vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

338 επισκέπτες, 1 χρήστης
Tsai1711

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος seth2769

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
    • Cran e-liquis Russia SPB
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1050 στις: Αυγούστου 22, 2014, 22:49 »
καφετερια στην αυλωνα, πινοντας καφε ,χαζευω την κινηση ...απεναντι μου πιανει το ματι μου μεσηλικα με Ego-c να ατμιζει και να χαζευει και αυτος ...

ατμιζα στα 14w με Tobh Dripper και παρολο που ειχε αερακι ,στι πρωτες Τζουρες τα συννεφα ηταν ορατα εως μεγαλα...

Ο τυπος απεναντι γουρλωνει τα ματια ..και μια κοιταει εμενα ,μια το Ego του...

Σηκωνεται ..ερχεται σιγα σιγα ...μου λεει...ρε μεγαλε πως το κανεις αυτο ?

πως βγαζεις τοσο πολυ πραμα ? εγω παιδευομαι με αυτο το ματζαφλαρι τοσο καιρο ..αλλα τπτ. :)

του λεω δεν φταις εσυ ...ειναι θεμα εξοπλισμου 
                                               
μολις του λεω για τον Τobh  σε συνδιασμο με το Dna30,με σταματαει και μου λεει ,  Dna30? αααα ,αυτο ειναι που κανει ολη την δουλεια εεεε?

Και με αποτελειωνει λεγοντας ...ρε φιλε μου ,κανε μου μια χαρη ...θα μου βαλεις και εμενα λιγο Dna30? βαλε μου λιγο μονο να χαρω και εγω....

περριτο να σας πω οτι κοντεψε να μου πεσει το μοντ αποτα χερια... :laugh1:

αλλα μετα θυμηθηκα οτι & εγω πριν 3 χρονια το ιδιο ασχετος ημουν....& καθισα και του εξηγησα το παραμυθι!!

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1051 στις: Αυγούστου 23, 2014, 18:51 »
Σήμερα το μεσημεράκι, στην Καισαριανή στη λαδόκολλα, τύπος με γυαλί, Vamo V5 με 18350 και πάνω έναν τανκάτο.. Πιθανόν keyfun με nano kit ή eviva, τέλος πάντων, τανκάτο.

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1052 στις: Αυγούστου 23, 2014, 21:27 »
παω σημερα στο παζαρι που γινεται στην πολη της ροδου.εκει λοιπον που ειμαι σε εναν παγκο και ψωνιζω τις ωραιες ντοματουλες μου,ακουω τον κυριο που εχει τον παγκο να λεει στην διπλα κυρια αλλου παγκου...ασε ρε 'σει δεν τα μπορω εγω αυτα,πρεπει να κουβαλαω μπαταριες μαζι μου,υγρα κ.τ.λ, και λεω οπα, κατι γινεται εδω...σηκωνω το κεφαλι μου και βλεπω μια κυρια γυρω στα 60 με μια σπινερ και εναν bdc.αμεσως παιρνω μερος στην συζυτηση :laugh1: και λεω στον κυριο(μεγαλυτερος απο την αλλη κυρια)εχει δικιο η κυρια του λεω τη καθεσαι ακομη με το παλιοτσιγαρο...αχ βρε αγορι μου,μου λεει..ξερω και γω κανει δουλεια αυτο το πραγμα?πως δεν κανει του λεω εγω καπνιζα 2 πακετα και τωρα εχω να το βαλω στο στομα μου ενα χρονο...πριν τελειωσω την συζητηση,ερχεται και ενας περαστικος(γυρω στα 50),που μας ακουσε..ετσι, ετσι,μου λεει,πες του τα γιατι δεν ακουει...και βγαζει μια ego με εναν bdc κι αυτος.οπα λεω τη γινεται...σε φωλια επεσα?με ρωταει η γυναικα εσυ αγορι μου τη εχεις?και τη βγαζω το εργαλειο :idiot1: :idiot1: elevator v2 με eviva απο πανω και   :o :o .αααα αυτο ειναι μου λεει που αλαζει τα volt ε?μου το δινεις να το δειξω στον αντρα μου που θελει να παρει κι αυτος......και μεγαλωνει η παρεα.....4 στον αριθμο.οπως καταλαβαινετε εμπλεξα...αφου εκατσα κανενα μιαωρο εκει μεχρι να τους εξηγησω τελικα...εφυγα και με δυο τσαντες τσαμπα ντοματες και μελιτζανες :respect: :respect: .Συμπερασμα..το ατμισμα μας ενωνει!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 24, 2014, 06:49 από rexakos »

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1053 στις: Αυγούστου 23, 2014, 21:34 »
Άλλο ένα παλικαρι σήμερα σε παιδική χαρά του Χαλανδρίου. Δεν είπαμε και πολλά γιατί κυνηγούσαμε τα μικρά μας. Πάντως πρέπει αν κατάλαβα καλά να είναι μέλος του φόρουμ. Για να δούμε, θα διαβάσει εδω; :)

Αποσυνδεδεμένος mantos

  • ***
  • 929
  • Φύλο: Άντρας
  • ~Box Mods~
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1054 στις: Αυγούστου 29, 2014, 22:04 »
Σημερα το απογευμα, στο κεντρο της Θεσ/νικης πετυχα μια κοπελα
με spinner νομιζω(σαν να μου φανηκε πιο φαρδυ απο απλη ego), ανετη να ατμιζει καθως περπατουσε!!  :thumpup:


Επισης, τις προαλλες, εναν τυπα, καμαρωτο μπροστα σε ενα βενζιναδικο, με καποιου ειδους "κλαρινου" εαν διεκρινα καλα.
Ειχα κ μια χ αποσταση..  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1055 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2014, 18:12 »
Την προηγούμενη εβδομάδα, ιδιοκτήτης του καφέ Piazza στη Ματαράγκα Αιτωλοακαρνανίας. Μαζί με τα μπουκάλια των ποτών στη μπάρα, είχε 5-6 μπουκαλάκια el greco platinum και 2-3 ego. Τον ρώτησα αν τα υγρά είναι προς πώληση ή προς ιδίαν χρήση. Μου απάντησε "όχι, για μένα είναι. Ο εσπρέσο πώς να είναι; -Σκέτος, του απάντησα!"
Πήρα τους φρέντο σε πλαστικό και έφυγα για παραλία!

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1056 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2014, 11:37 »
Εχθές Τετάρτη, γύρω στις 13:30, κοτσιδάτος γκριζομάλλης μαυροφορεμένος με τρεις 4 τσάντες στον ώμο εξίσου μάυρες, mod σφιχτά στο χέρι με έναν ασημί τανκάτο, που δεν πρόλαβα να δώ καλά (αδιαφανή πάντως), πέρασε μπροστά από ασπροφορεμένο κοτσιδάτο (A.K.A., εγώ) στην περιοχή Χίλτον, στο δρόμο κάτω από το δασάκι.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1057 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2014, 11:41 »
Περιμενα να γραψει πρωτος αλλα μαλλον δεν ειναι μελος του φορουμ
Την Κυριακη που μας περασε σε εναν γαμο που έπαιζα (prive) μουσικη στους καλεσμενους ηταν νεαρος με μουσι και γυαλια με  σωληνωτό στο χερι και τον χαρηκα γιατι δεν εδειξε σημαδια ντροπης (λογω μεγεθους)    :)) :thumpup: [size=78%] [/size]

Αποσυνδεδεμένος rocket-1

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
  • Bitcoin expert
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1058 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2014, 11:44 »
εγω επειδη τυγχανει να εχω απεναντι μου ακριβως το nobaco shop λευκαδας στον τουριστικο πεζοδρομο της λευκαδας βλεπω αρκετο κοσμο να κανει αγορες,,οπως κ αρκετοι αλλοδαποι τουριστες ατμιστες,,επισης ειδα κ πασιγνωστο ελληνα ηθοποιο πριν λιγες μερες να ψωνιζει :)

Αποσυνδεδεμένος TakisCavo

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1059 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2014, 17:00 »
Σήμερα το μεσημεράκι ήρθε στην αντιπροσωπεία που δουλεύω στον Γέρακα ατμιστής με ένα φίλο του. Ήταν με ZMAX και KYFUN μισό κανονικό και μισό από nano.πιάσαμε την κουβέντα και προσπαθούσαμε μαζί να ψήσουμε και τον φίλο του να παρατήσει το σίχαμα και να αρχίσει να ατμίζει... Ελπίζω να τα καταφέραμε  ;)

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1060 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2014, 12:16 »
..και πριν από λίγο στο pet shop στα Ιλίσσια, με caravella (κλώνος φαντάζομαι) και dripper.

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1061 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2014, 12:30 »
 :laugh1: :laugh1:  Γιατι βρε παιδι μου να μην ηταν αυθεντικος???  Ηταν κουρελης ο συνατμιστης???

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1062 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2014, 12:44 »
Για να δω caravela και να το πω γνήσιο, περιμένω ο συνατμιστής να φοράει τουλάχιστον ημίψηλο. Τώρα μπορεί και να ήτανε, και είχε αφήσει το καπέλο του το παιδί λόγω καλοκαιριού.
Να είμαι ειλικρινής, το λέω γιατί του λέω, ωπ συνατμιστής, τι ατμίζεις, και μου λέει dripper με ένα μηχανικό. Ε, δε θα μου έλεγε "με ...ένα μηχανικό"!!!

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1063 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2014, 14:23 »
Public Πειραια,ζευγαρι γυρω στα 40-45,ο κυριος με Mvp και Ναυτιλο,και η κυρια Μvp και mini davide.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2186
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1064 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2014, 08:22 »
Στο θέατρο Ρεματιάς στο Χαλάνδρι, σε κεντρική θέση είδα νεαρό ζευγάρι με παιδί, να αλλάζουν ένα μικρό η.τ., με διακριτικό τρόπο για να μην ενοχλεί το λαμπάκι τους ηθοποιούς.   :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151654 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11054 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345660 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147308 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8093 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208961 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545214 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32957 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52508 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600515 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360945 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13370 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos