vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

163 επισκέπτες, 3 χρήστες
mathimatikos1966, Jorge, Sergios

Twitter

Νέος Οδυσσέας

Αποσυνδεδεμένος Nordic

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Black Metal Vapers
Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #225 στις: Ιουνίου 19, 2012, 22:37 »
Αν εχει φτιαξει κανεις βιντεο με ντουμανια απο τον νεο Οδυσσεα παρακαλω να το ανεβασει!
 :laugh_cantstop:

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #226 στις: Ιουνίου 20, 2012, 14:49 »
Έπεσα πριν λίγο επάνω σε αυτό το ποστ... Έτσι εξηγούνται τα πάντα για μένα αλλά η παλιά έκδοση είχε κυκλοφορήσει σε διαφορετικό κοινό και θα έπρεπε να έχουμε μια λίγο καλύτερη ενημέρωση για να μην τρέχουμε και χάνουμε το χρόνο μας χωρίς λόγο βρε παιδιά.

Ολα είναι θέμα προώθησης τελικά, εννοώντας σε ποιο κοινό απευθύνετε και όχι το πως, μην παρεξηγηθούμε.

Προφανώς αυτά έχουν βγει για καινούργιους χρήστες πλέον και για αυτό οι δυνατότητες είναι άλλες,  ελπίζω ο Ιαττυ τουλάχιστον θα μείνει για το παλιό του κοινό και να μην υποστεί τα ίδια.


Ody and Penelope


Maybe some people havent understand very well what Ody and Penelope are. They try hard to find an atomizer that doesnt get overflooded or an atomizer that doesnt bring burn taste. They try and try all the time with no success. The reason is that if an atomizer doesnt have a liquid control is useless to my opinion. People will always have those kind of problems. Also people try to find a wick that will have a nice wicking ability and doesnt get burned easily.

Ody and Penelope doesnt have those kind of problems. By opening the liquid control you can feed a wick with the worse wicking ability. Also you can feed a wick that it gets burned very easy because with liquid control you feed it as much as you want so you cant burn it.

So if you want to vape exactly as you want (no overflooding or burn taste even in high volts), to not burn your wick and to not care what kind of wick you choose, I suggest you to buy an Ody or Penelope. There is no other atomizer like them.

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #227 στις: Ιουνίου 20, 2012, 15:21 »
Τελικά κάποια ουσιώδης διαφορά μεταξύ παλιού και νέου Οδυσσέας δεν υπάρχει, απ ότι κατάλαβα απ τα post εδώ.
Το μόνο που λύθηκε είναι το πρόβλημα υπερχείλισης και κάποιων διαρροών, τόσο στο short mode όσο και ιδιαίτερα στο long mode.
Η ιστορία άρα είναι περί marketing και μόνο...δυστυχώς.
Αντί ο κατασκευαστής να στηρίξει το προϊόν του παραδεχόμενος και διορθώνοντας κάποιες ατέλειες-αστοχίες στους χρήστες βγάζει ένα υποτιθέμενο "νέο" προϊόν.
Δηλαδή, βγήκε ο ίδιος ακριβώς ατμοποιητής επανέκδοση αντί να βγάλει μόνο την αναβάθμιση ή να πει στους χρήστες να τοποθετήσουν απλώς ένα o-ring "x" διαστάσεων.
Φυσικά, όμως, ήθελε να αυξήσει το πελατειακό του περιβάλλον (εύλογο και κατανοητό) και μόνο βγάζοντας με αυτό το τρόπο τον Ody θα το πετύχαινε.
Το πρόβλημα είναι πως ο τρόπος πλασαρίσματος (γνωστός στους περισσότερους) έδειχνε τη κατεύθυνση να "ξεγελάσει" και τους ήδη χρήστες της παλιάς έκδοσης, οι οποίοι εύλογα βλέποντας κυρίως εμφανισιακά διαφορές πίστεψαν πως θα άλλαζε κάτι και σε άλλους τομείς.
Αυτό ήταν ένα foul, σκόπιμο ίσως...
Γιατί τόσο καιρό γνωρίζαμε πως θα βγει νέα έκδοση και αναβάθμιση, αλλά ο λόγος που ξέραμε πως θα γίνει αυτό ήταν άλλος απ το πραγματικό λόγο.
Ο λόγος που μας είχε γίνει γνωστός ήταν πως θα άλλαζε το κεραμικό, για παράδειγμα, όχι (μόνο) για να λύσει τυχών προβλήματα αλλά και για να δώσει γευστικά και αποδοτικά άλλα στοιχεία που έλειπαν από χρήστες, όπως οι κάτοχοι iatty ας πούμε.
Ξέρω πως γράφοντας έτσι ίσως αδικώ τον Οδυσσέα αλλά στη πραγματικότητα ακόμη στηρίζω το συγκεκριμένο επισκευάσιμο και πιστεύω πως είναι ότι καλύτερο έχει βγει με φιτίλι/αντίσταση ως τώρα... (δε γνωρίζω πως θα είναι η Πηνελόπη)
Όπως επίσης, σαν πρώην κάτοχος iatty κ Ody εμμένω πως ο Ody είναι κλάσης ανώτερος. Δίνοντας πρόχειρα ένα παράδειγμα, ρύθμιση ροής μέσω της καμπάνας χωρίς να χρειαστεί να ανοίξεις το εσωτερικό του ατμοποιητή.
Συγνώμη για τη παρέμβαση, καλή συνέχεια... :bye:


Παιδες εκανα ενα πειραμα με τα εσωτερικα  του παλιου οδυσσεα οσο αφορα τη διαρροη. Εβαλα ενα μικρο ορινγκακι αναμεσα στο κεραμικο και το παξιμαδι που βιδωνει με το κατσαβιδι και εδω και δυο ωρες προσπαθω επιτηδες να το υπερχειλισω με μακροσυρτες-δυνατες τζουρες , και δεν καταλαβαινει τιποτα. Αν παει ετσι και αυριο, δεν θα μου χρειαστει το απντεητ. Δοκιμαστε προς επιβεβαιωση, τριαντα ευρουλακια ειναι αυτα......


To είχα σκεφτεί, αλλά δεν είχα πιο πριν o-ring να το δοκιμάσω...
Επιβεβαιώνω και εγώ, πάντως, πως με το τρόπο αυτό λύνονται τυχών προβλήματα με μπουρμπουλήθρες, μικροδιαρροές, κ.λ.π.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #228 στις: Ιουνίου 20, 2012, 15:27 »
Τελικά κάποια ουσιώδης διαφορά μεταξύ παλιού και νέου Οδυσσέας δεν υπάρχει, απ ότι κατάλαβα απ τα post εδώ.
Το μόνο που λύθηκε είναι το πρόβλημα υπερχείλισης και κάποιων διαρροών, τόσο στο short mode όσο και ιδιαίτερα στο long mode.
Η ιστορία άρα είναι περί marketing και μόνο...δυστυχώς.
Αντί ο κατασκευαστής να στηρίξει το προϊόν του παραδεχόμενος και διορθώνοντας κάποιες ατέλειες-αστοχίες στους χρήστες βγάζει ένα υποτιθέμενο "νέο" προϊόν.
Δηλαδή, βγήκε ο ίδιος ακριβώς ατμοποιητής επανέκδοση αντί να βγάλει μόνο την αναβάθμιση ή να πει στους χρήστες να τοποθετήσουν απλώς ένα o-ring "x" διαστάσεων.
Φυσικά, όμως, ήθελε να αυξήσει το πελατειακό του περιβάλλον (εύλογο και κατανοητό) και μόνο βγάζοντας με αυτό το τρόπο τον Ody θα το πετύχαινε.
Το πρόβλημα είναι πως ο τρόπος πλασαρίσματος (γνωστός στους περισσότερους) έδειχνε τη κατεύθυνση να "ξεγελάσει" και τους ήδη χρήστες της παλιάς έκδοσης, οι οποίοι εύλογα βλέποντας κυρίως εμφανισιακά διαφορές πίστεψαν πως θα άλλαζε κάτι και σε άλλους τομείς.
Αυτό ήταν ένα foul, σκόπιμο ίσως...
Γιατί τόσο καιρό γνωρίζαμε πως θα βγει νέα έκδοση και αναβάθμιση, αλλά ο λόγος που ξέραμε πως θα γίνει αυτό ήταν άλλος απ το πραγματικό λόγο.
Ο λόγος που μας είχε γίνει γνωστός ήταν πως θα άλλαζε το κεραμικό, για παράδειγμα, όχι (μόνο) για να λύσει τυχών προβλήματα αλλά και για να δώσει γευστικά και αποδοτικά άλλα στοιχεία που έλειπαν από χρήστες, όπως οι κάτοχοι iatty ας πούμε.
Ξέρω πως γράφοντας έτσι ίσως αδικώ τον Οδυσσέα αλλά στη πραγματικότητα ακόμη στηρίζω το συγκεκριμένο επισκευάσιμο και πιστεύω πως είναι ότι καλύτερο έχει βγει με φιτίλι/αντίσταση ως τώρα... (δε γνωρίζω πως θα είναι η Πηνελόπη)
Όπως επίσης, σαν πρώην κάτοχος iatty κ Ody εμμένω πως ο Ody είναι κλάσης ανώτερος. Δίνοντας πρόχειρα ένα παράδειγμα, ρύθμιση ροής μέσω της καμπάνας χωρίς να χρειαστεί να ανοίξεις το εσωτερικό του ατμοποιητή.
Συγνώμη για τη παρέμβαση, καλή συνέχεια... :bye:



To είχα σκεφτεί, αλλά δεν είχα πιο πριν o-ring να το δοκιμάσω...
Επιβεβαιώνω και εγώ, πάντως, πως με το τρόπο αυτό λύνονται τυχών προβλήματα με μπουρμπουλήθρες, μικροδιαρροές, κ.λ.π.  :thumpup:
εγω εχω δει και εχω σεταρει τον νεο οδυσεα ,δυο φορες μαλιστα
ειναι πολυ καλυτερος στο στησιμο απο τον παλιο
και δεν εχει ουτε ενα θεμα διαροων (οχι οτι εχει ο παλιος για μενα)
και δε φταει το ορινγκακη στο κεραμικο (αυτο το εξτρα)
φταει ολο το rebuildable part στο συνολο του

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #229 στις: Ιουνίου 20, 2012, 15:40 »
Βαγγέλη έχει διάφορα στο κεραμικο στο στήσιμο ποιο εύκολο κ αυτα που είπες με διαρροές κ μπουρμπουληθες.

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #230 στις: Ιουνίου 20, 2012, 15:44 »
Αναφέρθηκα στο θέμα απόδοσης γεύσης Μάνο, και όχι μόνο στα προβλήματα.
Στην απόδοση, στη γεύση και στη παραγωγή ατμού δεν αλλάζει κάτι εννοώ, απ ότι διάβασα τουλάχιστον.
Άλλωστε, από ότι είδα δεν έχουν διαφορά εσωτερικής διαμέτρου για να ατμίζει διαφορετικά σε σχέση με το παλιό.
Οι παρεμβάσεις κυρίως έγιναν αισθητικά και για κάποια μικρό προβλήματα που υπήρχαν, όπως ήταν και ο τρόπος στησίματος.
Διαρροές και μπουρμπουλήθρες, όπως αναφερθήκαμε και πιο πάνω, λύνονται χωρίς να σκάσεις καν 30-90€ ;)

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #231 στις: Ιουνίου 20, 2012, 15:52 »
η αποδοση στη γευση ηταν και ειναι πολυ καλη για τα δικα μου γουστα
και στην πποσοτητα ατμου
βεβαια ειναι και αναλογα την αντισταση που εχεις κανει
εγω εχω σχεδον την ιδια αποδοση στη γευση με του ιαττυ
βεβαια ο καθε ενας χρηστης εχει τα γουστα του και τις ορεξης του
εγω τα παω καλα με τον οδυ (παλιο) αν εξαιρεσεις την πρωτη βδομαδα προσαρμογης που δεν με ηξερε :laugh1: :laugh1:
μετα απο αυτη την βδομαδα μονο οταν του κανω ντριπ 3-4 σταγονες μου φτυνει μια σταγονα στον πολο
αλλα με τον καιρο θα τον στρωσω και σε αυτο το θεμα :laugh1: :laugh1:

Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #232 στις: Ιουνίου 20, 2012, 18:45 »
Είμαι κάτοχος του οδυσσέα εδώ και περίπου 7 μήνες .ποτέ μου δεν είχα πρόβλημα με διαρροές, τώρα όσο για το καινουριο οδυσσέα ένα μόνο μπορώ να πω ότι οντως είναι πολύ ποιο εύκολος  στο στήσιμο, το φυτίλι έρχεται μια χαρά μέσα και το χωρίς αντίσταση πλέων δεν δημιούργει κανένα κενό,από γεύση και ντουμάνι δεν θα πω κάτι γιατί απλώς τα γούστα δεν είναι τα ίδια , για κάποιους αλλους αλλαξε για καποιους αλλου όχι ,βλέπω ότι είναι καλύτερος ο καινούριος οδυσσεας από τον παλιό σε γενικές γραμμές..


Υ/Σ  .... ΓΙΑ ΜΈΝΑ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΤΜΟΠΟΙΊΤΗΣ ΠΟΥ ΈΧΕΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΣΕΙ ΜΈΧΡΙ ΤΏΡΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΘΑΝΆΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΑΣΊΛΗ....
 :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος bill888

  • **
  • 336
  • Φύλο: Άντρας
  • μωλον λαβε
Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #233 στις: Ιουνίου 20, 2012, 19:09 »
με τον παλιο οδυσσεα δεν ειχα ποτε προβλημα τα πηγεναμε :thumpup:
με τον new τι θα παθω δηλαδη :idiot1:
παιδια ο οδυσσεας νευριαζει γρηγορα :yes:θελει ευγενεια κ θα τα πατε μια χαρα :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #234 στις: Ιουνίου 20, 2012, 19:34 »
Ε..... και λίγο τύχη.....
Στα πρώτα μου σεταρισματα ο παλιός έπαιζε τέλεια... στα τελευταια μου χαλιά... δεν έγινα λιγότερο έμπειρος προς το τέλος...

Α...και να μην είσαι άτυχος όσον αφορά στο κεραμικό....σπάει το άτιμο εύκολα..

Sent from my A100 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #235 στις: Ιουνίου 20, 2012, 19:37 »
Αναφέρθηκα στο θέμα απόδοσης γεύσης Μάνο, και όχι μόνο στα προβλήματα.
Στην απόδοση, στη γεύση και στη παραγωγή ατμού δεν αλλάζει κάτι εννοώ, απ ότι διάβασα τουλάχιστον.
Άλλωστε, από ότι είδα δεν έχουν διαφορά εσωτερικής διαμέτρου για να ατμίζει διαφορετικά σε σχέση με το παλιό.
Οι παρεμβάσεις κυρίως έγιναν αισθητικά και για κάποια μικρό προβλήματα που υπήρχαν, όπως ήταν και ο τρόπος στησίματος.
Διαρροές και μπουρμπουλήθρες, όπως αναφερθήκαμε και πιο πάνω, λύνονται χωρίς να σκάσεις καν 30-90€ ;)
Ναι Βαγγελη στην αποδοση,στην γευση κ στη παραγωγη ατμου δεν αλλαζει κατι αν και θελει λιγες μερες ακομα να τον δοκιμασω νομιζω πως στην γευση ειναι καλυτερος.εχουν διαφορα στο κεραμικο ειναι πιο μικρο οχι σε διαμετρο αλλα σε ποσοτητα κεραμικου γιατι απο την μια μερια δεν εχει αυλακια κεραμικου αρα επηρεαζει τη γευση.εμενα μου φαινεται προς το καλυτερο.στο θεμα το χρηματικο που εννοεις εχεις δικιο δεν υπαρχει λογος.

Αποσυνδεδεμένος liakouras68

  • **
  • 461
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #236 στις: Ιουνίου 20, 2012, 19:44 »
Τελικά κάποια ουσιώδης διαφορά μεταξύ παλιού και νέου Οδυσσέας δεν υπάρχει, απ ότι κατάλαβα απ τα post εδώ.
Το μόνο που λύθηκε είναι το πρόβλημα υπερχείλισης και κάποιων διαρροών, τόσο στο short mode όσο και ιδιαίτερα στο long mode.
Η ιστορία άρα είναι περί marketing και μόνο...δυστυχώς.
Αντί ο κατασκευαστής να στηρίξει το προϊόν του παραδεχόμενος και διορθώνοντας κάποιες ατέλειες-αστοχίες στους χρήστες βγάζει ένα υποτιθέμενο "νέο" προϊόν.
Δηλαδή, βγήκε ο ίδιος ακριβώς ατμοποιητής επανέκδοση αντί να βγάλει μόνο την αναβάθμιση ή να πει στους χρήστες να τοποθετήσουν απλώς ένα o-ring "x" διαστάσεων.
Φυσικά, όμως, ήθελε να αυξήσει το πελατειακό του περιβάλλον (εύλογο και κατανοητό) και μόνο βγάζοντας με αυτό το τρόπο τον Ody θα το πετύχαινε.
Το πρόβλημα είναι πως ο τρόπος πλασαρίσματος (γνωστός στους περισσότερους) έδειχνε τη κατεύθυνση να "ξεγελάσει" και τους ήδη χρήστες της παλιάς έκδοσης, οι οποίοι εύλογα βλέποντας κυρίως εμφανισιακά διαφορές πίστεψαν πως θα άλλαζε κάτι και σε άλλους τομείς.
Αυτό ήταν ένα foul, σκόπιμο ίσως...
Γιατί τόσο καιρό γνωρίζαμε πως θα βγει νέα έκδοση και αναβάθμιση, αλλά ο λόγος που ξέραμε πως θα γίνει αυτό ήταν άλλος απ το πραγματικό λόγο.
Ο λόγος που μας είχε γίνει γνωστός ήταν πως θα άλλαζε το κεραμικό, για παράδειγμα, όχι (μόνο) για να λύσει τυχών προβλήματα αλλά και για να δώσει γευστικά και αποδοτικά άλλα στοιχεία που έλειπαν από χρήστες, όπως οι κάτοχοι iatty ας πούμε.
Ξέρω πως γράφοντας έτσι ίσως αδικώ τον Οδυσσέα αλλά στη πραγματικότητα ακόμη στηρίζω το συγκεκριμένο επισκευάσιμο και πιστεύω πως είναι ότι καλύτερο έχει βγει με φιτίλι/αντίσταση ως τώρα... (δε γνωρίζω πως θα είναι η Πηνελόπη)
Όπως επίσης, σαν πρώην κάτοχος iatty κ Ody εμμένω πως ο Ody είναι κλάσης ανώτερος. Δίνοντας πρόχειρα ένα παράδειγμα, ρύθμιση ροής μέσω της καμπάνας χωρίς να χρειαστεί να ανοίξεις το εσωτερικό του ατμοποιητή.
Συγνώμη για τη παρέμβαση, καλή συνέχεια... :bye:



To είχα σκεφτεί, αλλά δεν είχα πιο πριν o-ring να το δοκιμάσω...
Επιβεβαιώνω και εγώ, πάντως, πως με το τρόπο αυτό λύνονται τυχών προβλήματα με μπουρμπουλήθρες, μικροδιαρροές, κ.λ.π.  :thumpup:
εγω παλι θα διαφονησω με τον Βαγγελη η διαφορα αναμεσα σε ιαατυ και οδυσσεα ειναι ταραστια σε γευση και ντουμανι και αυτο οφειλεται στο κεραμεικο το οποιο στον ιαατυ ειναι πολυ πιο μικρο :yes:

Αποσυνδεδεμένος adiohosk

  • *
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • ο καθένας με την τρέλα του
Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #237 στις: Ιουνίου 20, 2012, 19:51 »
εγω δεν είχα ποτέ προβλήματα διαρροών αμα τα εβγαζα όλα και τα εβαζα σκουπιζα το ορινγ του καπακιου και το γεμιζα με κλειστή καμπάνα όπως κατι το σύρμα το εβαζα μέσα απο την βάση.
πιο πολλά μετάλικά μέρη πιο λεπτό κεραμικό δεν νομίζω ότι λύνουν προβλήματα τοσο πολύ όσο δημιουργούν.
κόβετε το φυτίλι γιατι έχει γωνία το μεταλλικό κεραμικό πολλά τελος πάντως που τον κάνουν ονομασία του ΗΡΑΚΛΗ όχι ΟΔΔΥΣΣΕΑ

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #238 στις: Ιουνίου 20, 2012, 20:19 »
O Βαγγέλης εχει ενα δίκιο. Νομίζω οτι οταν μιλάγαμε για αναβάθμιση όλοι ζητάγαμε μικρότερο κεραμικό και στενότερη καμπάνα. Κανεις δεν ειπε για διαρροές. Θυμηθείτε τις πατέντες του Babis και των υπολοίπων. Η πηνελόπη φυσικα είναι ετσι ακριβως .

Αποσυνδεδεμένος nikos.1978

  • **
  • 216
  • Φύλο: Άντρας
  • Νίκος
Απ: Νέος Οδυσσέας
« Απάντηση #239 στις: Ιουνίου 20, 2012, 20:22 »
Μια καμπάνα σαν και αυτή της πηνελόπης θα'ταν ότι πρέπει μου φαίνεται,
αν θυμάμαι καλά της πηνελόπης δεν ταιριάζει στον οδυσσέα.
Και βέβαια σαν του ιάττυ ακόμα καλύτερα :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 571370 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1611 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7656 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1120999 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 602 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 328 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326193 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8458 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297192 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827332 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511113 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9502 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios