vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

140 επισκέπτες, 3 χρήστες
zalaros, chkontog, gfilip

Joyetech eVic

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1470 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 00:55 »
Δύσκολο προς παράλογο.. Γιατί πολύ απλά ο ΚΑΘΕ ένας παίρνει αυτό που ΑΥΤΟΣ θεωρεί καλύτερο, γιατι αν θεωρούσε το άλλο, το άλλο θα έπαιρνε!
Άρα το δύσκολο μάλλον είναι να καταλάβουμε πως υπάρχουνε ΠΟΛΛΑ το καλύτερο, μιας και κριτές είναι ΟΛΟΙ, ο καθένας με τη ΣΕΒΑΣΤΗ (εις τους αιώνες των αιώνων, αμήν και πότε) άποψή του.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 07, 2013, 01:01 από exispathi »

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1471 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 01:11 »
........Το να "κατεβάσεις" ένα προιόν επειδή δε σου αρέσει εσένα, είναι ότι εύκολο. το να το αναδείξεις είναι το δύσκολο.


Φίλε ksakis, εδώ είναι το μόνο μέρος που θα διαφωνήσω, γιατί μάλλον τα λές ανάποδα.
Άμα ένα προιόν είναι καλό, δεν "κατεβαίνει" ότι και να πω εγώ ο "χ" ο "ψ", γιατί "θεωρείται" καλό λόγο της αξίας του.
Όπως και να το αναδείξεις είναι εύκολο και όχι δύσκολο, αμα το προιόν ειναι καλό.


Εύκολα "κατεβαίνει" ένα προιον που δεν αξιζει, όπως και δύσκολα αναδεικνύεται ένα προιόν που δεν αξίζει.


ΥΓ: Δεν αναφέρομαι στο evic (γι' αυτό και είμαι και off topic :)) )

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1472 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 04:14 »
Δύσκολο προς παράλογο.. Γιατί πολύ απλά ο ΚΑΘΕ ένας παίρνει αυτό που ΑΥΤΟΣ θεωρεί καλύτερο, γιατι αν θεωρούσε το άλλο, το άλλο θα έπαιρνε!


Ξεχνάς μόνο πως δεν έχουν όλοι την ίδια τσέπη!
Επίσης απο τη θεωρία στη πράξη απέχουμε πολυ!
Πως να συστησεις σε εναν νέο ατμιστη ενα εύθραυστο αντικείμενο το οποίο δεν εχει και τίποτα σωστό πάνω του;
Οσοι θέλουν gadgetάκια μαγκιά τους αλλα εδω είναι ατμιστικό forum οχι thelab,insomnia,cnet κλπ!
Με τα χρήματα που κάνει το evic αγοράζεις 3 vamo!

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3883
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1473 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 04:34 »
Όπως σου είπε και ο exispathi μετράς με τα δικά σου μέτρα και σταθμά.
Άλλος θέλει οπωσδήποτε 200 ίππους για να ευχαριστηθεί οδήγηση και άλλος προτιμά ένα VW Beetle επειδή το βρίσκει πιο όμορφο. Και τα 2 αυτοκίνητα θα κάνουν αυτό που είναι σχεδιασμένα. Θα σε πάνε στον προορισμό σου.

Το στυλ, το gadget, το μέγεθος και πολλά άλλα μετράνε για αρκετούς ατμιστές πολύ περισσότερο από ένα άχαρο, ογκώδες αλλά δυνατό VV.
Οι περισσότεροι ατμιστές εκεί έξω κάνουν μια χαρά τη δουλειά τους με απλές Ego. Δεν θα την κάνουν με το eVic?


Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1474 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 04:43 »

Το evic το αγοράζεις για 100 ίππους αλλα σου προσφέρει τους 80!
Επισης το ατιμο εχει τρελη κατανάλωση βενζίνης και αν πέσει σε λακούβα πάει έσπασε.
Κοιτα να δεις που μέχρι σήμερα νόμιζα οτι το evic ειναι το 3ο μεγαλύτερο vv.


Οχι δεν θα την κάνουν με το evic ειναι η μαύρη αλήθεια!


Επισης τα δικα μου μέτρα και σταθμά ειναι το μηχανικό είδες να συνιστώ σε κανέναν νεο ατμιστή μηχανικό;



Αποσυνδεδεμένος bitzimon

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1475 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 11:21 »
Ως κάτοχος της βικούλας αλλά και του βάμο ν3 θα προσπαθήσω να κάνω μια μικρή σύγκριση των δύο .

Στην ρύθμιση των  βατ , υπερτερεί η βίκυ γιατί έχει βήμα 0,1 σε αντίθεση με το 0,5 του βάμο .

Στο εύρος ρυθμίσεων  πάλι τον πόντο παίρνει η βικούλα για ευνόητους λόγους.

Το βάμο σίγουρα υπερτερεί στο άτμισμα υψηλών απαιτήσεων , άνω του μέσου (εργοστασιακών ατμοποιητών ) , αφού δίνει 15 βατ ή 6 βολτ .

Ένα ακόμα θετικό του βάμο είναι οτι μπορεί να δουλέψει μαμίσιο με 18650-18350-18350Χ2 μπαταρίες σε αντίθεση με την βίκυ που δουλεύει μόνο με 18650 .

Στα + τις βίκης και το οτι φορτίζει με ένα καλωδιάκι την μπαταρία χωρίς να χρειάζεται επιπλέον φορτιστής .

Στην αντοχή τον πόντο θα πάρει το βάμο , γιατί δυστυχώς ο κατασκευαστής της βίκης φέρθηκε πολύ επιπόλαια στο συγκεκριμένο κομμάτι με αποτέλεσμα στο πρώτο σοβαρό ζόρισμα του πάνω τμήματος να έρχεται το μοιραίο . Κόστος για τον μέσο ατμιστή που δεν ξέρει να κάνει κολλήσεις περίπου 40 ευρώ, ποσό αρκετά σοβαρό .

Στην τιμή το βάμο κερδίζει με μεγάλη άνεση , ακόμα και αν προσθέσεις στην τιμή τον φορτιστή και την μπαταρία 18650 αφού με το πολύ 50 ευρώ είσαι κομπλέ .

Στην αξία μεταπώλησης η ισοπαλία είναι το ποιο δίκαιο αποτέλεσμα γιατί το βάμο είναι τόσο φτηνό που πλέον μετά από κάποιο διάστημα χρήσης μάλλον θα το χαρίσεις αντι να το πουλήσεις .Η βικούλα αντίθετα είναι αρκετά ακριβή , αλλά μετά από ένα διάστημα χρήσης δεν θα είναι σε κατάσταση να την πουλήσεις (θα κρέμονται  καλώδια , θα έχει σπάσει το τζαμάκι , θα έχει κόλλες παντού ...) .Οπότε η έννοια μεταπώληση και για τα δύο δεν  υπάρχει .

Κάνοντας ένα ρεζουμέ , θα χαρακτήριζα την βίκη ένα μοντ ευαίσθητο και εύθραυστο , το οποίο μπορεί να σου προσφέρει επιλογές που δεν βρίσκεις σήμερα σε κανένα άλλο και το βάμο ένα λιτό αλλά ανθεκτικό και δυνατό μοντ (σαν Σπαρτιάτη ένα πράμα) .



Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1476 στις: Νοεμβρίου 08, 2013, 19:57 »

Ξεχνάς μόνο πως δεν έχουν όλοι την ίδια τσέπη!
Επίσης απο τη θεωρία στη πράξη απέχουμε πολυ!
Πως να συστησεις σε εναν νέο ατμιστη ενα εύθραυστο αντικείμενο το οποίο δεν εχει και τίποτα σωστό πάνω του;
Οσοι θέλουν gadgetάκια μαγκιά τους αλλα εδω είναι ατμιστικό forum οχι thelab,insomnia,cnet κλπ!
Με τα χρήματα που κάνει το evic αγοράζεις 3 vamo!
Ρε φίλε, αν ήθελα provari θα έπαιρνα, κατάλαβες; Αυτό που πήρα το γούσταρα και το πήρα, όχι επειδή δε μπορούσα να πάρω άλλο. Γι'αυτό ξαναπήρα στην  τελική. κάνε μας τη χάρη σε παρακαλώ. απευθύνσου σε κάναν άλλο.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 09, 2013, 01:12 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος mantzaros

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1477 στις: Νοεμβρίου 08, 2013, 20:04 »
χαλαρωσε μεγαλε...
μια παρεα ειμαστε ολοι
δε σε εβρισε κανεις δεν υπαρχει λογος για τετοιες κουβεντες

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1478 στις: Νοεμβρίου 09, 2013, 01:34 »
Θα παρακαλέσω και το φίλο Vamire όμως να μην ξαναλέει τα ίδια και τα ίδια. Είναι προτιμότερο να διαβάζουμε τις εντυπώσεις περισσοτέρων μελών για ένα προϊόν, παρά επαναλαμβανόμενα τις εντυπώσεις ενός μέλους που λέει τα ίδια κάθε φορά.
Το εμπεδώσαμε, φίλε Vamire, το evic δεν είναι Provari, αλλά μερικοί επιμένουν στο evic και είναι δικαίωμά τους. Ό,τι είχες να πεις σ' ετούτο το θέμα, το έχεις πει πολλές φορές ήδη. Καλύτερα να απέχεις.

Το μέλος ksakis τιμωρήθηκε για τις εκφράσεις του γιατί θα έπρεπε να συγκρατηθεί, αλλά έχει και ένα δίκιο.
Πάμε παρακάτω και ήρεμα.

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1479 στις: Νοεμβρίου 09, 2013, 03:02 »
Θα συμφωνήσω σε γενικές γραμμές με τον bitzimon για τη συγκριση vamo-evic που έκανε παραπάνω.
Σαν κάτοχος και των δύο, θέλω να συμπληρώσω ότι το evic μπορεί να δουλέψει και με 18350 εφόσον αγοράσεις κοντό σωλήνα (και μάλιστα είναι μικρότερο και κομψότερο με αυτό το στήσιμο). Με αυτή τη μπαταρία μάλιστα το evic μου κράτησε συντροφιά πάνω από 10 μήνες προσφέροντας μου περίπου 75000 τζούρες, μέχρι να σπάσει τελικά ο πλαστικός σωλήνας και να αποκολληθεί το πάνω μέρος. Ισως ασχοληθώ να το επισκευάσω αλλά δεν είμαι ιδιαίτερα αισιόδοξος για το τελικό αποτέλεσμα.
Από την άλλη έχω το παλιό vamo που έχει ρύθμιση με βήμα 0.1V, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα...
Αν και τα δύο mod τα χρησιμοποίησα για πολύ μεγάλο διάστημα παράλληλα, οφείλω να πώ ότι το evic μου έδινε, πιο γευστικό και βελούδινο άτμισμα σε αντίθεση με το τραχύ του Vamo. Πολύ πιθανό να υπάρχει διαφορά στην εξομάλυνση του ρεύματος, όμως πρακτικά μου άρεσε περισσότερο η απόδοση του evic, ακόμα και σε επισκευάσιμους. Δεν μπορώ να πώ ότι με ενόχλησε η μειωμένη ισχύς του evic στη πλειοψηφία των ατμοποιητών/σεταρισμάτων, γιατί τελικά το αποτέλεσμα μετράει και αυτό είναι το απολαυστικό άτμισμα. Στη μόνη περίπτωση που το evic αποδεικνύεται "λίγο" είναι στους ατμοποιητές genesis... εκεί απλά δεν υπάρχει evic...

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1480 στις: Νοεμβρίου 09, 2013, 04:56 »
Θα παρακαλέσω και το φίλο Vamire όμως να μην ξαναλέει τα ίδια και τα ίδια. Είναι προτιμότερο να διαβάζουμε τις εντυπώσεις περισσοτέρων μελών για ένα προϊόν, παρά επαναλαμβανόμενα τις εντυπώσεις ενός μέλους που λέει τα ίδια κάθε φορά.
Το εμπεδώσαμε, φίλε Vamire, το evic δεν είναι Provari, αλλά μερικοί επιμένουν στο evic και είναι δικαίωμά τους. Ό,τι είχες να πεις σ' ετούτο το θέμα, το έχεις πει πολλές φορές ήδη. Καλύτερα να απέχεις.


Θα απεχω και μάλιστα με άμεσο unsubscribe απο το topic.
Όμως να ξεκαθαρίσω 2-3 πράγματα προτού το κάνω.

1 Δεν εχω provari πουλήθηκε
2 Το evic οσο το αγάπησα άλλο τόσο το μίσησα.
3 Δεν προσπαθώ να τη πω σε αυτούς που το εχουν μαγκιά τους αλλά επειδή έχουν δει πολλά mod τα μάτια μου και αλλα τόσα εχω δουλέψει θεωρώ πως το κόστος σε σύγκριση με απόδοση αντοχή στο χρόνο κλπ αποτελεί οτι χειρότερο για εναν νεο συνατμιστή και σε αυτη τη τιμη ειδικά με της εποχές που ζούμε.
4 Επειδή θα απέχω απο το θέμα όποιος ειναι να το αγοράσει και δεν εχει χρήματα για πέταμα ας δοκιμάσει και αλλα mod wildfire,vamo,zmax κλπ πριν την αγορά του. Αυτά

Καλά ατμίσματα  ;)

Αποσυνδεδεμένος toufas

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
  • Ολοι ατμίζουμε πια στο σπιτι....
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1481 στις: Νοεμβρίου 19, 2013, 18:35 »
3)Τελικα ανταπτορα που να διδωνει στο κατω σπειρωμα ego --> 510 δεν βρηκαμε ε;

Συγνώμη για την παράθεση αλλά ισως εχω κατι ... Ψαχνοντας για κατι ασχετο επεσα επανω σε αυτό
http://www.totallywicked-eliquid.co.uk/products/tornado-ego-c/accessories/tornado-ego-c-slim-510-adapter-product.html
Ειναι ακριβώς αυτό που εψαχναν αρκετοί σε αυτό το νημα (ισως και σε αλλα) ego to 510 adaptor.

Φαινεται μικρό και η τιμη δεν ειναι τραγική (βεβαια τα μεταφορικά τσακιζουν κοκαλα) ...


Εδω πρέπει να ζητησω συγνωμη απο τους συμφορουμιτες... Το πηρα τελικά και δεν κανει ... το σπειρωμα δεν ειναι Εgo από κατω ειναι λιγο μικροτερο (ειναι μονο για το συγκεκριμενο tornado).

Ελπιζω να μην προχωρησε κανεις σε παραγγελια...

προσθήκη πληροφοριών από το μέλος
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 09, 2013, 15:32 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1482 στις: Νοεμβρίου 20, 2013, 15:58 »
Παρόμοια υπάρχουν  και στα ελληνικά καταστήματα, αλλά το κακό είναι πως μεγαλώνουν το οποιοδήποτε μοντ στο οποίο τα μπουν, περίπου 2cm. Και στις ίδιες πάνω κάτω τιμές. Αλλά δεν είναι μόνο ότι μεγαλώνει, αλλά και πως αν πέσει κάτω το μοντ, μπορεί να μην πάθει τίποτα αυτός ο αντάπτορας, αλλά θα πάθουν τα σπειρώματα του evic που βιδώνει ο αντάπτορας. Βέβαια αυτό είναι ατσάλινο, ενώ αυτά που πουλάνε εδώ (τουλάχιστον αυτά που έχω δει) δεν είναι. Ένα απο αυτά είναι αυτό: http://www.atmistique.gr/en/connectors-adaptos-kwnoi?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=102&category_id=58 που δε νομίζω να είναι απο χάλυβα, και αυτό επίσης : http://www.atmistique.gr/en/connectors-adaptos-kwnoi?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=135&category_id=58 (μοιάζει περισσότερο με το κωνικό),
ενώ εδώ Ένας καλός κονέκτορας, που είναι αυτός : http://www.atmistique.gr/en/connectors-adaptos-kwnoi?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=541&category_id=58 και είναι απο ανοξείδωτο χάλυβα, αλλά δεν ξέρω αν κάνει στο evic. Σίγουρα θα υπάρχει τρόπος να μπει, αλλά θα πρέπει να φάει εγχείρηση, και να ξαναφτιαχτεί. Το προτείνω μόνο σε άτομα που μπορούν να το ξαναφτιάξουν (κάνουν κάποια τεχνική δουλειά ή κατέχουν), ή σε άτομα που δεν έχουν να χάσουν τίποτα (σε περίπτωση που τα έφτυσε το evic)
Υ.Γ.   Δεν έχω καμιά σχέση με το μαγαζί, έτυχε και έχω δει αυτά στο συγκεκριμένο site του μαγαζιού
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 20, 2013, 16:07 από ksakis »

Αποσυνδεδεμένος toufas

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
  • Ολοι ατμίζουμε πια στο σπιτι....
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1483 στις: Νοεμβρίου 20, 2013, 16:45 »
Φιλε ksakis μαλλον δεν ειδες καλά το link. Ο adaptor δεν ειναι 510 το 510 ειναι ego to 510 (βιδωνει δηλαδη πανω στα εξωτερικά σπειρωματα του mod και σου βγαζει απο την αλλη εσωτερικό 510 σπείρωμα... Επισης απ' όσο είδα ειναι ελαχιστα (2-3 mm) πιο ψηλό απο το καπακι του evic (υποθετω οτι μπορεί να φαγωθει και λιγο δεν ξερω).
Οπως εγραψα και σε αλλο topic δεν το εχω παρει γιατι οι 9 GBP μεταφορικά μου ερχονται βαρια. Καποια στιγμή ομως θα το παρω και θα σας πω λεπτομερειες...

Αποσυνδεδεμένος toufas

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
  • Ολοι ατμίζουμε πια στο σπιτι....
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1484 στις: Νοεμβρίου 20, 2013, 17:09 »
Και για να γυρίσουμε ον τοπικ. Εχω το Evic απο τοτε που βγηκε ... (Πανω απο χρόνο δηλαδη). Το αγορασα απο ελληνικό καταστημα (οχι on-line). Το εχω χρησιμοποιήσει κατα κόρον με meshατους ατμο (με τον RSST ειχε παντα ενα ζητημα αν ξεχαστεις και ρυθμισεις τον πολο του εστω και λιγο μακρύτερο).
Το εχω δανεισει σε φιλους και γνωστούς (νεους ατμμιστες) που το καταευχαριστηθηκαν.
Δεν εχω μεγάλες απαιτησεις σε ρευματα 7.5 - 8.5W σε 1.6-2.0 Ω ειναι ολοι μου οι ατμοποιητές (RSST AGI AGA-T2 AGA-T3 και ΖΕΝ - U) Οταν θέλω κατι εξωπραγματικό (microcoils κλπ) εχω ενα passthrough mod που μου δινει 80W και τελειωνει εκει το θεμα.
Δεν εχει σπασει το πλαστικό της κεφαλής, δεν εχει χαλασει σπειρωματα ακομη (καποια στιγμη θα συμβει το ξερω τους ατμο μου τους θελω γερα βιδωμενους) το μονο προβλημα ηταν ο κεντρικος πολος που του εβαλα ενα o-ring απο κατω και εληξε και αυτό ...
Ενταξει δεν ειναι το πιο δυνατο mod της αγοράς ουτε το πιο ομορφο. Αν και τωρα τελευταια του πηρα 2 μαυρα κουστουμακια (ενα 18650 και ενα 18350) και δειχνει κουκλα ....
Εχω πολύ δυνατοτερα mod τα οποία και εχω χρησιμοποιησει αρκετα ψηλά. Μαλιστα τωρα τελευταια δουλευω ενα Vamo V2 με UD-AGT me συρματόσχοινο 3.5mm για φιτιλι μονιμα πανω απο 13W.
Τι θελω να πω με ολα αυτα; Το Βικακι ειναι ενα mod για τον μεσο ατμιστή... Αν το προσεξεις θα σε εξυπηρετησει μια χαρα και τωρα που εχει πεσει και η τιμή του ειναι οτι πρεπει για το επομενο βημα ενος νεου ατμιστή ...
Μην ξεχνάτε οτι ολοι μας ειχαμε μια πορεια σε mods, εχουμε παρει αρκετα εχουμε πεταξει και αλλα τοσα, αλλά ολοι απο μια ego ξεκινησαμε (η κατι παρόμοιο) και η θεληση μας να ξεφυγουμε απο το κτ ηταν που μας εφερε μεχρι εδω. Αυτός αλλωστε ειναι και ο τελικος σκοπός ... να κρατηθούμε και να κρατησουμε και αλλους μακρια απο το καρκινογονο τσιγαρο. Το μεσο που ο καθενας μας διαλεγει ειναι πιο πολύ προσωπική επιλογή παρά θεμα προδιαγραφων...
Το να λεμε λοιπον οτι το ταδε η το δεινα mod η τυπος mod ειναι καλυτερο η χειροτερο ειναι σαν να προσπαθούμε να πεισουμε για το αν το τελευταιο μοντελο κινητου της Samsung ειναι καλυτερο η χειροτερο απο το τελέυταιο iphone της Apple.

Το παρατραβηξα και συγνώμη για το μακροσκελες του μηνυματος.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1151883 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από BigRed
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1416 190595 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:36
από chkontog
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11179 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345763 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147426 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8160 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209057 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545337 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33007 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52630 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600614 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361077 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed