vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

66 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, manoslykos, Milarepa, Ribot

Twitter

RAM

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: RAM
« Απάντηση #105 στις: Αυγούστου 16, 2012, 21:37 »
Nobacco Summer Holidays 2012 height=260

Απ: RAM
« Απάντηση #106 στις: Αυγούστου 16, 2012, 22:14 »
Όταν θα έχουμε επίσημη τοποθέτηση από την εταιρεία μόνο τότε θα ξέρουμε όλα τα άλλα
είναι εικασίες ή λόγια, εμένα έτσι ο ένας , ο άλλος αλλιώς !!!!!!

Θεωρώ πως η Nobacco μια πολύ σοβαρή εταιρεία θα δώσει από μόνη της διευκρινήσεις
γιατί τα συνεργαζόμενα καταστήματα νομίζω(της Πάτρας σίγουρα)  δεν κάνουν και την
έκπτωση για τα μέλη, οπότε μιλάμε για άλλα οικονομικά δεδομένα για την απόκτηση του
Ram που αγγίζουν τα 150 € περίπου για κομπλέ πακέτο με 2 ζευγάρια μπαταριών :)

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: RAM
« Απάντηση #107 στις: Αυγούστου 17, 2012, 00:53 »
Εδώ εγώ που είμαι και ένα χρόνο μέλος, ακόμη είμαι με "χειροκίνητες" εκπτώσεις (τους το γράφω σημείωση)...
Ώσπου σταμάτησα να κάνω αγορές... :)) :))
Πάντως μιλάμε για αποκλειστικότητα την ώρα που μαγαζιά, όπως είναι το φυσιολογικό, πωλούν κανονικά στην Ελλάδα απλώς όχι το "SS" ....
Εγώ σίγουρα δε θα πάρω Κινέζικο προϊόν με τιμή Αμερικάνικη καθώς και εγγύηση Ελληνική, όποιος κατάλαβε...κατάλαβε ;)
 

Υ.Γ.>To θέμα με το RAM σταματάει εδώ για μένα κ καιρός να μπει στα "ignore", πολύ στεναχωριέμαι για το τίποτα τελικά... :thumpdown:
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 17, 2012, 03:49 από Steamboy »

Αποσυνδεδεμένος demiskalas

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: RAM
« Απάντηση #108 στις: Αυγούστου 17, 2012, 01:04 »
Νομιζω οτι στα <<ignore>>,πρεπει να μπαινουν και αλλα προιοντα.
Ισως εφτασε ο καιρος να αποκτησουμε καταναλωτικη συνηδειση,και εμεις, αφου καποιοι θελουν να μας κανουν να σκεφτομαστε  Γερμανικα,
καλα θα κανουμε να μποηκοταρουμε ισως-ισως,αλα γερμανικα και μερικα Ελληνικα προιοντα και εταιρειες ....!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Alexxb

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: RAM
« Απάντηση #109 στις: Αυγούστου 17, 2012, 01:34 »
το δικό μου το παράγγειλα από το ηλεκτρονικό κατάστημα και εστάλει από τα κεντρικά του Βύρωνα και όχι από κάποιο υποκατάστημα.επίσης από εκεί με ενημέρωσαν περι εγγυήσεως επειδή δεν είχα παραγγείλει τις μπαταρίες τους.τώρα να μου έκανε φάρσα η κοπελιά από το τηλ..δεν ξέρω..μπορεί να είχε κέφια  :laugh1: 
τεσπα κούρασε το όλο θέμα,όταν επιστρέψουν από τις διακοπές θα τους στείλω μέιλ να απαντήσουν γραπτώς τι τελικά ισχύει.

Αποσυνδεδεμένος jsirios

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing escapes from me!
RAM
« Απάντηση #110 στις: Αυγούστου 17, 2012, 02:58 »

Αποσυνδεδεμένος Drunkyard

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
  • Σύντομα θα ξεπροβάλλει.....
Απ: RAM
« Απάντηση #111 στις: Αυγούστου 17, 2012, 03:36 »
άλλοι πονηροί απο κει..

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: RAM
« Απάντηση #112 στις: Αυγούστου 17, 2012, 03:48 »
Αυτό δεν είναι το RAM είναι το Vmax (version4 κιόλας)  ;D
 8) :tongue_smilie:


 :OnTopicPlease:

Αποσυνδεδεμένος kostasnew

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
Απ: RAM
« Απάντηση #113 στις: Αυγούστου 17, 2012, 04:04 »

Εγώ σίγουρα δε θα πάρω Κινέζικο προϊόν με τιμή Αμερικάνικη καθώς και εγγύηση Ελληνική, όποιος κατάλαβε...κατάλαβε ;)
 Υ.Γ.>To θέμα με το RAM σταματάει εδώ για μένα κ καιρός να μπει στα "ignore", πολύ στεναχωριέμαι για το τίποτα τελικά... :thumpdown:


Δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο με τα γραφομενα σου :thumpup: :thumpup: :thumpup: :yes: :yes: :yes: :yes: ignore σε ΟΛΕΣ τις  υπερτιμημενες ατμιστικες '' ΦΟΥΣΚΕΣ'' που σκανε κατα καιρους.

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: RAM
« Απάντηση #114 στις: Αυγούστου 17, 2012, 06:57 »
... από τα κεντρικά του Βύρωνα ... με ενημέρωσαν περι εγγυήσεως επειδή δεν είχα παραγγείλει τις μπαταρίες τους...
Aρα δεν έχει εγγύηση γιατί άν συμβεί κάτι σίγουρα θα φταίνε οι δικές σου ακατάλληλες μπαταρίες φορτισμένες σε επίσης ακατάλληλο φορτιστή...
Για να έχεις εγγύηση πρέπει  πρώτα να πληρώσεις 150 Euro και μετά βλέπουμε -γιατί, αφού εμπλέκουν τις μπαταρίες στους όρους της εγγύησης πάντα μπορεί π.χ. να τις βάλεις...ανάποδα ή να τις φορτίσεις...λάθος σε...ακατάλληλους όχι Nobacco RAM φορτιστές...
Τέλος πάντων το θέμα Nobacco RAM κλείνει και για μένα γιατί δεν έχει κανένα νόημα πλέον να ασχολείται κανείς..
Το μόνο που μπορούμε -και επιβάλλεται να κάνουμε- είναι να αγνοήσουμε το προιόν καθώς και όλα τα προιόντα και μαγαζιά με την ίδια πολιτική sale & aftersale...

Αποσυνδεδεμένος jsirios

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing escapes from me!
RAM
« Απάντηση #115 στις: Αυγούστου 17, 2012, 09:41 »
Αυτό δεν είναι το RAM είναι το Vmax (version4 κιόλας)  ;D
 8) :tongue_smilie:


 :OnTopicPlease:
τι λες βρε Βαγγέλη τι άλλο προϊόν ;; Αυτό είναι το ss που έχει και η nobacco έτσι ονομάζεται Κανονικά και θα το έχουμε σε λίγο καιρό σε σούπερ τιμουλα ηδικα για τα μέλη ! με ενοιμερωσε ένας φίλος ..... Υπομονή να περάσει ο Αύγουστος :-)


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Απ: RAM
« Απάντηση #116 στις: Αυγούστου 17, 2012, 09:52 »
Το νήμα εδώ είναι για το Ram της Νobacco όχι για το V Max
Μπορεί να είναι διαφορετικό ή με κάποιες τροποποιήσεις από το V Max



Αποσυνδεδεμένος stelakis1

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
  • Βάρκιζα τέλος...
Απ: RAM
« Απάντηση #117 στις: Αυγούστου 17, 2012, 10:59 »
Παντως αφου υπαρχει αυτη η επισημη απαντηση καταστηματος της αλυσιδας (που μπηκε και πιο πριν) δεν καταλαβαινω γιατι ακομα υπαρχει απορια για την εγγυηση.
Το λεει σαφως.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: RAM
« Απάντηση #118 στις: Αυγούστου 17, 2012, 11:34 »
γιατι απλα δεν ειναι επισημη απαντηση. ειναι απλα μια απαντηση χωρις συνεχσια και διευκρινησεις. η επισημη εγγυηση, βρισκεται στο σαιτ της νομπακο. και γο μονο που λεει ειναι περι ακταλληλων μπαταριων. ολα τα γπολοιπα ειναι απλα εικασιες ΕΑΝ δεν ισχυει τελικα η επισημη θεση της εταιριας. οποτε εξακολουθω να μην καταλαβαινω προς τι η ολη φασαρια. Σωνει και καλα να τους βγαλουμε απατεωνες;

Αποσυνδεδεμένος stelakis1

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
  • Βάρκιζα τέλος...
Απ: RAM
« Απάντηση #119 στις: Αυγούστου 17, 2012, 11:47 »
Αλεξ απο εμενα τουλαχιστον, και θελω να το ξεκαθαρισω, δεν υπαρχει ουτε προσπαθεια για να αναδειξω ουτε την τιμιοτητα ουτε τη λαμογια της εταιρειας.
Αλλα δεν μπορουμε να λεμε οτι απαντηση απο Nobacco Store δεν ειναι φερεγγυα, το καταλαβαινεις αυτο.
Ή να τα βρει το καταστημα με τη μαμα ή σαν καταναλωτης πρεπει να εχω στο μυαλο μου το worst case scenario. Ετσι δεν ειναι;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1878 248078 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 30, 2024, 19:28
από ThioVag
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1416 181217 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:12
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 257 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 232 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572996 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2192 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8333 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1123127 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 898 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 607 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327783 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 9048 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis