vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

270 επισκέπτες, 8 χρήστες
gstamatos, maprix, Jorge, tibolaso, Milarepa, Buliwyf, camber, Sergios

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #315 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 23:49 »
ΠΡΟΣΟΧΗ:  Επιθυμούμε αυτό εδώ το θέμα να παραμείνει καθαρό μόνο με μηνύματα αυτοπαρουσίασης.
Παρακαλώ μην γράφετε εδώ μηνύματα καλωσορίσματος. Αν κάποιοι θέλουν να γράψουν κάποια ειδικά μηνύματα καλωσορίσματος, αυτά μπορούν να γραφτούν στην πρώτη επικοινωνία του νέου μέλους σε άλλα θέματα του φόρουμ, όχι "σκέτα" αλλά μαζί με τις απαντήσεις που θα δημοσιεύονται στις διάφορες συζητήσεις.
 
Επίσης τα νέα μέλη που αυτοσυστήνονται εδώ, ας μην κάνουν ερωτήσεις γιατί δεν θα απαντηθούν σ' αυτό εδώ το θέμα. Κάντε τις ερωτήσεις σας στα θέματα που τους ταιριάζουν σε άλλους πίνακες του φόρουμ.

Καλωσορίζω επίσημα εκ μέρους όλων, όλα τα νέα μέλη του φόρουμ και εύχομαι καλά ατμίσματα. :bye:

Αποσυνδεδεμένος gekou66

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #316 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2011, 13:00 »
Καλησπέρα,
Ονομάζομαι Γιώργος "είμουν" καπνιστής για 26 χρόνια με 10 τσιγάρα μ.ο. την ημέρα.
Από τις 8/9/2011 "ατμίζω" και ελπίζω να συνεχίσω για αρκετό καιρό ακόμα έως την οριστική διακοπή.

Αποσυνδεδεμένος capable

  • ***
  • 599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #317 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2011, 18:07 »
γεια σας παιδια .ειμαι καινουργιος χρηστης ηλεκτρονικου τσιγαρου ..μωλις απο προχθες και μπορω να πω πως ειμαι πολυ ικανοποιημενος . γενικα μ αρεσει αυτη η διαφορετικη αισθηση που προσφερει..αν και δεν ξερω ακομα αν ειναι εθιστικη η οχι... 2 μερα λοιπον και εχω διαπιστωσει πολλες αλαγες στην αναπνοη μου και γενικα στο (μεσα) μου..χαχαχα ελπιζω να ειναι απολυτα ασφαλες αν και ειναι δυσκολο να ξεκαθαριστει αυτο το θεμα... αλλα τ.π. ευχομαι καλες τζουρες σε ολους...

Αποσυνδεδεμένος konstantine

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #318 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2011, 18:27 »
Καλησπέρα και από εμένα, με λένε Κώστα 41 ετών, κάπνιζα 23 χρόνια κ.τ μέχρι πριν δύο εβδομάδες περίπου είδα από κάποιο φίλο το η.τ άμεσα το αγόρασα και από τότε ατμίζω και μόνο ατμίζω.   

Αποσυνδεδεμένος madmama

  • *
  • 68
  • Φύλο: Γυναίκα
  • η ζωη ειναι ωραια!!!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #319 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2011, 18:43 »
καλησπερα ειμαι η κατερινα απο την καβαλα ..καπνιστρια τα τελευταια 20 χρονια ..εδω και τρεις μηνες περιπου ο συζυγος εγινε ατμιστης και πραγμματικα βλεπω μεγαλη διαφορα πανω του ετσι αποφασισα κι εγω να γινω ατμιστρια..ελπιζω να τα καταφερω γιατι το σιχαθηκα το παλιοτσιγαρο νιωθω οτι αυτοκτονω καθε μερα που παω κι αγοραζω πακετο...απο σημερα λοιπον τελος..μου ευχομαι καλο κουραγιο  και καλη δυναμη και το ιδιο ευχομαι σε καθε νεο ατμιστη ...προσδοκω οτι το φορουμ θα μας δωσει καλο στηριγμα στο να καταφερουμε τον στοχο μας...

Αποσυνδεδεμένος bourcos

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
  • knowledge is power
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #320 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2011, 22:52 »
Γεια χαρά, Κώστας, 47
Μεγάλωσα στον Πειραιά, Αμφιάλη αν ξέρετε τα μέρη από κει, αλλά παντρεύτηκα (κανείς δεν είναι τέλειος, ούτε καν εγώ) και μένω Αθήνα.
Γουστάρω πολύ ηλεκτρονικά, υπολογιστές, και η/τ.
Το η/τ το είδα πρώτη φορά στον αδερφό μου, ο οποίος προσπαθεί να το κόψει το ευλογημένο (και σιγά μην το κάνει δηλαδή) και το "ζήλεψα". Έτσι μετά από πολύ σκέψη και μελέτη, αγόρασα το πρώτο μου set χτες, αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένος, και έτσι πριν από 5 λεπτά παράγγειλα το καινούργιο μου, αλλά αργεί ρε παιδί μου, δεν ήρθε ακόμα...

Το site αυτό το ανακάλυψα τυχαία σήμερα το απόγευμα, από κάτι λίγα που πρόλαβα να διαβάσω στέλνετε τους καινούργιους να παρουσιαστούν γι αυτό είμαι εδώ και γράφω ότι γράφω, αλλά λέω να πάω και λίγο στα forums, να διαβάσω περί η/τ γιατί όπως είπα, νέος στο ατμίζειν
Τα λέμε αργότερα (σχήμα λόγου)
Τσάο

Αποσυνδεδεμένος striker

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #321 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2011, 09:34 »
Γεια χαρα!!! ;)
Ονομαζομαι Βαγγελης ειμαι 32 χρονων παντρεμενος κ εχω ενα κοριτσακι 26 μηνων. :angel:
Γεννηθηκα μεγαλωσα κ εξακολουθω να ζω στο Χα'ι'δαρι. :thumpup:
Η δουλεια μου ειναι συνοδος χρηματαποστολων.
Ειμαι αρρωστος Ολυμπιακος, δυσκολη περιοδος για εμας (τους Ολυμπιακους) να κοψουμε το τσιγαρο (τι να πουν κ οι αλλοι ομως). 8)
Καπνιζα απο μικρο παιδι 15-16 κ πριν δυο παρασκευες το πηρα αποφαση (λεμε τωρα). :angry_orange:
Μετα απο μια γρηγορη ερευνα αγορασα το πρωτο μου σετ (intellicig evo), το οποιο κρατησα λιγες μερες καθως δεν καλυπτε τις αναγκες μου. :dontknow:
Ετσι μετα απο εκτενεστερη ερευνα κατεληξα στο νεο μου σετ (NOBACCO GIANT) ,το οποιο χρησημοποιω εδω κ 8 ημερες κ το οποιο με υπερκαλυπτει. :thumpup:
Τσιγαρο αναβω ενα την ημερα περιπου (για την ιδεα πιο πολυ) κ το πεταω μετα απο 3-4 τζουρες (καθως με χαλαει πλεον). :thumpup:
Ευχομαι κ ελπιζω να ειμαι εδω κ να τα λεμε, για πολυ πολυ καιρο, καθως αυτο θα σημαινει οτι το εγχειρημα εχει πετυχει κ επισης οτι εχω βρει μια καλη συντροφια εδω μεσα. :)
Καλα ατμισματα σε ολους κ εις το επανειδιν. :bye:


Αποσυνδεδεμένος cpag

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #322 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2011, 13:28 »
Γεια χαρά παιδιά είμαι ο Χρήστος  καινούργιος χρήστης και εγώ αλλά μπορώ να πω ότι το ητ
με κέρδισε από την αρχή.
Φυσικά διαβάζοντας το forum εδώ και καιρό μπορώ να πω ότι γλίτωσα από άσκοπες αγορές και έμεινα ευχαριστημένος από τη αρχή.  :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος L.G.

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+IATTY+RAM + ΟΔΥΣΣΕΑΣ + KILLER 705 = <3
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #323 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2011, 18:32 »
Kαλησπερα σε ολους και απο εμενα ,
Λαμπης στο ονομα , ηλικια 30 , καπνιζω - (α) απο τα 19 , 2 χρονια phillip morris blue , 8 χρονια lucky strike , και 1 χρονο Davidoff blue , αρχισα πριν απο μερικες μερες το ατμισμα διαβαζωντας αρκετα πριν αρχισω το φορουμ σας , και ειμαι πληρως ικανοποιημενος ,με τις παααρα πολλες πληροφοριες που βρηκα διασπαρτα αναμεσα στα αρθρα του φορουμ , ξεκινησα με το Giant της nobacco και υγρο ry3 στα 6mg nico. γιατι νομιζα οτι χρειαζομουνα μια τσιγαρενια γευση για αρχη , μετα απο 2 μερες αγορασα Chocolate ! με επισης 6 mg nico , και σαν γευση και απολαυση ειναι σουπερ !! το μονο [που ισψς θα ηθελα παραπανω ειναι ΄λιγο ατμο περισσοτερο απο τον ατμοποιητη μου ... ενα φιλος ειχει ego-t με αμπλουλα , και βγαζει περισσοτερο καπνο ! .
Ως προς χομπυ λατερυω τα pc και το διαβασμα , και τις ξενες γλωσσες ! απο μουσικη ροκ !

Σας χαιρετω ,
και καλα ατμισματα φιλοι συνατμιστες !!

Αποσυνδεδεμένος Aenima

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #324 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2011, 01:49 »
Καλημέρα.

Είμαι ο Άρις, 30 ετών εκ των οποίων τα 16 καπνιστής.

Εδώ και περίπου 2 εβδομάδες είμαι ατμιστής, όπως και εσείς.

Το φόρουμ μου το σύστησε ένας άνθρωπος (καλή του ώρα σε όποιον ανελκυστήρα και να βρίσκεται) τον οποίο γνώρισα μέσα από την δουλειά μου και μου έκανε εντύπωση αυτό που κάπνιζε (τότε δεν ήξερα οτι άτμιζε).

Να σας πω την αλήθεια, δεν είχα σκοπό να κόψω το κάπνισμα, δεν το προσπάθησα και ποτέ (απλά το σταμάταγα μαχαίρι περιοδικά για καμιά βδομάδα, να δω ότι το'χω).

Επειδή όμως, πλέον, είμαι και μπαμπάς και δεν μπορώ να καπνίζω μέσα στο σπίτι, το είδα σαν μια καλή ευκαιρία, να το κόψω.

Αυτά για την ώρα, (είναι και σχετικά αργά) - νομίζω είναι αρκετά.

Καλή δύναμη (ή Αγγλιστί: Μεη δε φορς μπι γουιθ γιου!!)

 :bye:

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #325 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2011, 13:36 »
καλημερα σε ολα τα παιδια του φορουμ ,καπνιζα 27 χρονια , οταν πρωτοακουσα για το η.τ.
εστριψα ενα τσιγαρο και ειπα ρε τι μ.....ια θ ακουσω ακομα στη ζωη μου. πριν 3 μηνες εντελως τυχαια ειδα εναν κυριο με η.τ . τον ρωτησα και μου εξηγησε τη λειτουργεια του ... μπηκα σε σκεψεις ... δεν ειναι κακο ειπα απο μεσα μου . κατοπιν αρχισα να ψαχνω ,να διαβαζω ,να ενημερωνομαι για το η.τ. πριν 22 μερες πηρα το πρωτο μου η.τ. ανακαλυψα το σαιτ την επομενη ,χαρη στα παιδια του φορουμ εμαθα ενα σωρο πραγματα ,φτιαχνω ηδη δικα μου υγρα εχω επισκευασει 2 ατμο . ολα αυτα βεβαια εινα οικονομια χρηματος αλλα  και κατι σημαντικοτερο ,οταν φτιαχνεις κατι μονος σου το αγαπας δενεσαι μαζι του γιατι  το κανεις με μερακι και οσο δενεσαι με αυτο τοσο απομακρυνεσαι απ το καπνικο (ο ορος κανονικο δε μου αρεσει , το παραλογικο θα ταιριαζε καλυτερα) τσιγαρο γιατι ο ψυχολογικος τομεας παζει κυριαρχο ρολο σε καθε εξαρτηση .μαζι λοιπον με την καλημερα μου και ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολα τα παιδια του φορουμ για τις πολυτιμες γνωσεις και εμπειριες που απεκτησα απ ολους .

Αποσυνδεδεμένος cardinal

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #326 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2011, 17:54 »
Καλησπερα σε ολους Νικος απο Περιστερι , 41 ετων και 23 χρονια καπνιστης δεν πηγαινε αλλο τωρα για την ωρα μονο ατμισμα .
Το φορουμ το βρηκα τυχαια ψαχνοντας πληροφοριες για το ατμισμα και με βοηθησε πολυ στο γυρισμα μου απο το τσιγαρο ..μπραβο στην πολυ καλη δουλεια που εχετε κανει.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 25, 2011, 18:03 από cardinal Richelieu »

Αποσυνδεδεμένος Session_Musicman

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #327 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2011, 18:21 »
Καλησπέρα σε όλους.....Είμαι ο Γιάννης ετών 26.... Μουσικός οπως εύκολα μπορεί κανείς να καταλάβει από το user name μου.... Αν και είμαι από Θεσσαλονίκη λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων ταξιδεύω συχνά σε όλη την ελλάδα...Ήμου καπνιστής απο πολύ μικρη ηλικία...συγκεκριμένα από τα 14 μου..!!  :-\ Τον τελευταίο χρόνο έφτασα να καπνίζω 2,5 με 3 πακέτα τη μέρα... :angry_orange: :angry_orange: και ψαχνοντας να βρώ μια λύση κατέληξα στο ηλεκτρονικό τσιγάρο με το οποίο δηλώνω απόλυτα ενθουσιασμένος και ικανοποιημένος.... Είμαι εδώ για να μάθω ακόμα περισσοτερα και να ακούσω προτάσεις και ιδέες για την νεα και φυσικα πολύ λιγοτερο βλαβερή συνηθεια που απέκτησα  :)

Αποσυνδεδεμένος giannis2050

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #328 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2011, 10:59 »
καλημερα σε ολους...ειμαι ο Γιαννης 27 ετων...καπνιστης απο τα 15 μου...κ ειχα φτασει να καπνιζω καμια 40αρια κ.τ. την ημερα :wall:, μεχρι που ανακαλυψα το η.τ. ...κ μπηκα κ εγω στο κλαμπ των ατμιστων ;D...το φορουμ βρεθηκε τυχαια απο ψαχουλεμα δικο μου,μιας κ ηθελα περισσοτερη ενημερωση περι του θεματος...μπραβο στην πολυ  καλη δουλεια κ ενημερωση των συνατμιστων εδω μεσα,..λιγες βδομαδες ατμιστης κ φτιαχνω ηδη τα δικα μου υγρα ατμισματος...κ το διαβασμα συνεχιζετε.. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Κωστης

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #329 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 21:22 »
Γεια σας και απο εμενα ονομαζομαι Κωστης απο το Ηρακλειο της Κρητης Καπνιζω 30 χρονια τα τελευτεα 5 χρονια 2,5 πακετα στης 27 Αυγουστου αρχισα το Η.Τ. χαιρομαι που βρηκα το FORUM ΜΠΡΑΒΟ για τη δουλια που κανετε προς το παρων δεν νιωθω καθολου την αναγκη για κ.τ. χρησιμοποιο Hybrid της Nobacco και eGO-w  σας χαιρετω

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102773 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176761 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 519 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 358 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22343 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285418 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209561 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68744 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315731 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15611 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126927 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95266 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem