vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

165 επισκέπτες, 4 χρήστες
dvelev, Επιτέλους το έκοψα, maprix, djfloor

Twitter

Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?

Αποσυνδεδεμένος manoslykos

  • **
  • 151
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #180 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 17:36 »
Ντροπή; Αμηχανία; ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ

Αποσυνδεδεμένος spkok

  • **
  • 448
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #181 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 17:49 »
Νομίζω ότι αμηχανία όλοι έχουν νοιώσει στην αρχή που ξεκινάνε, ιδιαίτερα με λίγο μεγαλύτερα εργαλεία από μια ego. Πλέον βέβαια καμία αμηχανία. Η μεγαλύτερη αμηχανία - ντροπή είναι να σε έχουν συνηθίσει με ητ και να σε δουνε οι γνωστοί σου με κτ  :nope: :nope: :nope:

Αποσυνδεδεμένος eliaspage

  • **
  • 264
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #182 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 17:57 »
Εγω παιδιά δεν εχω νιώσει ποτέ ντροπή ούτε αμηχανία έξω , το μόνο που ειναι λίγο περίεργο ειναι η εντύπωση που προκαλείς στους γύρο σου ειδικά στην περίπτωση που έχεις κανένα ωραίο εργαλείο στο χέρι σου και θα πρεπει να κάτσεις να εξιγεις σε όλους του περίεργους οτι αυτο που κρατάς δεν ειναι ακριβώς βαρακι αλλα το svd με τον nautilus lol

Αποσυνδεδεμένος Johnnyd13gr

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #183 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 18:04 »
Ειλικρινα δεν εχω ντραπει ποτε δεν εχω νιωσει ασχημα ποτε γιατι απλα δε με νοιαζει η γνωμη των αλλων οταν κανω κατι το οποιο με ευχαριστει. Εκτος των αλλων εχω γλιτωσει μυρωδιες τασακια κτλ και μαζι μου το ευχαριστιεται και η γυναικα μου η οποια δεν ατμιζει-καπνιζει αλλα γλιτωσε απο τα παραπανω.

Αποσυνδεδεμένος snowflake

  • **
  • 164
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #184 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 18:08 »
Οχι ακριβως δεν ειναι θεμα αν αισθανικα αμηχανα ...απλα λογικο ειναι πεφτουν τα βλεματα επανω σε κατι το οποιο ειναι σιδερενιο εχει φωτακι κ φτιαχνει μεγαλυτερο καπνο απο το απλο τσιγαρο ...μια φορα μονο ενας  κυριος με πλησιασε για καποιες ερωτησεις κ του ειπα οτι γνωριζω ....αλλα γενικα αυτο π με εκνευριζει ειναι να βλεπεις ανθρωπους π κανουν  2 πακετα  τσιγαρα να σ λενε οτι αυτο π δεν γνωριζουν ειναι ο διαβολος μεταμωρφομενος ενω δεν εχουν καμια γνωση κ καταλαβαινουν ... :wall:

Αποσυνδεδεμένος hlias bax

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #185 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 18:15 »
αμηχανα ναι,οταν σε κοιτανε και ειναι σα να λενε ,κοιτα τον μα....κα τη κουβαλαει, αλλα δεν με νοιζει καθολου, την εχω βρει με το svd μου, και το nautilus, αν τουσ ρωτησεισ να σου πουν την αληθεια, θα λεγανε ,μακαρι να το κοβαμε και εμεισ, εγω εχω βαλει στο κολπο και τον κουνιαδο μου, παντωσ ειναι τρελο χομπι, και αναρωτιεμαι τοσα χρονια γιατι ειμουν στο κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #186 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 19:20 »
Η μεγαλύτερη ντροπή..
-Και δε μου λες, πόσα έχεις δώσει μέχρι τώρα για αυτήν την ιστορία;
-Ε, ναι, ξέρεις για το κάπνισμα έδινα τόσα και..
-Το κάπνισμα μου είπες το έκοψες όμως..
-Ναι αλλά με βοήθησε και αυτό είναι χόμπι και βλέπεις....
-Τι;; Τετραψήφιο; Να μη ξαναρωτήσω..;

Αποσυνδεδεμένος renesis

  • **
  • 399
  • Φύλο: Άντρας
  • Tango's dirty only if it's done right...
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #187 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 21:20 »
Άσε, κι εγώ πλέον όταν πάει στα έξοδα ψιλοντρέπομαι, αλλά μόλις κάνω την απόσβεση τέλος κι αυτό. Κατά τα άλλα στην αρχή αισθανόμουν λίγο αμήχανα, ένιωθα ότι με κοιτάνε όλοι, που θα με κοιτούσαν δλδ με το vamo στο χέρι, αλλά πλέον...

...θα θελουν να σε ρωτησουν γι'αυτο που κρατας στο χερι σου,θα θελουν πληροφοριες αλλα κομπλαρουν.

αυτό. Όπου κι αν πάω, παρατηρώ ότι πολλοί από γύρω με κοιτάνε με απορία, με έχουν ρωτήσει και 5-6 φορές άγνωστοι «τι είναι αυτό;», «γιατί είναι τόσο μεγάλο;» κτλ. Αναλόγως την όρεξή μου απαντάω.
Αμηχανία γιοκ.

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #188 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 21:23 »
Εκεί, καθώς παλιός "κλαρινίστας", το να απαντώ στο τι είναι αυτό, ταιριάζει πιο πολύ στο τι σας έχει κουράσει στο η.τ.
κοίτα λίγο τι γράφει κάτω κάτω στην εικονίτσα μου, ακόμα το ίδιο συμβαίνει!

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #189 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 21:27 »
εμενα σημερα με ρωτησε μια
<<καλε ποσο μεγαλο ειναι αυτο...>>
 και της απαντησα
 <<που δεις και το αλλο ποσο μεγαλο ειναι>> παυση ...........
..........
.........
και συνέχισα.......
 
<<που εχω στο σπιτι με 18650 μπαταρια....... >>    :)) :)) :))

προσωπικα δεν νοιωθω καμια ντροπη και καμια ενοχληση....απλα το διασκεδαζω αφου δεν μπορω να το αποφυγω...

Αποσυνδεδεμένος dioliv

  • **
  • 226
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #190 στις: Μαρτίου 06, 2014, 01:28 »
Ποτε! Καμαρωνω κιόλας...

Vape Maniac


Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #191 στις: Μαρτίου 06, 2014, 02:19 »
παιδια εγω που εχω μαζέψει ενα σωρό Mod και γενικα το "κυνηγάω" το χόμπι ακομα και οταν φτανει η συζήτηση στο κόστος και πάλι μπορω να πώ "λιγότερα απο τα μισά απο οσα έδινα για τσιγάρα και βλεπεις οτι κυκλοφορω με τρια διαφορετικα εργαλεία ε?  ??? " Γιατι ως καπνιστης των τριων πακέτων έδινα κάτι παραπάνω απο 300 ευρω το μήνα!!!!!


Ακόμα δηλαδή και αν αγοράζω ενα ZMA κάθε μήνα + υγρά και αναλώσιμα ή 1 Provari και εναν επισκευάσιμο κάθε μήνα   ε, και πάλι στα λεφτά μου θα είμαι! (και κάνω και το χόμπι μου)  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Johny-Crhulhu

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #192 στις: Μαρτίου 06, 2014, 02:24 »
Με τις 650mah ego μπαταρίες δεν ένιωσα ποτέ περίεργα να πω την αλήθεια.
Πριν κανένα μήνα όμως που έκανα διαδρομές Θεσσαλονίκη-Λάρισα με ΚΤΕΛ και dripper pro πάνω σε vision spinner αρχικά, Nemesis (18500) μετά και έσταζα στο ΚΤΕΛ ένιωθα κάπως αμήχανα. Τωρα να βλέπεις κάποιον να στάζει περίεργα υγρά σε ένα διαστημικό πράγμα ( συνδιασμός nickel spinner-dripper pro με beauty ring είναι σαν πύραυλος έτοιμος για εκτόξευση).  :hmmm:
Γενικά όμως δεν με νοιάζει και το κλαρίνο το πάω παντου με kayfun lite πλέον για ευκολία.  ;D

Αποσυνδεδεμένος WishmasteR

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #193 στις: Μαρτίου 10, 2014, 00:01 »
ποτε ντροπη...ισα ισα νιωθω υπερηφανος που σταματησα το τσιγαρο.

Αποσυνδεδεμένος dimitrisxt

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #194 στις: Απριλίου 08, 2014, 15:19 »
Αμηχανία ναι, ντροπή δεν νομίζω. Όλα πάνε περίπατο μετά από κάποιους μήνες χρήσης και συνήθειας. Και πιστεύω ότι όλα είναι στο δικό μας μυαλό. Μην πείτε ποτέ "μήπως φαίνεται μεγάλο, μήπως με κοιτάνε?", γράφ'τε τους στα παλιά σας τα παπούτσια και γίνεται πιο αναίσθητοι! Εγώ έβλεπα Vision Spinner τον πρώτο μήνα και έλεγα "μπα,μεγάλη είναι..." και τώρα πήρα Vamo με AGA T2 και γουστάρω!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 26 6210 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:54
από Tem
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1117239 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 825393 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 508476 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155323 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569403 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244449 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294883 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1971 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763387 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1300 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog