vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

89 επισκέπτες, 7 χρήστες
Tem, tzavardin, axilleaspro, tasos1976, white varadero, manoslykos, dvelev

Twitter

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1395 στις: Απριλίου 07, 2016, 00:34 »
Ψες αργά κοπέλα από το απέναντι τραπέζι και αφου είδε κατι χαζοντουμάνια που έβγαζα, ήρθε απειλητικά προς το μέρος μου κρατώντας ένα στικάκι τι άλλο, και μου ζήτησε ευγενικά αν έχω  υγρά να τις δώσω, (κάφροι) για να κάνει το ποτό της!

-Κάτσε να σου πω από που ξεβιδώνει, πρόσεχε μου λέει.

- :sign_kalooo: της λέω και βάζω τον ατμό της πάνω στο εργαλείο μου σαν γνήσιο μαγκάκι να διαβάσω τι παίζει.


2,05 η ένδειξη.  :rtfm:
-
Την γεμίζω, και τις δίνω το υπόλοιπο υγρό (colins)  κέρασμα αντί για σφηνάκι. (μάθαμε και που δουλεύει) Ελπίζω μη βρει η γυναίκα μου αυτο το τόπικ ever. :fight_fryingpan:

Tέλος πάντων και εν ολιγης, χαίρομαι ιδιαίτερα που εξαπλώνετε η φάση και καθημερινά βλέπουμε ανθρώπους εμπλεκόμενους με το η.τ. και εύχομαι κ εγώ με την σειρά μου όπως είπε και ο συνφορουμίτης και παλιός ατμιστής και μέλος atmistis, να ψάχνουμε μια μέρα για τυχόν καπνιστές.

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1396 στις: Απριλίου 07, 2016, 01:04 »
Σαββάτο & Κυριακή εθεάθη συνατμίστρια σε πρωϊνό ξενοδοχείου στην Αθήνα.
Είχε istick 40w με CE5...   :wall:


Κοίταζε τα ντουμάνια που έβγαζα (διακριτικά) με το vtc mini & τον kabuki και προβληματιζόταν αλλά δε μου μίλησε. Κακό του κεφαλιού της...

Αποσυνδεδεμένος nikosxatz

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1397 στις: Απριλίου 07, 2016, 19:30 »
Καλά, οι ταρίφες πρέπει να είναι η επαγγελματική ομάδα με τους περισσότερους ατμιστές.
Χαμός  :))

Και οι περιπτεράδες, τώρα τελευταία! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1398 στις: Απριλίου 18, 2016, 17:30 »
Εχθές είδα 2 καπνιστές!
Σε περιοχές με "δυνατά" ατμομάγαζα, οι καπνιστές τείνουν προς εξαφάνιση.
Ένας respect καταστηματάρχης μου είχε πει κάποτε:
"Η επιτυχία ενός καταστήματος, μετριέται στην ποσότητα των νέων ατμιστών που έχει δημιουργήσει."

Αποσυνδεδεμένος kop79

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1399 στις: Απριλίου 18, 2016, 20:52 »
Τις προάλλες στον συρμό του Μετρό, μέρα μεσημέρι, μπαίνει κυρία 50άρα, με ροζ iStick και μίνι Ναυτίλο στο ένα χέρι, κινητό και καφέ στο άλλο. Κάθεται λίγο πιο μακριά από μένα και παίρνει δύο διακριτικές τζούρες. Δεν κουνήθηκε βλέφαρο από κανέναν!  :respect:
Κατά τα άλλα, στη δουλειά μου εκτός από εμένα το τελευταίο δίμηνο τουλάχιστον άλλα τέσσερα άτομα έρχονται με μοντάκια και το ντουμάνι πέφτει σύννεφο, χωρίς καμία διαμαρτυρία από τους άλλοτε έτοιμους για καυγά αντικαπνιστές...

Αποσυνδεδεμένος JOHNLFC66

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1400 στις: Απριλίου 18, 2016, 21:15 »
Στο bar που δουλεύω, τον τελευταίο καιρό το ποσοστό υπέρ του ΚΤ έχει μειωθεί πολύ. Υπάρχουν βραδιές που η πλειοψηφία είναι άνθρωποι με ΗΤ (κυρίως οι μεγαλύτερες ηλικίες). Τη Παρασκευή που μας πέρασε τα φόρτωσα και λίγο στον κόκορα για λίγη ώρα, καθώς είχα μπροστά μου 2 τύπους με όχι και τόσο καλό εξοπλισμό, που με ρωτούσαν για τα δικά μου και πως να τα αποκτήσουν (τους έδωσα και δοκίμασαν). Γενικά παρατηρώ μια ραγδαία  εξάπλωση του ΗΤ.

Αποσυνδεδεμένος tsoupakas

  • **
  • 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Hurricane,Taifun GT 2 & GSL ,Squape,KF V4,KLP
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1401 στις: Απριλίου 19, 2016, 08:24 »
Ελ. Βενιζελος στην έξω καφετέρια στις αναχωρήσεις ωρα 8.15, θεριακλης μεσήλικας με την τσιγαρουκλα στο χέρι έριξε τρελό βρίσιμο σε μένα κ σε έναν άλλο ατμιστη, γιατί λέει τον ενοχλούσε αυτή η μαλ@κια που 'καπνιζουμε' κ ο 'καπνος' που βγάζουμε.Εγω με kfv3 mini κ ο άλλος κύριος με ναυτιλακο από όσο πρόλαβα να δω...καλημέρα μας. ..

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος prevezano

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1402 στις: Απριλίου 19, 2016, 09:54 »
Ε ρε dripper με 0.2Ω στα 100watt Που θέλουν μερικοί στην μούρη. .!!

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1403 στις: Απριλίου 19, 2016, 21:08 »
Όταν κάποιος είναι λίγος.όταν κάποιος είναι ..μικρός.. όταν κάποιος είναι δογματικός.τότε φυσικό είναι να μην καταλαβαίνει ,ούτε να θέλει να προσπαθήσει να ΔΕΙ.άλλα υπερασπίζετε τα κεκτημένα του από φόβο μην τα υπερκεράσει το ΝΈΟ. Κλάιν μάιν λέγαμε παλιά

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1404 στις: Απριλίου 19, 2016, 21:50 »
Σήμερα σε έλεγχο που μόλις είχα ολοκληρώσει, στρεσαρισμένη είπα να βγάλω το Η.Τ να κάνω μια τζούρα να ξεχαρμανιάσω.

Εκείνη τη στιγμή βλέπω έναν υπεύθυνο να βγάζει το δικό του εξοπλισμό που ήταν πολύ πιο εμφανίσημος απ τον δικό μου (κατα πάσα πιθανότητα πολύ καλύτερος, αλλα δεν κατέχω απο αυτα).

Ε, κόμπλαρα και έμεινα άκαπνη.

Δεν ξέρω γιατι ντρέπομαι να βγάλω το Η.Τ. μου, ενω δεν ντρεπόμουν πριν που βρωμοκοπούσα.

Αποσυνδεδεμένος gstriftos

  • **
  • 200
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλιά έστριβά τσιγάρα,τώρα αντιστάσεις..
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1405 στις: Απριλίου 19, 2016, 22:07 »
Σημασία δεν έχει ο εξοπλισμός.
Σημασία έχει να σε κρατάει μακρία από τα βρωμοσωληνάκια.
Δεν έχει θέση η ντροπή, δεν κάνεις κάτι μιερό ή ανήθικο.

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1406 στις: Απριλίου 19, 2016, 22:12 »
Σήμερα σε έλεγχο που μόλις είχα ολοκληρώσει, στρεσαρισμένη είπα να βγάλω το Η.Τ να κάνω μια τζούρα να ξεχαρμανιάσω.
Εκείνη τη στιγμή βλέπω έναν υπεύθυνο να βγάζει το δικό του εξοπλισμό που ήταν πολύ πιο εμφανίσημος απ τον δικό μου (κατα πάσα πιθανότητα πολύ καλύτερος, αλλα δεν κατέχω απο αυτα).
Ε, κόμπλαρα και έμεινα άκαπνη.
Δεν ξέρω γιατι ντρέπομαι να βγάλω το Η.Τ. μου, ενω δεν ντρεπόμουν πριν που βρωμοκοπούσα.

Εσείς ΣΔΟΕ να υποθέσω και ο κύριος υπεύθυνος του ελεγχόμενου λογιστηρίου; Σωστά;

Αν εσείς ήσασταν στρεσαρισμένη, που να δείτε ο κύριος υπεύθυνος. Το ηλεκτρονικό τσιγάρο ήταν μάλλον περιττό στην προσπάθεια να βγάλει ατμό κι απ' τα αυτιά του ακόμα...

ΥΓ. Ελπίζω να θυμηθείτε τον πληθυντικό της ευγενείας που χρησιμοποίησα σ' αυτό το μήνυμα στις μελλοντικές δικές μας συνεργασίες... :respect_hat:



Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1407 στις: Απριλίου 19, 2016, 22:34 »
cpbaroque
Μην ανησυχείς, με νικ civil δεν θα μπορούσα να ειμαι του σδοε. Οπότε μπορείς να μου μιλάς στον ενικό, δεν ειμαι κόρη Ναυάρχου (όπως στη γνωστή ταινία).
Πάντως απο τότε που δοκίμασα το Η.Τ. πριν ενα μηνα, δεν θέλω καθόλου το κανονικό. Δεν το έχω επιθυμήσει, και αντίθετα ειμαι ενθουσιασμένη.

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1408 στις: Απριλίου 19, 2016, 22:39 »
Εγω παλι ειμαι της γνωμης, πως αυτο το νημα καπου εδω,  πρεπει να κλειδωσει, για να το θαυμαζουν στο μελλον ως μουσειακο εκθεμα, οι μελλοντικες γενιες!  Ειναι τοσο ραγδαια η εξαπλωση, που δεν εχει πλεον νοημα να μιλαμε για τους συνατμιστες που βλεπουμε καθημερινα! Μιλαμε για κανονικη επιδημια!  ;D

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1409 στις: Απριλίου 19, 2016, 22:40 »
cpbaroque
Μην ανησυχείς, με νικ civil δεν θα μπορούσα να ειμαι του σδοε.

Πολεοδομία, Αγροφυλακή, ΕΥΠ, Θεσμοί..??

Να ξέρουμε να σου κάνουμε δώρο κανένα μοντάκι που θα είσια περήφανη.. ;) :thumpup:


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Αστοχίες (ανάφλεξη-σκάσιμο) μπαταριών Ιόντων Λιθίου [Μπαταρίες για mod] 104 15481 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:37
από netsplit
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131095 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 107 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 119 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 127 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 187 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 125 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 249188 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767491 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 210 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181642 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 417 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976