vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #45 στις: Φεβρουαρίου 11, 2010, 12:57 »

( ξέχασες να μας πεις, απο sex είδες βελτίωση ?  :idiot1: :laugh1:)
Δεν ξερω για τον zoobi αλλα εγω μεγαλη βελτιωση το εκοψα τελειως,μιλαμε για πολυ  ξεκουραση  :lotpot: :lotpot: :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #46 στις: Φεβρουαρίου 11, 2010, 14:23 »
( ξέχασες να μας πεις, απο sex είδες βελτίωση ?  :idiot1: :laugh1:)
Κοίταξε, έχω ακόμα ενοίκια, τράπεζες, δεκο, εφορίες κ.λ.π. Βελτίωση δεν είδα, όσο με πηδ**** πριν, με πηδ*** και τώρα :))

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #47 στις: Φεβρουαρίου 11, 2010, 14:29 »
Κοίταξε, έχω ακόμα ενοίκια, τράπεζες, δεκο, εφορίες κ.λ.π. Βελτίωση δεν είδα, όσο με πηδ**** πριν, με πηδ*** και τώρα :))

 :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: έλιωσαααααα!!!!!!!
 :respect: :respect: :respect:


Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #48 στις: Φεβρουαρίου 11, 2010, 14:36 »
Δεν ξερω για τον zoobi αλλα εγω μεγαλη βελτιωση το εκοψα τελειως,μιλαμε για πολυ  ξεκουραση  :lotpot: :lotpot: :lotpot:
:thumpup:

 :laugh1:

 :happy_roll_01:

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #49 στις: Φεβρουαρίου 11, 2010, 15:08 »
Κοίταξε, έχω ακόμα ενοίκια, τράπεζες, δεκο, εφορίες κ.λ.π. Βελτίωση δεν είδα, όσο με πηδ**** πριν, με πηδ*** και τώρα :))
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Από τα καλύτερα!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #50 στις: Φεβρουαρίου 11, 2010, 15:24 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :lotpot: :lotpot: :lotpot:   :laugh_cool_jump:
Χα χα! zoobi, μας εκτροχίασες τελείως αλλά ήταν τόσο πετυχημένο που θα έχουμε δυο σελίδες γέλιο τουλάχιστον και δεν μπορώ να κάνω και παρατήρηση για of topic.
 :heat:

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #51 στις: Φεβρουαρίου 11, 2010, 16:19 »
Όταν κάποια στιγμή θα φτιαχτεί τόπικ με τις "all time great" ατάκες του φόρουμ, η συγκεκριμένη θα μπει άκοπα, αβάδιστα και αβασάνιστα στην 1η πεντάδα!  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος slight

  • **
  • 144
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #52 στις: Οκτωβρίου 28, 2011, 22:45 »
Καλησπέρα σε ολους στο φορουμ.
Με ένα ego-t απο χτες μπήκα κι εγώ στο club. Πήρα ενα RY2 στα 11mg υγρο απο Nobbaco για ξεκίνημα,αντiστοιχο του καπνου που κάπνιζα,αλλά δεν έχω καλό χτύπημα και το έχω κάνει πιπίλα. εχτές πρώτη μέρα γέμισα 5-6 φιλτράκια.
Κάθε συμβουλή για υγρά δεκτή.

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #53 στις: Οκτωβρίου 28, 2011, 22:55 »
Καλησπέρα σε ολους στο φορουμ.
Με ένα ego-t απο χτες μπήκα κι εγώ στο club. Πήρα ενα RY2 στα 11mg υγρο απο Nobbaco για ξεκίνημα,αντiστοιχο του καπνου που κάπνιζα,αλλά δεν έχω καλό χτύπημα και το έχω κάνει πιπίλα. εχτές πρώτη μέρα γέμισα 5-6 φιλτράκια.
Κάθε συμβουλή για υγρά δεκτή.

Για ξεκίνημα, τα 5-6 φιλτράκια μου φαίνονται φυσιολογικά, ειδικά σε δεξαμενή όπως του ego.
Έτσι ξεκίνησα κι εγώ (μετά από 50-60 ΚΤ/μέρα, για δεκαετίες...)

Για κτύπημα δεν ξέρω, νομίζω πως είναι υποκειμενικό.
Με ΚΤ δεν το ένοιωσα ποτέ. Και ούτε και τώρα...  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #54 στις: Οκτωβρίου 28, 2011, 23:52 »
Καλησπέρα σε ολους στο φορουμ.
Με ένα ego-t απο χτες μπήκα κι εγώ στο club. Πήρα ενα RY2 στα 11mg υγρο απο Nobbaco για ξεκίνημα,αντiστοιχο του καπνου που κάπνιζα,αλλά δεν έχω καλό χτύπημα και το έχω κάνει πιπίλα. εχτές πρώτη μέρα γέμισα 5-6 φιλτράκια.
Κάθε συμβουλή για υγρά δεκτή.
....ξεκινα απροβληματιστα και ασε τις λεπτομερειες για κανα μηνα αργοτερα ::)
Αρχικα καθιερωσε το ατμισμα στην ρουτινα σου,
μιας και το ζητουμενο ειναι να διακοψης το τσιγαρο και να γινεις ατμιστης - ναι :confused1:
Για δυνατο χτυπημα μην διστασεις να ανεβεις σε υγρα με 16-18 και 24 mg.....οσο για την πιπιλα δειχνει αποφασηστικοτητα
και δεν πρεπει να σε αποθαρυνει :thumpup:
.............δες και αυτο

.......και αυτο

Αποσυνδεδεμένος slight

  • **
  • 144
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #55 στις: Οκτωβρίου 29, 2011, 01:50 »


Οκ ευχαριστώ. Ήταν κατατοπιστικό. Προφανώς πήρα υγρό που δε μου κάνει και σε χαμηλή περιεκτικότητα.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 22, 2012, 01:56 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος luzz

  • *
  • 23
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #56 στις: Νοεμβρίου 04, 2011, 18:41 »
κλεινω 2 μερες ατμισμα κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη,αν κ το υγρο που πηρα προφανως δεν ειναι κ οτι καλυτερο, με ικανοποιει κ δε θελω καθολου να καπνισω.ο λογος που εχω καπνισει 4 τσιγαρα ειναι γιατι ξεμεινα απο μπαταρια κ υγρο απο μια φορα και για να δω τι θα καταλαβω ως διαφορα.Ομως βρε παιδια,γεμιζω δευτερο φιλτρακι σμρ διοτι εχω ρεπο κ ολη μερα το εχω στα χερια....μηπως το παρα-κανω  ?  :idiot1:
υγ: καπνιζα ενα πακετο τη μερα


 :respect_hat: :respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #57 στις: Νοεμβρίου 04, 2011, 18:46 »


 :)) ;D
Και 2ο και 3ο και 4ο!!!! Ολοι περάσαμε από αυτό το στάδιο! Υπάρχουν πολλά θέματα για αναλογίες νικοτίνης, κ.τ. κλπ κλπ.
Αν αφιερώσεις λίγο χρόνο για να διαβάσεις κάποια πράγματα θα νιώσεις πολύ καλυτερα!
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 22, 2012, 01:56 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #58 στις: Νοεμβρίου 04, 2011, 18:48 »
Ανεβασε λιγο την νικοτινη στα υγρα σου τουλαχιστον για αρχη και μετα απο μονος σου θα καταλαβεις οτι θα πρεπει να την ριξεις!(συνηθως ενοχλει στον λαιμο κατι σαν γδαρσιμο) :bye:

Αποσυνδεδεμένος luzz

  • *
  • 23
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πρώτες εμπειρίες από άτμισμα
« Απάντηση #59 στις: Νοεμβρίου 04, 2011, 18:56 »
οσο ημουν μπροστα στο pc σμρ,διαβαζα συνεχεια.θα ψαξω για την αναλογια που ειπες,ομως εχει σημασια, λετε, η νικοτινη κ οχι τοσο η επιλογη του υγρου(γευση,αρωμα,κλπ)?

Να μη αισθανομαι εθισμενη δλδ που ειμαι στο δευτερο ? σε ποιο νουμερο να αρχισω να ανησυχω?  :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1879 248403 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:30
από ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 766809 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 130 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181389 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 309 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 276 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573194 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2365 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8529 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1123718 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 995 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 693 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos