vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

136 επισκέπτες, 4 χρήστες
grag, camber, takoulas, pngtszs1976

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος takisk

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #675 στις: Νοεμβρίου 19, 2011, 10:12 »
Γεια σας ,ειμαι ο Τακης ,ειμαι 44 χρονων
εκοψα το κτ πριν μια εβδομαδα (3πακετα+ marlboro).
Aκομα δεν μπορω να το πιστεψω οτι τα εχω καταφερει και με το ητ δεν ζηταω το κτ
Πολλοι φιλοι εδειξαν ενδιαφερον λογω του οτι, αφου τα καταφερα εγω για αυτους θα ειναι ''παιχνιδι''
Ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος sakis

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #676 στις: Νοεμβρίου 19, 2011, 20:55 »
Γεια σε όλους.
Είμαι ο Σάκης 39 χρονών από Κομοτηνή και καπνιστής εδώ και 22 χρόνια.
Μάρκα κ.τ Sante άφιλτρο και Drum καπνό σκούρο μπλε άφιλτρο  επίσης, σε τεράστιες ποσότητες. :idiot1:
Παρασκευή βράδυ παρέλαβα το mini&more για να κάνω και εγώ την προσπάθεια μου.
Πρώτη μέρα χωρίς κ.τ σήμερα, χωρίς ιδιαίτερα στερητικά σύνδρομα κλπ. Βέβαια νικοτίνη 18 και 24mg.
Ευχαριστώ και συγχαρητήρια για την προσπάθεια που γίνεται στο forum.


Αποσυνδεδεμένος kostisar

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #677 στις: Νοεμβρίου 19, 2011, 22:35 »
Καλησπέρα

Ονομάζομαι Κωστής από Αθήνα και καπνίζω από τα 12(ναι καλά διαβάσατε).
 Έφτασα σε σημείο να κάνω 3 πακέτα 25άρια την ημέρα!!!¨οταν είδα ένα ατμοποιητή στα χέρια ενός φίλου , την άλλη ημέρα το είχα στα χέρια μου!!!Πιστέψτε με έχω βρεί την 'υγεία μου!!!
15 μέρες και ούτε να δώ τσιγάρο στα μάτια μου!!!
Καλή τύχη σε όλους!!!

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #678 στις: Νοεμβρίου 19, 2011, 22:44 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.
(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος LestatMK

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #679 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 00:17 »
Καλησπέρα και από εμένα,

είμαι ο Μιχάλης από Αθήνα και είμαι 31 ετών. Καπνιστής τα τελευταία 13-14 χρόνια. Ξεκίνησα και πάντα κάπνιζα Davidoff. Έχω περάσει από το μεσαίο gold (τα περισσότερα χρόνια), στο μαύρο για λίγο και τα τελευταία 2-3 χρόνια είμαι στο λευκό 0,1 - 1 mg. Τον τελευταίο 1 - 1.5 χρόνο είμαι στη σκέψη μόνο δυστυχώς να το κόψω. Μια δυό προσπάθειες έχουν πάει στράφι εντός της πρώτης μέρας. Είχα ξανακούσει για η.τ. είχα δεί και από κοντά σε συνάδελφο μάλλον από τα πρώτα πριν 2 έτη, έμοιαζε με κανονικό, ήταν μικρό και τον κορόιδευα ότι καπνίζει πούδρα σαν αυτά τα ψεύτικα που είναι τρικ για πιτσιρίκια. Πως έρχονται τα πράγματα όμως....Μόλις πριν δύο εβδομάδες ήρθαν δύο συνάδελφοι εξοπλισμένοι με νέα γενιά, nobacco hybrid & giant. Εκ πρώτης όψεως και επαφής μου κίνησαν το ενδιαφέρον. Είπα να κάνω καμιά έρευνα να μάθω τίποτα και τσουπ έπεσα πάνω σας. έχω διαβάσει 10 μέρες τα απίστευτα. Πολύ διάβασμα όμως ρε παιδιά! :)) Ο λόγος που το ψάχνω πρώτη φορά τόσο εντατικά είναι σαφώς για να δοκιμάσω μπας και ξεμπερδέψω από το διάολο. Οι όποιες επιφυλαξεις μου υφίστανται κυρίως στο θέμα ασφαλείας και πόσο ελεγμένα είναι (τα υγρά) για τη χρήση που προορίζονται, μην αφήσουμε το τσιγάρο και όλα τα σκ@τ@ και πάμε να πέσουμε σε άλλα!!! Δυστυχώς αν και νομίζω είμαι νέος ακόμη, λίγο τα κιλά και η καθιστική ζωή, συν το τσιγάρο, νιώθω ότι με επηρρεάζουν αρκετά (ειλικρινά ειδικά το τσιγάρο σε διάφορους τομείς το παρατηρώ καθημερινά και ανησυχώ σιγά σιγά), και νομίζω είναι καλό να προσπαθήσω να κάνω κάτι πριν φτάσω σε άσχημο σημείο.
Εδώ έρχεστε εσείς και το φόρουμ σας που συγκεντρώσατε τις εμπειρίες και την καλή σας διάθεση. Θα επεκτείνω τα θέματα μου στο φόρουμ, ευχαριστώ,

Φιλικά,

Μιχάλης

Αποσυνδεδεμένος redtaurus91

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
  • pista serres naos
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #680 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 11:23 »
Καλημέρα σε όλους ειμαι ο Λευτερης 44 χρονών ζω στα Τρίκαλα και ξεκίνησα το ητ εδώ και τρεις μήνες μαζί με τη γυναίκα μου. Απο τότε δεν ξανακάπνισα πουράκια που συνήθιζα. Ανακάληψα το forum που έχετε δημιουργήσει και μπορώ να πω ότι είναι πολύ διαφωτιστικό. Ξεκινήσαμε το άτμιζμα με NABACCO HYBRIT. Τέλος να ευχαριστίσω την παρέα που με δεχτήκατε.

Αποσυνδεδεμένος kordas33

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #681 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 11:53 »
Καλημέρα , Γιάννης απο Αθήνα - 33 ετών . Κάπνιζα 16 χρόνια συνολικά και εδώ και 2 μήνες ατμιζω !!!
Ξεκίνησα με της Ovale 510 mini T και απογοητεύτηκα απο την κατανάλωση της μπαταρίας. Διαβάζοντας στο foroum ανακάλυψα το Giant No Bacco   :respect: και δεν το αλλάζω με τίποτα !!!  :D :D :D

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #682 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 13:18 »
Καλημερα. Με λενε Διονυση και μετα απο αρκετα χρονια καπνισμα στριφτου, εδω και 11 μερες ατμιζω (μονο!)...Ελπιζω να κρατησω...Wish me luck... :)

Αποσυνδεδεμένος didalas

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
  • drip mode...
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #683 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 13:29 »
Συμφορουμίτες χαιρετώ. Είμαι ο Δημήτρης 31 ετών και μετά από 16 χρόνια ακατάπαυστου καπνίσματος, εδώ και 10 ημέρες περίπου, ατμίζω με ένα Ovale Ego-T με το οποίο έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος!!! 8)

Είχα πάρει βέβαια ιδέες από το forum πριν κάνω την αγορά!!! ;)

Καλώς σας βρήκα!!!

Αποσυνδεδεμένος vortex-5

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #684 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 14:50 »
Αλο.
με λενε Εκτορα 32 ετων και ειμαι με ητ εδω και ενα μηνα
Nobacco hybrid
γενικά ευχαριστιμένος περαν της συχνης αλλαγής cartomizer
αυτα

Αποσυνδεδεμένος daywalker06

  • ***
  • 746
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #685 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 16:22 »
Καλησπέρα,

Το όνομα μου είναι Δημήτρης, Βόρεια Ελλάδα :)  22 περίπου χρόνια καπνιστής τώρα έχω 6 μέρες μόνο με Η.Τ ego-w.
Εμαθα αρκετά διαβάζοντας το forum, είμαι στην διαδικασία επιλογής κάποιου mod και περιμένω υγρά για να αρχίσω τις Αλχημείες μου.

Αποσυνδεδεμένος PossessedGR

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #686 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 16:31 »
Χαίρετε,είμαι ο Παύλος από Δράμα,ετών 32.Καπνίζω από 17 ετών,διάφορες μάρκες και ποσότητες με μια παύση 2 ετών.Έχω 1,5 μήνα που έκοψα το κάπνισμα,ωστόσο ώρες ώρες νοιώθω ότι θα το ξαναρχίσω.Έτσι,είπα να πάρω ένα ηλεκτρονικό τσιγάρο και υγρά χωρίς νικοτίνη,στην περίπτωση που δε καταφέρω ολοκληρωτική απουσία απο το κάπνισμα,να το γυρίσω σε άτμισμα!Καλή δύναμη και συνέχεια σε όλους μας.

Αποσυνδεδεμένος mikorf

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
  • εκεί που είμαι ήσουνα και εκεί που είσαι θα ρθω
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #687 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 16:50 »
Γεία σας .
Ονομάζομε Μιχάλης και είμαι άλλος ένας ένας καημένος που δυσκολεύετε να κόψει το τσιγάρο.
Ελπίζω οι ατμιστές να με βοηθήσουν.
Ευχαριστώ όλους τους ανθρώπους του Φόρουμ και όλους όσους κατάθεσαν τις εμπειρίες τους.
 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος kritikaros

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
  • Κρητη...
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #688 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 20:17 »
Είμαι 4+ μήνες σε αυτό το φόρουμ και βλέπω ότι υπάρχει ενα κλίμα καλης διάθεσης και ευφορίας,πολλούς γνωστές του θέματος προθυμους να βοηθήσουν όλους τους νέους στο άθλημα!
Με λένε γιώργο είμαι από την Κρήτη και και βλέπω ότι το ατμισμα μέρα με τη μέρα κατακτά νέους ανθρώπους που θέλουν να απεξαρτητοποιηθουν από το κάπνισμα!!
Είμαι πορωμενος με τη Barcelona και λάτρης της primera division...
Αυτά τα λίγα για μένα! ;D

Αποσυνδεδεμένος chdimis

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
  • Δημήτρης
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #689 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 22:01 »
Γεια σας

Είμαι ο Δημήτρης και δεν είμαι καλά.Πίνω Holborn εδώ και 11 χρόνια και λέω να τ αλλάξω.Μου την έσπασε που έδωσα προχτές 7,4 για καπνό -χαρτάκια αυν το ότι φράκαρα. Ψώνισα (απ όξο) ένα της μπρίζας και περιμένω.

Άντε και να δούμε

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1867 246302 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:05
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572238 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1928 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8069 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122077 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 708 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 417 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326874 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8635 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298056 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827674 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511824 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios