vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

91 επισκέπτες, 3 χρήστες
maprix, Parolos, mfk

Twitter

Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods

Αποσυνδεδεμένος manoslykos

  • **
  • 151
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #180 στις: Ιουλίου 09, 2013, 19:27 »
φίλε tengu τα παραδείγματα που έβαλες για σύγκριση με κινητα τηλ/να και ατμιστικες συσκευές είναι ατυχείς. τα κινητά το πρώτο που μας απασχολεί είναι να ακούμε και να μας ακούν.αν εκπληρώνει αυτό σαν βάση όλα τα λοιπά είναι άσχετα και κέφι του καθένα να πάρει ότι θέλει.
στο ηλεκτρονικό τσιγάρο εκτός την αποφυγή του βλαβερότατου κανονικού τσιγάρου έχεις να ικανοποιήσεις και 3 αισθήσεις. όρασης, οσφρησης και το σπουδαιότερο γεύσης.
αν θες να κατακρίνεις αυτούς που πέρνουν αντικείμενα για να κάνουν εφέ στην οικουμένη και το γαλαξία όπως λές είμαι μαζί σου.
αλλά δοκίμασε 2-3 τζούρες από καλά mod και θα δεις γιατί κοστίζουν παραπάνω.

Αποσυνδεδεμένος savvis66

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
  • Carto με λεμόνι στο μπαλκόνι κ' η pg μου φουντώνει
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #181 στις: Ιουλίου 09, 2013, 19:31 »
Επειδη εχω και provari και Vamo, εχω να πω οτι η αληθεια ειναι καπου στη μεση... οπως σχεδον σε ολα τα πραγματα...
Και για οσους ειναι τοσο σιγουροι οτι το προβατο δεν χαλαει, ας το παιρνουν και στη θαλασσα τωρα που ειναι και καλοκαιρι...  Γιατι ολοι παιρνουνε εκει τα κινεζικα η' τις ego?? :confused1: , φοβομαστε μην μας το κλεψουν? ???


(σ.σ.  Και μενα το vamo τρεις γερες τις εχει φαει... Η καρδια μου βεβαια δεν πηγε στη κουλουρη... (30$).  Το προβατο δεν μου εχει πεσει ακομα, ειμαι πιο προσεκτικος :)) ...

Αν καταφέρω φέτος να πάω στα νερά θα το βγάλω και φώτο με το μαγιουδάκι του :laugh1: :laugh1: .Δεν έχω και άλλες μπαταρίες τις ego τις έστειλα.Βάζω στη άκρη λίγα ευρώ τη βδομάδα να μαζέψω να πάρω δεύτερο πρώτα ο θεός και υπουργείου οικονομικών θέλοντος :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος tengu

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΡΙΟΣ
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #182 στις: Ιουλίου 09, 2013, 19:46 »
περιμενα οτι θα πεσετε να με φατε... :D
φιλε manoslykos δεν ειναι καθολου ατυχεις, απλα το εθεσα ωστε να μην ξεχναμε τον ΣΚΟΠΟ....
καμια αισθηση ουσιαστικα δεν εχεις να ικανοποιησεις εκτος απο το θελω του εγκεφαλου μας...
εχω δοκιμασει απο provari και δεν ειχα καμια διαφορα με το Ζ.
ρε παιδια επειδη εδινα 250 στα τσιγαρα πρεπει να συνεχισω να τα δινω?? συμφωνω οτι μια φορα τα δινεις να το παρεις αλλα εγω λεω γιατι αυτο που
εχει 200+?? συγνωμη αλλα μου εφυγε ο κ :nope: :nope: :nope: ς για να παρω το Ζ και το μετανιωσα γιατι εχω γυναικα και παιδι...

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #183 στις: Ιουλίου 09, 2013, 19:56 »
βρε κανεις δεν σε τρωει,κουβεντα κανουμε....τα 180 δεν ειναι λιγα για πολυ κοσμο σημερα να τα δωσει με την μια,αλλα το βλεπω αλλιως,πχ  αν παιρνεις 1 πακετο τσιγαρα σε 2 μηνες εχεις αγορασει το προβαρι,τουλαχιστον θα εχεις κατι να βλεπεις στην τελικη,στην αλλη περιπτωση δεν βλεπεις ουτε τις γοπες και την σταχτη γιατι δεν τα κρατας,αντε και δεν το γουσταρεις το πουλας και παιρνεις στην χειροτερη τα μισα πισω,με τα τσιγαρα τι να πουλησεις;τις γοπες;τελικα το ακριβο και το φθηνο εχει να κανει μονο με το εισοδημα του καθενος


Διαγραφη αμεσης παραθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 09, 2013, 20:56 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος manoslykos

  • **
  • 151
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #184 στις: Ιουλίου 09, 2013, 20:03 »
συνατμιστή τενγκου λοιπόν κοίταξε. provari δεν έχω. το Ζ από τη nobacco έχω.
αφού το προβαρι είναι καλύτερο τι να πω; ψέματα; η διαφορά μας δεν είναι έχω την εντύποση γευστική. ούτε συγκριτική. οπότε θα πω ότι έχω να πω και τέλος.
αν μιλάμε από τη ζίλια μας που οι άλλοι έχουνε λαμπατερ κι εμεις δεν έχουμε δεν θα βγάλουμε αποτέλεσμα. αν οι γυναίκες μας και τα παιδιά μας πεινάνε και έχουμε πρόσβαση στο διαδίκτυο είναι προβλημα. αν θέλουμε να κάνουμε μία ταξική επανάσταση σε άλλο forum. εδώ μιλάμε για "διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods"

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #185 στις: Ιουλίου 09, 2013, 20:05 »
γιατί συγκρίνουμε την τιμή του provari σε σχέση με το κόστος καπνίσματος; αυτός που θα αγοράσει provari δεν είναι καπνιστής, ατμιστής είναι...

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #186 στις: Ιουλίου 09, 2013, 20:10 »
μακαρι,αλλα δεν ειναι και σιγουρο οτι θα παραμεινει ατμιστης,εχω δει πολλους να ξαναγυριζουν πισω

Αποσυνδεδεμένος tengu

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΡΙΟΣ
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #187 στις: Ιουλίου 09, 2013, 20:24 »
συνατμιστή τενγκου λοιπόν κοίταξε. provari δεν έχω. το Ζ από τη nobacco έχω.
αφού το προβαρι είναι καλύτερο τι να πω; ψέματα; η διαφορά μας δεν είναι έχω την εντύποση γευστική. ούτε συγκριτική. οπότε θα πω ότι έχω να πω και τέλος.
αν μιλάμε από τη ζίλια μας που οι άλλοι έχουνε λαμπατερ κι εμεις δεν έχουμε δεν θα βγάλουμε αποτέλεσμα. αν οι γυναίκες μας και τα παιδιά μας πεινάνε και έχουμε πρόσβαση στο διαδίκτυο είναι προβλημα. αν θέλουμε να κάνουμε μία ταξική επανάσταση σε άλλο forum. εδώ μιλάμε για "διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods"
νωμιζω οτι αυτα που λες θα τα χαραχτιριζα αστοχα...και ελπιζω να μην ειναι για μενα...
αν πιστευεις οτι ζηλευω και οτι ηρθα εδω να κανω ταξικη επανασταση εχεις κανει πολυ μεγαλο λαθος και δεν νομιζω οτι το forum απευθηνεται μονο σε φραγκατους και κυριλατους που το φυσανε και περνουν προβαρια και αλλα 10 μοντακια... εγω την αποψη μου ειπα και αν δεν αρεσει στο forum  υπαρχουν συντονιστες και admin να το διαγραψουν, το ιδιο
και αν ειμαι of topic, δεν μπορω να καταλαβω τις προθεσεις σου αν και τις βρισκω επιθετικες... και στην τελικη δεν σε αναγκασε κανενας να απαντησεις...
επιφυλασομαι για τα γραφομενα μου γιατι μερικες φορες τα γραφομενα ειναι διαφορετικα απο την διαθεση μας  αλλα δεν σηκωνω υποδειξεις.....

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #188 στις: Ιουλίου 09, 2013, 20:47 »
ειρηνη....καλοκαιρακι ειναι,για παμε ολοι πιο χαλαρα ;)

Αποσυνδεδεμένος Atrum

  • ****
  • 1062
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #189 στις: Ιουλίου 09, 2013, 20:58 »
Βρε πάρτε και τον Shang Tsun αν κάνει τη δουλειά του. Εκεί κολλάτε; Το θέμα είναι τι σας λέει από άποψη δυνατοτήτων και αν σας αρέσει εμφανησιακά.

Εγώ πρόβατο πήρα μετά από την κακή μου εμπειρία με τα κινέζικα. Μόνο το πρόβατο έχω και το πάω και στην παραλία. Ούτε κινέζικα δεύτερα ούτε τίποτα. Το πήρα γιατί είναι αξιόπιστο και σίγουρο οπότε το παίρνω και στην θάλασσα και είμαι άνετος. Δεν θα το βάλω να κάνει μπλουμ στο κάτω κάτω.


Όσο για την οικονομία και το κατά πόσο έχεις λεφτά να δίνεις, εγώ πάντως το σίγουρο είναι ότι για πολύ καιρό δεν θα χρειαστεί να ξαναδώσω. Όσοι έχουν περάσει καιρό στο ηλεκτρονικό τσιγάρο και έχουν πάρει κινέζικα ξέρουν τι εννοώ.

Αποσυνδεδεμένος smokerina

  • **
  • 183
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η φτώχεια που δεν έχει χρέη είναι μεγάλος πλούτος.
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #190 στις: Ιουλίου 09, 2013, 21:03 »
 Και αν σου χαλάσει  , τι θα κάνεις ; Θα γυρίσεις στο κ.τ. ; :confused1:
 

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #191 στις: Ιουλίου 09, 2013, 21:14 »
Για ποιον οικογενειάρχη μιλάτε ? Γι αυτόν που έδινε 5-6€ την μέρα για τσιγάρα ?


Αποσυνδεδεμένος Atrum

  • ****
  • 1062
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #192 στις: Ιουλίου 09, 2013, 22:10 »
Και αν σου χαλάσει  , τι θα κάνεις ; Θα γυρίσεις στο κ.τ. ; :confused1:


Στις ego μέχρι να δω τι θα κάνω.


Δεν μου έχει δώσει λόγους ανησυχίας ως τώρα πάντως, εν αντιθέση με κάτι που πλήρωσα 30 και μετά κάτι άλλο 45 και πάνω στον μήνα τα έκλαιγα.

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #193 στις: Ιουλίου 09, 2013, 22:52 »
Διευκρινίστε, σε τι δώσατε τόσα λεφτά,για να παρακολουθούμε το θέμα...

Αποσυνδεδεμένος G.K.77

  • **
  • 193
  • Φύλο: Άντρας
  • Με λένε Γιώργο και είμαι καλά.
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #194 στις: Ιουλίου 09, 2013, 23:27 »
Μετά την e-go μπαταρία το προβάρι ήταν η 1η μου μπαταριοθήκη, αν είχα κατασταλάξει και σε έναν επισκευάσιμο θα την είχα βγάλει τζάμπα, αλλά δεν ήταν αυτό το ζητούμενο, ήθελα να απαλλαγώ κάπως από το τσιγάρο.
Η αλήθεια είναι οτι η μεγαλύτερη παρενέργεια του η.τ είναι η ξαφνική τσιγκουνιά, ξαφνικά θέλουμε να κόψουμε το τσιγάρο και ταυτόχρονα να κάνουμε οικονομία και απόσβεση μαζί.
Είμαι φτωχός αγοράζω ακριβά και ευτυχώς στον ατμό ισχύει.
Γιατί να πάρω lava,vamo, 2o vamo και να μην πάρω προβάρι αφού σε όλα τα νήματα ακούς: το lava έπαθε αυτό, το vamo ξεβάφει, το χ δείνει ρεύμα σαν στύλος της ΔΕΗ.
Γιατί να πάρω ναυτίλο με 60 και να μην πάρω Οδυσσέα με 90; (δεν έχει παίρνο άλλο).
Γιατί να μην πάρω Ιθάκη με 135 και να πάρω Κύθηρα με 80; (δεν έχω χρήματα; καλός είναι και ο crystal)
Απλά για να γουστάρω αυτό που κάνω και να μην βγάζω την ψυχή μου με ημίμετρα, δεν είμαι πλούσιος και το παιδί μου δεν πεινάει, δεν θα έπερνα κάτι φθηνό, δεν συμφέρει και στο κάτω κάτω θα την έβγαζα με την e-go, η.τ είναι, δεν είναι και είδος 1ης ανάγκης π.χ ένα ψυγείο να πάρω ένα μέτριας ποιότητας η ένα φθηνό να κάνω την δουλειά μου.
Αυτά είναι προσωπικές απόψεις και δεν κρίνω κανέναν για τις επιλογές του, έτσι κι αλλιώς εξ ιδίων κρίνουμε  τα αλλοτρια. :respect_hat:
 
 
Υ.Γ συγνώμη και για το off αλλά αν θέλεις να κάνεις συμφέρουσες αγορές σε μοντ και οτιδήποτε βουρ σε kir fani, gg, craven, gp, leo και παέι λέγοντας,θα εκπλαγείς με το πόσο οικονομία θα κάνεις :yes: 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 09, 2013, 23:36 από G.K.77 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116076 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824486 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507499 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8957 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154830 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568857 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243948 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294268 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1781 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762827 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1145 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4032 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem