vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

363 επισκέπτες, 4 χρήστες
dallaskdp, gianniskouk, antiklitos140, kyrgiannis

ΟΣΟΙ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟ.... ΜΗΔΕΝ (κατηγορία ... Φλορέξ), ΕΔΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Αποσυνδεδεμένος kd66

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Η μεντα και η κανελα δινει κατι σαν το χτυπημα της νικοτινης, δοκιμασε το.
Με αλλο αρωμα δεν καταφερα τετοιο αποτελεσμα.

Αποσυνδεδεμένος gkhellas

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
VG + WFI + οργανικό whiskey = όλα τα λεφτά.

με βλέπω να κόβω k το whiskey.

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Ανεβαζοντας τα volt πιστευω ξεπερνας ποιο ευκολα τη νικοτινη.
Το εχω δοκιμασει πολλες φορες και πετυχε.
Συνηθως τις ωρες που ειμαι σπιτι ατμιζω 0mg με αρωμα μεντας και υψηλα volt παντα.
Οσες φορες το εκανα δε ζητησα νικοτινη, ημουν απολυτα ικανοποιημενος :thumpup:

Εχω εκφράσει μια άποψη γι αυτό ΕΔΩ

Αποσυνδεδεμένος geo

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
Πολύ όμορφος συλλογισμός. :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 02, 2011, 23:32 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Τώρα που ο υπουργός υγείας θα αρχίσει το κυνήγι της νικοτίνης, εγώ είμαι στο φλορέξ και θα χάσω όλο το νταβαντούρι...
Όμως είμαι στο μηδέν σταθερά. Και δεν μου αξίζουν συγχαρητήρια: ακόμα και flash να ατμίσω, βήχας μου έρχεται.


Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
.....Λιακουρα και 'μεις που δεν ειμαστε εκει θα βρεθουμε.....ατμος κοπανιστος για ολους ::)

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Σήμερα ανακάλυψα (μετά την κατηγορία... μηδέν), την αρνητική κατηγορία:
ΚΟΜΠΟΛΟΓΕΞ.


Δεν μου κάθεται εύκολα όμως. Ήταν και δύσκολο το βράδυ με τα μωρά. Θα δούμε! :)

Αποσυνδεδεμένος kiltsikis21

  • **
  • 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπάρχει πάντα ένας τρόπος εάν είσαι αποφασισμένος
Αν πεσεις στην κατηγορια ΚΟΜΠΟΛΟΓΕΞ ποιον θα εχουμε μετα να τους αναστατωνει ολους με ερωτησεις επιστολες διαμαρτυριες και email?Περα απο την πλακα μακαρι να αντεξεις και να μεινεις σε αυτην την κατηγορια  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Σήμερα ανακάλυψα (μετά την κατηγορία... μηδέν), την αρνητική κατηγορία:
ΚΟΜΠΟΛΟΓΕΞ.


:eyesplash: Τους λυπάμαι αυτούς που κάνουν κομπολόγια  ;D

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Ρε παιδια θελω και γω να γινω ¨ΦΛΟΡΕΞ" αλλα δεν μπορώ να κανω το Tribeca 0mg.. :wall:

Αποσυνδεδεμένος Pstelios

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Από εδώ και πέρα, όλοι μηδέν θα δηλώνουμε, θα λέμε όλοι, μα τι λέτε, το tribeka μου είναι μηδενικό  :idiot1: :laugh1: :tongue_smilie:

Δοκίμασα μηδέν για μερικές ώρες αλλα το είχα κάνει πιπιλα και ξανά γύρισα στο 18

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Ρε παιδια θελω και γω να γινω ¨ΦΛΟΡΕΞ" αλλα δεν μπορώ να κανω το Tribeca 0mg.. :wall:
Nαι δεν γίνεται με τίποτα. Αλλά και τα 6mg είναι αρκετά Φλορέξ.

Αποσυνδεδεμένος reefdiver

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • Τρία πουλάκια καθονταν....ΚΑΝΑΒΕΡΑΛ γωνία...
    • santorini rooms
Αυξηση τιμων στα κομπολόγια θα εχουμε τωρα !!!   :)) :)) :))


Ασε που η νικοτινη στην "μαυρη", εχει αρχισει να ανεβαινει.................και εχω καμιά τριανταπενταριά mg  40αρας ατμιστικης βασης FLRt    :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Συνεχίζω φλορέξ, κανονικότατα.
Εχμ... ίσως όχι τελείως... έχω ένα κάρο μπουκαλάκια νικοτινούχα με διάφορες γεύσεις, δεν πρόκειται να ξαναφτιάχνω για όλες σε non. Ε, αν δεν με βλέπει κανένας, ρίχνω καμιά σταγονίτσα για τη γεύση... :))

Πάντως το κομπολόι δεν φτούρησε. Ο Λοβέρδος μάλλον δεν περιέγραφε εγκεκριμένη από τον ΕΟΦ μέθοδο διακοπής καπνίσματος.

Και σήμερα το ξεφτίλισα τελείως: γύρισα στα dx τσιγαράκια.
Με αυτά η κατανάλωση υγρού είναι σημαντικά μικρότερη. Ατμό και γεύση έχουν, έτσι κι' αλλοιώς.
Ότι πρέπει για παφαπούφα όλη μέρα.
Έφερε και το dx στα $3.60... ψήνομαι να παραγγείλω μερικά να έχω...

ίδωμεν!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342281 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206491 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541439 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31063 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50175 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597238 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357768 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11522 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193067 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1314 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1305 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591898 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios