vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

126 επισκέπτες, 2 χρήστες
Buliwyf, Tol1as

Twitter

Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.

Αποσυνδεδεμένος apostolisd

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #120 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2015, 14:18 »
Εγώ δόξα το θεό έχω μόνο ένα λάθος να με πνίγει... Ποτέ μα ποτέ μην πάρετε κλώνο, θα κερδίσετε αρκετά λεφτά μεν στην αρχή αλλά θα δώσετε πολύ περισσότερα σύντομα για να πάρετε το αυθεντικό!  :wall:  Το έχω κάνει δύο φορές και δε το κάνω ξανά. Πήρα ένα kayfun "κλόουν" για να δώσω τα μισά λεφτά ( βλέπεις εγώ είμαι έξυπνος  :idiot1:  κι εσύ που έδωσες 75 γατάκι!) τώρα όμως που έδωσα 40 στον κλόουν και 75 στον KAYFUN? γατάκι... :respect:  Γιαυτό σας λέω μακριά από "κλόουν"!!!  Πάρτε κατ΄ευθείαν αυτό που θέλετε και μην ψάξετε για πιο φτηνές λύσεις που δε θα σας γεμίσουν παρά μόνον για μερικά λεπτά!
Εγώ δεν το θεωρώ λάθος απαραίτητα αυτό. Εγώ αποφάσισα να περάσω σε επισκευάσιμο χωρίς έστω να έχω δει έναν, παρακινημένος μόνο από το διάβασμα στο φόρουμ. Το να δώσω 75 για τον kayfun ήταν παρακινδυνευμένο. Τα ~20 για τον κλώνο όχι. Μετά πήρα κι εγώ τον αυθεντικό, αλλά δε θεώρησα σπατάλη τον κλώνο. Πέρα από τη δοκιμή, έχω κι ένα 2ο στημένο στην άκρη.

Για το θέμα, δεν έχω κάνει κανένα σοβαρό λάθος, γι αυτό 2 χρόνια στο η/τ είμαι στα €800-850 συνολικά. Άρχισα με το απλό σετ, μετά βάμο κ πιο ακριβοί εργοστασιακοί, μετά stickάκια 20 και 50 και kayfun, και τώρα m80 και lemo 2.

Αποσυνδεδεμένος marathess

  • *
  • 34
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #121 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2015, 15:31 »
Λαθη πιστευω καναμε οι περισσοτεροι εδω μεσα στην αρχη...
Υγρα μπαταριες ατμοποιητες και τοσα αλλα καλουδια που ομως οφειλονται στην αγνοια και στο ποσο πολυ θελαμε να ξεφυγουμε απο το κ.τ.   :dontknow:
Ωστοσο ΕΥΤΥΧΩΣ υπαρχει και το φορουμ που εχει βοηθησει και συνεχιζει να βοηθαει πολυ κοσμο. Οποτε ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους σας
And keep vaping!

Αποσυνδεδεμένος Christos_swc

  • **
  • 194
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #122 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2015, 18:12 »
Εναν κλωνο εχω και δε βλεπω λογο να παρω τον αυθεντικο, βλεπω λογο να παρω και αλλον κλωνο :tongue_smilie:
Το μοναδικο λαθος που εχω κανει ειναι οτι οσες φορες πηρα ατμοποιητη αγοραζα παντα μαζι ή μετα απο λιγο και αρκετες ανταλλακτικες αντιστασεις που θελω ομως αρκετο χρονο για να τις χρησιμοποιησω ολες.
Πριν καν καταναλωσω εστω τις μισες ηθελα κατι καλυτερο...
Τωρα ας πουμε ατμιζω στον κλωνο του Russian μου, αντε να πεισω τον εαυτο μου να παω πισω ξανα και να ατμισω στον Genitank επειδη εχω ενα κουτακι αντιστασεις στην ακρη...

Αποσυνδεδεμένος xxpistoss

  • **
  • 197
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #123 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2015, 20:55 »
Κατά την γνώμη μου δεν υπάρχουν λάθη, ειδικά αν είσαι νεοφερμένος στον χώρο.


Σκεφτείτε μόνο την πίσσα που γλιτώσαμε. Αυτό και μόνο εκμηδενίζει τις άστοχες αγορές. Ποιος μπορεί να βάλει τα 500 (υπερβολικός) χαμένα ευρώ όταν γνωρίζουμε ότι για να πάρεις σωστή διάγνωση σε κάποιο πρόβλημά υγείας στην Ελλάδα πρέπει να επισκεφτείς 3 γιατρούς τουλάχιστον και να βγάλεις τον μέσο όρο, αν είσαι τυχερός.


Αυτήν την στιγμή είναι πιο πιθανό να γίνουν μεγαλύτερα λάθη από ότι παλιότερα. Η αγορά "βομβαρδίζεται" το τελευταίο έτος από καινούριες συσκευές οι οποίες δεν είναι δοκιμασμένες και δημιουργούν προβλήματα ακόμα και σε έμπειρους ατμιστές.
SnowWolf, EVIC VT, DNA40, IPV4, ISTICK 50, CLoupor Mini, Smok Xpro 80 Plus μερικά παραδείγματα.
Και εν έτη 2015 κάποιες συσκευές ακόμη δεν έχουν την δυνατότητα αναβάθμισης λογισμικού.




Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #124 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2015, 22:02 »
+1000 στον xxpistoss
Και για να συνεχισω την σκεψη σου πιστευω ότι αυτά τα λαθη που λες τα κάνουμε σαν καταναλωτές. Τρέχουμε να προλάβουμε την τεχνολογία πριν αυτή ωριμάσει.
Σαν ατμιστες πιστευω όμως ότι κανουμε ένα λαθος. Δοκιμάζουμε και πειραματιζόμαστε σε παρα πολλα πραγματα, με παρα πολλες μεταβλητες, σε παρα πολύ μικρο χρονικο διαστημα. Γαζες σιλικα, καμια δεκαρια αμφιλεγόμενης προελευσης βαμβακια, τέσσερις πεντε τυπους συρματος  από ότι ναναι προμηθευτες ,καμια σαρανταρια στησίματα και στυλ ατμισματος κ.ο.κ. Και να ηθελε να μας προλαβει κανας χριστιανος  επιστήμονας με καμια μελετη εμεις θα ημασταν αλλου....

Αποσυνδεδεμένος mansel

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #125 στις: Οκτωβρίου 28, 2015, 11:00 »
Η πρωτη μου επαφη με το η.τ ηταν τη περιοδο που ειχε ξεκινησει. Ειχα αγορασει ενα προιον που ηταν περιπου οσο ειναι το κανονικο τσιγαρο. Κακιστη ποιοτητα πλαστικο. Υγρα αναπληρωσης δεν ειχαν βγει ακομα, αλλα υπηρχαν κατι φιλτρακια βουτηγμενα σε υγρο. Μπαταριες εντελως αδυναμες ....στις 10 τζουρες αδειαζαν. Ε ολα αυτα ειχαν σαν αποτελεσμα να την κανω με ελαφρα...... :bye: :bye:
Αυτη η κακιστη εμπειρια ειχε σαν αποτελεσμα οταν ακουγα ''ηλεκτρονικο τσιγαρο''  για πολλα χρονια να αλλαζα δρομο. Δεν ηθελα καν να ακουσω.
 Αυτο πιστευω οτι ηταν το μεγαλο μου λαθος στο η.τ. Οτι πρωτομπηκα στο χωρο στο ξεκινημα του και οτι για πολλα χρονια χλευαζα οτιδηποτε ειχε σχεση με ηλεκτρονικο τσιγαρο. Αυτο που θα πω το λεω και σε οποιον με διαβαζει και ειναι καπνιστης ακομα. Δωστε τουλαχιστον ακομη μια ευκαιρια στον εαυτο σας για το η.τ. Οι συσκευες δεν παιζονται πλεον και το κοψιμο του κανονικου τσιγαρου γινεται πανευκολα.

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #126 στις: Οκτωβρίου 28, 2015, 11:12 »
Το μεγαλύτερο λάθος που έκανα ως νέος ατμιστής ήταν ότι δεν παρέμενα για αρκετό χρόνο στον εξοπλισμό που εκείνη την εποχή με ικανοποιούσε, αλλά έτρεχα να αγοράσω ότι κυκλοφορούσε και ότι άντεχε η τσέπη μου φυσικά. Το αποτέλεσμα ήταν να έχω γεμίσει ένα συρτάρι με πράγματα που σπανίως χρησιμοποιούσα. Ευτυχώς πλέον έχω κατασταλάξει στον εξοπλισμό μου, χάρισα ή πούλησα τα περισσότερα πράγματα που τα έτρωγε η σκόνη, και πλέον επικεντρώνομαι κυρίως στην εξερεύνηση νέων γεύσεων.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #127 στις: Ιανουαρίου 22, 2016, 20:32 »
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.

 
Μπαίνω στο σημαντικό αυτό θέμα όχι γιατί πάλιωσα, αλλά γιατί είμαι νέος ατμιστής και μέσα σε 3 μήνες έχω κάνει σημαντικά λάθη, που προσπαθώ να διορθώσω όσο είναι ακόμα νωρίς (και μπας και σωθεί κανένας συγχωριανός).

 
1o λάθος. Βιάστηκα να ρίξω τα mg νικοτίνης. Τεράστιο λάθος. Από τα 18mg έφυγα γιατί τα έβρισκα υπέροχα (χτύπημα, κι άλλο χτύπημα αφεντικό). Εδώ να πω πως με δικαιολογώ κάπως γιατί σκέφτηκα με τη λογική πως αν βρίσκω εξαιρετικό χτύπημα με υψηλή δόση νικοτίνης, τότε ποιο το νόημα απομάκρυνσης απ΄ την εξάρτηση; (λογικό). Τα επόμενα βήματα ήταν, από 12 σε 9, σε 6mg, και τώρα που μιλάω σε τρελή πιπίλα. 

 
2o λάθος. Ξαφνικά το καλό παιδί έγινε ξερόλας. Ναι. Ενώ οι προθέσεις μου ήταν πραγματικά αθώες, σήμερα για παράδειγμα, έδειχνα σε φίλο κάποιες λειτουργίες σε μοντάκι. Χάζεψα με τις βλακείες που ξεστόμιζα. Έλεγα για να λέω, λάθος ή σωστό, αρκεί που έλεγα, δεν κοίταξα στιγμή αν αυτό που λέω θα φέρει αρνητικά αποτελέσματα στον φίλο. Φρένο κι εδώ γιατί δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος.

 
3ο λάθος. Αγορές, αγορές, αγορές. Να προλάβω μην μου πάρουν άλλοι τον πολύτιμο λίθο, έχω δεν έχω χρήματα, εγώ θα πάρω (πιάσε κι αυτό αφεντικό, το θέλω). Φρένο κι εδώ.

 
4ο λάθος. Υγρά, πολλά υγρά, φέρτε μου υγρά. Πάρε άρρωστε 400ml σε 50μελα με αέρα. Σκάσε και ρούφα. Φρένο κι εδώ.

 
5ο Λάθος. Δεν το έχω βρει ακόμα. Αναμονή. 

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #128 στις: Ιανουαρίου 23, 2016, 01:54 »
Έκλεισα 4,5 μήνες και ακόμα να βαρεθώ. Αυτο το διάστημα με εχει πιάσει τρελό κόλλημα με τα υγρά να πάρω όσα με ενδιαφέρουν και το κακό ειναι πως οτι μου αρεςει εχει απο 20 και πάνω αν εξαίρεσω τα eliquid France!! Μεγάλη αδυναμία στα made in USA αφου άμα πήγαινα ταξίδι θα γυρνούσα να δοκιμάζω και να ψωνίζω υγρά παρα να βλέπω τα αξιοθέατα :)


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος atmismos

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
  • Το πιο βίαιο στοιχείο της κοινωνίας είναι η άγνοια
    • Atmismos
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #129 στις: Ιανουαρίου 23, 2016, 05:18 »
Πολλά που θα είχα να πω διαβάζοντας την αρχή του νήματος έχουν ειπωθεί.  Αυτό που με εντυπωσίασε ήταν ότι και άλλοι ξεκίνησαν με 18mg και γρήγορα προσπάθησαν να κατεβάσουν στα 6 ή στα 9.  Μετά άρχισα να ξυπνάω και να ρουφάω μέχρι που ξεραινόταν και η μπαταρία. 

Διαβάζοντας διάφορα πριν καν πάω σε μαγαζί θεώρησα ότι ο όρος ηλεκτρονικό τσιγάρο δεν απέδιδε αυτό που ήταν ο ατμιστής.  Τώρα απλά το θεωρώ κάτι πολύ διαφορετικό που σε απασχολεί ώστε να μην καπνίζεις.  Δεν έχω δει άνθρωπο να καπνίζει και να ατμίζει ταυτοχρόνως. 

Λάθος ίσως να ήταν ότι η πρώτη τζούρα που τράβηξα ήταν με 50+ W κι ένα επιστόμιο στύλ ντρίπερ.  Wooohoooo....!!!!!  Τύφλα να'χουν 8 τσιγάρα με καπνό από τα πομακοχώρια. 

Άλλο λάθος ήταν ότι θεώρησα ότι αυτά με τις γεύσεις δεν είναι για μένα, σκληροπυρηνικός θα ψάξω μόνο για καπνικές γεύσεις στυλ βιρτζίνια, γουίνστον, στούιβεσαντ κλπ.  Σε μερικές ώρες είχα πάει στο μήλο και λίγο μετά είχα δοκιμάσει οτιδήποτε εκτός από μέντες, βανίλιες, και γλυκάνισο. 

Άλλο λάθος ήταν να κρίνω γεύσεις και να τις απορρίψω με μια ρουφιξιά στο μαγαζί.  Αργότερα κατάλαβα ότι κάποιες γεύσεις θέλουν εκμάθηση για τις αξιολογήσεις, και κάποιες δίνουν αρχικά καλή εντύπωση και εξελίσσονται σε χάλια.

Ακόμα ένα λάθος είναι ότι έψαχνα να βρω γεύσεις φαγητού/φρούτου που μου άρεσε, ποτών που μ'άρέσει η γεύση, ακόμα και καπνού, ενώ η γεύση του ατμού είναι άλλο πράγμα εντελώς. 

Ενστικτωδώς και παρασυρόμενος από μύθους θεώρησα ότι για να ξεφύγω απ΄το τσιγάρο θα πρέπει να φύγω κι απ΄το αγαπημένο μου ποτό (18 ώρες την ημέρα) και να δοκιμάσω υποκατάστατα.  Δοκίμασα τσάγια των βουνών και των πλαγιών, των δασών και των κάμπων, και ναι ενδιαφέρουσα η εμπειρία αλλά το καφεδάκι δεν παίζεται και έχει τώρα άλλη γεύση, καφέ, κι όχι του νερού που ξέπλενε την τσιγαρίλα.

Τελευταίο λάθος ήταν ότι διαβάζοντας για σούπερ μηχανήματα και κόλπα με στριψίματα και σύρματα και βαμβακερά υποτίμησα την αξία του φτηνού και του απλού κλαρομάϊζερ με τις αντιστάσεις τους.  Κατέληξα να προσαρμόσω τα κλαρομάϊζερ στην μπαταρία που κρατάει για όλη μέρα και να αφήσω στην άκρη την πρώτη μου αγάπη αφού τεχνικά την είχα τελειοποιήσει σε στήσιμο.

Όπως λέμε κι εμείς οι μηχανικοί "if it works stop fixing it" = άμα δουλεύει σταμάτα να το φτιάχνεις ...  περιμένω κάτι μικρο-τρυπάνια για να ανοίξω τρύπες αέρα και  υγρού σε κλαρομάϊζερ και σε αντιστάσεις bvc  :)  :)  λες κι είναι ζιγκλέρ από καρμπιρατέρ δίχρονου (για μηχανές μιλάω για όσους δεν γνωρίζουν)

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #130 στις: Ιανουαρίου 23, 2016, 10:50 »
Πολύ ενδιαφέρουσες απαντήσεις διάβασα. Κρατάω προτίστως το να μην βιαστείς να  ρίξεις την νικοτίνη. Έκανα κ εγώ αυτό το μεγάλο φάουλ πριν 5 χρόνια σε συνδυασμό με ελειπή πληροφόρηση που είχα, και ήταν ένα από τα σοβαρά λάθη μεταξύ άλλων που έκανα και ξαναγύρισα στο κτ.
Μπαίνω στο τέταρτο εικοσιτετράωρο σήμερα άκαπνος και δεν θέλω να επαναλάβω λάθη του παρελθόντος, κυρίως με το να ξεψαχνίζοντας το φόρουμ και το ίντερνετ γενικότερα για πληροφορίες, και για να εμπλουτίσω τις γνώσεις μου γύρω από το ΗΤ και πως ακριβώς δουλεύει αυτό το μαραφέτι. Διότι την πρώτη φορά φεριπήν είχα την εντύπωση  ότι θα δουλεύει απροβλημάτιστα ο ατμοποιητής για κάνα τρίμηνο χωρίς καμία αλλαγή κλπ. :-[ Δεν ξέρω αν το λάθος ήταν δικό μου η όλων αυτών των σωτήρων πωλητών που ξεφύτρωσαν σαν μανιτάρια, και το μόνο που κανανε ήταν να σου δείχνουν πως θα το φορτίσεις και πως θα το γεμίσεις με ζουμί και ότι είναι καλό πάρτο με σφραγισμένα μάτια γιατί στο λέω εγώ!
Ένα πράγμα με τρομάζει μόνο αυτή την στιγμή. Αν για οποιοδήποτε λόγο (χαλάσει,σπάσει δεν θα νιώσω την νικοτίνη κλπ) πριν έρθει η δεύτερη μου παραγγελία, πολύ φοβάμαι ότι θα αναψώ την καμελιά και θα την ρουφήξω μονοκοπανιά.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 23, 2016, 11:58 από savo »

Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #131 στις: Ιανουαρίου 29, 2016, 14:36 »

2o λάθος. Ξαφνικά το καλό παιδί έγινε ξερόλας. Ναι. Ενώ οι προθέσεις μου ήταν πραγματικά αθώες, σήμερα για παράδειγμα, έδειχνα σε φίλο κάποιες λειτουργίες σε μοντάκι. Χάζεψα με τις βλακείες που ξεστόμιζα. Έλεγα για να λέω, λάθος ή σωστό, αρκεί που έλεγα, δεν κοίταξα στιγμή αν αυτό που λέω θα φέρει αρνητικά αποτελέσματα στον φίλο. Φρένο κι εδώ γιατί δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος.


Χίλια μπράβο γι' αυτό που λες. Θες ο ενθουσιασμός, θες και λίγο ο χαρακτήρας, αυτό το κάνουν πολλοί. Και ναι, η πρόθεση είναι να βοηθήσουμε και να απομακρύνουμε κι άλλους από το καταραμμένο, αλλά που και που να καθομαστε να σκεφτούμε τι λέμε. Πολύ σωστός.

Αποσυνδεδεμένος nikosxatz

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #132 στις: Ιανουαρίου 29, 2016, 18:32 »
Αγόρασα άπειρους ατμοποιητές aspire bdc που με τις ego-c μπαταρίες μου έφερναν συνέχεια υγρό στο στόμα! Λάθος εξοπλισμός... :wall:

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #133 στις: Ιανουαρίου 29, 2016, 20:46 »
πηρα Vamo v5

Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #134 στις: Φεβρουαρίου 02, 2016, 15:53 »
Πολύ χρήσιμη η συζήτηση!!
Ακόμα στο τσιγάρο είμαι.. και πολλά απο αυτά τα λάθη που αναφέρατε τα βρίσκω αναπόφευκτα.
Περιμένοντας το μοντάκι, ετοιμάζω μια παραγγελία απο τη fasttech κάπου στα 50 ευρώ,
και μια απο esmokeguru για βάσεις, σύρματα, βαμβάκια για δοκιμές στα 80 ευρώ.
Συνολικά δηλαδή, κάπου στα 200 ευρώ θα μου βγει για αρχή!!

Τι άλλη επιλογή έχω όμως? Αν ο Απόλο και ο Τηλέμαχος μου έβγαιναν και οι δύο στα 100 ευρώ δεν θα έπαιρνα άλλο απο τη fasttech.

Από esmokeguru (για τις γεύσεις) αν δεν πάρω βάσεις για να παίξω με τη νικοτίνη δεν μπορώ να βρώ το ελάχιστο που θα με καλύπτει.
Απο τη στιγμή που θα έχω τις βάσεις, το να πάρω ξεχωριστό μπουκαλάκι με έτοιμη γεύση είναι αστοχο.. στην ίδια τιμή θα το πάρω.
Τα υπόλοιπα χρήματα (σύρμα-βαμβάκι) είναι περίπου στα 30 ευρώ. Τι να κόψεις απο εκεί όταν το σύρμα είναι 13 ευρώ και το βαμβάκι άλλα 12?

Πιστεύω πως το χειρίζονται λάθος τα Ελληνικά καταστήματα-κατασκευαστές με αποτέλεσμα να παίρνουν προβάδισμα τα franchise και οι κινέζοι.
Σκεφτείτε πως πριν κάνω έρευνα ήμουν έτοιμος να πάρω το joyetech e-mini.. και μου λέει ένα παιδί σε άσχετο forum που ρώτησα:
"δεν θα σου πω ποιο να πάρεις, απλά μη βιαστείς!! σκέψου το μια δυο εβδομάδες, κάνε την έρευνα σου.. και μετά περίμενε λίγο ακόμα!!"

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 571738 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1762 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7923 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121421 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 652 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 365 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326489 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8535 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297501 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827501 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511399 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9533 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios