vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

363 επισκέπτες, 4 χρήστες
dallaskdp, gianniskouk, antiklitos140, kyrgiannis

ΟΣΟΙ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟ.... ΜΗΔΕΝ (κατηγορία ... Φλορέξ), ΕΔΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Ακριβως Νασο!Ειμαστε η πρωτη γραμμη!Αυτοι που θα σας προστατεψουν απο την πιθανη απαγορευση του η.τ. λογω της νικοτινης!Ειμαστε οι κομμαντο,τρελα μαχιμια!

Αποσυνδεδεμένος traveller

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
παιδια καλημερα και καλη χρονια,

Να κανω μια ερωτηση ως νεοτερος στο φορουμ? Δηλαδη αυτη τη στιγμη δεν υπαρχουν στο εμποριο υγρα με νικοτινη? Γιατι καποια site σου δινουν επιλογη νικοτινης... Ολα με μηδεν πωλουνται πλεον? Εγω φερνω απο Αμερικη οταν πηγαινω αλλα τωρα ξεμεινα... please help.

Αποσυνδεδεμένος pkiriakos

  • **
  • 185
  • Φύλο: Άντρας
Εδώ : http://funstore.gr/index.php?target=pages&page_id=about

Τηλεφωνείς και αν δεν έχει έτοιμα υγρά παραγγέλνεις φυτική γλυκερίνη (VG) η προπυλενογλυκόλης (PG) με βαθμό νικοτίνης (LOW 9 , MEDIUM 18 , HIGH 24) της αρεσκείας σου και ένα αρωμα πάλι της αρεσκείας σου και σε κάθε 10 ml γλυκερίνης  προσθέτεις απο 2 εως 10 σταγόνες αρώματος και είσαι έτοιμος.Εάν κάτι δεν κατάλαβες στείλε Π.Μ.

Αποσυνδεδεμένος traveller

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
ok θα επικοινωνησω, ευχαριστω. Ειμαι λιγο ανενημερωτος με την ελληνικη αγορα γιατι παιρνω τα παντα απ'εξω... Ειναι ομως "παρανομο" ή δεν υπαρχει προβλημα? Να ξερω να αλλαξω τη φωνη μου, να δωσω ραντεβου σε καμια προβλητα κ τετοια... :)) :tongue_smilie: Σε ευχαριστω πολυ!!!

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Γειά σας, συνφλωράδες!

Με την αλλαγή του χρόνου θα κλείνω μήνα φλωρέξ και πολύ το χαίρομαι γιατί τα non DIY υγρά μου βγαίνουν στα 7.5 ΣΕΝΤΣ το ml...
Με μέγιστη κατανάλωση, δηλαδή, ατμίζω 9.12€ τον μήνα...
Και επειδή έχω τρελή καβάντζα από αρώματα, χρειάζομαι μόνο πιτζιβιτζί για το επόμενο εξάμηνο, δηλαδή ούτε τέσσερα ευρώ τον μήνα.
Κομπλέ με μεταφορικά και ΦΠΑ, από ελληνικό μαγαζί.
Μου έρχεται και η τριαντάδα τα κάρτο από τον κινέζο, και από εκεί κομπλέ.

Άντε, να μείνει και κανα φράγκο για τα γάλατα των μωρών.

Καλές γιορτές και non να σας μπει! :dance:

Αποσυνδεδεμένος e-chris

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
0 νικοτινη και εγω εδω και 15 μερες


Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
μπραβο παιδια οσοι παραμενετε στο 0!!!
εγω δυστηχως ξαναγυρισα στην νικοτινη..ευτυχως σημερα εκανα ολη μερα 8αρα απο 16αρα και δειχνει να με καλυπτει..κατι ειναι και αυτο...τελικα ειναι δυσκολο..και μονο σιγα σιγα κατεβασμα....
ειχα απιστευτο τρελο χαρμανιασμα σημερα..σκοτωνα ανθρωπο!!!!!εβαλα 8αρα και ηρεμησα.....

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Αφου δεν γυρισες στο κτ εισαι αρχοντας ::)

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
ναι στο florex αν βρω και φυτικη vg απο φαρμακειο, ακομα δεν τα καταφερα :wall:

Αποσυνδεδεμένος zellps2

  • **
  • 167
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΙ-ΖΩ αρα ΖΩ!
τα 0 ειναι για οσους ειναι αρρωστοι και εχουν το λαιμο τους! :yes:

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Εχει με παραγγελια απο Συνδεσμο ενα γωνιακο φαρμακειο κατω απο τον Εσταυρωμενο στον σταθμο του μετρο στο Αιγαλεω.Εγω απο εκει παιρνω.Παρε και νερο WFI για να την αραιωσεις μονο αν πας γιατι ειναι πολυ πηχτη.

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Εχει με παραγγελια απο Συνδεσμο ενα γωνιακο φαρμακειο κατω απο τον Εσταυρωμενο στον σταθμο του μετρο στο Αιγαλεω.Εγω απο εκει παιρνω.Παρε και νερο WFI για να την αραιωσεις μονο αν πας γιατι ειναι πολυ πηχτη.

βρωσιμη και φυτικη?

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
3εκινησα με 18 στη 2η εβδομαδα επεσα στα 12 και τωρα που ειμαι στη 4η ειμαι με 2 ml 12 1ml 9 kai sto telos pada 0 συγεκριμενα της decadense tobacco kai stawberry
to 8ετικο ειναι οτι δεν εχω αναψει ουτε ενα τσιγαρο και οτι πλεον τα 18mg νικοτινης με ενοχλουν απιστευτα στο λαιμο

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342281 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206491 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541439 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31063 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50175 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597238 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357768 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11522 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193067 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1314 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1305 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591898 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios