vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

339 επισκέπτες, 0 χρήστες

Joyetech eVic

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1035 στις: Ιουνίου 16, 2013, 20:45 »
Δεν θα διαφωνήσω σε ρεύματα και αυτονομία καθώς δεν είμαι έμπειρος (αν και στην αυτονομία έγραψα παραπάνω τι περίπου δίνει σε μένα και το βρίσκω εξαιρετικό). Γενικότερα όμως είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το πλήρωσα σχετικά ακριβά (120 ευρώ, αλλά στην τιμή ήταν 2 υγρά (12 ευρώ) και ένας Nobacco Epsilon XL (8 ευρώ)) καθώς για δικούς μου λόγους ήθελα να το πάρω από ένα επαρχιακό κατάστημα.

Αλλά όσο έχω ψάξει δεν έχω βρει άλλο που να μπορεί να σου κρατάει στατιστικά στοιχεία του ατμισματός σου (προσωπικά αυτό μου αρέσει πολύ γιατί είναι "διαφορετικό" στο μυαλό μου από το "σταματάω στο περίπτερο και παίρνω πακέτο, ξέχασα ότι πήρα το πρωί και παίρνω και δεύτερο και τρίτο, έχω άλλο στο αυτοκίνητο, άλλο στο μπουφάν και έφτασε το τέλος της ήμερας και δεν ξέρω αν κάπνισα 25-30-35 κτ...") αλλά και μεταβαλλόμενα βατ κατά τη διάρκεια της τζούρας (αυτό τώρα το μαθαίνω). Επίσης θεωρώ πολύ μεγάλη ευκολία την θύρα φόρτισης Micro usb. Σχεδόν παντού υπάρχει πλέον ένας βύσμα Micro usb από κάποιο φορτιστή κινητού ή ότι ανάλογο για να δώσεις λίγο ρεύμα σε περίπτωση που είσαι στα τελευταία.

Το 11Watt μπορεί σε κάποιους να φαίνονται λίγα αλλά εγώ αν πάω πάνω από 8.5 αρχίζω και μπουκώνω. Ίσως σε λίγους μήνες να γίνω "βαρύτερος" ατμιστής αλλά αν γίνει αυτό τότε σίγουρα θα ψάξω τα 15-20 watt (αν και όπως το βλέπω τώρα δεν νομίζω).

Σαν κατασκευή δεν δείχνει άρμα μάχης αλλά δεν θα κατέβω και σε μάχη με αυτό.  :)
Το κινητό μας που έχουμε όλη μέρα στο χέρι είναι εξίσου ευαίσθητο χωρίς θήκη.

Προσωπικά βιδώνω προσεκτικά τους ατμοποιητές ειδικά προτού πάρει την πρώτη σωστή στροφή.

Λόγω πυρεξ στον Protank πλέον το άγχος μου σε μια πτώση είναι μεγαλύτερο για τον ατμοποιητή παρά για το evic.

Συνοπτικά (με την μικρή μου εμπειρία):

ΣΥΝ

- μεγάλη αυτονομία με την μαμά μπαταρία του πακέτου.
- οθόνη. Ευκολία ρυθμίσεων αλλά και στατιστικά στοιχεία όπως και πλήθος ρυθμίσεων από τον υπολογιστή.
- Ωραίο φινίρισμα. Σίγουρα το SS θα έδειχνε πιο πολυτέλεια αλλά το ματ που έχει στο σώμα του αρχικού πακέτου δεν κρατάει δαχτυλιές αλλά είναι και μάλλον ελαφρύ.
- ευμεγέθες κουμπί. Πατιέται άνετα και με τον αντίχειρα αλλά και με τον δείκτη (βάζοντας τον αντίχειρα "αντίβαρο" στο δαχτυλίδι πάνω από την οθόνη. Με τον δεύτερο τρόπο έχει οπτική πρόσβαση στην οθόνη άμεση).
- επώνυμη μπαταρία (samsung) στο πακέτο σχετικά καλής χωρητικότητας 2600mah (λιανική γύρω στα 12 ευρώ). Δέχεται και ακόμη μεγαλύτερη.


ΜΕΙΟΝ

- δεν δείχνει ότι μπορεί να αντέξει πολλές πτώσεις λόγω οθόνης κυρίως αλλά και δεσίματος αυτής με την κεφαλή (προφανώς για αυτό μπήκαν σε δεύτερο χρόνο δύο βίδες). Προφανώς δεν απευθύνεται σε ασταθή χέρια.
- σχετικά ακριβό. Σίγουρα υπάρχουν φθηνότερες λύσεις για Mod. Υπάρχουν βέβαια και άλλες πολύ ακριβότερες που δεν ξέρω αν αξίζουν τα τόσο παραπάνω χρήματα τους (κάτι σαν Apple πάνω κάτω  :) ).
- σχετικά μεγάλο σε σύγκριση με "απλά" άλλα ητ αλλά είναι Mont και έχει και μια εξήγηση λόγω μεγάλης μπαταρίας από την αρχή.
- ξεκίνησε σαν 15 βατ αλλά σε μία αναβάθμιση αυτά έγιναν 11. Ίσως για κάποιους ατμιστές να είναι λίγα.
- σχετικά ακριβά μαμά αξεσουάρ αλλά και ανταλλακτική κεφαλή.

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1036 στις: Ιουνίου 16, 2013, 20:56 »
To θεμα δεν ειναι τα 11 watt το θεμα ειναι και πως τα παίρνεις οταν αυτο θελήσει να τα δώσει.
Συμφωνώ μαζι σου στα + του η οθόνη του , το οτι γίνεται όμορφο με το bod by leo και οτι εχει κάποια στατιστικα.Ομως τα τελευταία σε καμια περίπτωση δεν μπορούν να βοηθήσουν εναν ατμιστή ποσα ml άτμησε ανα ημέρα.

Κακα τα ψέματα και μεταξύ μας το evic ηταν ενα test απο την joyetech και σίγουρα οπως το έβγαλε αυτη έπεσε στα μάτια του κόσμου ο λογος;αυτό που αναφέρεις 15 watt τα εκανε 11 γιατί τα τσιπάκια του ειναι οτι να'ναι.

Το οτι μέχρι τα 8,5 ειναι γιατι κοπανάει το ρεύμα στην αντισταση ο περισσότερος κόσμος ατμίζει 8 - 12 watt.

Οταν δεν εχεις δοκιμάσει κατι αλλο εκτός απο ego μπαταρίες καλό ειναι το evic δηλαδή φαίνεται καλό και εκει ειναι που στόχευσε η μαμα joyetech εργοστασιακούς ατμοποιητές και αρχάριοι χρήστες.

Παίξε εναν ατμοποιητή στα ιδια volt με μια φρεσκοφορτισμένη ego - twist θα καταλάβεις το ψοφίμι που κρύβει μέσα του το evic :P

Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1037 στις: Ιουνίου 16, 2013, 21:12 »
Αλλά όσο έχω ψάξει δεν έχω βρει άλλο που να μπορεί να σου κρατάει στατιστικά στοιχεία του ατμισματός σου (προσωπικά αυτό μου αρέσει πολύ γιατί είναι "διαφορετικό" στο μυαλό μου από το "σταματάω στο περίπτερο και παίρνω πακέτο, ξέχασα ότι πήρα το πρωί και παίρνω και δεύτερο και τρίτο, έχω άλλο στο αυτοκίνητο, άλλο στο μπουφάν και έφτασε το τέλος της ήμερας και δεν ξέρω αν κάπνισα 25-30-35 κτ...")

Όταν κάπνιζα δεν σημείωνα τις τζούρες ούτε τον χρόνο καπνίσματος.
Και από όταν ατμίζω δεν σκέφτηκα πόσες τζούρες έκανα και ούτε που θέλω να ξέρω
γιατί αν μαθαίνω, θα αρχίσω να μετράω, δεν θα ατμίζω  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1038 στις: Ιουνίου 16, 2013, 22:08 »
To θεμα δεν ειναι τα 11 watt το θεμα ειναι και πως τα παίρνεις οταν αυτο θελήσει να τα δώσει.
Συμφωνώ μαζι σου στα + του η οθόνη του , το οτι γίνεται όμορφο με το bod by leo και οτι εχει κάποια στατιστικα.Ομως τα τελευταία σε καμια περίπτωση δεν μπορούν να βοηθήσουν εναν ατμιστή ποσα ml άτμησε ανα ημέρα.

Κακα τα ψέματα και μεταξύ μας το evic ηταν ενα test απο την joyetech και σίγουρα οπως το έβγαλε αυτη έπεσε στα μάτια του κόσμου ο λογος;αυτό που αναφέρεις 15 watt τα εκανε 11 γιατί τα τσιπάκια του ειναι οτι να'ναι.

Το οτι μέχρι τα 8,5 ειναι γιατι κοπανάει το ρεύμα στην αντισταση ο περισσότερος κόσμος ατμίζει 8 - 12 watt.

Οταν δεν εχεις δοκιμάσει κατι αλλο εκτός απο ego μπαταρίες καλό ειναι το evic δηλαδή φαίνεται καλό και εκει ειναι που στόχευσε η μαμα joyetech εργοστασιακούς ατμοποιητές και αρχάριοι χρήστες.

Παίξε εναν ατμοποιητή στα ιδια volt με μια φρεσκοφορτισμένη ego - twist θα καταλάβεις το ψοφίμι που κρύβει μέσα του το evic :P
Για τα ml/Ημέρα αν έχεις ίδια αντίσταση-ατμοποιητή, ίδιο υγρό, ίδια v/ww και περίπου ίδιο χρόνο τζούρας τότε μέσες άκρες τα Puffs αντιστοιχούν σε συγκεκριμένα Ml.

Για τα 15 που έγινα 11 σίγουρα είναι μεγάλο φάουλ και είμαι βέβαιος ότι θα απολύθηκε αρκετός κόσμος για αυτό.  :eyesplash:

Επίσης συμφωνώ και στο "αρχάριοι" αλλά εν μέρει. Όπως έχω διαβάσει σε κάποιες μετρήσεις το evic δείχνει τις αδυναμίες του σε αντιστάσεις κάτω από 1.4Ω και πάνω από 2.5. Σίγουρα δηλαδή δεν κάνει για κάποιον που του αρέσει να είναι εκεί. Αλλά αν π.χ. κάποιος μείνει σε ημιεπισκεύασιμο τότε οι αντίστάσεις που παίζει είναι (συνήθως) 1.8 έως 2.5. Και στον Εψιλον και στον Προτανκ εκεί είναι οι επιλογές. Και προσωπικά (και μέχρι τώρα) μου αρκούν. Αν πάω σε χαμηλότερες αντιστάσεις τότε μάλλον θα πάω και κάπου αλλού. Οπότε αν κάποιος παίζει από 1.8 έως 2.5 το evic ναι μεν δεν είναι αλφάδι αλλά δεν είναι και τσίρκουλο (ή τουλάχιστον έτσι θεωρώ).

Όπως φαίνεται στα επόμενα:

http://www.mountainprophet.de/wp-content/uploads/2012/12/evic-vv.pdf
http://www.mountainprophet.de/wp-content/uploads/2012/12/evic-vw.pdf
(από εδώ http://www.mountainprophet.de/2012/12/07/joyetech-evic-vv-akkutrager-mit-pc-anschlus/ )

δεν έχει ακρίβεια χειρουργικού εργαλείου στα "άκρα" (1,2 , 1.4, 3 Ω, αλλά σε mainstream καταστάσεις η απόκλιση θα έλεγα δεν είναι τραγική. Και δεν ξέρω και πόση σημασία έχει (πέρα από το ψυχολογικό) αν ζητήσω 8.2 βατ και πάρω 7.9 ή 8.5.

Όπως φαίνεται επιγραμματικά και εδώ: http://tasteyourjuice.com/wordpress/2012/12/18/the-evic-review/ υπάρχει προφανώς κάποιος περιορισμός, 2.5Α ή 5v. Και πράγματι με 2.5ω που έχω τώρα (2.6 την διαβάζει) το όριο είναι 5V και 9.6W. Αλλά πάνω από 8 δεν μπορώ να ατμίσω στην ουσία. Είμαι στα 7 παρά.

Γενικότερα, συμφωνώ ότι μπορεί να μην είναι σκληροπυρηνικό αλλά (από τι λιγοστές γνώσεις μου) θεωρώ ότι είναι ένα καλό Mod για mainstream χρήση που θα καλύψει και το "γκατζετάκια" ατμιστή πάρα πολύ. Ανάφερα άλλωστε παραπάνω ποια θεωρώ ότι είναι τα συν του.

Όταν κάπνιζα δεν σημείωνα τις τζούρες ούτε τον χρόνο καπνίσματος.
Και από όταν ατμίζω δεν σκέφτηκα πόσες τζούρες έκανα και ούτε που θέλω να ξέρω
γιατί αν μαθαίνω, θα αρχίσω να μετράω, δεν θα ατμίζω  :laugh1: :laugh1:
Τζούρες και χρόνο και εγώ δεν μετρούσα. Προσωπικά τα τελευταία 1.5-2 χρόνια πολλές φορές (σχεδόν καθημερινά) έχανα τον έλεγχο του πόσα κτ κάπνισα. Τι μετρητές είχα βάλει στο τηλέφωνο, τι μετρητές στο bluetooth ακουστικό (πάτημα πλήκτρου +1 στον μετρητή) πότε δεν είχα εικόνα το κάπνιζα. Φυσικά δεν είναι πανάκεια το να μετράει τα puffs αλλά προσωπικά παίρνω μια εικόνα με μία ματιά. Τώρα έχω σταθεροποιηθεί στα 300+- την ημέρα. Αν πάω την νικοτίνη στα 9 και τα Puffs Π.χ. στα 200 ή στα 100 θα έχω μια εικόνα. Φυσικά το ίδιο είναι και να μετράς τα Ml. Αλλά π.χ. στον epsilon Που παίρνει 5 ml (4.5 πες) τότε μπορεί και να χάσεις εύκολα λογαριασμό.

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1039 στις: Ιουνίου 16, 2013, 22:21 »
[youtube]jJiUeJvzG3c?t=29m41s[/youtube]
Συνοψίζοντας υπάρχουν καλύτερα modάκια και φθηνότερα και ακριβότερα.

Αποσυνδεδεμένος osnik

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
  • Live and let live...
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1040 στις: Ιουνίου 16, 2013, 22:57 »
Ακριβώς..
Γιαυτό αν σου αρέσει για αυτά που σου δίνει το παίρνεις..
Αν όχι πληρώνεις περισσότερα ή λιγότερα και παίρνεις αυτό που νομίζεις ότι θα σε καλύψει.. ;)

Εγώ ας πούμε πρόβατο είχα και το έδωσα για να πάρω το βικάκι (γιατί απλά είμαι γκατζετάκιας.. :D ) και δεν το έχω μετανιώσει στιγμή..
Και ΔΕΝ τα συγκρίνω φυσικά σε θέματα ρευμάτων γιατί απλά το πρόβατο σε αυτόν τον τομέα είναι μακράν το καλύτερο..Απλά εμένα μου άρεσε περισσότερο η ευκολία που μου προσφέρει το βικάκι παρά η πιστή ακρίβεια στο ρεύμα και το άτμισμα στα 12+ βατ..

Μην ξεχνάμε βέβαια και κάτι βασικό..Ότι το βικάκι είναι το ΜΟΝΟ μοντάκι που αναβαθμίζεται..
Άρα δεν ξέρεις τι επιφυλλάσει το μέλλον...(στο θέμα της ακρίβειας μιλάω)

Ότι βολεύει και αρέσει του καθενός...Απλά.. :thumpup:



Και τώρα ερώτηση..
Υπάρχει τρόπος να επισκευαστεί/αλλαχτεί το πάνω μέρος (καπάκι) με το σπέιρωμα?
Κάπου είδα ότι θα βγάζαν ανταλλακτικό για αλλαγή..Ισχύει?

Αποσυνδεδεμένος malossi

  • ***
  • 512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1041 στις: Ιουνίου 17, 2013, 02:38 »
παιδια τι να λέμε τώρα...το μοντάκι είναι ενα ψοφίμι...ναι όμορφο ναι αναβαθμίσιμο(πολλα body που κυκλοφορούν) αλλα το ρεύμα που θα σου δώσει το vv by seb(αν και είναι λίγο μάπα κατασκευαστικά) η το vamo που είναι πιο φτηνα το evic δεν μπορεί να στο δώσει με τίποτα.


εγώ προσωπικα το αγόρασα απο περιέργεια και γιατι μου άρεσε το εφετζιλικι του...όποιος το είδε επαθε πλάκα.αλλα όταν βάζω των rss πάνω στο vv box και την ακουει με την μία κλαίω τα λεφτά που έδωσα στο παλιο evic..


Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1042 στις: Ιουνίου 17, 2013, 06:16 »
Ναι, αλλά ξέρεις πόσες τζούρες έκανες από τις 8 παρά τέταρτο το απόγευμα ως τις 11 και 25 το βράδυ  :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Τις "τζούφιες" ή με "καμένο" τις αφαιρεί ?  ;D ;D για τις καταγραφές είσαι σίγουρος ?

Φυσικά δεν είναι πανάκεια το να μετράει τα puffs αλλά προσωπικά παίρνω μια εικόνα με μία ματιά. Τώρα έχω σταθεροποιηθεί στα 300+- την ημέρα. Αν πάω την νικοτίνη στα 9 και τα Puffs Π.χ. στα 200 ή στα 100 θα έχω μια εικόνα. Φυσικά το ίδιο είναι και να μετράς τα Ml. Αλλά π.χ. στον epsilon Που παίρνει 5 ml (4.5 πες) τότε μπορεί και να χάσεις εύκολα λογαριασμό.




Αποσυνδεδεμένος Dimitris.gr

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1043 στις: Ιουνίου 17, 2013, 10:04 »
Καλημέρα.

Εχω το evic εδώ και 6 μήνες περίπου. Τώρα τελεταία άρχισε να μου βγάζει το μήνυμα ... "Atomizer short".
Ξέρει κάποιος τι μπορεί να σημαίνει ή γιατί το βγάζει ; 

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1044 στις: Ιουνίου 17, 2013, 10:12 »
Δεν μου έχει τύχει αλλά προφανώς εννοεί ότι έχει βραχυκυκλώσει η αντίσταση. Στο βγάζει και με νέα αντίσταση/ατμοποιητή? Καθάρισε καλά την κεφαλή του evic και του ατμοποιητή μήπως δημιουργείται με κάποιο τρόπο βραχυκύκλωμα. Έχεις δεύτερο ατμοποιητή να δοκιμάσεις την συμπεριφορά?

Αποσυνδεδεμένος Dimitris.gr

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1045 στις: Ιουνίου 17, 2013, 10:25 »
Το δούλευα με ένα RSST. Εχθές ξαφνικά μου έβγαλε αυτό το μήνυμα και ενω παλιότερα το ξεπέρναγα με ένα ξεβίδωμα και πάλι βίδωμα του ατμοποιητή, αυτή τη φορά το μήνυμα συνέχιζε να εμφανίζεται. Γυρνώντας στο σπίτι έβαλα επάνω ένα Dual coil ατμοποιητή (giant) και πήρα το ίδιο μήνυμα. Ο ατμοποιητής (giant), αν και είναι χρησιμοποιημένος, δούλεψε σε μια παλιά ego μπαταρία που έχω. Αφησα, το evic, να φορτήσει όλο το βράδυ και το ξαναδοκίμασα σήμερα το πρωί. Το πρόβλημα παραμένει.

Υπάρχει περίπτωση να φταίει ο πόλος του evic ; Εβαλα επάνω και άλλους ατμοποιητές που έχω (χρησιμοποιημένους) ... τους περισσότερους αν όχι όλους αρνείται να τους αναγνωρίσει (να βγάλει πόσα Ohm είναι).

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1046 στις: Ιουνίου 17, 2013, 10:26 »
Υπάρχει περίπτωση να φταίει ο πόλος του evic ..... :yes:

Αποσυνδεδεμένος Dimitris.gr

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1047 στις: Ιουνίου 17, 2013, 10:28 »
... και τι κάνουμε στην περίπτωση αυτή ;

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1048 στις: Ιουνίου 17, 2013, 10:38 »
ή στο κατάστημα που το πήρες....ή σε κάποιον που πιάνουν τα χέρια του......ή επισκευή ειναι σχετικά εύκολη

 :-\  υπάρχει περίπτωση βέβαια ....απλα να τα τίναξε.....εχουν πέσει στα χερια μου με το ιδιο σύμπτωμα που δεν γινόταν τίποτα

Αποσυνδεδεμένος Dimitris.gr

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #1049 στις: Ιουνίου 17, 2013, 12:11 »
εδώ και ~3 ώρες δουλεύει κανονικά το evic ... δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει ...  :confused1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342262 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206472 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541422 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31044 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50157 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597218 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357746 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11509 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193047 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1301 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1294 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591881 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios