas, lagoudakis, fratz8

iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #120 στις: Οκτωβρίου 03, 2014, 21:44 »
Μα κανει μονο 60 ευρω...Τι απαιτησεις να εχουμε πια?Το θεμα ειναι οτι οι περισσοτεροι που το εχουν παρει εως τωρα, :yes: εχουν μεινει ικανοποιημενοι..Αναφερομαι σε Ελλαδα αλλα και εξωτερικο

Αποσυνδεδεμένος palmas

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #121 στις: Οκτωβρίου 03, 2014, 21:50 »
Eνταξει το εκραξα πολυ ισως....για μενα παντος δεν κανει....τι να κανω ενα τοσο ομορφο κουτακι...αμα δεν μπορει να πεσει κατω απο το μεγιστο της φορτισμενης μπαταριας κ  να αποδωσει αυτα που θελω....ισως χρηστες που δεν εχουν δοκιμασει αλλες πλακετες vamo...dna...provari κτλ να το λατρεψουν....εγω ομως που τα εχω δοκιμασει (και δεν παιζω με dual coils) δεν μου κανει. Η αποψη μου ειναι αποκλειστικα για τα δικα μου δεδομενα ως προς τον τροπο ατμισματος και θεωρω τυχερο τον ευατο μου που το πηρα πιο φθηνα......ο Πατερας μου χρηστης aspire bvc και bdc ...του αρεσε και το κρατησε το ενα απο τα 2 που πηρα....βεβαια και αυτος μου ειπε οτι παιζει πιο δυνατα απο το zmax (που το εχει κανει μετατρωπη ο μαστροSeb σε κουτακι)...
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 03, 2014, 21:56 από palmas »

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #122 στις: Οκτωβρίου 03, 2014, 22:33 »
Η σχετικά χαμηλή τιμή , το μικρό μέγεθος και η καλή απόδοση (τουλάχιστον κατά τις πρώτες μέρες χρήσης) έχουν εκτινάξει σίγουρα στα ύψη τις πωλήσεις του iStick. Με όποιο λογότυπο και αν διατίθεται. Μάλλον είναι  η συσκευή με τις περισσότερες πωλήσεις στην ελληνική αγορά τις τελευταίες μέρες.

Αποσυνδεδεμένος zilberto

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #123 στις: Οκτωβρίου 03, 2014, 23:28 »
Από ότι διαβάζω εκτός την αδυναμία step down ένα άλλο αρνητικό της πλακέτας είναι ότι υπολογίζει τα Volt/Watt χρησιμοποιώντας Vavg (ή Mean) αντί RMS, μια λανθασμένη και ξεπερασμένη μέθοδο.

Πράγμα που εξηγεί γιατί στο φίλο πιο πάνω θύμισε το "πρωτόγονο" VMAX και τη μεγάλη διαφορά ανάμεσα στα watt που ζητάς και αυτά που δίνει στην πράξη.

Τα Vamo, Zmax κ.α. άγνωστο για ποιο λόγο συνέχισαν να έχουν και το Mean σαν επιλογή και μάλιστα στο Zmax προεπιλεγμένη!

Αποσυνδεδεμένος palmas

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #124 στις: Οκτωβρίου 03, 2014, 23:33 »
Ήμανε πολύ χαρούμενος, διότι η Eleaf ευθαρσώς γράφει, τάση εξόδου 3 - 5,5V.
Υπάρχει ένα παλικάρι, ένας λεβέντης στο ecf, με σχεδόν Ελληνικό όνομα, ο peraspera.
Αφενός γράφει ότι η Eleaf Αμερικής του βεβαίωσε, ότι τα περί step-down να τα ξεχάσει,
αφετέρου κάθεται ο μπαγάσας και φτιάνει ένα spreadsheet, κελί και συχώριο.

(Image removed from quote.)

Ο Ψι έχει τα Watts που μπορεί να δώσει το Istick, ο Χι τα Ωμ του ατμοποιητή.
Τα νούμερα μέσα στα κελιά, είναι η τάση που πρέπει να έχει το Istick στην έξοδο.
Με μπλέ ότι μπορεί να δώσει με πλήρως φορτισμένη μπαταρία.
Με μωβάκι ότι μπορεί να δώσει, αν η μπαταρία έχει την τάση που γράφει το κελί ή μικρότερη.
Με ροζούλι δεν μπορεί, γιατί δεν ανεβαίνει τόσο η τάση εξόδου.
Με πράσινο πάλι δεν μπορεί, γιατί δεν κατεβαίνει τόσο η τάση εξόδου.
Επειδή το παράδειγμα, όσο και να το πεις έχει τη χάρη του:
Με ατμοποιητή 1,5Ω και μπαταρία πλήρως φορτισμένη, δεν μπορούμε να ατμίσουμε λιγότερο από 12W, με γεμάτη μπαταρία (4,2V).
Όταν η μπαταρία είναι μια τζούρα πριν τη φόρτιση (3V), μπορούμε από 6W.

Ο καλός αυτός ο άνθρωπας, το πήγε και ένα βήμα πιο κάτω.
Για όσους δεν το έχουμε με τα σπρεντσίτια, το απλοποίησε:

(Image removed from quote.)

Χι,  Ψι, μπλέ και μωβ όπως προηγουμένως.
Τα δύο νούμερα μέσα στο μπλε, το κάτω και πάνω όριο ατμίσματος, με πλήρως γεμάτη μπαταρία.
Τα νούμερα στο μωβουλί, η μέγιστη τάση που πρέπει να έχει η μπαταρία για να ατμίσουμε σε αυτή τη "ζώνη".
Παράδειγμα με χάρη:
Ο ατμοποιητής είναι 2Ω. Με φρεσκοφορτισμένη μπαταρία, θα ατμίσουμε 9W κατ' ελάχιστο.
Όταν η μπαταρία πέσει στα 3,7V μπορούμε 7W κατ' ελάχιστο.

Να είναι πέρα ως πέρα καλά ο peraspera.
http://www.e-cigarette-forum.com/forum/variable-voltage-apv-discussion/601111-eleaf-istick-42.html#post14200257












Μετα την παρουσιαση του φιλου Stepeha που ανοιξε και το νημα...το αμεσως καλυτερο ποστ γιαυτο το μοντακι ειναι αυτο εδω απο τον φιλο microchip....
Τωρα το ειδα και τωρα το μελετησα και ειναι ακριβως οπως τα διαγραμματα αυτα.Καλο θα ειναι να τα διαβασουν ολοι οσοι ενδιαφερονται να το παρουν.Οτι λεω πιο πριν ειναι ακριβως ετσι σωστα διατυπωμενα στα διαγραμματα αυτα....οποτε αλλο το ωραιο μεγεθος,σχεδιασμος,χαμηλη για πρωτη φορα τιμη....και αλλο καλη και σωστη αποδοση ως VV/VW

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • *****
  • 977
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #125 στις: Οκτωβρίου 04, 2014, 09:22 »
Αν είναι σαν τα πρώτα Vmax με το mean τότε άστα να πάνε, θα παίζει πολύ χάλια.

Μου κάνει εντύπωση όμως, που όσα reviews είδα στο youtube ή διάβασα σε forum του εξωτερικού
έγραφαν διθυράμβους για το μοντάκι και κανείς δε αναφέρθηκε σε αυτό.

Αποσυνδεδεμένος zilberto

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #126 στις: Οκτωβρίου 04, 2014, 11:21 »
Υπάρχουν ουκ ολίγες αναφορές για το θέμα στο νήμα του istick στο ecf αλλά είναι τεράστιο οπότε είναι λογικό να μην το είδες. Ψάξε για την λέξη PWM.

Ίσως και να μην υπάρχει τελικά πρόβλημα με το step down - η Joyetech USA έχει δηλώσει πως θα βγάλει βίντεο-ανακοίνωση διάψευσης του θέματος και των πινάκων που παρέθεσε κι εδώ ο microchip, και να ευθύνεται το Vavg calibration αποκλειστικά για το πρόβλημα καθώς το υπολογιστικό σφάλμα του Vavg γίνεται εντονότερα εμφανές όσο χαμηλότερα τα volt που του ζητάμε.

Όπως και να έχει όμως πρόκειται για υποθέσεις με βάση την εμπειρία των χρηστών και όχι από δεδομένα. Ένα "επαγγελματικό" review σίγουρα θα βάλει τα πράγματα στη θέση τους.

Αποσυνδεδεμένος palmas

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #127 στις: Οκτωβρίου 04, 2014, 11:33 »
Σε οτι αφορά τα βατ, συμφωνώ απόλυτα... 15 κι εγω στο dna, 7-8 εδω!

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κ ο φιλος Stepeha,κ εγω οπου εχουμε dna κ οποιος εχει ακομα dna η κατι αλλο μπορει να το πει οτι παιζει υπερβολικα δυνατα...τωρα ειναι ο υπολογισμος του επεξεργαστη?ειναι λαθος καλιμπραρισμενη η πλακετα?....το περιεργο ειναι οτι εβαλα πανω το haka tester(απο fabvape) κ δεινει τα volt στο περειπου που γραφει....αλλα τα δεινει αγρια....σιγουρα αυτη που το εκθιαζουν στο εξωτερικο η παιζουν με πολυ χοντρα συρματα(εκει ειναι καλο)...η δεν εχουν δοκιμασει αλλο vv/vw η πολυ απλα λενε καλα λογια για εντυπωσιασμο απο την αγορα τους...η παραχορηση σε αυτους.....θα ηθελα κ εγω να δω απο εμπειρους ελληνες χρηστες την γνωμη τους....παντος αν βγαζει η ειναι κανεις απο παλαιο φαληρο κ θελει ας μ στειλει ενα πμ να του δειξω κ το ενα κ το αλλο για να δει οτι δεν λεω μπαρουφες

Αποσυνδεδεμένος christos520

  • ***
  • 541
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #128 στις: Οκτωβρίου 04, 2014, 14:01 »
επειδή το δοκίμασα από φίλο και έχω και το dna πράγματι δίνει πιο δυνατά ρεύματα, τώρα σε κάποιους μπορεί να τους αρέσει αυτό.

Αποσυνδεδεμένος sipropas

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #129 στις: Οκτωβρίου 04, 2014, 14:15 »
   Παρόλο που έχω αγοράσει αρκετά μοντάκια , για κάποιο λόγο δεν συμπαθούσα τα box mod, κυρίως  λόγω μεγέθους. Μόλις το είδα , είπα είναι ευκαιρία να δοκιμάσω ένα box μιας και το μέγεθός του δεν είναι απαγορευτικό.
  Πρώτες εντυπώσεις  , με μόλις λίγες ώρες χρήσης :
1)      μικρό
2)      αίσθηση στο χέρι
3)      το κουμπί του είναι πολύ βολικό όπως και αν το κρατήσεις
4)      αυτονομία
5)      δύναμη
6)      τιμή
7)      εγγύηση  και service από Nobacco
 
  Είδα αρκετές αναφορές για την  μπαταρίας του και του τρόπου λειτουργίας του κυκλώματός του ,αλλά βλέποντας τα θετικά του σημεία ,  θεωρώ πως η ζυγαριά θετικών/αρνητικών γέρνει σίγουρα με διαφορά στα θετικά του στοιχεία .
  Σαν πρώτο ατμοποιητή χρησιμοποίησα την Ιθάκη με mc και δουλεύει απροβλημάτιστα . Ακόμα και η μικρή διαφορά των μεγεθών μεταξύ ατμοποιητή και mod ( 23mm με 21mm ) δεν είναι άσχημη οπτικά .
 
 
 

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #130 στις: Οκτωβρίου 04, 2014, 14:25 »
επειδή το δοκίμασα από φίλο και έχω και το dna πράγματι δίνει πιο δυνατά ρεύματα, τώρα σε κάποιους μπορεί να τους αρέσει αυτό.
Φυσικα καποιοι θα το δουν σαν ευκαιρια να πεσουν σε νικοτινη...


Κ ο φιλος Stepeha,κ εγω οπου εχουμε dna κ οποιος εχει ακομα dna η κατι αλλο μπορει να το πει οτι παιζει υπερβολικα δυνατα...τωρα ειναι ο υπολογισμος του επεξεργαστη?ειναι λαθος καλιμπραρισμενη η πλακετα?....το περιεργο ειναι οτι εβαλα πανω το haka tester(απο fabvape) κ δεινει τα volt στο περειπου που γραφει....αλλα τα δεινει αγρια....σιγουρα αυτη που το εκθιαζουν στο εξωτερικο η παιζουν με πολυ χοντρα συρματα(εκει ειναι καλο)...η δεν εχουν δοκιμασει αλλο vv/vw η πολυ απλα λενε καλα λογια για εντυπωσιασμο απο την αγορα τους...η παραχορηση σε αυτους.....θα ηθελα κ εγω να δω απο εμπειρους ελληνες χρηστες την γνωμη τους....παντος αν βγαζει η ειναι κανεις απο παλαιο φαληρο κ θελει ας μ στειλει ενα πμ να του δειξω κ το ενα κ το αλλο για να δει οτι δεν λεω μπαρουφες
Δηλαδη το haka tester σου δειχνει οτι το κουτακι δινει οντως οσα volt γραφει...Μονο θετικο δεν ειναι αυτο?

Αποσυνδεδεμένος panosm30

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #131 στις: Οκτωβρίου 04, 2014, 14:38 »
Το αγορασα κ εγω δεν αντεξα
Μπλε χρωματακι,του κοτσαρα κ ενα icube 16 κ ειναι κουκλι

Για μενα ειναι τρελη αναβαθμιση κ ειμαι πολυ ενθουσιασμενος μιας κ η μονη εμπειρια που ειχα με mod ηταν ενα l-rider πριν καιρο ενω μεχρι τωρα ειχα ξεμεινει με απλες ego μπαταριες

Αποσυνδεδεμένος palmas

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #132 στις: Οκτωβρίου 04, 2014, 14:54 »
Φυσικα καποιοι θα το δουν σαν ευκαιρια να πεσουν σε νικοτινη...

Δηλαδη το haka tester σου δειχνει οτι το κουτακι δινει οντως οσα volt γραφει...Μονο θετικο δεν ειναι αυτο?
Ναι μου δειχνει σχεδον οτι γραφει με 0.2v αποκλειση....ο τροπος που τα δεινει(εδω χρειαζετε παλμογραφος)...αυτος ειναι που τα χαλαει ολα...vmax καταστασεις δλδ....τεσπα ο μονος λογος που τα λεω ολα αυτα ειναι γιατι βαρεθηκα να ακουω τελειο το ενα τελειο το αλλο κ στην πραξη να μην ειναι....(για νεους ισως κανει)....αλλα εγω με τιποτα δεν μπορω να το δεχτω σαν κελεπουρι...




Δες εδω....το εχω βαλει στα 3v.με ατμοποιητη πανω στα 1.6ωμ δεινει 2.9v.....παρα πολυ καλο αυτο....το ατμιστικο ομως αποτελεσμα ειναι σαν να ατμιζεις στα 4v
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 04, 2014, 14:59 από palmas »

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #133 στις: Οκτωβρίου 04, 2014, 15:11 »
Μα δεν νομιζω να ειπε κανεις οτι ειναι τελειο....Ας θυμηθουμε και την τιμη του...60 ευρω!!!!!!Σε αυτη την κατηγορια τιμης αν υπαρχει κατι καλυτερο να το αναφερουμε....Δεν νομιζω οτι υπαρχει ομως...Και οπως ειπε και η Petra,το Vamo φυσικα και δεν :nope: ..Γιατι ναι μεν απο εδω Ελλαδα κανει  55 ευρω το V5 αλλα με το εξτρα κοστος των μπαταριων και ενος φορτιστη,ανεβαινουμε αμεσως πανω απο 110-120 ευρω και εχουμε ολοκληρο ΜΑΤΣΟΥΚΙ και μαλιστα ΜΙΚΡΗΣ αυτονομιας...Με το κουτακι αυτο εχουμε ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ,ΜΙΚΡΟ ΜΕΓΕΘΟΣ,ΜΕΓΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ(Σε καποιους θα αρεσει αυτο,σε αλλους οχι)με μολις 60 ευρω(53.91 ευρω με την εκπτωση της Nobacco)..Επισης ειναι τρελη αναβαθμιση για εκεινους που ηταν εως τωρα με απλες ego η ακομα και vv ego μπαταριες....Καλα αν φυσικα καποιος εχει Provari δεν τον αναγκαζει κανεις να παει να το παρει..Αλλα ακομα και αν εχει κανενα Provari,κακα τα ψεματα,δεν νομιζω να μεινει ασυγκινιτος στην ιδεα να εχει ενα τοσο ομορφο και εξαιρετικα μικρο κουτακι σαν 2ο με το Provari του :yes:

Αποσυνδεδεμένος palmas

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #134 στις: Οκτωβρίου 04, 2014, 15:26 »
Το οτι κανει 60 ευρω δεν ειναι δικαιολογια και ουτε μπορω να δεχτω οτι ετσι πρεπει να παιζει....εγω σκεψου το πληρωσα 29ευρω απο κινα!Αυτο ειναι το τελευταιο μου ποστ για το συγκερκιμενο μοντακι γιατι κουραστηκα να λεω τα ιδια κ τα ιδια...ουτε σκοπο εχω να πω επειτηδες κατι γιαυτο το προιον....Οπως ΤΟΤΕ ειχε πει τα ιδια για το Vmax που ημουν απο τους πρωτους που το πηρανε και μετα αποδηχθηκε οτι ειχα δικιο....ακριβως λεω το ιδιο και γιαυτο.ΕΙναι ενα vmax μεσα σενα πολυ ομορφο designato κουτακι...Οφειλω να ενημερωσω ολους τους χρηστες ειτε εμπειρους ειτε απλους...οτι το κουτακι (η πλακετα του δηλαδη) δεν παιζει σωστα.(αυτο θα ηθελα να το δω και απο αλλους σε ολα τα προιοντα)...το κουτακι αυτο ΔΕΝ ειναι
evic,vamo,lava,dna,provari,dani,mvp,svd κτλ.....istick = Vmax ....Το οτι ειναι δυνατο δεν σημαινει οτι ειναι σωστο.
Ειμαι σιγουρος οτι οσοι ειναι νεοι στους επισκευασιμους θα φανε πολυ καμενο με αυτο...γιατι δεν συνχωρει λαθη ο τροπος που δεινει τα ρευματα.....καλο θα ειναι συρματα ανω του 0.32 για να πανε ολα καλα....
και ενα τελευταιο για να ειμαι εντιμος για το μοντακι ....τωρα που αδειασε κατω απο την μεση η μπαταρια...αρχισε να στρωνει κ η αποδωση οχι ομως σε σημειο που καλυπτει εμενα.....
Αποψη τελικη.
Σε οσους περισευουν ας το παρουν και να το δοκιμασουν(με χοντρα συρματα κ να πεξουν).
Σε οσους θα ειναι το πρωτο θα τους καλυψη μια χαρα γιατι δεν εχουν αλλη αποψη.(αλλα αμα του περισσευουν ας παρουν κατι καλυτερο) ειτε απο Ελλαδα ειτε απο εξωτερικο...
Για μενα ειναι φαουλ 100%...μονο για backup θα το εχω...


Καλη συνεχεια κ καλα ατμισματα σε ολους...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342121 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206382 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541295 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30965 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50066 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597109 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357614 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11431 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192944 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1221 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591641 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios