vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

271 επισκέπτες, 0 χρήστες

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1095 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2014, 21:11 »
:) Σωστά. Είπα μπας και το δει ο ίδιος. Τότε με τόσα στοιχεία σίγουρα θα καταλάβαινε αν ειναι ο ίδιος..

Στάλθηκε από το HTC One X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1096 στις: Οκτωβρίου 27, 2014, 15:10 »
Πριν 10 μέρες, βρέθηκα Αθήνα για δουλειές. Μου έκανε εντύπωση ότι δεν είδα κανέναν να ατμίζει, παρ' όλο που κινήθηκα σε αρκετά σημεία.
Πριν 4 μέρες, την Πέμπτη, ξαναήμουν Αθήνα.
1. Γύρω στις 12,00 στο προαύλειο του νοσοκομείου Αττικόν, κυρία άτμιζε συζητώντας με κάποιον άλλο.
2. Κατά τις 4,00μμ έξω από το Αττικόν, ταξιτζής άτμιζε συζητώντας με συνάδελφό του.
3. Γύρω στις 10.00μμ στη γωνία που είναι το ιατρικό κέντρο Αθηνών με την Κηφησίας, έχει ένα εστιατόριο (πολύ καλό με την ευκαιρία). Μέσα στο εστιατόριο, σε παρέα 5 ή 6 ατόμων, κύριος άτμιζε! Μου έκανε εντύπωση το πόσο χαλαρός ήταν, και το ανύπαρκτο σχόλιο από το μαγαζί!!! Βλέπετε, στο Βόλο εμάς μας έχουν... σαν το διάολο με το λιβάνι ένα πράγμα...!
Μετά απ' αυτό, οκ, θεωρώ ότι ανταμείφθηκα και για την προηγούμενη φορά που επισκέφτηκα την Αθήνα!


Δε μίλησα σε κανέναν από τους παραπάνω. Γιατί δεν ήμουν σε καμιά περίπτωση για συζητήσεις. Χάρηκα όμως που τους είδα! Βοηθάει να μη νιώθω... ufo!  :)) :yes:

Αποσυνδεδεμένος snowflake

  • **
  • 164
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1097 στις: Οκτωβρίου 27, 2014, 15:24 »
Προχθες το πρωι καθως εφευγα για δουλεια περναω απο καφε να παρω εναν πακετο κ βλεπω εναν κυριο να καθεται χαλαρος με all mod dna30 kayfun κ παω κοντα του
 ...κ νομιζωντας οτι δεν γνωριζω μιας κ δεν κρατουσα το δικο μ στο χερι ειναι ετοιμος να αρχισει να εξιγει τι κ πως κ που κ γιατι ...πιασαμε κουβεντα κ του ειπα να εγραφει στο φορουμ ωστε να εχε επικοινωνια καθως δεν το ειχα ξαναδει ουτε σε ατμοσυναντησεις εδω στο νησί...χαρηκα πολυ ελπιζω να γινομαστε ολο κ περισσότεροι μιας κ εδω στην κερκυρα ειμαστε σχετικα λιγοι ...

Αποσυνδεδεμένος IliasTh

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1098 στις: Οκτωβρίου 27, 2014, 16:42 »
Σήμερα σε ταχυδρομείο της ανατολικής Θεσσαλονίκης που πήγα να παραλάβω ένα δεματάκι από φάστεκ,βγάζω την σπίνερ μου να ατμίσω και ξεκινάω το κακό μου συνήθειο να κοιτάω γύρω μου να δω ποιος με κοιτάει(μου συμβαίνει συνεχώς)και να αρχίσω να εξηγώ τι και πως :tongue_smilie: .Προς μεγάλη μου έκπληξη βλέπω μία κυρία γύρω στα 65 να ατμίζει και συμπτωματικά να της τελειώνει το υγρό αναπλήρωσης και με περισσή άνεση να βγάζει μπουκαλάκι και να γεμίζει τον Τ2 της αν πρόσεξα καλά.Με μία λέξη....RESPECT :respect: !!!

Αποσυνδεδεμένος elenitaaaaa

  • **
  • 167
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1099 στις: Οκτωβρίου 27, 2014, 18:06 »
αν και παλιότερα δεν παρατηρούσα, πλέον όποτε βγαίνω συνήθως εκει γύρω υπάρχει ένας με ηλεκτρονικό τσιγάρο. Χθες μάλιστα πηγα με 2 φιλες μου(καπνίστριες) για φαγητο και στο πρώτο μαγαζί που θέλαμε να παμε απαγορευόταν το καπνισμα, ηταν όμως μεσα 2 άτομα με ηλεκτρονικο  :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος kwnstantinos10

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο τρόμος είναι εργαλείο κοινωνικής υγιεινής.~Λενιν
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1100 στις: Νοεμβρίου 26, 2014, 16:03 »
Εθεάθη συνατμιστης στην οδο Λαγκαδά να ατμιζει με ενα istick ασημενιο και εναν clearo πανω του.

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1101 στις: Νοεμβρίου 26, 2014, 16:21 »
Γενικος δυτικα βλεπω παρα πολλους να ατμιζουν στο δρομο,κ συγκεκριμενα εδω πλεον εχουμε γινει γνωστοι οι περισσοτεροι απλα δεν ξερω αν καποιοι απο αυτους ειναι στο φορουμ γιατι μεχρι πρωτινος δεν ειχα μιλισει με κανεναν οπως τωρα,στις επομενες συναnτησεις θα ρωτισω :)

Αποσυνδεδεμένος georgedr

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1102 στις: Νοεμβρίου 26, 2014, 16:31 »
εχθές που ήμουν σε μια βιομηχανία χαρτιού ενώ ατμιζα και έλεγα θα μου την πουν λόγο φόβου πυρκαγιάς και άντε να εξηγήσεις τσουπ  2 παλικάρια με ego και c4 ατμιζαν χαλαρά.

Αποσυνδεδεμένος billsal

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1103 στις: Νοεμβρίου 26, 2014, 17:06 »
Εθεάθη συνατμιστης στην οδο Λαγκαδά να ατμιζει με ενα istick ασημενιο και εναν clearo πανω του.


Ημουν Λαγκαδά σήμερα αλλά το δικό μου είναι μπλε.... :D

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1104 στις: Δεκεμβρίου 04, 2014, 23:42 »
Δεν εθεάθη, αλλά ακούσθηκε...
Σήμερα, στις 13:55 περίπου, στην ραδιο-εκπομπή του ΣΚΑΙ  "ότι να ΄ναι" διαβάστηκε σχόλιο ακροατή με το όνομα "ατμιστής".
Κααάτι μου λέει ότι είναι από εδώ μέσα...

Αποσυνδεδεμένος kwnstantinos10

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο τρόμος είναι εργαλείο κοινωνικής υγιεινής.~Λενιν
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1105 στις: Δεκεμβρίου 05, 2014, 12:42 »
Εθεάθησαν 2 συνατμιστες,ο πρώτος στην αδ.δημητριου αραζε εξω απο το λεωφορείο του κτελ με ενα βαμο και κατι σαν καρτο μεσα σε τανκ,η δεύτερη ηταν μια κοπελια μέσα στο 56αρι το λεωφορείο,κρατούσε το η.τ. στο χέρι της απλη μπαταρία με κλιαρο πανω του.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1106 στις: Δεκεμβρίου 10, 2014, 00:02 »
Βλέπω καθημερινά πάρα πολλούς πια στην παιδική χαρά του Χαλανδρίου που συχναζω για... αφτεράουρς κλάμπινγκ, αλλά την Κυριακή που μας πέρασε, το μεσημέρι, εθεάθη μουσάτος τύπος με kayfun lite και μοντάκι "να ατμίζει χαλαρά" όπως γράφουν πολλοί εδώ. Και το γράφω γιατί είναι η πρώτη φορά που πετυχαίνω εκεί κάποιον με επισκευάσιμο.
Κάπου εδώ γύρω θα γυρνάει...

Αποσυνδεδεμένος antonishart

  • ***
  • 528
  • Φύλο: Άντρας
  • watch your back..
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1107 στις: Δεκεμβρίου 16, 2014, 17:00 »
σημερα κατα τις 12.30 στο σταθμο μετρο του ελληνικου.
ειχε στα χερια του ενα μπλε istick με εναν ego λεπτο ατμο κ με λοξοκοιταξε  :hmmm:

αν κ βλεπω πολλους στα νοτια προαστια λογω δουλειας,αυτος ητανε ξεχωριστος 3 istick εχω παραγηλλει..

Αποσυνδεδεμένος asteriosl

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1108 στις: Δεκεμβρίου 19, 2014, 10:04 »
Εχθές το πρωί στο ''προαύλιο'' της τράπεζας Πειραιώς εν αναμονή... Ο φίλος άτμιζε taifun gt πάνω σε nemesis.  :thumpup: χάρηκα γιατί πρώτη φορά είδα άγνωστο συνατμιστή με μοντ και επισκευάσιμο. Δυστηχώς (ή ευτυχώς) η κουβέντα μας δεν κράτησε πολύ γιατί ήρθε γρήγορα η σειρά μας....ούτε ονόματα είπαμε  :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1109 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 18:20 »
Εθεάθη συνατμιστης στο Costa Coffee στο Βελιγράδι. Είμαι σίγουρος οτι δεν είναι κανένας από εσάς! :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151561 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 10953 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345640 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147295 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8086 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208951 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545180 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32953 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52491 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600507 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360915 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13356 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos