vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

106 επισκέπτες, 3 χρήστες
Sergios, camber, PsykieG

Twitter

Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods

Αποσυνδεδεμένος WILDE

  • *****
  • 1786
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #210 στις: Ιουλίου 10, 2013, 00:22 »
αν καποιος ειναι λιγο ατσουβαλος ή δουλευει σε μηχανουργιο οικοδομη τι θα γινει ??? μια δυο πτωσεις και κλαις 200ευρω???


Εμένα κατα σύμπτωση μου έπεσε σήμερα δις
η μια εν κινήση απ το τσαντακι (υψος 1,5 μετρο )
και μετα απο δυο ώρες απο το κομοδίνο

τώρα ατμίζω χωρίς προβλημα  και διαβάζω τις αψιμαχίες  ;D

Αποσυνδεδεμένος nikos tsaf

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #211 στις: Ιουλίου 10, 2013, 00:24 »
προσωπικα δεν το δοκιμασα ποτε μια φορα ειδα και μαλιστα καταστηματαρχη να το κραταει και δεν με αφησε να το δοκιμασω με τον ατμο μου ολο αυτο μου φαινετε λιγο περιεργο

Αν έχεις ατμοποιητη μη επισκευασιμο ή μερικος επισκευασιμο τότε δεν αξίζει η αγορά του... Πολλά χρήματα για το τίποτα. Πάρε μια ego twist ή μια ego vision spinner και είσαι κομπλέ.  Αν όμως έχεις πλήρως επισκευασιμο ατμοποιητη με ατσάλινα σπειρωματα και με απαιτήσεις σε ρεύματα το το provari έχει το καλύτερο πακέτο απόδοση αντοχή.  Τώρα γιατί δεν σου το έδωσε ο μαγαζάτορας που αναφέρεις... Τι να σου πω, όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι. Εγώ προσωπικά σε όσους και αν το ζήτησα για δοκιμή κάνενας δεν μου αρνήθηκε.

Στάλθηκε από το U8800 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος istergios

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Surrender
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #212 στις: Ιουλίου 10, 2013, 00:25 »
Μηπως να αλλαζε το θεμα του νηματος σε Provari vs.... ??? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος G.K.77

  • **
  • 193
  • Φύλο: Άντρας
  • Με λένε Γιώργο και είμαι καλά.
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #213 στις: Ιουλίου 10, 2013, 00:27 »
Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods (εκτός provari) :))

Αποσυνδεδεμένος marnik

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #214 στις: Ιουλίου 10, 2013, 00:36 »
Προβαρι δεν θα παρω ποτε.Δεν μου περισευουν 200 ευρω για κατι που μετα απο 5-6 μηνες θα βαρεθω και θα θελω να το αλλαξω με κατι αλλο.Καλυτερα κινεζο που μπορω να τον αλλαξω οποτε τον βαριεμαι και να εχω παντα κατι πιο νεο να ατμιζω.Η λογικη μας παντα ειναι να δοκιμαζουμε καθε τι καινουργιο που βγαινει και ολοι θα θελαμε να τα εχουμε ολα.

Αποσυνδεδεμένος nikos tsaf

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #215 στις: Ιουλίου 10, 2013, 00:41 »
Όταν έρθει η ώρα και πεις το βαρέθηκα!



Ρίξε ένα πμ!

Στάλθηκε από το U8800 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος Fugazi

  • **
  • 101
  • Φύλο: Άντρας
  • Τζιτζίς
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #216 στις: Ιουλίου 10, 2013, 00:41 »
εγώ έχω να πω ότι το βαμο με κούρασε !
βρέθηκα να κουβαλαω μια τσέπη μπαταρίες(18350) για να βγάλω τη μέρα
η αυτονομία διορθωθηκε εν μέρει με την μπαταρία του εβικ!
μετά άρχισε να πέφτει ο πόλος  :angry_orange: και τέλος μετά από πλυμηρα το έκανα το γνωστό μπάνιο και η οθόνη δεν δούλεψε ποτέ ξανά όπως πριν !
όλα τα προβλήματα τα έλυσα με ένα προ μίνι και όλα μια χαρά  :)
δύναμη,αξιοπιστία,αυτονομία+στιβαρη και όμορφη κατασκευή!
170€ 

Αποσυνδεδεμένος bokostas

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
    • aqua4fun
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #217 στις: Ιουλίου 10, 2013, 00:47 »
Μίας που είσαι από Θεσσαλονίκη θα με ενδιέφερε να μου προτείνεις ένα μαγαζί στην πόλη που να πουλάει το vamo ss 24€ και το Lava με 15€.

Στάλθηκε από το U8800 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Mόνο από Θεσσαλονίκη ψωνίζεις Νίκο? Άνοιξε τους ορίζοντές σου... :bye:
https://www.fasttech.com/products/0/10004394/1351803-vamo-vivi-voltage-adjustable-e-cigarette-battery-c
http://www.e-liquid.cn/1pc-lava-tube-v4-18350-p-331.html

Αποσυνδεδεμένος nikos tsaf

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #218 στις: Ιουλίου 10, 2013, 00:50 »
Και εσύ μπορείς να το κάνεις αυτό.
Provape.com

Στάλθηκε από το U8800 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #219 στις: Ιουλίου 10, 2013, 00:57 »
εαν καταφερναν να κανουν μικροτερο το βαμο,θα ηταν απο τις καλυτερες αγορες.
αλλα με το τωρινο του μεγεθος δεν το εχω βγαλει απο το σπιτι. οι 18350 ειναι κωμοδια απο αυτονομια και με 18650 ειναι λαμπαδα.παντος σαν πλακετα ειναι αξιοπρεπης.


Αποσυνδεδεμένος e-go FUN

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #220 στις: Ιουλίου 10, 2013, 02:15 »
Το provari ειναι συμφερουσα αγορά για όσους θέλουν ακριβώς την ίδια ποιότητα τζούρας σ' όλη τη διάρκεια της μπαταρίας. Από 4.2V μέχρι 3.3V η ίδια ακριβώς απόδοση.
Για όλους τους άλλους που δεν εκνευρίζονται να ανεβάζουν τα βολτ όταν η μπαταρία πεφτει κάτω από τα 3.7V (και πάλι παιζεται αν θα πετύχεις ακριβώς την απόδοση που είχες με τη φρεσκοφορτισμένη), δεν είναι συμφέρουσα αγορά.

Αποσυνδεδεμένος LKLO330

  • **
  • 312
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #221 στις: Ιουλίου 10, 2013, 08:54 »

Αν έχεις ατμοποιητη μη επισκευασιμο ή μερικος επισκευασιμο τότε δεν αξίζει η αγορά του... Πολλά χρήματα για το τίποτα. Πάρε μια ego twist ή μια ego vision spinner και είσαι κομπλέ.  Αν όμως έχεις πλήρως επισκευασιμο ατμοποιητη με ατσάλινα σπειρωματα και με απαιτήσεις σε ρεύματα το το provari έχει το καλύτερο πακέτο απόδοση αντοχή.  Τώρα γιατί δεν σου το έδωσε ο μαγαζάτορας που αναφέρεις... Τι να σου πω, όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι. Εγώ προσωπικά σε όσους και αν το ζήτησα για δοκιμή κάνενας δεν μου αρνήθηκε.

Στάλθηκε από το U8800 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

τον rsst εχω φανταζομαι θα μπορουσα να καταλαβω πολλα και αν αξιζε ισως να αγοραζα. οπως και ναχει τωρα δεν με αφησε και εγω το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι κατι ηθελε να κριψει αλλιως γιατι να μην το δωσει με ενδεχομενο μιας αγορας;

τωρα οσων αφορα την διαμαχη εγω θα ελεγα οτι ειναι η αναζητηση για το value for money

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #222 στις: Ιουλίου 10, 2013, 11:54 »
Δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει αλλά ποτέ κάτοχος proVari δεν κάνει συγκρίσεις.
Δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει αλλά κάνουν συγκρίσεις όσοι έχουν γεμίσει τα
νήματα του vamo, του evic, του lava ή του V U Z mini, telescopic, smoktech-sigelei
kamry- με απίθανα προβλήματα όπως τζαμάκια-τζούρες που μετράνε ή δεν μετράνε,
πόλους, ελατήρια που ζεματάνε ή όχι, πόλους πως κόβονται, μπαταρίες που δεν κρατάνε,
κουμπιά που βγαίνουν ή δεν ενεργοποιούνται, σπασίματα από πέσιμο, εγγυήσεις επιδιόρθωσης
από καταστήματα και άλλα πολλά.

Τώρα βέβαια οι πιο πολλοί έχουν δώσει και κανένα 150 € για μηχανικό και φυσικά ατμίζουν
με το lava ή το vamo ή ξέρω εγώ τι άλλο.

Η τιμή του είναι 135 € τόσο πωλείται το χρωματιστό, τα ss είναι ακόμα φθηνότερο έχει 124 €
να το ξαναπούμε.

Έχει κυκλοφορήσει από τον Μάρτιο 2012 και ακόμα και σήμερα βγαίνει το ίδιο όπως τότε. Γιατί ?

Απλά είναι το μοναδικό ατσάλινο vv με αξιοπιστία, με εγγύηση, με απρόσκοπτη λειτουργία, δεν ξεβάφει, δεν σπάει δεν ζεσταίνεται, δεν γράφει ότι να ναι να θες παλμογράφο να μετρήσεις τα καψούλια των Κινέζικων και φυσικά έχει εταιρεία από πίσω με ΕΓΓΥΗΣΗ και όχι αυτό το καλύπτει εκείνο όχι και δε συμμαζεύεται.

Μπορείτε να ρίξετε μια ματιά σε αυτό το νήμα να δείτε όλα τα φάνμπόις όπως αρέσκεται σε μερικούς να λέγουν- φυσικά σε άλλα νήματα δεν υπάρχουν φάνμπόις  ;D  για να μειώνουν τους κατόχους, ή εδώ Τί θα κρατούσατε μόνο?, ή Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...

Επίσης για όσους λένε πως αντί για ένα proVari παίρνουμε 15 lava ή 120 eGo μπαταρίες, καλά κάνουν και σκέφτονται έτσι, φαντάζομαι πως όλοι αυτοί δεν αγοράζουν από Ελλάδα γιατί με τα ίδια χρήματα παίρνουν 3 και 4 κομμάτια από το εξωτερικό !!!!!

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #223 στις: Ιουλίου 10, 2013, 12:45 »
Δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει αλλά ποτέ κάτοχος proVari δεν κάνει συγκρίσεις.



Μεγάλη εξυπνάδα που έχει ξανακουστεί άπειρες φορές. Λάθος, δεν ισχύει, και τα βάζω σε αντίθετη σειρά προτεραιότητας, (από το λιγότερο επιθυμητό στο περισσότερο). Lambo, provari, Vamo, SVD.

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #224 στις: Ιουλίου 10, 2013, 12:46 »
Αν σου χαρισουν ενα vamo η ενα προβαρι ποιο θα διαλεξεις;πιστευω οτι οι πιο πολλοι το προβαρι σωστα;οποτε αν καταλαβα καλα ειναι θεμα χρηματων το θεμα και οχι αξιοπιστιας,μα ζουμε σε ελευθερη οικονομια(λεμε τωρα) οποτε κατι που για καποιον ειναι ακριβο για καποιον αλλον ειναι φθηνο,εχει να κανει με το εισοδημα του καθενος,και μην σας φανει παραξενο ακομα και σημερα στην ελλαδα ειναι αρκετοι αυτοι που δεν εχουν οικονομικο προβλημα,οποτε περι ορεξεως....αυτο που θεωρω βλακια για να μην πω αλλη λεξη ειναι να στερησεις απο το παιδι σου τα βασικα για να παρεις προβαρι η να κυκλοφορεις με λυωμα λαστιχα στον δρομο και να βαζεις σε κινδυνο την ζωη συνανθρωπων σου,προσωπικα εχω και vamo και προβαρι και ειμαι ευχαριστημενος μεχρι στιγμης και απο τα 2,την καλημερα μου σε ολους

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116148 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824519 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507533 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8961 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154846 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568869 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243961 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294287 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1785 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762841 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1148 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4034 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem