vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

86 επισκέπτες, 5 χρήστες
Manitou, polydimi5, tzavardin, Sergios, netsplit

Twitter

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1410 στις: Απριλίου 19, 2016, 23:00 »
Civil engineer και Παναθηναϊκός :laugh1:?

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1411 στις: Απριλίου 19, 2016, 23:05 »
Psitgr κανε μου εμένα δώρο μοντακι και δεν θα έχεις ανάγκη κανένα.Έρχομαι δωρεάν σαν Bodygard προσωπικός σου με ένα απλό vtc mini σε κοκκινάκι για την κυρα που με έχει φάει να της πάρω,η΄έστω το Pico σε ροζ.Θα τους τρομάζω τόσο που θα κάνουν ότι θες εσύ φίλε.χαχααχαχαχα .Την καλησπέρα μου σε όλους με υγεία.

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1412 στις: Απριλίου 19, 2016, 23:17 »
Αγαπητή civil-13.

Εγώ είμαι από τους παλιούς (στη ζωή, όχι στο φόρουμ) και δεν μιλώ ποτε σε κυρίες στον ενικό. Τουλάχιστον όχι στο πρώτο ραντεβού. Και πολύ φοβάμαι πως αυτό το πρώτο μας ραντεβού θα τελειώσει απότομα και άδοξα γιατί με τα πολλά off-topic ήδη αισθάνομαι την παγωμένη ανάσα του μπλε συντονιστή στο σβέρκο μου.

Εις το επανιδείν.

cpbaroque (Σέρλοκ για τους φίλους μου) :respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος john@kis

  • **
  • 263
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1413 στις: Απριλίου 19, 2016, 23:19 »
Σήμερα σε έλεγχο που μόλις είχα ολοκληρώσει, στρεσαρισμένη είπα να βγάλω το Η.Τ να κάνω μια τζούρα να ξεχαρμανιάσω.

Εκείνη τη στιγμή βλέπω έναν υπεύθυνο να βγάζει το δικό του εξοπλισμό που ήταν πολύ πιο εμφανίσημος απ τον δικό μου (κατα πάσα πιθανότητα πολύ καλύτερος, αλλα δεν κατέχω απο αυτα).

Ε, κόμπλαρα και έμεινα άκαπνη.

Δεν ξέρω γιατι ντρέπομαι να βγάλω το Η.Τ. μου, ενω δεν ντρεπόμουν πριν που βρωμοκοπούσα.

O έλεγχος ήταν κοντά στη Θεσσαλονίκη;;;

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1414 στις: Απριλίου 19, 2016, 23:22 »
Ή παγωμένη ανάσα που λέγαμε! Και ας είμαι κι εγώ παλαιάς κοπής σε κάποια θέματα, αν και όχι τόσο παλαιός.

Το λόγο που δεν κλειδώνει το νήμα, τον είπαμε:
Και ιστορική αξία έχει (αυτό που λέμε "για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι"), και νόημα, καθώς έχουν γίνει αρκετές γνωριμίες μέσω αυτού του νήματος. ;)


Από κινητό.


Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1415 στις: Απριλίου 19, 2016, 23:31 »
civil engineer,  ΠΑΟ, Αθηναία και ελεγκτής δόμησης. Μηδενικές πιθανότητες να βρεθώ  μπροστά σας επαγγελματικά.

Επομένως δεν θα χρειαστεί να ξοδευτεί κανεις. Προς το παρόν δοκιμάζω υγρά και γεύσεις και τον επόμενο μήνα (που θα αρχίζω να κάνω απόσβεση) εχω πλάνο να αγοράσω έναν καλύτερο ατμοποιητή. Τώρα έχω mini i stick με έναν φτηνό ατμοποιητή smok RBC.
Τότε θα μπορώ περήφανα να κινούμαι ανάμεσα στους άλλους συνατμιστές.
Σας ευχαριστω πάντως για την όμορφη υποδοχή!

Αποσυνδεδεμένος yian

  • **
  • 498
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1416 στις: Απριλίου 19, 2016, 23:40 »
Συναδέλφισσα μην αγχώνεσαι.
Σε επίβλεψη έβγαλα το μοντάκι δειλά δειλά και άρχισαν να με ρωτάνε τα αλλοδαπά μαστόρια τι και πως :))

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1417 στις: Απριλίου 19, 2016, 23:42 »
civil engineer,  ΠΑΟ, Αθηναία και ελεγκτής δόμησης. Μηδενικές πιθανότητες να βρεθώ  μπροστά σας επαγγελματικά.

Επομένως δεν θα χρειαστεί να ξοδευτεί κανεις. Προς το παρόν δοκιμάζω υγρά και γεύσεις και τον επόμενο μήνα (που θα αρχίζω να κάνω απόσβεση) εχω πλάνο να αγοράσω έναν καλύτερο ατμοποιητή. Τώρα έχω mini i stick με έναν φτηνό ατμοποιητή smok RBC.
Τότε θα μπορώ περήφανα να κινούμαι ανάμεσα στους άλλους συνατμιστές.
Σας ευχαριστω πάντως για την όμορφη υποδοχή!

Επαγγελματικά,  σίγουρα όχι. Ομως του χρόνου στη λεωφόρο, είμαι βέβαιος!

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1418 στις: Απριλίου 20, 2016, 00:30 »
Τότε θα μπορώ περήφανα να κινούμαι ανάμεσα στους άλλους συνατμιστές.
Μπορείς να κινείσαι περήφανα από την πρώτη μέρα που κατάφερες να αλλάξεις την ζωή σου εγκαταλείποντας μια μακρόχρονη κακή συνήθεια για κάτι πολύ προτιμότερο. :yes:
Την πιο ταπεινή συσκευή να παρουσιάσεις, η τεράστια πλειοψηφία των ατμιστών θα χαμογελάσει και θα είναι κι αυτή περήφανη για σένα. Η ταπεινή αυτή συσκευή είναι πολύτιμη και σεβαστή, γιατί αυτή σε βοήθησε. ΑΝ η τύχη σε φέρει ποτέ σε κανέναν πιο περίεργο και σνομπ, να ξέρεις πως ένα ολόκληρο φόρουμ ατμιστών σου χαμογελάει και αυτόν τον θεωρεί άνευ σημασίας.

Ούτε η πείρα, ούτε τα συμπράγκαλα, ούτε τα λεφτά που κόστισαν είναι αυτά που μας κάνουν συνατμιστές.
Η απόφαση που πήραμε και η χαρά που γευόμαστε είναι που μας ενώνει.

Αποσυνδεδεμένος Zizik

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
  • Smurfer
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1419 στις: Απριλίου 20, 2016, 00:57 »
Σνιφ, σνιφ.

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1420 στις: Απριλίου 20, 2016, 01:03 »
Και ίσως αυτό και μόνο θα πρέπει να είναι και το πρώτο πράγμα που διαβάζει κανείς πρωτο-μπαίνοντας εδώ  :respect:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1421 στις: Απριλίου 20, 2016, 01:39 »
Σε κάποιους θα φανεί μελό, φίλε spectrum. 8)
Ο καθένας έχει άλλους σκοπούς μπαίνοντας στο φόρουμ.
Αλλά αυτό το κλίμα συνάντησα από τα παλιά μέλη, γι αυτό και είμαι εδώ ακόμα.
[Χαρτομάντηλα στην έξοδο, δεξιά.]

Αποσυνδεδεμένος tibolaso

  • **
  • 482
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1422 στις: Απριλίου 26, 2016, 16:37 »
Παρασκευή βράδυ σε μπαράκι στο Ίλιον. Σε κάποια φάση που πρόσεξα ήμασταν καμιά τριανταριά άτομα στο μαγαζί και οι 11 (μάλλον) κάπνιζαν και 8 ατμίζαμε! Νομίζω σαν ποσοστό είναι το μεγαλύτερο υπέρ ημών που έχω δει.

Γενικότερα, μου κάνει εντύπωση πλέον αν κάποια μέρα δεν δω κάποιον να ατμίζει.

Άντε και σ' ανώτερα. :)

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1423 στις: Απριλίου 26, 2016, 17:04 »
Μέσα σε 7 χρόνια...Πόσα άλλαξαν! Κι εγώ θυμάμαι πριν 3 να λέω σε μια φίλη που μόλις είχε πάρει ένα η.τ. οτι ανησυχώ γιαυτά και "λένε" ότι είναι χειρότερα απο τα κανονικά...εκείνη η φίλη εκανε για λίγο μετά όμως συνέχισε το κανονικό....
Και για να επανέλθω στο θέμα μας... Προχθές σουβλατζίδικο παραγγέλνω και περίμενα. Είχε ήδη κοσμο. Απέξω περίμενε άλλος ένας κύριος...πιάνει το μάτι  μου μοντάκι...πλέον με το φόρουμ και τα βιντεάκια που έχω δει έχω γίνει ψιλοφρικιό! Με το που αντιλαμβάνομαι λοιπν το η.τ. του του δίνουν τα σουβλάκια του να φύγει! Να τον ρωτήσω να μην τον ρωτήσω...πέρασαν σε κλάσματα οι σκέψεις... την ώρα που περνούσε από δίπλα μου σαν κωλοφωτιά με το συμπάθειο....πετάγομαι και τον ρωτάω... Ποιό μοντάκι είναι αυτό; Λίγο τρομαγμένος με κοιτάει....της nobacco μου πέταξε κι έφυγε.... Προτίμησε να φύγει για να πάει να φάει τα σουβλάκια του απο το να κάτσει να συζητήσουμε για τα μοντάκια μας!!!!  :dontknow: δεν μπόρεσα να τον καταλάβω....

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1424 στις: Απριλίου 26, 2016, 17:15 »
μήπως κατάλαβε εκείνος; 
 :)) :)) :)) :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Αστοχίες (ανάφλεξη-σκάσιμο) μπαταριών Ιόντων Λιθίου [Μπαταρίες για mod] 104 15474 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:37
από netsplit
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131091 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 106 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 118 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 126 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 187 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 125 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 249179 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767488 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 210 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181642 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 417 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976