vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

96 επισκέπτες, 3 χρήστες
camber, maprix, bloodlessz

Twitter

Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #135 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 19:57 »
Να διαβάζεις ξέρεις ? Υποθέτω πως ναι...Δείξε μου που έγραψα οτι υπάρχει ζήτημα ποιότητας με το Provari...ΑΝ βρείς τέτοιο ποστ με μεγάλη μου ευχαρίστηση θα σου φωτογραφίσω αυτό που έχω...Παρακάτω.


Όταν απαντάτε στο τελευταίο μήνυμα, δεν είναι ανάγκη να πατήσετε "Παράθεση" και να αναγκάζετε τους αναγνώστες να συναντούν το ίδιο κείμενο μπροστά τους δυο φορές συνεχόμενα. Απαντήστε κατευθείαν χωρίς παράθεση χρησιμοποιώντας το κουμπάκι "Απάντηση" που βρίσκεται κάτω από το τελευταίο μήνυμα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 19, 2013, 20:05 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #136 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 20:04 »

Με πρόλαβες πριν φύγω! ;D

Και βέβαια δεν θέλω και ούτε χρειάζεται να μου το δείξεις. ;)   Καλοάτμιστο!






ΥΓ: Φιλικά θα σου πω, οτι δεν γνωριζόμαστε και απο χθές ούτε παρεούλα κανουμε. Οπότε δεν  θα μου απευθύνεσαι σαν να κάναμε. (Παρακάτω..., ξερεις να διαβάζεις..., "παραστάσεις"... κτλ)

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #137 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 20:08 »
Την επόμενη τότε φορά όταν θα γράφεις σε νήματα να κάνεις quote αυτά που θα ήθελες να σχολιάσεις..Τα γενικά και αόριστα,είδικά όταν υπάρχουν και χρονιαπολλάδικα ευχαριστήρια απο κάτω ΔΕΝ συμπληρώνουν κάτι...Είναι παρεξηγήσιμα.



Όταν απαντάτε στο τελευταίο μήνυμα, δεν είναι ανάγκη να πατήσετε "Παράθεση" και να αναγκάζετε τους αναγνώστες να συναντούν το ίδιο κείμενο μπροστά τους δυο φορές συνεχόμενα. Απαντήστε κατευθείαν χωρίς παράθεση χρησιμοποιώντας το κουμπάκι "Απάντηση" που βρίσκεται κάτω από το τελευταίο μήνυμα.
Μην κάνετε κατάχρηση της "Παράθεσης"
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 19, 2013, 20:14 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος stelakis1

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
  • Βάρκιζα τέλος...
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #138 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 20:24 »
Παντως σας διαβαζω και απορω με τον εαυτο μου... για την ακριβεια με θαυμαζω... κι ας μην ειμαι ο πιο προσεκτικος ανθρωπος στον κοσμο...

Μινι Lava V1, μια χαρα δουλευει ακομα, μου δινει οτι ακριβως του ζητησω (φυσικα ξερω τους περιορισμους του σε ρευμα και το δουλευω οπως πρεπει να δουλευεται)
V-max, απο την ιδια παρτιδα με του Pasta, τα παντα δουλευουν ρολοι, ενα μικρο, πολυ μικρο γδαρσιμο εχει, τα σπειρωματα ειναι μια χαρα (ειναι λιγο παραξενα, αλλα ετσι ηταν απο την αρχη) και μου δινει με το παραπανω αυτο που ζηταω ακομα.

Δε λεω, ωραιο το provari, αλλα αυτα τα δυο τα προηγουμενα μου εχουν κοστισει μαζι το ~1/2 της τιμης του προβατου και το ενα το εχω ενα χρονο και το αλλο απο τις αρχες Ιουνη περιπου και ακομα δουλευουν απροβληματιστα. Και εχω 2 οχι ενα mod, οποτε και σε πιθανο fail υπαρχει backup.

Διαβαζοντας σας κανεις, ειδικα νεος στο φορουμ, θα σκεφτει οτι περα απο το προβατο δεν υπαρχει αλλος δρομος...

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #139 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 20:30 »
Αν θυμαμαι καλα, η συζητηση ξεκινησε πανω στους πιο συμφεροντες τροπους για να αγορασει καποιος ενα VV μοντ, με παραδειγμα το προβαρι. Η κουβεντα κακως ξεφυγε στο αν το προβαρι ειναι ποιοτικο ή αν δικαιολογει τα χρηματα του ή αν η τεχνολογια του ειναι ή δεν ειναι ξεπερασμενη...

Οπως και να εχει, ποτε δεν ειναι αργα να συνεχισουμε το νημα: "Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods" ;)

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #140 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 20:44 »
Να χαρώ εγώ διαχείριση...μονο οι παραθέσεις πειράζουν.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #141 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 21:02 »
Διαβάζω το νήμα απ την αρχή, αλλα δυστυχώς δεν ειχα διαβάσει το νήμα απο το οποίο προηλθε.
παρ όλα αυτά, ακόμα προσπαθώ να καταλάβω το θεμα του.
καταλήξαμε απο το που υπάρχει φτηνα ή ακριβά το προβάρι, στο αν ειναι υπερτιμημένο ή όχι, και τελικά αρχίσαμε και τις προσωπικές επιθέσεις με αποτέλεσμα το νήμα να κλειδωθεί προσωρινά.
Δεν θυμαμαι να εχω διαβάσει καποιο μέλος να αμφισβητεί πραγματικά την ποιότητα του προβάρι, εξάλλου είναι δεδομένη. Οι εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα.
Το οτι είναι ακριβό είναι πασιφανές και αυτονόητο.
Αλλοι θελουν να εχουν δύο ή και τρία κατώτερης ποιότητας με τα ίδια λεφτά και αλλοι ενα και καλό! Σεβαστές και οι δύο προσεγγίσεις.
Ολοι βέβαια λίγο πολύ, θελουμε να πείσουμε με τον α ή β τρόπο οτι η δική μας επιλογή ειναι σωστή. Και με το δίκιο μας.
Αλλα αυτό απέχει απο το να προσπαθούμε να βγαλουμε τον αλλον ηλίθιο επειδή ΔΕΝ εχει κανει την δική μας επιλογή.
Ο καθένας μας , ατμίζει με την περισσότερη είτε ποιότητα είτε και αισθητική που του επιτρέπει η τσέπη του. και εκεί, Τελεία.
Αν ειναι να φτάνουμε σε τσακωμούς για τόσο απο αστεία ώς γελοία θέματα, να το κλείσουμε τελείως.


Τσεκάρετε διπλά τα πόστ σας πρίν πατήσετε αποστολή. Πάντα θα υπάρχει κάτι που ίσως θα μπορείτε να αλλάξετε, έστω για να ακουστεί ηπιότερο αν είστε εν βρασμώ.


Joyeman και Hemlock, πάρτε απο μια ΠΟΛΥ μεγάλη τζούρα απο το 36ρι που εχετε καβάτζα παρακαλώ!
ΠΑΝΤΑ υπάρχει ενας σοβαρότερος λόγος για τσακωμό.
Ηρεμία.

Αποσυνδεδεμένος greedy

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • www.rottweilers-club.com
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #142 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 21:13 »
απο οτι θυμαμαι πρωτα εγινε η συζητηση ..και μετα προεκυψε το νημα..
(το αναφερει και το ποστ που εκανες παραθεση). Αν και εσυ πιστευεις, οπως ο greedy, οτι ο τιτλος δεν ειναι "πετυχημενος" στειλε πμ την προταση σου σε καποιον συντονιστη ;)
Κανεις λαθος.Πρωτα εγινε το νημα και μετα προεκυψε η συζητηση... :hmmm:


Αποσυνδεδεμένος greedy

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • www.rottweilers-club.com
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #144 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 21:25 »
Φιλε μου τα μετεφερες.

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #145 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 21:27 »
Κανεις λαθος.Πρωτα εγινε το νημα και μετα προεκυψε η συζητηση... :hmmm:

Φιλε μου τα μετεφερες.

Θες να πεις κάτι ?

Αποσυνδεδεμένος supernova

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
  • Δύναμις μου, ο Θεός.
    • ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #146 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 21:50 »
Επιτρέψτε μου να πώ 2 λόγια και επειδή είναι ημί-off-topic ας διαγράψει κάποιος συντονιστής το μνμ αφού διαβαστεί.


Απο VV μοντ κτλ υπάρχουν πλέον πολλά στην αγορά σε διάφορες τιμές και ανάλογες ποιότητες κτλ., κάποιοι πιστεύουν οτι το ένα μοντ είναι η κορυφή, κάποιοι το άλλο, άλλοι οτι είναι υπερβολικό, ακριβό, οτι την δουλειά σου την κάνεις και με το τάδε κτλ κτλ.


Ολα είναι θέμα γούστου και αντίληψης παιδιά, δεν υπάρχει λόγος να τσακώνεται κανείς ή να έρχετε σε έντονες αντιπαραθέσεις για τέτοια θέματα.
Ο καθένας έχει την δική του γνώμη και στην πραγματικότητα είναι δικαίωμα του.


Οι καιροί είναι δύσκολοι, όλοι έχουμε προβλήματα, ας είμαστε ευγενικοί, ψύχραιμοι και με κατανόηση, ας μην ξεχνάμε τον λόγο για τον οποίο είμαστε σε αυτό το forum και οτι είμαστε όλοι μαζί μια παρέα και ας μην γνωριζόμαστε.


Πάντα φιλικά!

Αποσυνδεδεμένος marnik

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #147 στις: Ιανουαρίου 19, 2013, 22:08 »
Σαν Ελληναρες προσπαθουμε ολοι να επιβαλουμε τις επιλογες μας σαν τις καλυτερες.Ετσι κανουμε για ολα το υλικα αγαθα μας [αυτοκινητα κινητα σπιτια κομματα κλπ].
Ειναι δειγμα της κουλτουρας μας.Γιαυτο εν προκειται να παμε πουθενα.

Αποσυνδεδεμένος ninja13

  • **
  • 301
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #148 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 12:19 »
Το "Ζ" το οποίο αναφέρθηκε ΔΕΝ είναι VV, είναι VW. Το νήμα λέει για αγορά VV!(Αμα ήτανε να λέγαμε απ' ότι κυκλοφορεί στην αγορά γενικότερα)
joyeman,
 
το Zmax είναι VV & VW.
Στην VV λειτουργία του μπορείς να επιλέξεις Vavg (Mean το γράφει, είναι ανακριβής μέτρηση παλμικής τάσης και αυτή που προσωπικά προτιμώ για το χτύπημα που μου δίνει)
ή
RMS (root mean square) λειτουργία που είναι πολύ ακριβέστερη και έχει αίσθηση στο άτμισμα παραπλήσια με του provari.

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #149 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 12:28 »
Φίλε μου δεν αντιλέγω, αλλά όπως και να το κάνεις, είναι ενα mod το οποίο έχει σαν λειτουργια και την ρύθμιση των Watt. Οπότε και δεν βρήκα τον λόγο να συγκριθεί με ένα που έχει μόνο τη λειτουργία των Volt.


Όπως και να' χει, δεν με απασχολεί πια.....Ας προτείνει ο καθένας ότι θέλει :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116000 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824450 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507453 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8953 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154814 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568829 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243924 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294241 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1773 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762813 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4027 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem