vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

164 επισκέπτες, 4 χρήστες
dvelev, Επιτέλους το έκοψα, maprix, djfloor

Twitter

Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?

Αποσυνδεδεμένος Iron

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #195 στις: Απριλίου 24, 2014, 16:15 »
Ποτέ μα ποτέ.. το ποιο εκνευριστικό ειναι οταν έρχονται παπούδες (50+) ξεροκέφαλοι και μου λένε ''αυτο τωρα ειναι καλύτερο απο το κανονικό''  η ''τώρα εσυ και καλα με αυτό θα κόψεις το τσιγάρο?'' ( που συνέβη και σήμερα πάλι ) δυστυχώς γιαυτούς ειμαι πολύ κακός και αισχρός άνθρωπος μέχρι αηδίας και μετανιώνουν την στιγμή που με γνώρισαν γιατι αυτή η κατηγορία ανθρώπον ''ξεροκέφαλοι'' δεν αλλαζουν γνώμη για ένα πράγμα και ώς παντογνώστες έχουν για όλα άποψη και εξήγηση και γιαυτόν τον λόγο δεν κάθομαι να τους εξηγήσω  ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΓΝΩΜΗ...
και φυσικά υπάρχουν και οι σωστοί άνθρωποι που θα ρωτήσουν και εκεί τους παρέχω τις όποιες λίγες γνώσεις έχω μπας και απαλαχθούν απο αυτόν τον σατανά ''Κανονικό Τσιγάρο''

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #196 στις: Απριλίου 24, 2014, 16:22 »
προσεχε τα λογια σου για τους 50+  :)) δυστυχως ειναι η νοοτροπια του ξερολα που κουβαλαει η ρατσα μας και αυτο δεν αλλαζει ευκολα

Αποσυνδεδεμένος manos01

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #197 στις: Απριλίου 24, 2014, 18:00 »
Aμηχανα ποτεεεεεεε ,απλα στην αρχη με ψιλοχαλαγε που ερχοταν ο καθενας και μου ελεγε οτι να ναι ,μαλλον οτι ακουγε και χωρις  να ξερει  καν μου εκανε και μαθημα περι η/τ και ποσο κακο ειναι.......χααχαχχααχχαχαχαχαχαχα......αλλα αυτο με ενοχλησε  και για πολυ λιγο .....

Αποσυνδεδεμένος christoforos

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #198 στις: Μαΐου 21, 2014, 01:27 »
για το κ.τ πολλες φορές για το η.τ ποτέ. νομίζω δεν υπάρχει λόγος να νιώθεις αμηχανια για κάτι που κανης όταν δεν ενοχλάς κανέναν

Αποσυνδεδεμένος superhero

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #199 στις: Μαΐου 21, 2014, 01:48 »
Ποτέ δεν ντράπηκα...ίσα ίσα μ'αρέσει που είμαι διαφορετικός από τους άλλους..!
Ούτε όταν κάπνιζα ντρεπόμουν,τώρα όμως που θυμάμαι τι μπόχα είχανε φάει φίλοι και γνωστοί όταν κάπνιζα το διάολο πραγματικά ντρέπομαι... :fight_fryingpan:

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #200 στις: Μαΐου 21, 2014, 09:10 »
Ακριβως ετσι....νιωθω ντροπη για το πως μυριζε το στομα μου και τα ρουχα μου οταν καπνιζα

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #201 στις: Μαΐου 29, 2014, 12:31 »
Στη δουλειά μου, προξενεί εντύπωση το μέγεθος του vamo + kayfun.
Ακούω ερωτήσεις / σχόλια του στύλ "καλά όλο αυτό βάζεις στο στόμα σου για να καπνίσεις?" λες και πρέπει να καταπιώ όλη τη σωλήνα...
Να πω την αλήθεια τα περισσότερα σχόλια είναι καλά πχ "μπράβο που το έχεις κόψει το κ.τ.".
Τους ελάχιστους κακοπροαίρετους μακάκες,  απλά τους γράφω εκεί που δεν πιάνει μελάνι.. Για να γλυτώσω από το κ.τ. θα κουβάλαγα και ατμομηχανή :)

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #202 στις: Μαΐου 29, 2014, 13:39 »
Kατ αρχας θελω να πω οτι δεν κανω ηλεκτρονικο τσιγαρο αλλα ηλεκτρικο ατμισμα.
Εχω βαλει αρκετους στο<παιχνιδι> και στην +50 ηλικια.
Το θεμα ειναι το πως πρεπει να αρχισουν το ατμισμα σωστα με καλο ατμοποιητη και ρευματα.
Τοτε κερδισες και εσυ και αυτοι.Οι  φτηνες λυσεις θα τους ξενερωσουν.
Οι πιο πολλοι θελουν να ξεφυγουν απο το τσιγαρο αλλα δεν ξερουν πως.
Η δικιαμας εμπειρια και ενδιαφερον θα σωσει ζωες!!!
Και βεβαιως δεν πρεπει να νιωθουμε κατι οταν κανουμε αυτο που μας αρεσει και συγχρονως δεν ενοχλουμε κανεναν!!!
Πετρος   :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #203 στις: Μαΐου 29, 2014, 13:59 »
 ;D Ναι, την περασμένη Δευτέρα το  πρωΐ στο αεροδρόμιο Ικαρίας, που μου είπε αστυνομικός υπηρεσίας ότι το Innokin 134 με Aspire Nautilus του θύμιζε...δονητή! ;D
 
Μάλλον δεν είχε δεί ποτέ mod αλλά ούτε και δονητή!

Αποσυνδεδεμένος kostas.

  • **
  • 139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #204 στις: Μαΐου 29, 2014, 14:18 »
πριν από λίγο μου έστειλαν το παρακάτω στο Twitter μου:


-Τι θα μας παίξεις μανάρι?
-Ηλεκτρονικό τσιγάρο είναι...


 :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Akyla

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #205 στις: Μαΐου 29, 2014, 15:28 »
Αμήχανα αισθάνονται όσοι προσπαθούν να με κάνουν να νιώσω αμήχανα... τύποι που ρωτάνε
  • τι θα τραγουδήσεις ?
  • [/size]είναι ποιο υγείες απο το ΚΤ?
  • [/size]Νομίζεις ότι κάτι κατάφερες?
και λοιπές βλακείες


Η απάντηση είναι απλή... ανόητε φίλε μου τουλάχιστον εγώ σταμάτησα το Κ.Τ, έχεις δίκιο βέβαια δεν εισπνέω καθαρό οξυγόνο (όπως ούτε κα εσύ)  και επιπλέον απέκτησα ένα δημιουργικό Hobby .... εσύ?


άλλωστε όπως είπε και ο Einstein
[/size][/color]
[/size]Είναι ευκολότερο να διασπάσεις ένα άτομο παρά μια προκατάληψη [/color]

Αποσυνδεδεμένος kaminadas

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #206 στις: Μαΐου 29, 2014, 15:48 »
να πω και εγω τι δικη μου εμπειρια αρχισα οπως οι περισσοτεροι με 650ara  και 1000αρα  απο νομπακο οτε ηταν στη μοδα και δεν ειχα θεμα οταν βγηκε η προβοκατσια οτι ειναι καρκινογονο το κοψανε απο μια κωμοπολη 7000 κατοικων που ζω απο 100 ατμιστες οι 90 και υστερα βλεποντας με στο δρομο η στη καφετερια γνωστοι και φιλοι κοψτο ειναι καρκινογονο και γυρναω και λεω σε εναν  αμα σου πουνε οτι η γυναικα σου ειναι πουτ@ν@ θα το πιστεψεις? η θα τη χωρησεις? και μου λεει  μα ακουσα... και του λεω αυτα μας εχουν καψει .Αργοτερα.. λιγοστεψαν  και αλλο πλεον εγω και αλλος ενας και ομως συνεχιζω με το  vv1 και τωρα τελευταια  dna 20d αν και λιγο διακριτικο  to vv1 κοιταζουν  παραξενα μια λοξη ματια και στρωνει το πραμα αν εχουμε ορεξη κανουμε και χαβαλε τι ειναι  λεει αυτο? μια φλογερα θελεις να στον σφηριξω :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Manpet

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #207 στις: Μαΐου 29, 2014, 18:14 »
Ντροπή ποτέ, Αμηχανία ναι φυσικά ειδικά όταν κυκλοφορώ στο δρόμο με το Zmax  ;D (σπάνια, είναι η αλήθεια,οχι λόγω κομπλεξ αλλά πρακτικοτητας).
Και εγώ είναι η αλήθεια αισθάνομαι αμήχανα σε ερωτήσεις του στύλ ''Αυτο, κάνει δουλειά?''  :eyesplash: . ''Είναι Επικίνδυνο?''  :confused1: , ''Παχαίνει?'' :idiot2:
και απαντώ ''Δεν παχαίνει... ομορφαινει!!'' :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος oaksmoke

  • **
  • 276
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #208 στις: Μαΐου 31, 2014, 03:53 »
Ποτέ δεν είχα διαφορετικό setup για μέσα στο σπίτι και διαφορετικό για έξω  για να είμαι ποιο διακριτικός. Δεν θεωρώ ότι  είμαι ποιο αδιάκριτος από κάποιον που με κάνει παθητικό καπνιστή, όπως έχω κάνει και εγώ κάποιους στο παρελθόν, και επιπλέων έχει την στενοκεφαλιά του ξερόλα να μην θέλει να καταλάβει γιατί πράγμα μιλάμε.  Ντροπή λοιπόν ποτέ. Πειράγματα σε φιλική παρέα έχω δεχτεί. Αμήχανα μια φορά όταν σε μπαρ γεμάτο καπνιστές ο μπάρμαν μου είπε ότι τον ενοχλεί το ητ. :o [size=78%] [/size]

Αποσυνδεδεμένος TheGreatDalmuti

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #209 στις: Μαΐου 31, 2014, 14:09 »
Κάπνιζα πίπες πριν ξεκινήσω το άτμισμα. Σιγά μην αισθανθώ αμήχανα, πολύ δε περισσότερο ντροπή. Εκτός όταν μου λένε οι φίλοι "καλά ρε πόσα έχεις δώσει γι' αυτά όλα. Και έλεγες πως είναι πιο οικονομικό". Εκεί αισθάνομαι αμήχανα όταν είναι και κάποιος ξένος μπροστά και απαντάω "και που να δείτε πόσα είχα δώσει για πίπες"...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 26 6210 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:54
από Tem
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1117239 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 825393 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 508476 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155323 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569403 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244449 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294883 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1971 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763387 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1300 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog