vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

161 επισκέπτες, 3 χρήστες
camber, Sergios, Mimhsdr

Twitter

Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου

Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #720 στις: Αυγούστου 14, 2015, 17:59 »
Sorries που δεν έκανα update νωρίτερα, η αλήθεια είναι πως με την... εγκατάσταση των Windows 10 ξεχάστηκα.

Κατόπιν επιμονής στο... ρούφηγμα, η κατάσταση βελτιώθηκε - αν και εξακολουθεί να θέλει λίγο παραπάνω αρωματάκι για να μην ενοχλεί. ΔΕΝ επιχείρησα καθάρισμα ακόμα, διότι ως μανιώδης (πρώην) καπνιστής (και νυν ατμιστής), "δεν με παίρνει" να μην το έχω διαθέσιμο για παραπάνω από πεντάλεπτο. Που μας φέρνει στο εξής...

Το αποφάσισα. Θα σκάσω άλλο ένα καταραμένο κατοστάρικο, έστω, μέσα στο επόμενο μήνα - δίμηνο αν όχι εδώ-και-τώρα, να πάρω δεύτερο σετάκι. Και μόνο η σκέψη πως κάτι μπορεί να τύχει στον Atlantis ή στο iStick 30W και να ξεμείνω, επιστρέφοντας στο κανονικό τσιγάρο, μου προκαλεί φρίκη.

Έχοντας αυτό κατά νου, λοιπόν, τι προτείνετε να πάρω; Μιλάω για ΟΛΑ τα "συμπράγκαλα", ΟΛΟ το "πακέτο" με μέχρι €100: μοντάκι (θα προτιμούσα κάτι δυνατότερο - με μεγαλύτερη αυτονομία από το iStick 30w), ατμιστή (υπάρχει κάτι ΑΚΟΜΑ πιο "δυνατό" σε αέρα/τζούρα για mouth-to-lung από τον Atlantis σε RBA;), σύρματα, "γυριστήρια" (γιατί για στρίψιμο coil με το χέρι σε κατσαβίδι, μάλλον δεν το έχω - ακόμη)... Καλοί οι "οικονομικοί" RBAs που είπατε, μα βλέπω πολλούς εδώ να μιλάνε συνεχώς για kayfun lite πάλι και πάλι. Είναι ΤΟΣΟ καλός, και μπορώ να βρω κανέναν αξιόπιστο και σχεδόν ισάξιο κλώνο του πακετάκι με μοντάκι για τα παραπάνω φράγκα; Όχι τίποτε άλλο, είδα πως ο οριτζινάλε υπάρχει μόνο στο εξωτερικό (ίσως δεν έψαξα αρκετά καλά) και πάει μόνος του κοντά στο κατοστάρικο.

Σημειώνω πως θα προτιμούσα, αν υπάρχει, κανένα ελληνικό κατάστημα όπου να υπάρχει πακετάκι με τα άπαντα (και πιθανόν κάποια εκπτωσούλα από το forum :-P ), ώστε ΑΝ τύχει καμία στραβή, να ξέρω πού να πάω με το ρόπαλο :-D

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #721 στις: Αυγούστου 14, 2015, 18:34 »
Για παραπάνω αυτονομία από το 30αρι μπορείς να πας στο istick 50w που έχει σχεδόν διπλάσια αυτονομία, αλλά και είανι σημαντικά ογκοδέστερο. Ο kayfun Lite plus βλέπεις να συζητείται τόσο διότι είναι ένας πολύ εύχρηστος και εύκολος στο στήσιμο επισκευάσιμος. Το σετάκι βέβαια istick50w και KFL+ θα σου βγει μάλλον προς τα 120 καθώς 60 κοστίζει ο KFL+ και άλλα 60 περίπου θες για το 50αρι. Αλλά γενικά ότι αφορά τους επισκευάσιμους σκέψου ότι πλέον αφαιρείς το κόστος απόκτησης κεφαλών που ανάλογα με τον ατμο που έχει ο καθένας παίζουν 3-5 ευρώ. Μια αντίσταση με μπαμπάκι παίζει να σου κοστίζει λιγότερο από 20cents και την αλλάζεις μια φορά το τριήμερο χονδρικά.

Αποσυνδεδεμένος lipo

  • **
  • 138
Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #722 στις: Αυγούστου 14, 2015, 18:45 »
Καλησπερα.
Εχω εναν subtank mini v1 και προσφατα εφτιαξα την πρωτη μου αντισταση και εμεινα αφωνος με τιν ποιοτητα τις τζουρας και γευσης και διαβαζοντας αρκετα το φορυμ σκευτομαι να προχωρησω σε αγορα καποιου καλυτερου.Σκευτομουν Lemo2 i Triton αλλα εχω μια υποψια οτι δεν θα δω μεγαλη διαφορα απο αυτον που εχω .
Εσεις τι προτεινετε ?

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #723 στις: Αυγούστου 14, 2015, 19:04 »
Φιλε μου lipo εγω αρχεισα ακριβωσ αντιθετα ειχα το lemo2 και εψαχνα καπιο ατμο που να  μπορη να εχει οτι και lemo τελικα σημερα μετα απο πολλυ ψαξιμο ειρθε στα χερια μου ο subtank mini στυσιμο και στουσ 2 με ν200  030mm σε  2.5 χιλ πυρινα 8 στροφεσ στο κουρο κοιλ 0.11ΩΜ  το αποτελεσμα πραγαατικα και η 2 γευση χτυπημα και ντουμανη τελιο οσο αφωρα φυσικα τα δυκα μου γουστα πραγματικα ο lemo βρηκε ενα ισαξιο αντιπαλο και εγω 2 ατμο που θα τουσ εναλασω με πολλυ χαρα
Αν ψαχνησ λοιπων φιλε μου κατι αντιστοιχο του suptank mini Ναι στο lemo 2 θα το βρησ

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #724 στις: Αυγούστου 14, 2015, 19:12 »
Sorries που δεν έκανα update νωρίτερα, η αλήθεια είναι πως με την... εγκατάσταση των Windows 10 ξεχάστηκα.

Κατόπιν επιμονής στο... ρούφηγμα, η κατάσταση βελτιώθηκε - αν και εξακολουθεί να θέλει λίγο παραπάνω αρωματάκι για να μην ενοχλεί. ΔΕΝ επιχείρησα καθάρισμα ακόμα, διότι ως μανιώδης (πρώην) καπνιστής (και νυν ατμιστής), "δεν με παίρνει" να μην το έχω διαθέσιμο για παραπάνω από πεντάλεπτο. Που μας φέρνει στο εξής...

Το αποφάσισα. Θα σκάσω άλλο ένα καταραμένο κατοστάρικο, έστω, μέσα στο επόμενο μήνα - δίμηνο αν όχι εδώ-και-τώρα, να πάρω δεύτερο σετάκι. Και μόνο η σκέψη πως κάτι μπορεί να τύχει στον Atlantis ή στο iStick 30W και να ξεμείνω, επιστρέφοντας στο κανονικό τσιγάρο, μου προκαλεί φρίκη.

Έχοντας αυτό κατά νου, λοιπόν, τι προτείνετε να πάρω; Μιλάω για ΟΛΑ τα "συμπράγκαλα", ΟΛΟ το "πακέτο" με μέχρι €100: μοντάκι (θα προτιμούσα κάτι δυνατότερο - με μεγαλύτερη αυτονομία από το iStick 30w), ατμιστή (υπάρχει κάτι ΑΚΟΜΑ πιο "δυνατό" σε αέρα/τζούρα για mouth-to-lung από τον Atlantis σε RBA;), σύρματα, "γυριστήρια" (γιατί για στρίψιμο coil με το χέρι σε κατσαβίδι, μάλλον δεν το έχω - ακόμη)... Καλοί οι "οικονομικοί" RBAs που είπατε, μα βλέπω πολλούς εδώ να μιλάνε συνεχώς για kayfun lite πάλι και πάλι. Είναι ΤΟΣΟ καλός, και μπορώ να βρω κανέναν αξιόπιστο και σχεδόν ισάξιο κλώνο του πακετάκι με μοντάκι για τα παραπάνω φράγκα; Όχι τίποτε άλλο, είδα πως ο οριτζινάλε υπάρχει μόνο στο εξωτερικό (ίσως δεν έψαξα αρκετά καλά) και πάει μόνος του κοντά στο κατοστάρικο.

Σημειώνω πως θα προτιμούσα, αν υπάρχει, κανένα ελληνικό κατάστημα όπου να υπάρχει πακετάκι με τα άπαντα (και πιθανόν κάποια εκπτωσούλα από το forum :-P ), ώστε ΑΝ τύχει καμία στραβή, να ξέρω πού να πάω με το ρόπαλο :-D
Εναλλακτικα μπορεις μαζι το 50αρι istick που λεει ο φιλος να παρεις τον expromizer που εχει χαμηλοτερο κοστος και ειναι πιο ευχρηστος,αποδοτικος και κανεις στησιμο οπως στον kayfun

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #725 στις: Αυγούστου 14, 2015, 19:40 »
Αυτοί που είναι υβρίδια, όπως ο Triton και ο Subtank δηλαδή βγήκαν κατά βάση για να δουλεύουν με εργοστασιακές κεφαλές αλλά έχουν και επισκευάσιμο κομμάτι συνήθως σε περιορίζουν από άποψη χώρου από όσο ξέρω. Έχεις λιγότερο χώρο για στήσιμο και συνεπώς περιορίζεσαι σε λεπτότερα σύρματα ώστε να βγάλεις την επιθυμητή αντίσταση. Αν έχεις ήδη έναν subtank θα σου πρότεινα να πας σε κάτι καθαρά επισκευάσιμο.

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #726 στις: Αυγούστου 14, 2015, 19:45 »
Εφοσον εχεις  ηδη εναν subtank τοτε για τους λογους που λεει ο φιλος πας για καθαρο επισκευασιμο,ετσι το βλεπω κι εγω

Αποσυνδεδεμένος lipo

  • **
  • 138
Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #727 στις: Αυγούστου 14, 2015, 19:48 »
Αυτο σκεφτομαι και εγω . Για αυτο ρωτησα για προτασεις και βασικα μεχρι 50ε

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #728 στις: Αυγούστου 14, 2015, 19:52 »
Αν έχεις απόλυτο ταβάνι τα 50ευρώ τότε ο KFL+ αποκλείεται. Value σε αυτά τα λεφτά είναι όπως σου ειπαν και πιο πάνω ο expromizer που πρέπει να βγαίνει στα 45 ευρώ και έχουν ασχοληθεί και οι steam tuners μαζί του, οπότε παίζει να βρεις και ωραία παιχνιδάκια για αυτόν.

Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #729 στις: Αυγούστου 14, 2015, 20:33 »
Οκέης, βλέπω να έχει καλές τιμές σχετικά στο ecig.gr, όπου μπορώ να τσιμπήσω το iStick 100w ή το 40W TC στα ίδια χρήματα - κάτω από πενηντάρικο (αν και το 100W θα χρειαστεί και δυο πρόσθετες μπαταρίες που ανεβάζουν το κόστος). Το θέμα είναι πως... το ψιλοφοβάμαι το 100W, αφού έχω διαβάσει στο Reddit ειρωνικά σχόλια του στυλ "με'γειές την χειροβομβίδα", και με δυο μπαταρίες, αν σκάσει, θα σου πάρει σβάρνα και τη σπλήνα. Θα μου πεις υπερβάλω, δεν συμβαίνουν αυτά, μα... δεν ξέρω. Από την άλλη, για το 40W TC διαβάζω πως από τη μια "είναι καλό", από την άλλη "είναι αδύναμο"... Βλέπω εδώ θετικά (και αρνητικά, αλλά μάλλον κυρίως θετικά) σχόλια και για τα δυο. I'm a bit lost brothers and sisters...

Για ατμοποιητή δε, έχει και τον Delta 2, και έναν Russia 91 (που υποθέτω είναι κλωνος του Russian / Kayfun), και τον Lemo 2. Το συνολικό πακετάκι θα με φέρει κοντά στα €100, ανάλογα με τις επιλογές - λίγο πάνω, λίγο κάτω. Βάλε και ένα στριφτήρι για coils και κανένα σύρμα-βαμβάκι...

Θα προτιμούσα να μείνω μέχρι κατοστάρικο, για μια "εμπειρία" από ίδια έως καλύτερη από το συνδυασμό iStick 30w και Atlantis - με τον οποίο την έχω καταβρεί. Χωρίς, βέβαια, να φοβάμαι πως θα μου ανατιναχτεί στη μούρη. Αν, όμως, κάτι τέτοιο είναι ανέφικτο, από το να μείνω ντε-και-καλά κάτω από τα €100, θα προτιμήσω να αναβάλλω για λίγο την αγορά και να πάρω κάτι πραγματικά αξιόλογο και αξιόπιστο στο (πολύ) κοντινό μέλλον.

Σημειώνω, μιας και εσείς "τα ξέρετε καλύτερα" από εμένα, πως αν έχω ΕΝΑ παράπονο από τον Atlantis, είναι πως θα ήθελα... "πιο εύκολο το ρούφηγμα". Δεν ξέρω πώς να το περιγράψω, μα ακόμα και στην ευρύτερη τρύπα, μου φαίνεται "σφιγμένος" - και, ταυτόχρονα, σαν να "χάνει γεύση" σε σχέση με τις μικρότερες τρύπες που παρέχει. Μάλλον τα θέλω όλα δικά μου όμως, έτσι; :-D

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #730 στις: Αυγούστου 14, 2015, 20:38 »
(υπάρχει κάτι ΑΚΟΜΑ πιο "δυνατό" σε αέρα/τζούρα για mouth-to-lung από τον Atlantis σε RBA;), σύρματα, "γυριστήρια" (γιατί για στρίψιμο coil με το χέρι σε κατσαβίδι, μάλλον δεν το έχω - ακόμη)... Καλοί οι "οικονομικοί" RBAs που είπατε, μα βλέπω πολλούς εδώ να μιλάνε συνεχώς για kayfun lite πάλι και πάλι. Είναι ΤΟΣΟ καλός, και μπορώ να βρω κανέναν αξιόπιστο και σχεδόν ισάξιο κλώνο του πακετάκι με μοντάκι για τα παραπάνω φράγκα;




Ακόμη πιο δυνατό από τον ατλαντίς;;;; Είσαι σίγουρος; Αν οριακά σε καλύπτει η ατλαντίδα κι αν θέλεις πνευμονικές, τότε δεν σου κάνει ο καυφούν, αλλά και δύσκολα θα βρεις άλλον ατμοποιητή πνευμονικών που να σε βολέψει.
Εννοείται πως είναι καλός ο καυφούν, αλλά είναι εντελώς άλλης φιλοσοφίας από την ατλαντίδα. δεν θέλει πολύ χαμηλές αντιστάσεις, δεν βγάζει ατελείωτα νέφη ατμού, δεν έχει εισαγωγή αέρα κατάλληλη για πνευμονικές. οι subtank, lemo 2, goblin, goliath και αρκετοί ντρίπερ είναι στο στιλ της ατλαντίδας, αλλά νομίζω όχι τόσο ισχυροί.
Από την άλλη... να ατμίζεις όλη μέρα με ατλαντίδα ή ανάλογους ατμοποιητές....  :hmmm: :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος IreneS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #731 στις: Αυγούστου 14, 2015, 20:44 »
Ducklord, 2 σχόλια με βάση αυτά που λες. Αν ο Atlantis σου φαινεται "σφιγμένος", ΜΗΝ πάρεις Kayfun ή παρόμοιο ατμοποιητή, η τζούρα του είναι "σφιχτη" και όσο κι αν πειραματιστείς με κόλπα για να τον κάνεις πιο αεράτο, Atlantis ή παραπλήσιος δε θα γίνει ποτέ. Καλύτερα δες τον Lemo 2 ή και τον Delta II.
Όσο για το μοντάκι, αν το ζητούμενό σου είναι η διάρκεια της μπαταρίας, το 40W δε νομίζω να σε καλύψει. Έχει στα καλά του τη δυνατότητα να πειραματιστείς με τον έλεγχο θερμοκρασίας και την τιμή του, αλλά δε νομίζω από αυτονομία να είναι πολύ καλύτερο (ας με διορθώσουν οι κάτοχοι αν κάνω λάθος). Το Evic VT της Joyetech  (θα το βρεις πάλι στην ecig) δεν ξέρω πόσο κοστίζει αλλά έχει 2 ενσωματωμένες μπαταρίες (ούτε αγορά μπαταριών, ούτε χώρια φορτιστές). Κοίτα κι αυτό. Αν πάντως έχεις και δεύτερο μοντάκι, δε φαντάζομαι να σε απασχολεί ιδιαίτερα η αυτονομία από ένα σημείο και μετά.

Edit: Συμφωνώ απόλυτα με την petra περί ατμοποιητών εν ολίγοις!

Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #732 στις: Αυγούστου 14, 2015, 20:50 »
@petra Αν δεις στο τελευταίο μου μήνυμα λέω πως ο Atlantis μου φαίνεται και κάπως "σφιγμένος". Έχω την εντύπωση μάλιστα - ίσως είναι ιδέα μου - πως ΔΕΝ ήταν "έτσι" πριν δυο εβδομάδες που τον πρωτοπήρα. Υποπτεύομαι πως μάλλον έχει μεγαλύτερη πυκνότητα σε συνδυασμό με λιγότερη νικοτίνη το υγρό που χρησιμοποιώ τώρα, με αποτέλεσμα να δίνει "χαμηλότερη αίσθηση" από το αγοραστό Ry69 με το οποίο τον πρωτοδοκίμασα.

Και το έλεγε η σύζυγος, "μην προσπαθείς να μειώσεις τη νικοτίνη στο 1/10 σε δυο εβδομάδες, είκοσι χρόνια καπνίζεις", δεν την άκουγα :-)

Μου φαίνεται, όμως, γενικά "σφιγμένη" η ροή αέρα. Δεν θα με ενοχλούσε λίιιιγο χαμηλότερη πυκνότητα ατμού για λίιιιιγο πιο "άνετο ρούφηγμα". Νιώθω πως, με τη βανίλια που έχω κάνει πιπίλα, σε λίγο θα βγάλω μούσκουλα στα μάγουλα :-P

@IreneS α-χά. Μά'στα. Νόμιζα πως είναι ακόμη "πιο αεράτος" ο καηφούνης. Οι Lemo 2 - Delta II ειναι "RBAs εξαρχής", όπως τους βλέπω στην ecig, ή χρειάζονται και κάποιο πρόσθετο kit (που θα ανεβάσει περισσότερο το κόστος);

Το δε Evic VT φαίνεται πολύ καλό, μα το κόστος του είναι ψιλο-απαγορευτικό (€90, εκεί που το iStick 100w έχει ένα πενηντάρικο). Αν είναι πιο ασφαλές / δυνατότερο / αξιόπιστο, να περιμένω κανα-δυο μηνάκια να μαζέψω κανένα φράγκο παραπάνω και να προτιμήσω απευθείας αυτό, από το να πάρω το iStick 100w και να σκέφτομαι μετά συνέχεια πως "πέταξα ένα πενηντάρικο ενώ με άλλα €50 θα έπαιρνα το σωστό μοντάκι".

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #733 στις: Αυγούστου 14, 2015, 20:58 »
Αν ψάχνεις κάτι φουλ αεράτο, που δεν το κατάλαβα εξ αρχής τότε μακριά από Kayfun όπως σου είπαν. Δεν ξέρω που να κοιτάξεις διότι εγώ μόνο mouth to lung κάνω. Ότι αφορά το μοντάκι, δε ξέρω αν έχει νόημα να πας σε 100αρι στικ. ατμίζεις σε τόσο ψηλά watt? Αν θες κάτι για αυτονομία το 50αρι το στικ είναι το πιο value for money και είναι και δοκιμασμένη συσκευή.
To 40αρι επειδή το έχω έχει κακή αυτονομία. Σκέψου ακόμη το δουλεύω σε απλή λειτουργία μεταβλητής τάσης και οριακά βγάζει μια μέρα χρήσης 4 περίπου ml σε νορμαλ χρήση, 10-13 watt. Οπότε γενικά δεν το συστήνω σαν αγορά. Αν θες κάτι καλό για έλεγχο θερμοκρασίας (όπου και εκεί λέγονται αρκετά παράπονα) καλύτερα περίμενε να αυξήσεις το budget να πάρεις κάτι πιο ποιοτικό να σου μείνει.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Επιλογή Πρώτου Επισκευασιμου
« Απάντηση #734 στις: Αυγούστου 14, 2015, 22:25 »
... Έχω την εντύπωση μάλιστα - ίσως είναι ιδέα μου - πως ΔΕΝ ήταν "έτσι" πριν δυο εβδομάδες που τον πρωτοπήρα.
... Νιώθω πως, με τη βανίλια που έχω κάνει πιπίλα, σε λίγο θα βγάλω μούσκουλα στα μάγουλα :-P




1) άνοιξε τον αέρα. Από τη στιγμή που ο ατλαντίς κάνει πνευμονικές, δεν υπάρχει θέμα να είναι σφιχτός ακόμη και αν ........... 
2) αρκετές βανίλιες αφήνουν πολλά κατάλοιπα. Ενα από τα συμπτώματα των κατάλοιπων πάνω στην αντίσταση είναι το σφίξιμο της τζούρας. Δεν το ελέγχεις; Πόσο παλιά είναι η αντίστασή σου;




« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 14, 2015, 22:43 από petra »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115842 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824343 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507329 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8929 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154753 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568758 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243853 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294163 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1750 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762747 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1117 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4008 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem