vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

103 επισκέπτες, 6 χρήστες
bloodlessz, Tem, manoslykos, lagoudakis, tapantari, Milarepa

Twitter

GGTS !

Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #375 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 13:25 »
Ούτε για αστείο δεν θελω να το σκέφτομαι ... στα ματια των ανίδεων ελληνόμπατσων το GGTS θα το περάσουν σίγουρα για:



για να παραφράσω παλια γνωστή διαφήμιση δεν θα αργήσει ο καιρός που κάποιος απο μας θα ακούσει να του φωνάζουν:

"ΠΟΥΤ ΔΕ ΤΖΙ ΤΖΙ ΝΤΑΟΥΝ ΣΛΟΟΥΛΙ"

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #376 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 13:27 »
Ούτε για αστείο δεν θελω να το σκέφτομαι ... στα ματια των ανίδεων ελληνόμπατσων το GGTS θα το περάσουν σίγουρα για:

(Image removed from quote.)

για να παραφράσω παλια γνωστή διαφήμιση δεν θα αργήσει ο καιρός που κάποιος απο μας θα ακούσει να του φωνάζουν:

"ΠΟΥΤ ΔΕ ΤΖΙ ΤΖΙ ΝΤΑΟΥΝ ΣΛΟΟΥΛΙ"



καλοοοοοοοο


 :)) :)) :)) :)) :)) :))

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9606
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #377 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 13:32 »
με την βλακεία που τους δέρνει δεν αποκλείεται να κάνουν και καμιά επίσκεψη στο Funstore. Το πιθανότερο είναι ότι θα το περάσουν για πυροσωλήνα. Προσωπικά ανέστειλα κάποιες παραγγελίες λόγω των καθυστερήσεων στην ACS.

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #378 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 13:39 »
Αν φτάσαμε να θεωρείται ύποπτος όποιος στέλνει "σωλήνα" ή "κατσαρόλα" ταχυδρομικά έχουμε χάσει κάθε επαφή με το μέτρο και την κοινή λογική πατριώτες ;D

Μην αγχωνόμαστε όμως, θέατρο εν όψει εκλογών είναι, ούτε τους παίρνουμε στα σοβαρά, ούτε μας παίρνουν στα σοβαρά...

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #379 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 14:28 »
με την βλακεία που τους δέρνει δεν αποκλείεται να κάνουν και καμιά επίσκεψη στο Funstore. Το πιθανότερο είναι ότι θα το περάσουν για πυροσωλήνα. Προσωπικά ανέστειλα κάποιες παραγγελίες λόγω των καθυστερήσεων στην ACS.

Aς πανε.Θα γινουν και αυτοι ατμιστες.  ;D

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #380 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 15:45 »
Μόλις σήμερα παρέλαβα ένα GGTS  με AFS (ασφαλώς)
Αφού ξόδεψα γύρω στα 20ml υγρό για να μάθω πως δουλεύει το AFS , έχω να κάνω την εξής δήλωση ......


ΘΑΝΑΣΗ ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ  :respect: :respect: :respect:
έχεις φτιάξει ένα ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ ΜΟΝΤΕΡΝΑΣ ΤΕΧΝΗΣ !  :thumbsup_move_1:
Εγώ  :boat: σε πελάγη  :dance2: :yahoo:   , έχω βγάλει το  :lipssealed: για όσα mods έχω φτιάξει ως τώρα και ειλικρινά σου βγάζω το  :respect_hat: . θα ήθελα να  :laugh_cool_jump: απ τη χαρά μου , αλλά φοβάμαι μή   :fight_hammered2: το ταβάνι. Απο δω και πέρα θα  :sleep35: ήσυχος για το τι θα  :sun: αύριο!

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #381 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 16:22 »
Μόλις σήμερα παρέλαβα ένα GGTS  με AFS (ασφαλώς)
Αφού ξόδεψα γύρω στα 20ml υγρό για να μάθω πως δουλεύει το AFS , έχω να κάνω την εξής δήλωση ......


ΘΑΝΑΣΗ ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ  :respect: :respect: :respect:
έχεις φτιάξει ένα ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ ΜΟΝΤΕΡΝΑΣ ΤΕΧΝΗΣ !  :thumbsup_move_1:
Εγώ  :boat: σε πελάγη  :dance2: :yahoo:   , έχω βγάλει το  :lipssealed: για όσα mods έχω φτιάξει ως τώρα και ειλικρινά σου βγάζω το  :respect_hat: . θα ήθελα να  :laugh_cool_jump: απ τη χαρά μου , αλλά φοβάμαι μή   :fight_hammered2: το ταβάνι. Απο δω και πέρα θα  :sleep35: ήσυχος για το τι θα  :sun: αύριο!
Τώρα φταίω εγώ να σε πάρω στο ψιλό; Ξέρεις εσύ γιατί μιλάω! :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Καλοάτμιστο Σταύραρε! :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #382 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 17:03 »
Μόλις σήμερα παρέλαβα ένα GGTS  με AFS (ασφαλώς)
Αφού ξόδεψα γύρω στα 20ml υγρό για να μάθω πως δουλεύει το AFS , έχω να κάνω την εξής δήλωση ......


ΘΑΝΑΣΗ ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ  :respect: :respect: :respect:
έχεις φτιάξει ένα ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ ΜΟΝΤΕΡΝΑΣ ΤΕΧΝΗΣ !  :thumbsup_move_1:
Εγώ  :boat: σε πελάγη  :dance2: :yahoo:   , έχω βγάλει το  :lipssealed: για όσα mods έχω φτιάξει ως τώρα και ειλικρινά σου βγάζω το  :respect_hat: . θα ήθελα να  :laugh_cool_jump: απ τη χαρά μου , αλλά φοβάμαι μή   :fight_hammered2: το ταβάνι. Απο δω και πέρα θα  :sleep35: ήσυχος για το τι θα  :sun: αύριο!
Κουμπάρε καλοατμιστοοοοο
  

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 977
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #383 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 17:08 »
Καλοάτμιστο σε όλους.
Το GG είναι μια συσκευή που κάνει όλα όσα λέει και λειτουργεί συνεχώς απροβλημάτιστα.

Τώρα όμως που είμαστε πολλοί με το GG ας φτιάξει κανείς ένα videάκι για το πως καθαρίζετε.
Έχω δοκιμάσει
Braso και Tip-ex που είχε η γυναίκα μου και έλεγαν ότι είναι κατάλληλα για αλουμίνιο
Fritz που πρότειναν κάποιοι στο ξένο φόρουμ
αλλά ποτέ δεν κατάφερα να το κάνω σαν καινούργιο. Πάντα μένουν υπολείμματα μαυρίλας.

Η εφαρμογή αλοιφής και το τρίψιμο με σωβρακοφανέλα μπορεί να κάνει
κατάμαυρη την τελευταία αλλά δεν είναι αρκετό για να λάμψει και πάλι το GG.
Προφανώς κάτι δεν κάνω καλά.

Αποσυνδεδεμένος spiros

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #384 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 17:15 »
δυστυχως και γω εχω εντονο προβλημα με το καθαρισμα...  :-[

τοσο πολυ που σκεφτομαι να το καλυψω με καποιο πλαστικο  :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #385 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 17:21 »
Κουμπάρε καλοατμιστοοοοο
 (Image removed from quote.)  (Image removed from quote.)

σου αρεσαν τα μπαρμπαδελια ε Βαγγο  :laugh1:
Καλοριζικο και καλοατμιστω κυρ Σταυρο  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος djakisnikolaidis

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #386 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 18:07 »
Μόλις σήμερα παρέλαβα ένα GGTS  με AFS (ασφαλώς)
Αφού ξόδεψα γύρω στα 20ml υγρό για να μάθω πως δουλεύει το AFS , έχω να κάνω την εξής δήλωση ......


ΘΑΝΑΣΗ ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ  :respect: :respect: :respect:
έχεις φτιάξει ένα ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ ΜΟΝΤΕΡΝΑΣ ΤΕΧΝΗΣ !  :thumbsup_move_1:
Εγώ  :boat: σε πελάγη  :dance2: :yahoo:   , έχω βγάλει το  :lipssealed: για όσα mods έχω φτιάξει ως τώρα και ειλικρινά σου βγάζω το  :respect_hat: . θα ήθελα να  :laugh_cool_jump: απ τη χαρά μου , αλλά φοβάμαι μή   :fight_hammered2: το ταβάνι. Απο δω και πέρα θα  :sleep35: ήσυχος για το τι θα  :sun: αύριο!
      παρε κ τα μαγνητακια  αν δεν τα πηρες  θα τρελαθεις ...... :)

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #387 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 18:24 »
ευχαριστώ , ευχαριστώ !


και μια παρατήρηση ...
Αν αγοράσετε 18650 Uniquefire για το GG , ατυχήσατε...δεν χωράνε  :thumpdown:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 04, 2010, 18:45 από Abet »

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #388 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 18:56 »
Ευχαριστω ολους παιδια. Οσο για το καθαρισμα του GG θα ηταν πολυ ευκολο αν ειχατε ενα Βlack & Decker. Αντι για τρυπανι βαζετε μια ειδικη βουρτσα γυαλισματος (πολυ φθηνη) μαζι με αλοιφη autosol (πολυ φθηνη και κραταει πολλους μηνες) και γυαλιζει σε δευτερολεπτα

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #389 στις: Νοεμβρίου 04, 2010, 19:00 »

Abet
Καλοάτμιστο :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Όπως σου λέει και ο djakisnikolaidis βάλε τα μαγνητάκια στον διακόπτη......
εκεί θα δεις τρέλλαααααα.........
Στο επόμενο μηνυμά σου θα βάλεις τα διπλα χοροπηδηχτα ανθρωπάκια :thumpup: :thumpup: :thumpup: :)) :)) :))
Καλοάτμιστοοοοοο :thumpup: :thumpup: :thumpup:

fotis67

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1867 246398 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:05
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572280 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1952 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8088 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122141 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 714 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 423 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326910 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8657 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298085 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827702 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511889 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios