vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

262 επισκέπτες, 0 χρήστες

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος ThePuppy

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
  • Better a diamond with a flaw than a pebble without
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #660 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 16:11 »
Να καλησπερισω τους φιλους συμφορουμιτες και να συστηθω με την σειρα μου,αφου τοσο καιρο σας παρακολουθω/συμβουλευομαι incognito(!) απο πριν καν γινω επισημα μελος.
Ονομαζομαι Περικλης,ειμαι 32 και καπνιζα 16 χρονια εχοντας δοκιμασει παρα πολλες μαρκες αλλα σχεδον παντα σε υψηλα mg/τσιγαρο. Το η.τ. το σκεφτομουν και το ξεχναγα σαν ιδεα συχνα πυκνα αλλα οταν το ετερον ημισυ παρουσιασε πονακια στο στηθος και εξεφρασε την επιθυμια της να δοκιμασει κατι τετοιο,αποφασισαμε να δοκιμασουμε την ηλεκτρονικη οδο παρεα για δοκιμη. Και ετσι και εγινε,''σπαζοντας'' ενα σετ Ovale Ego-T στα 2 και ξεκινωντας να φερουμε στα μετρα μας τους 'καπνους' μας αλλα και να συμφιλιωθουμε με την συμβιωση μαζι του. Απο τοτε εγω εχω φτασει να εχω ενα ελαφρως περιεργο 'παντρεμα' στα χερια μου και εκεινη κατοπιν υποδειξης μου,βολευτηκε περισσοτερο με αλλη πατεντα.
Εχω βοηθηθει παρα πολυ παρακολουθωντας τις συνομιλιες και συμβουλες/tutorials σας,μακαρι να σας ηξερα πιο πριν και συντομα θα απευθυνω και τις δικες μου ερωτησεις.Επισης στα αμεσα μου σχεδια ειναι η παρασκευη δικων μου υγρων.

Κλεινοντας,ευχομαι το φορουμ να παραμεινει ως εχει,με την ουσιαστικη ενημερωση του,την πραγματικα παρειστικη ατμοσφαιρα του και τον παρα πολυ καλο συντονισμο του που (κατα τη γνωμη μου) το διακρινει.

Φιλικα.....

Αποσυνδεδεμένος george_1

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #661 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 18:03 »
Καλησπέρα και από μένα
Είμαι ο Γιώργος και μετά από 20 +  χρόνια καπνίσματος είπα ότι κάτι πρέπει να γίνει.
 Αν δεν μπορέσω να το κόψω τουλάχιστον να το μειώσω. Άρχισα να ψάχνω το η.τ. στο ιντερνετ και
κατάμπερδεύτηκα  μέχρι που βρήκα αυτό εδώ το φόρουμ.
Μετά από 2 μέρες διαβάσματος βρέθηκα με ένα Hybrid στο χέρι.
 Μέχρι τώρα ( μια βδομάδα πέρασε) όχι μόνο δεν μου λείπει καθόλου το
 τσιγάρο αλλά  έπαθα πλάκα με το πόσο απολαυστικό μπορεί να γίνει το άτμισμα.
Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους συντελεστές του φόρουμ.
Η βοήθεια που πήρα από τα γραφόμενα εδώ μέσα ήταν πολύ μεγάλη.
Καλή συνέχεια σε όλους

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #662 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 20:27 »
Καλησπερα και απο εμενα,20 χρονια μπαφιασμενος καπνιστης,καλως σας βρηκα απο την Κρητη!

Αποσυνδεδεμένος sofia74

  • *
  • 7
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #663 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 23:10 »
Kαλησπερα. Eιμαι η Σοφία, 37 ετων απο Aθηνα. Πρωην καπνιστρια και νυν ατμιστρια, εδω και 1 μηνα χωρις κ.τ.
Eυχομαι να τα λεμε. A ναι συσκευες ως τωρα, Hybrid , πηρα και το Mini & More.

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #664 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 00:38 »
καλησπερα σε ολους!
ειμαι ο Γιωργος 34χρ. απο Καισαριανη, εδω και 5 μηνες ατμιζω και εχω βρει την υγεια μου, καπνιζα 2 πακετα την ημερα οσπου ενιωσα αηδια και αποφασισα πως επρεπε να κανω κατι,για να το κοψω τελειως ουτε σκεψη λογω καθημερινης πιεσης και οικογενειακων υποχρεωσεων, ετσι ψαχτηκα λιγο απο ιντερνετ και πηρα ενα set nobaco giant και ολα καλα,επειδη μου αρεσει να ψαχνομαι γενικα πηρα και ενα ego t για να δω τι λεει και αυτο. Ψαχνε ψαξε εχω αποφασισει να παρω ενα mod kai ενα α2 BULLI και εκει θα φρεναρω γιατι αντι για οικονομια εχω ξεσκιστει να χαλαω λεφτα με αυτο το σπορ!Επισης εχω ανοιξει και το δικιο μου χημειο σπιτι και κανω αλχημειες με υγρα μιλαμε για πολυ κολλημα, αυτα γενικα, εχω εισπραξει μεγαλη βοηθεια απο αυτο το forum για πολλα ερωτηματα και αποριες, στοχος μου ειναι να δωσω και εγω οσα μπορω εδω μεσα.....

Αποσυνδεδεμένος CAPTAINATMOS

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #665 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 01:03 »
γεια σε ολους ατμιζω πανω απο 1 μηνα το γιγαντα και δεν εχω βαλει καθολου τσιγαρο στο στομα μου ολλο αυτο το διαστημα, ελπιζω να συνεχισω ετσι χωρις κ.τ

Αποσυνδεδεμένος George X

  • **
  • 228
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #666 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 02:29 »
Γειά χαρά και από 'μένα!
Με λένε Γιώργο, 37 ετών.
Έκοψα το τσιγάρο εδώ και ένα μήνα με την βοήθεια του ηλεκτρονικού τσιγάρου.
Τέλειο υποκατάστατο για 'μένα που μου αρέσει το κάπνισμα, δεν σκεφτόμουν ποτέ να το κόψω, αλλά καταλαβαίνω ταυτόχρονα οτι το κάπνισμα είναι μία καταστροφική συνήθεια!

Αποσυνδεδεμένος ntrιtz

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #667 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 09:46 »

Γεια χαρα ειμαι ο Αγγελος απο τηνο.καπνιζω 16 χρονακια κ ειναι καιρος να το κοψω .ειμαι στην αναζητηση ενος η.τ κ επεσα πανω στο forum πριν δυο μερες.μου λυθηκαν πολλες αποριες ,μου δημιουργηθηκαν αλλες,αλλα ειμαι κοντα στην ακρη πιστευω το αργοτερο απο δευτερα να ξεκινησω κ γω το ατμιζμα.

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #668 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 09:57 »
Γεια χαρα σε ολους.
ειμαι ο χρηστος 35 ετων και ασχολουμε με οτι αφορα το διαδυκτιο απο το 1999.
το ατμισμα το ξεκινησα πριν ενα μηνα και κατι μερες μετα απο πολυ σκεψη και οχι παρορμητικα γιατι το
εκανε ο διπλανος.
σαν <ψαχτηρι> και ανησυχο πνευμα θα ελεγα απο τις πρωτες μερες καταλαβα οτι επρεπε εκτος απο ιατρικης πλευρας  να το ειχα ψαξει και σαν τεχνικη πλευρα το ηλεκτρονικο καπνισμα.
αυτη την στιγμη ατμιζω ενα ego-w και ψαχνομαι για κατι αλλο ..... !!!
χαρηκα που βρηκα ενα ελληνικοτατο φορουμ που ασχολειται με το θεμα αυτο και φιγουραρει στα αγαπημενα μου λινκ τα οποια ειναι και παρα πολλα αν σκεφτει κανενας οτι απο το 1999 ασχολουμε με διαδυκτιο.

Αποσυνδεδεμένος argibarek

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #669 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 10:03 »
γεια σας και απο μενα.ειμαι ο αργυρης (33) ατμιζο μια μερα ¨). σημερα το πρωι το πρωτο τεστ που δεν εβαλα κανονικο τσιγαρο με τον καφε πηγε καλα και μπορω να πω ειμαι ικανοποιημενος.ευεκοιστω χθες να ταν η τελευταια μου μερα καπνισματος και απο σημετα να γινω και γω ενας ενεργος....ατμιστης.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 18, 2011, 16:38 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος ale3hs

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #670 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 11:03 »
Καλημέρα,
Αλέξης λέγομαι, 30 χρονών από γλυφάδα. Είμαι αρκετά καιρό μέλος του φόρουμ απλά δεν είμαι πολύ του μπλα μπλα και απλώς ενημερώνομαι. Έχω λοιπόν κόψει το τσιγάρο εδώ και 7 μήνες πρίμου με την βοήθεια του ecig. Έχω περάσει από διάφορα ecig’s κυρίως MOD’s και έχω μερικά που κάθονται, τέσπα, καλή συνέχεια παιδιά!

Αποσυνδεδεμένος BARBADONIS

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • There is always the other side
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #671 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 11:20 »
Καλή σας μέρα.
Αντώνης από Χανιά. Καπνιστής περίπου 26-27 χρόνια. Υγεία- χάλια, ψυχολογία- περισσότερο χάλια.
Έχω δύο αποτυχημένες προσπάθειες στο ενεργητικό μου  για διακοπή του καπνίσματος.
Σήμερα μπήκα στο τρίτο 24ωρο με άτμισμα. Οι πρώτες εντυπώσεις:
Ξεκίνησα με NOBACCO HYBRID. Υγρό Deccadence στα 8mg με λίγες σταγόνες halo στα 12 mg. (τα τσιγάρα μου 0,4 mg - περίπου 30/ημέρα).
Εκτός της συνήθειας της κίνησης κ.λ.π. νομίζω ότι το θέμα δεν είναι μόνο η νικοτίνη για να σε καλύψει. Δεν ξέρω τι άλλο μου λείπει αλλά,
την πρώτη και δεύτερη μέρα είχα την ανάγκη και έκανα 4-5 τσιγάρα. Σήμερα στην τρίτη μέρα είμαι ακόμα χειρότερα. Δεν ξέρω πώς θα πάει
αλλά η προσπάθεια συνεχίζεται.

Ευχαριστώ και καλή επιτυχία σε όλους.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 18, 2011, 23:37 από BARBADONIS »

Αποσυνδεδεμένος drjp

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #672 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 13:35 »
Γεια σας, είμαι ο Δημήτρης, 27 ετών.
Καπνίζω από τα 13 μου με τον αριθμό των τσιγάρων να παίζει κατά περιόδους. Αυτή την περίοδο καπνίζω περίπου μισό πακέτο. Αποφάσισα πριν λίγες μέρες να ασχοληθώ με το η.τ. και περιμένω την παραγγελία, με αγωνία, να έρθει για να γίνω κι εγώ ένας ατμιστής! Έχω παραγγείλει το Joyetech eGo-t.

Αποσυνδεδεμένος christinaki

  • 2
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Dum spiro spero
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #673 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 23:03 »
Καλησπέρα,

Είμαι η Χριστίνα από την Αθήνα. Καπνίστρια από τα 16 μου, με μία παύση τριών ετών κατά τη διάρκεια των σπουδών. Πριν κάποιους μήνες αναγκάστηκα ξανά να κόψω το κάπνισμα "μαχαίρι', με αποτέλεσμα να νιώθω τώρα όλο και συχνότερα την ανάγκη να καπνίσω. Προσπαθώντας να ξεπεράσω αυτή την επιθυμία και ούσα fan πάσης φύσης gadgets καταλήγω στο η.τ. ως την πιο λογική επιλογη. Ξεκινώ συντηρητικά, γιατί ομολογώ ότι το αισθητικό του θέματος με επηρεάζει :-[ και επέλεξα ένα set 510-Τ από κάποιον προμηθευτή στην Βρετανία το οποίο και περιμένω εναγωνίως.

Μέχρι στιγμής έχω χρησιμοποιήσει μόνο ένα "Lady e-cig" από Κίνα, το οποίο εξυπηρέτησε το σκοπό του (βλ. δοκιμή) για την πολύ μικρή διάρκεια ζωής του. Σαν γνήσια πληροφορικός, έχω επιδοθεί σε ανάγνωση (RTFM) σημαντικού μέρους του ενημερωτικού υλικού εδώ και θέλω να πιστεύω ότι το σημαντικότερο πρόβλημα θα είναι η ανεύρεση/αναζήτηση του καλύτερου για μένα e-liquid.

Καλό άτμισμα σε όλους!


Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #674 στις: Νοεμβρίου 19, 2011, 00:34 »
Καλησπέρα σε ολους και απο μενα,

Ονομαζομαι Δημητρης και ειμαι 31 ετων. Μένω και εργαζομαι στην Πατρα ως ηλεκτρολογος μηχανικος, υπαλληλος σε εταιρια. Ειμαι καπνιστης 10 χρονια περιπου και εγω και η συζυγος μου.

Βρηκα αυτο το forum ψαχνοντας να ξεκινησω ξανα το η.τ. καθως προσπαθουσα να δω στο ιντερνετ αν εχουν εξελιχθει πλεον τα μοντελα των η.τ. απο την προηγουμενη φορα που εκανα.

Η προηγουμενη φορα ηταν πριν 2,5 χρονια περιπου και ενω στην αρχη ημουν ενθουσιασμενος, μετα απογοητευτηκα γιατι ολο προβληματα ειχε (μπουκωματα, μικρη αποδοση, τρελα της μπαταριας κλπ) οποτε ξαναγυρισα στο κ.τ.

Να σας πω την αληθεια, η περιπτωση μου (η σχεση μου με το τσιγαρο) ειναι λιγο πιο περιπλοκη απο οτι των περισσοτερων. Αυτο γιατι πασχω απο μια αυτοανοση μορφη ελκους που λεγεται ελκωδης κολλιτιδα. Το προβλημα με αυτο ειναι οτι ειναι η μια ασθενεια που "αντιδρα καλα" με την νικοτινη. Αυτο δεν το πιστεψα οταν το πρωτο ειδα αλλα το εχω διαβασει σε πρακτικα ιατρικων συνεδριων, το εχω δει σε 2-3 βιβλια παθολογιας και εχω ρωτησει 3-4 γιατρους. Αυτο το ειχα μεν στο μυαλο μου αλλα δεν το εδινα και πολυ σημασια.

Πριν 3 χρονια περιπου αποφασησα να κοψω το τσιγαρο αφου διαβασα ενα σχετικο βιβλιο. Το καπνισμα ειναι περισσοτερο εγκεφαλικη εξαρτηση (την νικοτινη την αποβαλει ο οργανισμος μετα απο μερικες μερες μη καπνισματος) και το βιβλιο με βοηθησε να το δω αυτο και με προετοιμασε να το κοψω. Οντως το εκοψα πολυ ευκολα και αμεσα, χωρις να νιωθω την παραμικρη αναγκη να γυρισω ξανα σε αυτο.

Ελα που ομως η ασθενια θεριεψε μεσα μου... Στο μηνα επανω ειχα νοσηλευτει με αφορητους και συνεχεις πονους. Περασα 3 μηνες στο νοσοκομειο. Ειχε να με ενοχλησει αυτο το πραγμα 6 χρονια (ειχα ξεχασει σχεδον οτι το ειχα που λενε) και η μονη αλλαγη στην καθημερηνοτητα μου ηταν το κοψιμο του τσιγαρου. Οταν με ρωτουσαν οι γιατροι και τους το ελεγα απλα κουνουσαν "συγκαταβατικα" το κεφαλι και δεν ελεγαν τιποτα. Φυσικα κανεις τους δεν μου ειπε ξανααρχισε το για ευνοητους λογους αλλα καταλαβαιναμε ολοι τι ειχε παιχτει.

Μεσα στο νοσοκομειο λοιπον εβαλα τα δυνατα μου να το ξαναρχισω. Μου ηταν 10 φορες πιο δυσκολο απο οταν το εκοψα. Αναγουλες και αηδια σε καθε τζουρα και εμετος στην τουαλετα....
αλλα οι πονοι ηταν τοσο χειροτεροι που το εβλεπα πλεον σαν "φαρμακο", σαν ελπιδα να σταματησω να βασανιζομαι...

Οταν βγηκα απο το νοσοκομειο ημουν ξανα καπνιστης αλλα με μια συναισθηση οτι ειμαι υποχρεωμενος να το κανω αυτο το πραγμα. Γιαυτο και εψαξα και πηρα το πρωτο μου η.τ

Στην αρχη ημουν ενθουσιασμενος αλλα δεν κρατησε πολυ. Το ενα τσιγαρο απο το τοτε σετ της nobacco μου επεσε κατω σε καποια φαση και σταματησε να δουλευει και το αλλο μετα απο 2-3 μηνες σταματησε να δουλευει σωστα. Η μπαταρια κρατουσε ελαχιστα, ηταν συνεχεια μπουκωμενο και η ολη αποδοση του δραματικη... Δεν αργησα λοιπον να ξαναγυρισω στο κ.τ.

Πλεον ειμαι κανονικος καπνιστης στα παλια μου δεδομενα, 1,5 πακετο την μερα και η αθενεια με εχει ξεχασει τελειως (ολες οι εξετασεις αψογες ενοχληση καμια). Εχω ομως στο πισω μερος του μυαλου μου οτι το τσιγαρο με καταστρεφει μακροπροθεσμα και ειμαι ξανα σε μια ψυχολγια απομακρυνσης απο αυτο... αλλα δεν θελω να κανω παλι το ιδιο λαθος.

Σκεφτομουν την λυση της νικορετ.. αλλα δεν το μπορω αυτο το φισουνακι ρε παιδι μου ουτε μπορω να ειμαι συνεχεια με μια τσιχλα στο στομα, απλα δεν μου παει...

Θελω λοιπον να ξαναδωσω μια ευκαιρια στο η.τ. που πλεον το ονομαζω συσκευη εισπνοης νικοτινης (αντε και με την λεξη ηλεκτρονικη μπροστα) και αρχησα να ψαχνω στο νετ μπας και τα προβληματα που ειχα στο παρελθον εχουν εντοπιστει και διορθωθει... Τα περισσοτερα απο τις εξελιξεις τα εμαθα εδω και πειστηκα και παρηγγειλα ενα EGO-W σετ απο ενα μαγαζι (που απο οτι καταλαβα σημερα δεν εχει στοκ αλλα τα παραγγελνει και αυτος απο Κινα).

Δεν ξερω απο τα μοντελα που υπαρχουν σημερα αλλα ελπιζω να μην μετανιωσω ξανα και συνεχισω να ειμαι καπνιστης. Οση ωρα το γραφω αυτο 3-4 τσιγαρα εκανα..... Χθες ξαναφορτισα το παλιο μου η.τ. και του εσταξα 2-3 σταγονες απο το υγρο.... μετα απο 4 ωρες φορτισης 3-4 τζουρες εβγαλε μονο!!! ετσι δεν μπορω να στηριστω πανω του... Με την 1100 μπαταρια που παραγγειλα θεωρω οτι θα μπορω, οποτε ειμαι αισιοδοξος...

Μου φαινεται εχω κουρασει παρα πολυ με την ιστορια μου και ειναι καιρος να το κλεισω το post.

Ελπιζω να εχουμε πολλες καλες συζητησεις εδω μεσα (απο οτι ειχα υπαρχουν τοσα ενδιαφεροντα threads...!!!)

Καλο σας βραδυ και
καλως σας βρηκα........

Δημητρης

edit: τωρα που ξανακοιταζω τα βασικα μοντελα που εχετε στο forum  αυτο που ειχα πρεπει να ηταν το 401 μοντελο. Εχω γυρισει την συσκευασια αναποδα... δεν γραφει το μοντελο πουθενα, οπως δεν γραφει και ποσα mAh ειναι η μπαταρια...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2011, 00:47 από urahara »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342294 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206500 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541446 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31068 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50189 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597252 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357783 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11533 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1315 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1308 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591918 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios