vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

353 επισκέπτες, 2 χρήστες
Barbapaidi, xsad

ΟΣΟΙ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟ.... ΜΗΔΕΝ (κατηγορία ... Φλορέξ), ΕΔΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Γεια χαρά κι από μένα! Νέος στο Η.Τ.  7η μέρα σήμερα ξεκίνησα από το 0 και θα παραμείνω εδώ για όσο χρειαστεί μέχρι να μη χρειάζομαι ούτε Η.Τ. Αυτή την τακτική προτείνω σε όσους καπνίζουν λίγα τσιγάρα.

Ατμίζω φρούτα του δάσους και μέντα από το cleverstore στο Αιγάλεω, 6€ τα 15 ml.

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Γεια χαρά κι από μένα! Νέος στο Η.Τ.  7η μέρα σήμερα ξεκίνησα από το 0 και θα παραμείνω εδώ για όσο χρειαστεί μέχρι να μη χρειάζομαι ούτε Η.Τ. Αυτή την τακτική προτείνω σε όσους καπνίζουν λίγα τσιγάρα.

Ατμίζω φρούτα του δάσους και μέντα από το cleverstore στο Αιγάλεω, 6€ τα 15 ml.
δεν εχεις στερηση απο νικοτινη? ποσο καπνιζες? 3-4 τσιγαρα την ημερα? :dontknow:

δεν εχεις στερηση απο νικοτινη? ποσο καπνιζες? 3-4 τσιγαρα την ημερα? :dontknow:
Κατά μέσο όρο τόσα περίπου. Έχω λίγο στέρηση αλλά ξεγελιέμαι ρουφώντας ατμό και την παλεύω.
Θέλει και λίγη προσπάθεια και λίγη θέληση...

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Στέρηση με 4 κτ την ημερα??? >:(
Εμεις με 50, τι να πούμε??? ;D

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Και 45 χρονια συνεχως

 :confused1: :confused1: :confused1:

Εντάξει εσύ που έκανες 50 μη πας κατευθείαν στο 0. Προσπάθησε σταδιακά όμως... Το θέμα είναι να απεξαρτηθούμε τελείως, έτσι δεν είναι;

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Οχι απαραίτητα,εξ'αλλου εξαρτώμαστε απο τόσα πολλά και διαφορετικά πράγματα στη ζωη που θα ήταν ουτοπικό να προσπαθήσουμε την απεξάρτηση απο ολα νομίζω.

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
@dr_stein

Και όμως φιλε μου, είμαι στα 6mg και θέλω να κατέβω,δεν πάει με τπτ κάτω...
Βέβαια ας είναι καλά το GGTS!!!!

Οκ ο καθένας όπως τη βρίσκει... Και όπως νιώθει καλύτερα με τον εαυτό του. Εξ' άλλου όλοι εδώ κάναμε το σημαντικότερο βήμα, να κάνουμε τη μετάβαση από ΚΤ σε ΗΤ ο καθένας για τους λόγους του και από αυτά που διαβάζω όλοι αισθάνονται καλύτερα και είναι περήφανοι για τον εαυτό τους.

btw τι είναι το GGTS?

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
The GGTS!!!




Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Εντάξει εσύ που έκανες 50 μη πας κατευθείαν στο 0. Προσπάθησε σταδιακά όμως... Το θέμα είναι να απεξαρτηθούμε τελείως, έτσι δεν είναι;
Εχεις δικιο εν μερει .......αλλα πολλοι απο εμας το η.τ δεν το πηραμε ως μεθοδο διακοπης αλλα ως εναλλακτικο τροπο καπνισματος.
θα μπορουσε ομως αριστα αν καποια στιγμη η επιστημονικη κοινοτητα επεφτε <επανω> του να το δει σαν τροπο διακοπης και να κανει τις αναλογες ερευνες για δοσολογιες κ.λ.π .
αλλα προς το παρον εκτελουν διαταγες καπνεμπορων και αντι για ερευνες πετανε λασπη............ :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Apoelara

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Γεια σας! Κι εγώ ατμίζω 6mg τις περισσότερες ώρες της ημέρας και 11mg συνήθως μετά το φαγητό την νύχτα ή με το ποτό μου. Χρησιμοποιώ Flavouart RY4 το οποίο βρίσκω αρκετά καλό τόσο σε γλυκάδα, όσο σε χτίπημα. Το θέμα είναι ότι θέλω να κετεβώ κι εγώ στο 0mg αλλά είμαι απ’αυτούς που αν δεν έχουν το χτύπημα στο λαιμό τότε δεν θα μείνω εκεί. Ξέρετε κανένα υγρο που σου δίνει χτύπημα με 0mg; Το Flash της FA  το χρησιμοποίησε κανείς; Α, ξέχασα να σας πώ ότι ατμίζω με μπαταρία 190mAH  και 3,7 Volts.
Ευχαριστώ παιδιά!

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Φίλε Apoelara, καλύτερα να γράψεις τις απορίες σου που αφορούν τα υγρά, εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,768.0.html.

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Τα μηνύματα σχετικά με το κόστος των υγρών ανάλογα με την περιεκτικότητα σε νικοτίνη, μεταφέρθηκαν εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,5437.0.html

Παρακαλείσθε να παραμένετε στο θέμα του τίτλου του νήματος.

Από τη συντονιστική ομάδα του φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Πες ετσι και εφαγα φλας αν εγραψα η δεν εγραψα!!!!!!  :tongue_smilie:
χαχαχαχα σοζ δια το οφ τοπικ!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342300 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206516 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541458 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31068 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50189 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597263 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357785 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11533 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1315 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1308 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591938 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios