vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

272 επισκέπτες, 7 χρήστες
nightdream, john67, dimitrist, lagoudakis, Parolos, grag, dvelev

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #765 στις: Νοεμβρίου 29, 2011, 23:52 »
Καλησπερα και απο εμενα,αχιλλεας περι τα 40 ετη και καπνιζω απο τα 22 μου περιπου,
Σημερα αποφασισα να κανω και εγω μια αποπειρα με το ηλεκ τσιγαρο
Ετσι κατεβηκα σε ενα μαγαζι και τελικα διαλεξα το nobacco mini&more το οποιο μου αρεσε πιο πολυ απο τα αλλα της ιδιας εταιριας.
Ελπιζω να εκανα καλη αγορα αλλα πιο πολυ ελπιζω να καταφερω να το συνεχισω και να κοψω το καπνισμα

Αποσυνδεδεμένος Νότης

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #766 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 00:57 »
Γεια σε όλους Ονομαζομαι Νοτης , διαβαζω ως επισκεπτης το Φορουμ εδω και μια εβδομαδα , μια βδομαδα χωρις 'κτ' (οπως το αποκαλουν εδω ολοι) αλλα με ητ !! Ειμαι κατοικος Αθηνων με καταγωγη απο Νομο Αχαιας.

Γραφτηκα στο φορουμ για να παρω αλλα και να δωσω δυναμη σε ολους εμας που θελουμε να απαλλαγουμε απο το Καπνισμα και ειδικοτερα εμεις οι νεοτεροι που μας καταστρεφει κυριολεκτικα, επίσης για να μαθω να χρησιμοποιώ το ητ σωστα καθως αντιλαμβάνομαι οτι δεν ειναι απλη υποθεση, καθως εχει δεκάδες παραλλαγές και ειναι μια ευαίσθητη συσκευη.

Αυτα απο εμενα , καλη δυναμη σε ολους μας  :)   

Αποσυνδεδεμένος mourlos

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #767 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 10:30 »
Καλημερα σας και απο μενα.... λεγομαι Γρηγορης ειμαι κατοικος νικαιας και νεοατμιστος... :))
επαγγελομαι φανοβαφεας αυτοκινητων μοτοσυκλετων και ειμαι 22 χρονων..... μαρεσει η καλη παρεα και το καλο χιουμορ! :wall:  Μουρλαμενος απο χερι  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #768 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 13:28 »
Καλημέρα σε όλους τους συνατμιστές του φόρουμ, καλωσήρθα και καλώς σας βρήκα :D

Με λένε Λευτέρη, ήμουν καπνιστής 25 ολόκληρα χρόνια (είμαι 42 χρονών σήμερα) δηλαδή παραπάνω από τη μισή ζωή μου αυτοκαταστρεφόμουν :-[

Άρχισα το η.τ. στις 31-10-11 ημέρα που δεν πρόκειται να ξεχάσω ποτέ! Από τότε δεν ξανάπιασα στα χέρια μου κ.τ. και είμαι (πέραν από περήφανος) κυριολεκτικά ευτυχισμένος που δεν ξανάκανα τζούρα καπνού εδώ και 30 μέρες!!

Στο παρελθόν προσπάθησα να το κόψω κι εγώ (όπως οι περισσότεροι φαντάζομαι) και τα κατάφερα μόνο 2 φορές. Την πρώτη για 1 μήνα (μετά από κρυολόγημα) και τη δεύτερη για 3 μήνες (μετά από βελονισμό). Τα περισσότερα απ' αυτά τα χρόνια κάπνιζα δύο πακέτα τη μέρα κι όταν έβγαινα το βράδι έφτανα άνετα τα τρία. Τα τελευταία χρόνια σιχαινόμουν τον εαυτό μου επειδή κάπνιζα και δεν ήμουν δυνατός-ικανός να το κόψω. Μου 'χε γίνει όμως έμμονη ιδέα (μέχρι και στον ύπνο μου το 'βλεπα). Είχαν αρχίσει μέχρι και φοβίες για κακές αρρώστειες (μετά από μαζεμένα κρούσματα φίλων και γνωστών). Anyway, αυτά για το ιστορικό μου. Πάμε στα δικά μας 8)

Τις πρώτες μέρες σας διάβαζα σαν επισκέπτης, στη συνέχεια έγινα μέλος κι εγώ (αν και είχα κάποιο ψιλοπρόβλημα με την εγγραφή-ενεργοποίηση το οποίο αποκατέστησε άμεσα ο Adm) και σήμερα αποφάσισα να παρουσιαστώ στη πρωινή αναφορά του φόρουμ :tongue_smilie: (σαν νέος ποντικαράς).

Παιδιά, κάνετε εξαιρετική δουλειά :thumpup: Έχετε αναγάγει σε επιστήμη το άτμισμα και όλα τα σχετικά. Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι παίζει τόση λεπτομέρεια :o Το πόσα πράγματα έχω μάθει... δεν περιγράφεται. Μέχρι στιγμής μαθαίνω από την εμπειρία σας. Ελπίζω να μπορέσω να συνεισφέρω κι εγώ σε κάτι (αν και δύσκολο το κόβω να συμβουλέψει ο μαθητής τον Πρύτανη :hmmm:)

Συνεχίστε την άψογη δουλειά που κάνετε (ειδικά στο θέμα mod) και δείξτε υπομονή και κατανόηση για τυχόν χαζές (ίσως και αυτονόητες) ερωτήσεις κι απορίες. Θα προσπαθήσω όσο μπορώ να ψάχνω νωρίτερα στις άπειρες σελίδες του φόρουμ (ξέρω πόσο σπαστικό είναι να ρωτάς πράγματα απαντημένα) αλλά όλο και θα μας ξεφύγει κάτι :-\

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #769 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 13:56 »
Καλησπέρα σ'όλους κι από μένα!
Είμαι ο Μανώλης, 44 χρόνων, πολιτικός μηχανικός και προ μιας ώρας συμπλήρωσα μια βδομάδα ατμιστής!!!
Στο forum μπήκα από τις 12 του μήνα για πληροφορίες και πλέον μπαίνω καθημερινά καθώς πραγματικά βοηθάει σε όλα τα επίπεδα!
Αυτά, ελπίζω να τα καταφέρω... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος pipits

  • **
  • 195
  • Φύλο: Άντρας
  • Σκοτείνιασαν όλα ή φταίει το άτμισμα???
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #770 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 16:22 »
Καλησπέρα σε όλους, είμαι ο Θεόφιλος και μια μερα αποφάσισε η κοπέλα μου να κόψω το κάπνισμα στα 24 μου γιατι της μυριζε λεει το σπιτι (άκου να δεις).
Πριν 5 εβδομάδες λοιπόν μου πήρε το EGO-T όπου μου καλοάρεσε και το ντουμάνιασα αλλα... :'( σε 4 μέρες κάηκε ο ατμοποιητής....
Οπότε ευχαριστω το Google που μου βρηκε πως να αλλάξω φυτίλι στο forum σας...
Και αυτό ήταν η αρχή... (με τοσα θεματα εδω και τοσες νεες ιδεες και βοηθειες... ειστε καταπληκτικοι παιδια)
Σαν παιδί κ εγώ με τρέλλα στο DIY και γενικα οτι αφορα ηλεκτρικα, ηλεκτρονικα, υπολογιστές, ξυλεία (τωρα κατασκευαζω ενα BOOMBOX και μετα θα βαλω μπρος την πρώτη μου MOD battery) κόλλησα με το τι μπορείς να κάνεις με αυτό....
Αποτέλεσμα εχω δοκιμάσει 5 άτμοποιητες: -510 drip, -306LR drip -clearomizer -510-T -EGO-T, εχω φτιάξει τα δικα μου υγρα και keep walking in madness!!!
Μου αρέσει το dripping και πλεον χρησιμοποιω μονο τον 510 και αρώματα virginia, chocolate-mint, chocolate coconut, virginia-mint...

Αποσυνδεδεμένος golf4470

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #771 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 17:25 »
Καλησπεραα κ απο μενα, λεγομαι Δημητρης είμαι κατοικος Αθηνων. Αυτο τον καιρο βρισκομαι κ εργαζομαι στα Χανια και ειμαι στρατιωτικος. Εγω ανακαλυψα τυχαια το forum χτες και γραφτηκα αμεσως, δυστυχως μια μερα αφου πηρα το η.τ. Ειμαι 30 χρονων και ημουν καπνιστης κοντα 14 χρονια. Απο παρορμιση φιλων ειμαι κατοχος 2 ημερων του NOBACCO GIANT και προς το παρον ειμαι αρκετα ευχαριστημενος, χωρις να εχω εμπειρια αλλων η.τ.
Συνεχιστε ετσι ειστε καταπληκτικοι και οι πληροφοριες σας αμετρητες!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #772 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 18:44 »
Καλησπερα. Ειμαι ο Αρης, κατοικος Ξανθης, 43 χρονων, εγγαμος, με μια κορη και δυο σκυλια!
Καπνιστης 20 χρονια, τα μισα απο τα οποία με δυο πακετα.

Ξεκινησα το η.τ. μολις χθες, χαρη σε εσας!
Η αληθεια ειναι οτι ξεκινησα με πολυ καλη διαθεση και πιστη, παλι χαρη σε εσας!

Το η.τ. μου "εκατσε" παρα πολυ καλα, υπερβολικα καλα θα ελεγα, και απο χθες δεν εχω την παραμικρη επιθυμα για το ρημαδι το κ.τ. Σαν να μην υπηρξε ποτέ στη ζωη μου.

Μου εκανε εντυπωση οτι "καπνιζω", πλεον ατμιζω, λιγοτερο, και το ευχαριστιεμαι πολυ περισσοτερο.
Μου αρεσει παρα πολυ η ολη αισθηση καθαριοτητας του η.τ. Ειναι πολιτισμος!

Ξερω οτι ειναι πολυ νωρις για ενθουσιασμους, αλλά πιστευω οτι το εγχειρημα θα παει καλα.

Σας ευχαριστω για ολα και παρακαλω ευχηθειτε μου καλη επιτυχια!

Αποσυνδεδεμένος SteliosK

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #773 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 19:59 »
Καλησπέρα σας
Με λένε Στέλιο και είμαι 34 ιδ. υπάλληλος σε εταιρία κινητής τηλεφωνίας.
Καπνίζω από πιτσιρικάς, στην αρχή εντελώς περιστασιακά και μόνο όταν έβγαινα έξω. Κανονικά άρχισα σαν φοιτητής και επειδή τα τσιγάρα ήταν ακριβά στην Αγγλία το είχα γυρίσει σε καπνό και από τότε μόνο καπνό. Έχω δοκιμάσει πάρα πολλές μάρκες και κάπνιζα για πολλά χρόνια Old Holborn κίτρινο και το τελευταίο χρόνο σε Golden Virginia κίτρινο.

Είχα δοκιμάσει να κόψω το τσιγάρο 2 φορές για κάποιο διάστημα την πρώτη φορά για 8 μήνες μέχρι που πήγα φαντάρος και το ξανάρχισα και μετά πρόπερσι για 5 μήνες μέχρι που ήρθε το καλοκαιράκι και έκανα ένα με τον καφε…και  το ξανάρχισα.
Διαβάζω το φόρουμ σας κάμποσες μέρες και δεν έχω μπει στο πειρασμό ακόμα να ρωτήσω τίποτα γιατί πιστεύω ότι έχετε μια πολύτιμη βιβλιοθήκη πληροφοριών που το μόνο που χρειάζεται είναι λίγο υπομονή και διάθεση να ρουφήξεις όλη αυτή τη πληροφορία που την μοιράζεστε αμέριστα. Αν και εφόσον διαβάσω όλο το φόρουμ επιτρέψετε μου να σας ζαλίσω με τίποτα απορίες που ίσως να έχω.

Ητ δεν έχω αγοράσει ακόμα αλλά με αυτό ήρθα σε επαφή πριν κάτι μέρες που αγόρασε ο κολλητός μου (Want) το δοκίμασα και ενθουσιάστηκα! Κρατήθηκα όμως να μην πάω να αγοράσω αμέσως γιατί είδα τυχαία το site σας. Ακόμα δεν έχω καταλήξει σε μια συσκευή και ξέρω ότι η επιλογή είναι αρκετά υποκειμενική αλλά μάλλον με βλέπω για σύστημα tank που να έχει όμως την αυτονομία που χρειάζομαι.

Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων για την όλη προσπάθεια σας να μοιραστείτε μαζί μας τις εμπειρίες και τις γνώσεις σας .

Αποσυνδεδεμένος ego-witis

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #774 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 22:14 »
Καλησπέρα σ' όλη τη παρέα! :bye:
Είμαι ο Γιάννης  28 ετών απο θεσσαλονίκη, αλλα εδω και ένα χρόνο , μόνιμος κάτοικος εξωτερικού.

Καπνίζω απο 14 ετών marlboro σκληρό. Το τελευταίο χρόνο παρατήρησα οτι μου δημιουργεί έντονα προβλήματα το ΚΤ . Κυρίως σφύξιμο στη καρδια και σημάδια έντονης κόπωσης και πρόβλημα στο αναπνευστικό. Παρ'όλα αυτα, πάντοτε έλεγα οτι δεν εχω λόγο να το κόψω, το ''γουστάρω'' το τσιγάρο! Έίχα ακούσει για το ΗΤ απο φίλους-γνωστούς, όμως ποτε δεν το ειχα δοκιμάσει ως τωρα, γιατι παντα ακουγα οτι εχει πολλα μειονεκτήματα, προβλήματα κτλ...ώσπου μια ωραία μέρα την προηγούμενη εβδομάδα, ενας φίλος εδω στο εξωτερικό, σκάει μύτη στο καφέ με το ΗΤ..έπαθα πλάκα. Δοκίμσα, ξαναδοκίμασα, την επόμενη μέρα ξανα μανα, και την μεθεπόμενη πήγα και το προμηθεύτηκα και εγω. Πήρα το eGo-w (για αυτο και το καλλιτεχνικο..ego-witis... :laugh1:), το εχω 8 μέρες και ειμαι πραγματικά ενθουσιασμένος με το νεο απολαυστικό τσιγάρο! Βέβαια παρατήρησα κάποια μειονεκτήματα και προβλήματα, αλλα οκ..μια χαρα σε γενικές γραμμές. Οφείλω να ομολογήσω οτι δνε μου λειπει το ΚΤ , αλλα εχω ηδη καπνίσει 5-6 ΚΤ σε αυτες τις 9 ημέρες και αυτο μονο και μονο ετσι...με λιγα λόγια καπνίζω-ατμίζω ολημερίς και κανω και ενα ΚΤ την ημερα..τον γιατρο τον κανει πέρα..(δεν ειμαι γιατρος.. ;D). Πάντως κάθε μερα που κανω και ενα ΚΤ, νοιώθω και παρατηρω οτι δεν μου λειπει καθολου, ισα ισα ολοενα και περισσότερο δεν το θέλω! Αυτα απο εμένα...για την ωρα.. 8)

υ.γ.: παντως εδω στο εξωτερικο μερα με τη νυχτα οι τιμές οσον αφορα τα προιοντα για το ΗΤ...πολύ πιο φθηνά!


Αποσυνδεδεμένος chkokk

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
  • Εγω ατμιζω γλυκολη και τ'αμαξι μου νιτρομεθανολη!!
    • red-automobile
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #775 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 22:15 »
 Tο ονομα μου ειναι χρηστος κοκκινος και ειμαι 32 ετων παντρεμενος χωρις παιδι ακομη καθοτι νιοπαντρος μολις 4 ετη
υδραυλικος στο επαγγελμα για 15 χρονια.
Aν και τα οικογενειακα μου γονιδια δεν με βοηθησαν παρ ολα αυτα απο μικρος μου αρεσαν ολα τα εργαλεια και οτιδηποτε ειχε βιδες δεν θα εφευγε χωρις εγχειρηση..... απο τα χερια μου, λογω περιεργειας του πως και γιατι δουλευει ετσι. Tο κυριο χομπυ μου ειναι ο τηλεκατευθηνομενος μοντελισμος με κινητηρα εσωτερικης καυσης και μη... επισης ενα αλλο χομπυ ειναι η κατασκευη ηλεκτρονικων κυκλωματων PCB αλλη αμαρτωλη ιστορια αυτη !!! Σε γενικες γραμμες οτιδηποτε μηχανολογικο και ηλεκτρονικο μου αποσπα την προσοχη.! και την τσεπη...... :D :D :D
Το μικροβιο των ηλεκτρονικων το ειχα απο τα 7-8 ενω το μοντελισμο απο τα 14.
Αααα και πατεντες...... απο πατεντες απειρες! οπως και το blog που εχω στο προφιλ μου.
καπνιζα για 15 χρονια και προσφατα απο 28-7-11 αρχισα να ατμιζω  πρωτων γιατην υγεια μου και δευτερον γιατι εχει μπαταριες, λαμπακια, κουμπακια και μπιρμπιτσολια που τα γουσταρω τρελα ::) ::)
Συσκευες που εχω στην κατοχη μου ego-t , ice , ggts 8)
Γιαυτο και οι φιλοι με φωναζουν και ΠΥΡΙΝΙΚΟ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Τοπος διαμονης αθηνα γαλατσι και καταγωγη απο αρχαια κορινθο.
Μου αρεσει ο χαβαλες και το πειραγμα (τετοιος χαβαλες που ειμαι και εγω) :hmmm:
βιντεακια με ασχολιες μου youtybe   http://www.youtube.com/user/peskandritsas06

Επαγγελματικο site www.hydrologist.gr
Ευχαριστω για την προσοχη σας ΚΑΛΑ ΑΤΜΙΣΜΑΤΑ!!! 
 

Αποσυνδεδεμένος bitzimon

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #776 στις: Νοεμβρίου 30, 2011, 23:51 »
Γειά σας και από εμένα . Το ονομά μου είναι Αντώνης και μετά από 15 χρόνια καπνίσματος , είπα και εγώ να δοκιμάσω μια αλλαγή . Η μέρα που είπα το δικό μου όχι στο Κ.Τ. είναι 28-10-2011 . Έκλεισα ένα μήνα και συνεχίζω ...

Αποσυνδεδεμένος Jimenes

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #777 στις: Δεκεμβρίου 01, 2011, 13:29 »
Χαιρετίζω τα παλιά και νέα μέλη.
Αν και παλιό μέλος του forum κάνω αυτοπαρουσίαση σήμερα (κάλλιο αργά παρά ποτέ!).

Ξεκίνησα τη χρήση του η.τ. το Σεπτέμβρη του 2009 και μετά από δύο περίπου μήνες το εγκατέλειψα αφού τα προϊόντα που κυκλοφορούσαν τότε στην αγορά ήταν επιεικώς απαράδεκτα σε απόδοση και λειτουργικότητα.

Πέρασαν πάνω από δυό χρόνια από τότε...
Παρακολουθώντας τις εξελίξεις του η.τ. από το forum διαπίστωσα ότι έγιναν σημαντικά βήματα προόδου κάνοντάς το αποδεκτό για το χρήστη (χρειάζονται όμως πολλές ακόμα βελτιώσεις).
Έτσι πέταξα το κ.τ. και επέστρεψα στο η.τ.

Τα εύσημα στους Διαχειριστές αυτού του forum για το επίπεδο που το διατηρούν.
Σας παρακολουθώ ανελλιπώς και θα ποστάρω μόνο όταν θα έχω να πω κάτι χρήσιμο.


Με εκτιμηση,
Δημήτρης

Αποσυνδεδεμένος angelikist

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #778 στις: Δεκεμβρίου 01, 2011, 14:37 »
Καλησπέρα σας!
 Λέγομαι Αγγελική, είμαι 22 χρονών και ανακάλυψα το ατμισμα απο ένα φίλο, καθώς και το site!
Σήμερα παρέλαβα το πρώτο μου η.τ και είμαι πανευτυχής! Είμαι πολύ ευχαριστημένη και φυσικά η βοήθεια του site είναι πολύτιμη, με βοήθησε πολύ και με ώθησε να αρχίσω το ατμισμα, η αλήθεια είναι πως ήθελα να κόψω το κ.τ γιατί γυμνάζομαι και δεν....
Να'στε καλά που υπάρχετε εσείς και αυτό το φόρουμ ώστε να μπορούν να μαθαίνουν οι καινούργιοι!!
 :D :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης Μ

  • **
  • 257
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #779 στις: Δεκεμβρίου 01, 2011, 15:04 »
Καλησπερα,
Γιάννης απο Θεσσαλονικη 35 χρονων (τα τελευταια 17 καπνιστης) Απο σημερα πλεον ατμιστης-καθως και νεο μελος της παρεας σας.
Λαμβανοντας υποψη πολλα απο τα σχολια μελων......κατεληξα σε ovale elips με virginia 18mg.
Το αποτελεσμα καλυτερο απο΄τι το περιμενα.....
Περισσοτερη ...κουβεντα στο εγγυς μελλον  :D


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 27 6289 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:41
από Sergios
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1117311 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 825435 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 508551 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155334 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569427 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244458 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294897 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1975 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763407 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1302 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog