vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

280 επισκέπτες, 1 χρήστης
Milarepa

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος antonishart

  • ***
  • 528
  • Φύλο: Άντρας
  • watch your back..
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1080 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2014, 14:48 »
κατι τετοια μου ελεγε κ μενα!ειδικα απο εκει που αγοραζω..... :hmmm: :alert: :fight_shot_bandana:
το δικο του βεβαια μου ελεγε οτι ητανε πολυ καλο..

Αποσυνδεδεμένος kwnstantinos10

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο τρόμος είναι εργαλείο κοινωνικής υγιεινής.~Λενιν
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1081 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2014, 15:56 »
χθες το βραδυ στο φεστιβαλ της κνε,στον συναυλιακο χωρο ενα παλικαρι με μοντακι δεν καταλαβα πιο και εναν aspire,μια κυρια με ενα πολυ μικρο και λεπτο η.τ πρεπει να ηταν ψιλο παλιας τεχνολογιας  :dontknow:  και ενας κυριος με ego και ατμοοποιητη ce4.

Αποσυνδεδεμένος mpoygatsa kollias

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1082 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2014, 15:58 »
χθες στην εκθεση ηταν παντος  πολλοι ατμιστες και πολυ μοντακι ,μεχρι και σεκιουριτα με ηλ πιπα βρηκα.

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1083 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2014, 18:03 »
Εδώ και δύο χρόνια έχω αφήσει την Αθήνα και έχω μετακομίσει σε ένα χωριουδάκι στους πρόποδες Πηλίου. Πριν από μερικές εβδομάδες, λοιπόν, είμαι στην κοντινή παραλία, κάνω τις (ξ)απλωτές μου και βλέπω ένα παλικάρι που μου θύμιζε πολύ έναν παλιό κολλητό μου από το λύκειο. Λάθος εκτίμηση ήταν, τελικά, αλλά όταν βγήκα έξω τον είδα να μολύνει το περιβάλλον με σύννεφα μίγματος προπυλενογλυκόλης, γλυκερίνης, νικοτίνης και αρώματος που έβγαιναν από ένα ατσάλινο VV μαγκούρι.  ;D "Δικός μας είναι", σκέφτηκα, πήγα και πιάσαμε κουβέντα (http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,16004.msg758848.html#msg758848).

Καταπληκτικός άνθρωπος ο Αλέξης με ένα μόνο κουσούρι, ατμίζει υγρά με γεύση οδοντόκρεμας  ;D Τα μόνα χειρότερα υγρά που έχω δοκιμάσει ήταν κάποια που άτμιζε ο Θανάσης (γεύση ιδρωμένης κάλτσας με after taste οδοντόκρεμας)  ;D

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9648
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1084 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2014, 18:17 »
Καλησπέρα Γιώργο  :bye:
Καλωσήλθες και πάλι.

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1085 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2014, 18:19 »
Γειά σου Θέμη  :)

Καλώς σας ξανα-βρήκα
 

Αποσυνδεδεμένος alkaz77

  • **
  • 262
  • Φύλο: Άντρας
  • «Αλίμονο στους λαούς που έχουν ανάγκη από ήρωες».
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1086 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2014, 23:59 »
με ένα μόνο κουσούρι, ατμίζει υγρά με γεύση οδοντόκρεμας  ;D

Τι άλλο θα έγραφε κάποιος που ατμίζει 99% PG και 1% VG???
 :))

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1087 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2014, 00:39 »
Γιώργο  :respect:
Από την Αθήνα έφυγες, ευτυχώς, από εδώ δεν θα φύγεις  :nope: (εκτός από τα ποστ, οι συνδέσεις δείχνουν ότι είσαι πάντα εδώ).



Το νήμα δεν έχει πια νόημα σαν έννοια, για κάποιον που ζει στη Ρόδο.
Ίσως το "εθεάθη συνατμιστής μεν, αλλά..." να είναι πιο ταιριαστό στην περίπτωση του νησιού προς το παρόν, πανελλαδικά εύχομαι στο άμεσο μέλλον.

Λοιπόν, η τελευταία ατμοσυνάντηση στη Ρόδο, σε μέρος που εμπνευσμένα υπέδειξε ο rexakos, είχε και την πικαντικο-γαργαλιστική λεπτομέρεια:
Αφού φάγαμε του σκασμού και ατμίσαμε του μελανοσωρίδος, ενεφανίσθη ο ψήστης ηθικός αυτουργός του σκασμού με μια τεράστια ποδιά κουζίνας και ανάλογες τσέπες... από τις οποίες αναδύθηκε το cube (μοντ+ατμοποιητής).
Η πρώτη σκέψη ήταν ότι το μοντ είναι κρίμα να λαδώνεται, αλλά μια πιο ώριμη σκέψη με έκανε να δεχτώ ότι είναι μέρος από τη ζωή μας, άρα οφείλει να προσαρμόζεται.
Δοκιμάστηκαν όλα τα συνολάκια του καθενός, ανά δύο (ως γνωστόν, στους άντρες δεν φτάνει αυτό που τους "ανήκει", θέλουν και μια εξτρά-εμπειρία).
Τρία λεπτά αργότερα, ο ψήστης ξανάβαλε το συνολάκι στον μάρσιπο και ξαναχώθηκε στους... καπνούς της ψησταριάς  :tongue_smilie:


Αποσυνδεδεμένος mpeos

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1088 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2014, 02:17 »
ημουν για καφε παραλια και βλεπω εναν τυπο ιδοιος ο fred flinstone με ηλ τσιμπουκακι επαθα πλακααααααααα :idiot1: :idiot1: :idiot1: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1089 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2014, 10:22 »
Αν δεν είναι κι αυτοί εδώ μέσα, τι να πω...

Εθεάθηκαν συνατμιστέ, δύο, στο crow (οκ, οκ, στο ροκόμπαρο Jasmin που θέλει να αναστηθεί). Vamo με Aspire ο ένας, και Lavatube με κάτι άλλο (νομίζω, από μακριά που έβλεπα). Και σαν αυτό να μην ήταν ήδη αρκετά καλό, έρχεται η σερβιτόρα η οποία είχε δηλώσει προφορικά ατμίστρια. Πιάνει και μιλάει το λοιπόν στη φίλη μου, η οποία καπνίζει, και της κάνει κύρηγμα να το κόψει και νά κάνει ηλεκτρονικό! Να της λέει η φίλη μου "όχι, δεν καπνίζω, να μόνο όταν βγαίνω κάνω κανένα" και να απαντά "κι εγώ μόνο όταν βγαίνω κάνω ηλεκτρονικό"
 :respect:

Αποσυνδεδεμένος kostasfender

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1090 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2014, 11:28 »
Γεια σας από Θεσσαλονίκη! Σε μια περιοχή προς τα ανατολικά της πόλης ζω κι εγώ! Λέγεται Ανάληψη. Υπάρχει κατάστημα εμπορίας ακριβώς απέναντι από το σπίτι μου και η γειτονιά μας έχει γίνει φωλιά!!! Όπου και να γυρίσεις, βλέπεις ατμούς!!! To 90% όσων έχω δει, κυκλοφορεί με το starter kit του καταστήματος που προανέφερα, κρεμασμένο με λουράκι στο λαιμό. Ego-C με T2 ατμοποιητή  :)
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 21, 2014, 11:42 από kostasfender »

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3883
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1091 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2014, 12:31 »
Αν εννοείς το κατάστημα που είναι απέναντι από το πρώην 157 τότε είμαστε γείτονες γιατί κι εγώ εκεί μένω (αλλά ανήκω στο 10%).

Το Σάββατο στην καφετέρια του Leroy Merlin από τα 4 τραπέζια που έβγαζαν καπνούς, τα 3 ήταν ατμοί. Για πρώτη φορά οι ατμιστές ήταν περισσότεροι από τους καπνιστές.  :)


Αποσυνδεδεμένος kostasfender

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1092 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2014, 12:34 »
Αυτό ακριβώς εννοώ  ;)  Κι εγώ πλέον στο 10% είμαι αλλά αν κοιτάξεις στη γειτονιά, θα το παρατηρήσεις το υπόλοιπο 90 :))

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 21, 2014, 15:33 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1093 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2014, 19:43 »
Αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος, μεσημέρι, παλικάρι με μάλλον μηχανικό μοντ και καυφουνη με τζιν, γκρι αθλητικά παπούτσια άσπρη μπλούζα, σκουλαρίκι, κοντό μαλλί και γενια, έχοντας στρατιωτικό σακίδιο έπαιρνε τις τελευταίες του τζουρες πριν μπει στο χωρο του αεροδρομίου. Μάλλον δεν ήθελε να ατμισει μέσα.

Στάλθηκε από το HTC One X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1094 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2014, 20:33 »
Αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος, μεσημέρι, παλικάρι με μάλλον μηχανικό μοντ και καυφουνη με τζιν, γκρι αθλητικά παπούτσια άσπρη μπλούζα, σκουλαρίκι, κοντό μαλλί και γενια, έχοντας στρατιωτικό σακίδιο έπαιρνε τις τελευταίες του τζουρες πριν μπει στο χωρο του αεροδρομίου. Μάλλον δεν ήθελε να ατμισει μέσα.
.......


Άμα δεν μας δώσεις και ΑΦΜ, ΑΜΚΑ, νούμερο παπουτσιού και όνομα στο κουδούνι του σπιτιού, που να καταλάβουμε ποιος είναι βρε Άρη?  :)) :)) :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151651 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11047 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345660 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147307 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8093 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208961 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545214 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32955 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52507 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600513 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360941 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13368 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos