vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

103 επισκέπτες, 5 χρήστες
white varadero, Sergios, Blackwolf, Vape Vision, lagoudakis

Twitter

Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods

Αποσυνδεδεμένος bokostas

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
    • aqua4fun
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #240 στις: Ιουλίου 10, 2013, 19:17 »
....
Επίσης για όσους λένε πως αντί για ένα proVari παίρνουμε 15 lava ή 120 eGo μπαταρίες, καλά κάνουν και σκέφτονται έτσι, φαντάζομαι πως όλοι αυτοί δεν αγοράζουν από Ελλάδα γιατί με τα ίδια χρήματα παίρνουν 3 και 4 κομμάτια από το εξωτερικό !!!!!


Αγαπητέ Γιάννη γιατί αρπάζεσαι? Δεν το λέω εγώ, τα νούμερα το λένε:
Με τα χρήματα του proVari παίρνεις 12 lava (15 ευρώ) ή 7 vamo (24 ευρώ τα ατσάλινα και
VW, όχι μόνο VV) ή 6 innokin svd (28,5 ευρώ, επίσης VW). Τα λινκς τα έχω βάλει πριν.
Γιατί το πρόβατο κοστίζει 180+ ευρώ (χωρίς τα πρόσθετα) για να φτάσει στα χέρια μας,
το να επιμένεις σε τιμές Αμερικής χωρίς τα ταχυδρομικά, ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω.

Και ναι, είμαι από αυτούς που προτιμούν να ψωνίζουν από το εξωτερικό σε πιο λογικές τιμές.
Πρέπει να ντρέπομαι? Γιατί εγώ νομίζω ότι αυτό λέγεται "καταναλωτική συνείδηση".
Αν το κάναμε περισσότεροι, μπορεί να έπεφταν κι άλλο εδώ οι τιμές.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 10, 2013, 20:13 από bokostas »

Αποσυνδεδεμένος Atrum

  • ****
  • 1062
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #241 στις: Ιουλίου 10, 2013, 19:28 »
Ναι ο χοντρός και ο γκαβός θα μας κάνουν έκπτωση στο 23% φπα και σε όλους τους άλλους φόρους που πληρώνει όποιος έχει μαγαζί επειδή αγοράζουμε από έξω. Μετά θα έρθει ο παράλητος και θα μας φέρει την ανάπτυξη. Και τέλος φυσικά θα πωλούνται εδώ τα πάντα όσο πωλούνται στην κίνα και θα παίρνουμε όλοι από 3000 τον μήνα.


Δε σταματάμε να μιλάμε για το πρόβατο; Κλασσικά κάποιοι έχουν χωρίς λόγο κόμπλεξ κατωτερότητας/ανωτερότητας και όπως παλιά άκρη δεν θα βγει. Όποιος θέλει πρόβατο δεν θα κοιτάξει στο νήμα αυτό στο κάτω κάτω. Πάει καρφωτός. Ας βγει μια άκρη εδώ για τα υπόλοιπα mods.


Εγώ πάντως εκτός προβάτου σίγουρα θα κοιτούσα σεβ και γενικά τους modders μας. Έχουν και νέα κουτάκια πιο σωληνωτά τώρα τελευταία  :D

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #242 στις: Ιουλίου 10, 2013, 20:21 »
Φίλε Bobosta δεν αρπάζομαι! δεν είχα provari όπως και οι υπόλοιποι, με eGo ξεκινήσαμε !!!

Τα 15 € που λες για Lava μόνο lava δεν είναι ! Το Lava που λες έχει 139,99 $
http://www.volcanoecigs.com/lavatube-version2-kit.html

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #243 στις: Ιουλίου 10, 2013, 20:33 »
Το θέμα είναι πόσο ''κοστολογείται'' το ''peace-of'' mind που έχει ένας κάτοχος provari σε σχέση με το ''it-can-break-at-any-given-time'' mind που πιθανόν έχουν οι κάτοχοι των υπολοίπων mod. Δικαιολογείται η διαφορά στην τιμή; Δεν έχω κανένα mod στην κατοχή μου, ούτε έχω δοκιμάσει κανένα,οπότε δεν γνωρίζω...

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #244 στις: Ιουλίου 10, 2013, 21:51 »
Είχα ξανασυμμετάσχει σε τέτοια συζήτηση πριν κάποιο καιρό. Τότε μου λέγαν, πως δεν έχω δοκιμάσει. Όταν είπα πως είχα δοκιμάσει, μου είπαν πως δεν είχα δικό μου.. Τώρα που έτυχε και πήρα ένα τζάμπα (ουσιαστικά, έτσι κι αλλιώς το SVD χρησιμοπούσα και πριν) μου λένε πως όλοι καταλήγουν σε provari. Αν το πετάξω στα σκουπίδια αντί του συρταριού για έκτακτη ανάγκη θα μου πουν (όπως ειπώθηκε περίπου) πως θέλω να δικαιολογηθώ στον εαυτό μου που δεν πήρα provari. Τέλος, για το ότι οι νέοι στο άτμισμα ή οι μη κατέχοντες ξεκινούν το versus. Την προηγούμενη φορά ούτε νέος ήμουν ούτε ξεκίνησα το versus, κατά τη γνώμη μου ξεκίνησε από τους κατόχους όταν είπα πως έχει κι αρνητικά. Είμαι δυο χρόνια στο άτμισμα, είμαι και κάτοχος, αλλά πιστεύω πως δεν έγγειται εκεί το θέμα, καθώς υπάρχουν εδώ μέσα παλαίμαχοι που ατμίζουν με ego.

Αποσυνδεδεμένος tengu

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΡΙΟΣ
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #245 στις: Ιουλίου 10, 2013, 22:10 »
γεια σου ρε αγορινα, τα ειπες ολα ξεροσφυρι και μονοκοπανιας.... :respect:


Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 10, 2013, 22:38 από alexmach »

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 977
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #246 στις: Ιουλίου 10, 2013, 23:08 »
Είχα ξανασυμμετάσχει σε τέτοια συζήτηση πριν κάποιο καιρό. Τότε μου λέγαν, πως δεν έχω δοκιμάσει. Όταν είπα πως είχα δοκιμάσει, μου είπαν πως δεν είχα δικό μου.. Τώρα που έτυχε και πήρα ένα τζάμπα (ουσιαστικά, έτσι κι αλλιώς το SVD χρησιμοπούσα και πριν) μου λένε πως όλοι καταλήγουν σε provari. Αν το πετάξω στα σκουπίδια αντί του συρταριού για έκτακτη ανάγκη θα μου πουν (όπως ειπώθηκε περίπου) πως θέλω να δικαιολογηθώ στον εαυτό μου που δεν πήρα provari. Τέλος, για το ότι οι νέοι στο άτμισμα ή οι μη κατέχοντες ξεκινούν το versus. Την προηγούμενη φορά ούτε νέος ήμουν ούτε ξεκίνησα το versus, κατά τη γνώμη μου ξεκίνησε από τους κατόχους όταν είπα πως έχει κι αρνητικά. Είμαι δυο χρόνια στο άτμισμα, είμαι και κάτοχος, αλλά πιστεύω πως δεν έγγειται εκεί το θέμα, καθώς υπάρχουν εδώ μέσα παλαίμαχοι που ατμίζουν με ego.
Έχεις provari και δε σου αρέσει.
Μεγεια σου και χαρά σου.
Και δεν είσαι ο μόνος.
Ξέρω και άλλους που έχουν βάλει το provari τους στο συρτάρι.
Επίσης βλέπω συνέχεια αγγελίες πώλησης που σημαίνει ότι οι ιδιοκτήτες τους βρήκαν κάτι που τους ικανοποιεί περισσότερο.

Καταλαβαίνω απόλυτα κάποιον που δεν του αρέσει το provari και το βάζει στο συρτάρι ή το πουλάει.

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως γίνεται άτομα που δεν το έχουν πιάσει ποτέ στα χέρια τους,
που δεν ξέρουν πως ατμίζει να εκφράζουν απόψεις υπέρ ή κατά.

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #247 στις: Ιουλίου 10, 2013, 23:44 »
Αυτό που λες είναι υπερβολή. Δλδ για να έχει κάποιος άποψη για κάτι πρέπει να είναι και ιδιοκτήτης αυτού του κάτι? Τότε οι μόνοι που θα έπρεπε να έχουν άποψη για αυτοκινητα, κινητά, Μόντς κλπ είναι ο Αμπραμοβιτς και ο Σειχης του Μπρουνει που μπορούν να έχουν τα πάντα.

Σε ότι με αφορά (μιας και δεν είμαι ιδιοκτητης) αναφέρθηκα κυρίως στην νοοτροπία της εταιρίας και μερικών κατόχων. Σε αυτή μπορώ να έχω άποψη νομίζω γιατί είναι εμφανής. Επίσης το ότι το πρόβαρι υπολείπεται σε χαρακτήριστικα, οθόνη, Βατ, ευχρηστια κλπ δεν χρειάζεσαι να είσαι κάτοχος να το δεις.  :)

Στο ατμισμα Επίσης πολλοί κάτοχοι σε ξένα Φόρουμ (με καμιά 10άρια πανάκριβα μοντς στην υπογραφή τους) γράφουν ότι δεν βρίσκουν διάφορα στο ατμισμα σε σχέση με φθηνοτερα. Πολλοί περισσότεροι γράφουν ότι βρίσκουν τεράστια διαφορά. Αυτό το γράφουν όταν την "πέφτουν" στους πρώτους οι οποίοι φυσικά δεν ξαναγραφουν τίποτα. Μάλλον από κούραση. Προσωπικά και ο Αμπραμοβιτς να ήμουν δεν θα έδινα τα 250 ευρώ στους Αμερικανούς για να δω αν ανήκω στην πρώτη ή στην δεύτερη ομάδα. Αν τα είχα αυτή τη στιγμή είτε θα τα έδινα στον Leo για τη Μέκκα του και ας μην είχα οθόνη και σταθερότητα είτε στον seb για κάποια σπέσιαλ Κατασκευή του.

Αποσυνδεδεμένος tengu

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΡΙΟΣ
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #248 στις: Ιουλίου 11, 2013, 00:03 »
Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως γίνεται άτομα που δεν το έχουν πιάσει ποτέ στα χέρια τους,
που δεν ξέρουν πως ατμίζει να εκφράζουν απόψεις υπέρ ή κατά.
ελα ντε... μαλλον σε εμενα απευθηνεσαι γιατι εγω ημουν το νεοτερο μελος της τελευταιας διαμαχης.
το κρατησα στα χερια μου ακριβως 5 ωρες και ατμιζα με αυτο, σιγουρα θα μου πειτε και τι να καταλαβεις σε 5 ωρες, και ομως μου αρεσε
και ηταν ποιο καλο απο το evicακι μου αλλα με ενοχλουσε η τιμη του κι ετσι πηρα το Zmax
λοιπον καταλαβα οτι μια τετοια κουβεντα (που δεν ηθελα να θιξω το provari αλλα την τιμη του) δεν θα εχει κανενα νοημα.
μεσα στο φορουμ καθ΄οτι καινουργιος καταλαβα οτι υπαρχουν φοβερα παιδια και προσπαθουν να σου δωσουν να καταλαβεις με επιχειρηματα
οτι σε απασχολει.... παρατηρησα ομως και μια υπεροψια και μια τσαντιλα οσο αφορα το provari και ορισμενους απο τους κατοχους και μη....
επιχειρηματα απειροελαχιστα,σαν να λενε ''ελα μωρε και τι ξερεις εσυ? νεος εισαι'' διαβασα παρα πολλες αποψεις και τις σεβαστηκα.
και θα συνεχισω να τις σεβομαι για οσο θα ειμαι μελος, αλλα περιμενα περισσοτερα τουλαχιστον απο τους παλιους του φορουμ.
δεν κατακρινω το φορουμ ουτε κανεναν εδω μεσα και ποιος ειμαι εγω στο κατω κατω...

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #249 στις: Ιουλίου 11, 2013, 00:21 »

Είμαι κάτοχος Provari...εννοείται όπως πολλοί άλλοι τα 170+ ευρώ με έτσουξαν όπως πολλούς άλλους.
Θα μου πείτε..άξιζε?
Θα σας πω ότι δεν έχω μετανιώσει τα λεφτά που έδωσα γιατί χρησιμοποιώ ατμοποιητες genesis αποκλειστικά και χρειάζομαι σταθερή απόδοση μέχρι τέλους και ενίοτε ρεύμα πάνω από τα 4 Volt.
Αυτό που μου άρεσε ήταν η εξαιρετική διαχείριση ενέργειας. (πέρασα και από Vamo)
Διαφορά στο ατμισμα δεν παρατήρησα παρα μονάχα ότι λέω παραπάνω για την διαχείριση ενέργειας.
Δεν εργάζομαι στην Provape..ούτε έχω τίποτα μετοχές. :tongue_smilie:


ΑΛΛΑ πολύ συχνά γυρνάω στο Silver Dog που έχω κι ας είναι μηχανικό.


Αποσυνδεδεμένος sab_atmo

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #250 στις: Ιουλίου 11, 2013, 00:45 »
δεν κατακρινω το φορουμ ουτε κανεναν εδω μεσα και ποιος ειμαι εγω στο κατω κατω...

Βασικά εσύ εισαι αυτός που θα ακουμπήσει τα ωραία του ζεστά ευρουλάκια για να πάρει αυτό που γουστάρει, αυτό που κρίνει οτι του κάνει, αυτό που σηκώνει η τσέπη του, είτε αυτό είναι Ego Twist είτε Provari είτε δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο. Γιατί εαν τα προιόντα ήταν κάνα-δυο στην αγορά δεν θα ήμασταν εδώ τωρα......

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως γίνεται άτομα που δεν το έχουν πιάσει ποτέ στα χέρια τους,
που δεν ξέρουν πως ατμίζει να εκφράζουν απόψεις υπέρ ή κατά.

Κι εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως γίνεται πολλοί να Θεοποιούν το Provari χωρίς να έχουν δοκιμάσει όοοοοολες τις άλλες συσκευές. Γιατί ναι μεν υπάρχουν τρομερά έμπειρα παιδιά στο φόρουμ που έχει περάσει σεβαστός αριθμος συσκευών VV απ τα χέρια τους, αλλά υπάρχει κι ένας αριθμός ατμιστών που είναι το πρώτο ή το δεύτερο VV που έχουν την τύχη(?) να το κατέχουν και ξαφνικά έθεσαν τα στάνταρ για την καλύτερη συσκευή ενώ αυτή τη στιγμή που μιλάμε (γράφουμε) τρέχει μια ψηφοφορία που έχει καμιά 20αριά επιλογές σε VV μοντ.
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,18111.msg647543/topicseen.html
Ε, δεν μπορεί να είναι το προβάρι και μετά το χάος.......

Δεν αμφιβάλλω οτι το Provari παίζει να είναι το καλύτερο mod, όπως επίσης δεν αμφισβητώ οτι είναι τραγικά ακριβό με αποτέλεσμα από οικονομικής άποψης να μην κάνει για όλους.
Δεν έχω provari. Ένα Vamo έχω και είναι το καλυτερο VV του κόσμου.... Αλλά έλα μου ντε που μόνο αυτό έχω δοκιμάσει :) .

ΥΓ. Geraki δεν είναι προσωπική απάντηση σε εσένα απλά πιάστηκα απ την κουβέντα... η οποιά έχει ξαναειπωθεί πιο πίσω αλλά ήσουν πιο κοντά απ τους υπόλοιπους...  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Edit: Διόρθωση του λίνκ για να πηγαίνει στην κορυφή της σελίδας  στην ψηφοφορία
 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 11, 2013, 01:08 από sab_atmo »

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #251 στις: Ιουλίου 11, 2013, 00:48 »
Δλδ για να έχει κάποιος άποψη για κάτι πρέπει να είναι και ιδιοκτήτης αυτού του κάτι?

Και όμως έτσι είναι.

Για να έχεις άποψη για κάτι πρέπει να το έχεις αυτό το κάτι...

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #252 στις: Ιουλίου 11, 2013, 00:57 »
Όποιος έχει Provari, το έχει και το απολαμβάνει, με τα θετικά που του βρίσκει..... :yes:

Όποιος έχει Vamo, το έχει και το απολαμβάνει, με τα θετικά που του βρίσκει.... :yes:

Αν κάπου, κάποιος, θα έπρεπε να τα συγκρίνει, (όχι μόνο αυτά, αλλά και άλλα VV-VW μαζί) ίσως θα έπρεπε να βάλει κάτω και τα αρνητικά του καθενός... :hmmm:


Σημαντικό το οικονομικό, καλή η εμφάνιση, αλλά πιο σημαντική η διάρκεια...
Όποιος νέος ατμιστής, θέλει να σχηματίσει μια γνώμη, προσωπικά πιστεύω οτι θα έπρεπε να ρίξει μια ματιά και στα αντίστοιχα νήματα που αναφέρονται και τα προβλήματα που παρουσιάζονται στα μέλη στα mod που έχουν επιλέξει....



Συνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #253 στις: Ιουλίου 11, 2013, 01:04 »
Και όμως έτσι είναι.

Για να έχεις άποψη για κάτι πρέπει να το έχεις αυτό το κάτι...
ο ελληνας εχει παντα αποψη για τα παντα,σημερα στην δουλεια ενας ειπε οτι καμμια φορα νιωθει ενα πονο χαμηλα στην κοιλια,το αποτελεσμα ξερεις ποιο ηταν;πεταχτηκαν οι 8 στους 10 και του εκαναν ιατρικη διαγνωση αμεσα και δωρεαν,λιγο ακομα και θα τον ξαπλωναν σε ενα γραφειο και θα τον περναγαν χειρουργειο,και φυσικα κανεις δεν του ειπε να παει σε γιατρο :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος LKLO330

  • **
  • 312
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #254 στις: Ιουλίου 11, 2013, 01:06 »

Για να έχεις άποψη για κάτι πρέπει να το έχεις αυτό το κάτι...

δεν καταλαβαινω... γιατι πρεπει να το εχεις;  γιατι δηλαδη αν καποιος το δοκιμασε και δεν του αρεσε ή το κατι παραπανω που βρηκε δεν αντιστοιχει στην πολυ παραπανω τιμη πρεπει να σταματησει να εχει αποψη;

δηλαδη εγω πρεπει να σταματισω να εχω αποψη για ego μπαταριες , lava, ενα σωρο ατμοποπιητες?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116218 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824559 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507569 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8967 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154873 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568890 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243985 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294312 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1790 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762859 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1150 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4040 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem