vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

62 επισκέπτες, 4 χρήστες
chkontog, truckman, camber, Joskoil

Twitter

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος tasos68

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1440 στις: Ιουνίου 06, 2016, 08:06 »
Συνανταω ολο και περισσοτερους ατμιστες...
Εχθες στη Ν. Κηφισια πηρε το ματι μου σε ενα αυτοκινητο σχολης οδηγων, τον δασκαλο

Αποσυνδεδεμένος parabol

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1441 στις: Ιουνίου 06, 2016, 09:01 »
καθομαι χθες με 2 φιλους για καφε...καποια φαση βλεπω 2 γνωστους μου η οποιοι αφου ηρθαν και χαιρετησαν καθονται 2-3 τραπεζια μακρια μου.δεν περνανε 10 λεπτα και βλεπω να σκανε απιστευτα ντουμανια προς το τραπεζι μου γυρναω (καθως τους ειχα πλατη) και βλεπω συνατμιστες.παω προς το τραπεζι τους να πουμε καμια κουβεντα και προφανως για οφθαλμολουτρο και ανταλλαγες γευσεων και αποψεων.λυθηκε το μυστηριο με τα ντουμανια, αβοκαντο σε cuboid και top tank σε μηχανικο,βγαζω κι εγω λοιπον το Vtc mini με kf v3 mini για να γινουμε πολυ :D παραπονα απο τα γυρω τραπεζια δεν γινανε... :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1442 στις: Ιουνίου 06, 2016, 10:16 »
Σήμερα το πρωί στον Κηφισό (ύψος ΙΚΕΑ) ρεύμα ανόδου, ομίχλη μέσα σε fiat stilo θαλασσί.

Αποσυνδεδεμένος lakis3

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • The Only One ALIVE !!!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1443 στις: Ιουνίου 06, 2016, 10:35 »
Επικίνδυνα τοπικά καιρικά φαινόμενα (ομίχλη) μέσα σε Golf4 στην Τσιμισκή Θεσσαλονίκη. 
Κινητοποιείται ο κρατικός μηχανισμός.....
Άκυρο .... Ατμιστής με DNA200 και Smok TFV4 μαύρο.
:thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :cigar: :cigar: :cigar: :cigar:

Αποσυνδεδεμένος satya

  • *
  • 29
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "No mud, no Lotus"
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1444 στις: Ιουνίου 06, 2016, 10:45 »
Καλημέρες!!!! Εχθές στην 4η Πανελλήνια Συνάντηση Φίλων XT550 στο ΟΑΚΑ, πέτυχα τουλάχιστον 20 άτομα διαφόρων ηλικιών με 'τουβλάκια', ως επι το πλείστον, στα χέρια :) 
Highlight, ένας κύριος με ατμοποιητή, ουράνιο τόξο!!!!! :D 

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1445 στις: Ιουνίου 06, 2016, 13:38 »
Το εντυπωσιακό είναι πως η 4η Πανελλήνια Συνάντηση Φίλων XT550 είχε πάνω από 20 άτομα.

Και δεν το λέω ειρωνικά.

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1446 στις: Ιουνίου 06, 2016, 14:23 »
Θέλω να κάνω μια αναφορά σε διάφορα περιστατίκα που μου έκαναν εντύπωση.

Εθεάθησαν ατμιστές που κάπνιζαν 
Πολύς κόσμος που βοήθησα με όποιο τρόπο μπουρούσα και μέσα σ αυτούς κάποιοι πολύ γνωστοί μου, από την ημιμάθεια τους για τον ατμό και από την μη εξέλιξη της ατμιστικής τους συνήθειας κατέληξαν ότι θέλουν να το πετάξουν, ότι δεν παίρνουν την τζούρα που θα έπρεπε , ότι ότι ότι.. και ξανά μανά περιπτερο γιατί έτσι τους αρέσει.
Στεναχωριέμαι με τέτοιες εικόνες και αποτυχημένες προσπάθειες όσο δεν πάει.

Μερικές συμβουλές.
Μην το κάνετε για οικονομικούς λογους. Με μαθηματική ακρίβεια θα ξαναγυρίσετε στο βρωμοτσίγαρο. Δείτε το σαν επένδυση που μελοντικά μπορεί να σας απαλάξει και απ αυτό το εισπνεόμενο.
Μην το κάνετε παράλληλα με κάπνισμα. Με μαθηματική ακρίβεια θα νικήσει το δεύτερο.
Μην το συγκρινεται με το κάπνισμα. Μα μαθηματική ακρίβεια θα μπουχτίσετε να ψάχνετε ομοιότητες και θα βαρεθείτε στο τέλος.
Μην μένετε με τα αρχικά πακέτα και γεύσεις. Θέλει evolution το πράγμα αλλιως τζίφος η όλη προσπάθεια.

Μπαίνει τυπάκος ατμιστής προχτές στο μαγαζί και μου λέει ρούφα ρούφα!
-Ρουφάω ρουφάω. Εσύ δεν ρουφάς?
- Σ έχω μου λέει :hmmm: βλέποντας το vtc.
-Τι έχεις του λέω και χαιδεύω το cuboid που  ήταν κρυμένο. Κάγκελο ο κοντός.
-Ωραιος ρε μάγκα του λέω καλά κάνεις keep vape.

Πως θα πάμε μπροστά με την νοοτροπια την ελληνική ποιος έχει την έχει μεγαλύτερη αναρωτιέμαι, και μετά θέλουμε να μας πάρουν και σοβαρά  :hmmm: :confused1:

Και για να μπω και on topic ψες η περιπτερού με κόκκινο vtc mini και γκρίφιν παρακαλώ! Ω ναι είσαι τεραστια της λέω.
Ποιος θα το στήσει αυτό ρωτάω? Εγώ μου λέει φυσικά! Σχολάω και πάω να μάθω!!!

Το ρεύμα είναι μεγάλο και χωρις γυρισμό κύριοι! Ας προσπαθούμε καθημερινά να βοηθάμε τους νεοεισερχόμενους η όσους δεν έχουν χρόνο να το ψάξουν λίγο περισσότερο. Μόνο έτσι θα γιγαντωθούμε και μόνο τότε θα αποκτήσει δύναμη η φωνη μας.


Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1447 στις: Ιουνίου 06, 2016, 15:57 »
εμενα που μου καβατζωσε η γυναικα το backup vtc με τον τσουναμι επανω ?
που να πω τον πονο μου?
3η μερα ατμιστρια με τον ΤΣΟΥΝΑΜΙ????? :wall:
1 μερα με eleaf air (αυτο μου λεει δεν ρουφαει...)
2 μερα με subtank mini (μμμ τωρα κατι γινετε...)
και 3 μερα της λεω για δοκιμασε αυτο να μου πεις... :idiot1:



εθεαθει συνατμιστρια στην απεναντι καρεκλα στην αυλη με vtc και tsounami dripper :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1448 στις: Ιουνίου 06, 2016, 17:32 »
Αντώνη, τις κόκκινες τις γόβες και τα μάτια σου!  :tongue_smilie:


"...εθεαθει συνατμιστρια στην απεναντι καρεκλα στην αυλη με vtc και tsounami dripper ..."

Υπέροχο! :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1449 στις: Ιουνίου 06, 2016, 18:37 »
Εθεάθη ατμιστης στο καθρέφτη απέναντι απο το κρεβάτι μου να ατμιζει με sx350 κατασκευή κωστα σειση και cloud one ...
Μα ιδιος με εμένα ο άτιμος!!!!!

Αποσυνδεδεμένος johnaros

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1450 στις: Ιουνίου 06, 2016, 18:57 »

Μην το κάνετε παράλληλα με κάπνισμα. Με μαθηματική ακρίβεια θα νικήσει το δεύτερο.


Σ αυτό συμφωνώ και εγώ με χίλια! Προχτές το απόγευμα ήμουν για καφέ , και στο διπλανό τραπέζι ήταν μια παρέα με τρία νέα παιδιά με μοντάκια οι δύο vtc mini και ο άλλος με mini coopor και παράλληλα είχαν και ένα πακέτο lucky strike στο τραπέζι τους και έναν καπνό golden virginia. Ενω ατμίζανε που και που κάνανε κ από κανένα τσιγάρο .. Ενιωσα κάπως περίεργα μπορώ να πω όταν τους είδα να ατμίζουν κ να καπνίζουν παράλληλα 

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1451 στις: Ιουνίου 06, 2016, 19:57 »
ποιος ο λογος να νιωσεις περιεργα ? ο καθενας κανει οτι γουσταρει ... μη κανουμε και εμεις σα τους καπνιστες που βλεπουν περιεργα τους ατμιστες ... οπως βλεπω δεν εχουμε και τεραστιες διαφορες στη συμπεριφορα .. μια λεπτη κλωστη μας χωριζει

οποιος μπηκε στη διαδικασια να αγορασει η.τ και παραλληλα καπνιζει καποια στιγμη θα το κοψει γιατι θα δει τα συν και τα πλυν αυτον των 2 ...

καλοδεχουμενοι και αυτοι λοιπον

Αποσυνδεδεμένος Antonio_de_la_Svouras

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
  • να θυμηθώ να γράψω κάτι ψαγμένο εδώ
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1452 στις: Ιουνίου 06, 2016, 21:39 »
επιτρέψτε μου λίγο το οφ τόπικ
γιατί θα αλλοιώσω πλήρως το νόημα :-[

...Πως θα πάμε μπροστά με την νοοτροπια την ελληνική ποιος έχει την έχει μεγαλύτερη ...

Εγώ κοιτάω και μετράω πολύ αυστηρά ποιός την έχει μεγαλύτερη...την αποχή από το Κ.Τ.
Προς το παρών την έχω πολυυυυυυ μικρή,
ελπίζω να την μεγαλώσω με προσπάθεια.

Σβήνω μέρες κανονικά και αυτό με βοηθάει... day by day που λέγανε και οι παππούδες στο καφενείο.
13 και σήμερα.

και πάλι σόρι για τον σοδομισμό της παράθεσης.


Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1453 στις: Ιουνίου 06, 2016, 22:10 »
[justify]Ωραιότατη αφορμή έδωσε ο savo με την καταπληκτική ανάρτηση. [/justify]

[justify]α. Προσωπικά, αυτό που έχω παρατηρήσει και μου φέρνει γέλιο είναι η απόλυτη ταύτιση τής μαρίδας που κυκλοφορεί τα σαββατόβραδα με τους πρωινούς δήθεν γιάπηδες της κάτω ραχούλας. Δηλ., βλέπεις τους πιτσιρικάδες σταθερά μέσα σ' ένα πυκνό σύννεφο όλο χάρη, σε κοιτούν στα μάτια με θράσος, “τι κοιτά ρε μάστορα; εγώ ατμίζω κόλαση...”, από την άλλη, συνήθως σε μετρό καταστάσεις ή σε ήσυχα καφέ με επένδυση βιβλία, τύποι τυπικοί και ατσαλάκωτοι με ακριβά εργαλεία με μία πινελιά διακριτικότητας, μέχρι να γεμίσει ο τόπος ακριβό καπνικό, ποτέ δεν σε κοιτούν ευθεία, και σε στιλ “κοίτα και θαύμασε κόστη...”. [/justify]

[justify]Βρε άγνωστε βλαξ, τ' ακριβά αρώματα πάντα σε μικρά μπουκαλάκια, συν πως τα καλά εργαλεία με τις καλές γεύσεις δεν τις τραβάς από δω κι από κει σαν μπουγάτσα με f.p. κρέμα. [/justify]

[justify]β. Η ξερολίαση. Τεράστιο θέμα. Μεταδοτική νόσος, που κολλάς για πλάκα. Την έχω περάσει αμέτρητες φορές, ακόμα και τώρα νιώθω καλά και θεραπευμένος και πριν ολοκληρώσω τι θέλω να πω, πάλι ξερολίαση έχω. Νέοι, θα σας φάω. [/justify]

[justify]γ. Χρήμα και άτμισμα, χμμ. Ξεκίνησα σεμνά και ταπεινά κι έχω γίνει το α) και το β) που δεν πιστεύει στο γ).[/justify]

δ. Άτμισμα και τσιγάρο. Εδώ σοβαρεύει. Εδώ είμαι πραγματικά ταπεινός. Δεν έχω δει ούτε 1 ατμιστή φίλο που να έχει ξεκινήσει προσγειωμένος. Όλοι που ξέρω: “τέρμα, δεν ξαναγυρίζω πίσω, τέρμα, μου βρομάνε οι καπνιστές”. 

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1454 στις: Ιουνίου 06, 2016, 22:16 »
γιατι σου φενετε περιεργο αυτο ? εχεις δει πολλους ελληνες να κανουν κατι διαφορετικο απο τους αλλους και να μη μισουνε αυτους που κανουν αυτο το λαθος που κανανε αυτοι τοοοσα χρονια,πριν ας πουμε κανει ενα κλικ το γραναζι του εγγεφαλου δεξια ?
εγω οχι ... αυτος ειναι και ενας τροπος να μη γυρισει ξανα το γραναζι πισω , ενα τεραστιο ποσοστο ατμιστων ειναι παντα μα παντα ενα βημα πριν το περιπτερω. το μενος , η καταναλωτικοτητα σε ειδη ατμιστικα και η ενασχοληση τους συνεχεια με αυτο τους κραταει στον ατμο, οχι γιατι το πηρανε αποφαση

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 102 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:02
από chkontog
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1878 248304 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 30, 2024, 19:28
από ThioVag
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181331 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 287 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 259 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573145 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2346 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8513 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1123560 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 985 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 686 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 328038 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99