vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

274 επισκέπτες, 2 χρήστες
Tem, petra

Twitter

Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #660 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 03:01 »
Αυτο που εχω δει εγω καποια φορα στο παρελθον , ειναι να παρω απο καπου 20αρι συρμα και η αντ/ση που εκανα , ηταν ιδια με αυτη που εκανα συνεχεια.


Βγαζω αντ/ση , βαζω αλλη ...... το ιδιο....    Λεω δεν μπορει......   Μετραω λιγο 20αρι που ειχα , μετραω και το καινουριο 20αρι και τελικα διαπιστωνω οτι ειναι 17αρι........ :tongue_smilie: :confused1: ;D




Μπορει να εισαι και 'συ τυχερος και να εγινε κατι τετοιο.


Αν τωρα εχεις βαλει το ιδιο στησιμο , με τα ιδια συρματα............. :dontknow: .....δεν ξερω φιλε...
Δεν ειναι μεγαλη η διαφορα τους , αλλα ειναι διαφορα που την καταλαβαινεις οταν θα πεσει λιγο η ταση της μπαταριας.

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #661 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 17:12 »
σημερα εστησα τον diver με ribbon ,biowick και κεραμεικο με μεγαλυτερη slot.


τι να πω πηγα παραδεισο  :angel: .


εχω την εντυπωση οτι αυτος ο συνδιασμος δινει πιο smooth αισθηση,δεν ξερω αν συντελουν ολα αυτα μαζι ή το ribbon μονο του δινει αυτην την αισθηση.

Αποσυνδεδεμένος OldBoy.Gr

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is what happens while we ... make plans
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #662 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 15:49 »
Χτες εκανα κι εγω μια βολτα απο Atmistique. H αληθεια ειναι πως πηγα πιο πολυ για να γνωρισω τα παιδια εκει απο κοντα παρα για να αγορασω κατι. Μπηκα λοιπον κι αρχισα τις ερωτησεις περι κεριμικων στον ατμοποιητη, ενα ζητημα που ενω ατμιζω χρονια τωρα, δεν εχω εμπειρια και γνωριζα μονο ο,τι διαβαζα κυριως εδω μεσα  απο φιλους συνατμιστες. Με λιγα λογια ασχετος.


Λοιπον, ο,τι εχω διαβασει περι επαγγελματισμου, φιλικοτητας και σοβαροτητας για την Atmistique ειναι ολα αληθεια. Τα παιδια εκει φροντισαν να με εξυπηρετησουν στο επακρο παρολο που ειχε κινηση και μπαινοβγαιναν πελατες. Ηταν προφανες πως δεν ηθελαν να με κανουν ως πελατη να νοιωσω ειτε μπερδεμενος, ειτε αγνοημενος. Αψογοι και κατι παραπανω. Οι ερωτησεις πεφτανε βροχη και οι απαντησεις ηταν καθαρες και κατατοπιστικοτατες. Ζεστη ατμοσφαιρα κι οχι ψυχρη αντιμετωπιση του στυλ "ωχου μωρε τωρα κι εχουμε και δουλεια". Αντιθετα (και πολυ εξυπνα) τα παιδια σε καθε μου ερωτηση προσπαθουσαν να απαντησουν με τροπο που και να μου εξηγησουν τα πως και τα τι αλλα και να καλυψουν και την επομενη απορια. Επικοινωνιακα και μονο αν το δει καποιος αυτο, ειναι μεγαλο πραμα.


Για να μη μακρυγορω μιας και θα μπορουσα να γραφω ωρες για την αναπαντεχα καλη "γευση" που μου αφησε η επαφη μου αυτη με τα παιδια στην Atmistique, θα σας πω αυτο. Πλεον και με την καθοδηγηση των παιδιων συμφωνα με τις "αναγκες" μου ως πελατης, εφυγα απο το μαγαζι με ενα πανεμορφο τυρκουαζ πουγκακι που μεσα του ειχε ενα Diver v2 κι ενα τανκακι 17mm Minion ωστε να μπορεσω να δοκιμασω κι εγω ατμοποιητη με κεραμικο χωρις να χρειαστει να δωσω μια μικρη περιουσια.


Ευχαριστω Atmistique. Με βοηθησατε να κανω μια επιλογη με την οποια ειμαι ενταξει με τον εαυτο μου. Ισως ομως το πιο σημαντικο απο χτες τελικα δεν ειναι τοσο η αγορα οσο αυτη καθ'αυτη η επαφη.
Να ξερετε πως ειστε "ειδος" που σπανιζει στις μερες μας κι ολοι ξερουμε πως οσο πιο σπανιο ειναι κατι, τοσο μεγαλύτερη η αξια του.


Με εκτιμηση
Κωνσταντινος

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #663 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 17:17 »
Αν ο Diver ταιριάζει στις ατμιστικές σου προτιμήσεις θα τον χαρείς πολύ.
Δεν είναι για ψηλά ρεύματα (...δεν τα χρειάζεται για να αποδώσει) ή περίεργα στησίματα, αλλά δίνει γεύση και χτύπημα ακόμα και σε ego! Τον έχω λιώσει και το μόνο μου "παράπονο" είναι πως λόγω τεμπελιάς συχνά βαριέμαι να στήνω μόνος μου αντιστάσεις και παίρνω τις έτοιμες. Δεν σπάει, δεν χαλάει, σπανιότατα θα στάξει -μόνο αν δεν σφηνώσει καλά το κεραμικό- και είναι κουκλί με τα τανκ. Και όποτε χρειάστηκα τα παιδιά μου παρείχαν άμεση βοήθεια χωρίς κουβέντα -χρόνια τώρα.

Αποσυνδεδεμένος OldBoy.Gr

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is what happens while we ... make plans
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #664 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 17:42 »
Αν ο Diver ταιριάζει στις ατμιστικές σου προτιμήσεις θα τον χαρείς πολύ.
Δεν είναι για ψηλά ρεύματα (...δεν τα χρειάζεται για να αποδώσει) ή περίεργα στησίματα, αλλά δίνει γεύση και χτύπημα ακόμα και σε ego! Τον έχω λιώσει και το μόνο μου "παράπονο" είναι πως λόγω τεμπελιάς συχνά βαριέμαι να στήνω μόνος μου αντιστάσεις και παίρνω τις έτοιμες. Δεν σπάει, δεν χαλάει, σπανιότατα θα στάξει -μόνο αν δεν σφηνώσει καλά το κεραμικό- και είναι κουκλί με τα τανκ. Και όποτε χρειάστηκα τα παιδιά μου παρείχαν άμεση βοήθεια χωρίς κουβέντα -χρόνια τώρα.

Λοιπον αυτό που εγραψες για χαμηλά ρεύματα (ενοώντας βατ υποθέτω, γιατί λόγω ομικής κοντά στα 2Ωμ τα βολτ δε μπορουν να πεσουν ιδιαίτερα χαμηλά) μπορω να το επιβεβαιώσω αμεσα και ήταν το πρώτο που μου έκανε εντύπωση χτες από την ώρα που τον "αρχισα". Είναι σχεδον εντυπωσιακό σε πόσο χαμηλά βατ παίζει πανω σε μοντ με 18650 μπαταρια. Το δε άτμισμά του μου φαίνεται βελούδινο. Εχω κάνει ίσα με 4 τανκακια μέχρι τώρα και ομολογώ πως απόλαυσα κάθε σταγόνα υγρού. Καμμιά διαροή επίσης.

Το μόνο που με προβληματιζει ακομα ειναι το βαλε βγαλε απο το τανκακι οταν αδειασει. Δεν εχω καταφερει ακομα να τον βγαλω εντελως απο το Μινιον τανκ αλλά νομιζω πως θα χρειαστει να πάρω το βοηθητικό εξαρτημα (battler λέγεται αν δε κανω λάθος?).
Ένα άλλο που παρατηρησα ειναι πως καθε φορα που γεμισα το τανκακι με υγρο και πιεσα τον Diver προς τα πάνω ωστε να "κλεισει" για να ειναι ετοιμος προς ατμισμα, ετρωγε ενα τοσοδούλι μικροσκοπικό κομματακι απο το γαλάζιο o-ring που έχει το πάνω δαχτυλιδι του τανκ. Μάλλον με το battler(?) θα λυθει κι αυτο το θεματακι.
Τέλος η απορια που μου μενει είναι, όταν η σταθμη του υγρου πέσει κατω απο τις τρυπες εισαγωγης, τοτε πως γινεται η τροφοδοσία του ατμο με υγρό? Ενοώ τα σλοτς που βγαίνουν τα φυτίλια, τα οποια παρεπιπτώντος μετα και το 2ο τανκ εχουν "εξαφανιστει" εντελως
και φαινονται τα σλοτς πλεον.

Παιδικες απορίες αρχαριου μου φαινονται ολα αυτα και σε καμμία περίπτωση θέμα του ατμοποιητη ο οποιος μεχρι στιγμης με εχει εντυπωσιασει και ειμαι κατενθουσιασμενος.

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #665 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 18:08 »
Απλα , οταν φτασει εκει το υγρο...............γεμιζεις........ ;D


Να σπρωχνεις τον Diver , αλλα την ιδια στιγμη να περιστρεφεις το τανκ , αν δεν θελεις να κοβεται κομματι του O-ring.


Αν σου αρεσει ο Diver , συμβουλη μου ειναι να παρεις ενα Scuba .
Με το Scuba , δεν χρειαζεται να βγαλεις τον ατμοποιητη απο το τανκ.
Εχει στο κατω καπακι μια ταπα , την οποια ανοιγεις , βαζεις υγρο ειτε με μπουκαλακι με μεταλλικη μυτη , ειτε με μπουκαλακι με πλαστικη μυτη.


Τωρα οσο αφορα τα παιδια στο Atmistique........... :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :-\ :-\ :-\ ...........


Παλιοχαρακτηρες , αθλιοι τυποι , εκμεταλλευτες ..............
Μα που πηγες και εμπλεξες ;;;;;;;           ;D ;D ;D


Κωστάκη μου... δεν εχω τηλεφωνο....  Χαλασε......δεν μπορω να το σηκωσω....Καλύτερέ μου φιλε..... ;D :)) :))




Να τον χαρεις φιλε μου.  Ειναι ενας απο τους πιο γευστικους και γενικα αποδοτικους ατμ/τες που εχουν περασει απο τα χερια μου .
Ακομα τον χαιρομαι........ :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος OldBoy.Gr

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is what happens while we ... make plans
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #666 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 18:23 »
Απλα , οταν φτασει εκει το υγρο...............γεμιζεις........ ;D


Να σπρωχνεις τον Diver , αλλα την ιδια στιγμη να περιστρεφεις το τανκ , αν δεν θελεις να κοβεται κομματι του O-ring.


Αν σου αρεσει ο Diver , συμβουλη μου ειναι να παρεις ενα Scuba .
Με το Scuba , δεν χρειαζεται να βγαλεις τον ατμοποιητη απο το τανκ.
Εχει στο κατω καπακι μια ταπα , την οποια ανοιγεις , βαζεις υγρο ειτε με μπουκαλακι με μεταλλικη μυτη , ειτε με μπουκαλακι με πλαστικη μυτη.


Τωρα οσο αφορα τα παιδια στο Atmistique........... :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :-\ :-\ :-\ ...........


Παλιοχαρακτηρες , αθλιοι τυποι , εκμεταλλευτες ..............
Μα που πηγες και εμπλεξες ;;;;;;;           ;D ;D ;D


Κωστάκη μου... δεν εχω τηλεφωνο....  Χαλασε......δεν μπορω να το σηκωσω....Καλύτερέ μου φιλε..... ;D :)) :))




Να τον χαρεις φιλε μου.  Ειναι ενας απο τους πιο γευστικους και γενικα αποδοτικους ατμ/τες που εχουν περασει απο τα χερια μου .
Ακομα τον χαιρομαι........ :thumpup:

Το σκεφτηκα για Scuba αλλά ήθελα σε πρώτη φάση ένα τανκ των 17mm ώστε σε συνδυασμό είτε με 16/17αρι μοντακι, είτε με EGo style μπαταρία να τον έχω σε μέγεθος στυλό τόσο για πρακτικούς λόγους όσο και για λόγους εμφάνισης. Και γιατί οι περισσότεροι ατμοποιητές μου είναι 22αρηδες και καπου με μπουχτισε και ήθελα λεπτότερο.

Σε δευτερο χρόνο δε μπορω να μη πω πως γελάω μόνος μου όσο θυμάμαι όταν πρωτοξεκίνησα το '10 με τα EGo και ήθελα όλο και πιο μεγαλες χωρητικότητες και μπαταρίες, μετα πηγα στα ηλεκτρονικα μοντ τύπου SVD και 22αρηδες ατμο, μετα Box mods και παει λέγοντας και να'μαι πάλι εδώ ψάχνοντας μεγεθη με τα οποια ... ξεκινησα...  :))

Η ζωη μου κυκλους κανει και ο θεός των Η.Τ. γελάει που με βλεπει από ψηλά σα μηρμυγκακι να κανω κυκλους για να φτανω εκει από οπου ξεκίνησα...
Με περισσότερη γνώση κι εμπειρία, πιο συνετος, πιο συνειδητοποιημένος αν θες? Ισως, αλλά δε παύει να είναι κομματάκι αστείο  ;)

Να'σαι καλά για τη βοήθεια όμως. Είσαι από αυτους που χαίρομαι να διαβάζω (και να βλέπω στο YouTube ενίοτε) και η γνώμη σου μετράει στ'αυτιά μου.

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #667 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 18:37 »
Με βλεπεις στο Youtube ?????????


Καταλαβα...................Μιλαμε πρεπει να με πληρωνεις απο 'δω και περα για το γελιο που σου προκαλώ........ ;D :))

Αποσυνδεδεμένος OldBoy.Gr

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is what happens while we ... make plans
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #668 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 18:39 »
Με βλεπεις στο Youtube ??? ??? ???


Καταλαβα...................Μιλαμε πρεπει να με πληρωνεις απο 'δω και περα για το γελιο που σου προκαλώ........ ;D :))

Kοίτα μη με παρεξηγήσεις, αλλά... δε ξέρω πως να στο πω... ας πούμε πως η τσέπη μου δεν αντέχει τα ειδικά μηχανήματα της NASA για την αποκρυπτογράφηση των φωτογραφιών σου ενίοτε, οπότε καταλαβαίνεις το youtube ήταν μονόδρομος για μένα!!!  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #669 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 18:51 »
Λοιπον αυτό που εγραψες για χαμηλά ρεύματα (ενοώντας βατ υποθέτω, γιατί λόγω ομικής κοντά στα 2Ωμ τα βολτ δε μπορουν να πεσουν ιδιαίτερα χαμηλά) μπορω να το επιβεβαιώσω αμεσα και ήταν το πρώτο που μου έκανε εντύπωση χτες από την ώρα που τον "αρχισα".
Τα βατ δεν είναι άσχετα από τα βολτ όταν χρησιμοποιείς μια συγκεκριμένη αντίσταση.
Έχοντας μόνιμα το Diver σε μηχανικό μοντ αποδίδει όπως θέλω. Τα βολτ (και τα βατ) είναι χαμηλά. Πιο χαμηλά βολτ δεν υπάρχουν στο άτμισμα!
 :D

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #670 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 18:54 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:


Καλα ............. παει κι αυτο το νημα.........


Σκορφουλα το καναμε.... :laugh1:





Αποσυνδεδεμένος OldBoy.Gr

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is what happens while we ... make plans
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #671 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 19:02 »
Τα βατ δεν είναι άσχετα από τα βολτ όταν χρησιμοποιείς μια συγκεκριμένη αντίσταση.
Έχοντας μόνιμα το Diver σε μηχανικό μοντ αποδίδει όπως θέλω. Τα βολτ (και τα βατ) είναι χαμηλά. Πιο χαμηλά βολτ δεν υπάρχουν στο άτμισμα!
 :D
Σωστός. Τώρα που κατάλαβα πως το ενόησες συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!  :)

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:


Καλα ............. παει κι αυτο το νημα.........


Σκορφουλα το καναμε.... :laugh1:

Είναι θολές λιγάκι ή τα μάτια μου είναι;  :laugh1:
Και ΟΚ ήθελες καφεδάκι στο χωράφι το καταλαβαίνω. Ποιος δε θα'θελε. Μα να βάλεις τον Diver να σκαρφαλώνει στα δέντρα? Τι σου φταίει το μωράκι? :tongue_smilie:

Όμως... Αψογος!  :)

Διόρθωση: Δεν είναι θολές. Out of focus ειναι  :tongue_smilie:
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 19:16 από OldBoy.Gr »

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #672 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 19:44 »
Το γκαζόν όμως, ε; Πεντακάθαρο το έβγαλε!  :laugh1: ;)

@OldBoy.Gr
Για τα τανκ:
Το Scuba είναι ταμάμ με τον ατμοποιητή. Πανεύκολο γέμισμα, όμορφο και πολύ γερό. Μειονέκτημα πως είναι πλαστικό (καλό πλαστικό αλλά πλαστικό). Αυτό χρησιμοποιώ και με βολεύει αφάνταστα. Το Minion είναι μινιμαλιστικό, βλέπεις όλο τον άτμο, είναι γυαλί (γερό αλλά γυαλί) μα για το γέμισμα θέλεις battler, filler tip ή άλλο σχετικό ματζαφλάρι. Και, ναι, έχει πλάκα που μόλις μουσκεύουν τα φυτίλια γίνονται αόρατα και βλέπεις μόνο τις σχισμές!
Συμβουλή για τα κεραμικά:
Κάποια κεραμικά μπορεί να είναι ελάχιστα λεπτότερα και δεν σφηνώνουν καλά στον ατμοποιητή. Μπορεί να χάσουν επαφή ή να ανασηκωθούν. Το λύνω το θέμα προκαταβολικά κάνοντας το εξής: Το συρματάκι που βγαίνει από το κεραμικό και πάει προς τα πάνω (αυτό που σφηνώνεται ανάμεσα στο κεραμικό και τον σωλήνα και κόβεις ότι περισσεύει) το κάνω διπλό ή και τριπλό. Μπαίνει πιο σφιχτά ανάμεσα στο πλάι του κεραμικού και το εσωτερικό του σωλήνα και ησυχάζω.
 
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 20:12 από BigSur »

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #673 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 19:58 »
Ου να μου χαθειτε........ 


Τελικα στα χαζα χαζα , μονο τον Diver και μαλιστα τον V1 εβγαλα καλες φωτογραφιες .


Στην πρωτη ειναι απο αλλο κινητο..........ξενο......  Αυτος στο Scuba ειναι V1 και στο μαυρο ο V2.




Βig φιλε μου...........το χορταρι τελικα πρεπει να ηταν η αιτια της καθαροτητας.........


Αλλη φορα , φωτογραφιες θα τραβαω στον ελαιώνα..........οχι χωραφι....   Αν ειχα χωραφι.....καλα θα ηταν.

Αποσυνδεδεμένος OldBoy.Gr

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is what happens while we ... make plans
Απ: Diver-setup-video-χρησιμες συμβουλες
« Απάντηση #674 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 20:36 »
@BigSur
Αψογο το tip για το διπλωμα του καλωδίου της "γείωσης". Θα το εφαρμόσω από εδώ και στο εξής έτσι κι αλλοιώς. Εύκολο, απλό και πρακτικότατο.  :thumpup:

@shadockan
Καλά ντε, Είπα χωράφι κι αμέσως να με φας. Ελαιώνας. ΟΚ! Παιδί της πόλης είμαι, δείξε κατανόηση! Μα τιποτα πια εκεί στη ΝΑΣΑ?  :tongue_smilie:

Πλάκα, πλάκα o άτμο είναι ψιλορουφήχτρα ή μου φαίνεται? Κατεβάζω τα τανκάκια σα να μην υπάρχει αύριο !!!  :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1119993 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 257 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 143 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325452 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8297 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296728 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 826803 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510447 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9440 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156348 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 570820 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 245559 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios