vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Ηλεκτρονικά στα gg?

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #75 στις: Μαΐου 28, 2012, 19:51 »
Ψιλοασχετο αλλά η Πηνελοπη δεν θα εχει εγκοπη παντως, αν καταλαβα καλα....

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #76 στις: Μαΐου 28, 2012, 19:57 »
Δεν το πρόσεξα Αρη.
Αυτή την στιγμή πάντως είμαι με εναν 510 στα 4.8 βολτ πάνω στο πρόβι, με ντριπινγκ 36αρα και ξαναθυμαμαι πώς είναι η απόλαυση στο άτμισμα...
Καμία διαφυγή αέρα...

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #77 στις: Μαΐου 28, 2012, 20:00 »
και ο οδυσσέας παίζει στο προβατο αλλά θέλει πατεντάρισμα η βάση του και μια προσθήκη στο προβατο.
Το ρευματα ομως δεν του φτάνει για 1,5 αντίσταση

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #78 στις: Μαΐου 28, 2012, 20:02 »
Δεν θέλω να έχω το GG στη βιτρίνα και να ατμιζω με το VMax η το Provari ,θέλω να ατμιζω με το GG γιατι το γουστάρω και δεν με έχει αφήσει μέχρι τώρα ποτε στα κρύα του λουτρου ;)

Αυτη σου η προταση Μιχαλη ....  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος MichalisF

  • ***
  • 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!
    • https://www.flickr.com/photos/97769829@N08/
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #79 στις: Μαΐου 28, 2012, 20:20 »
Μα αυτη είναι η αλήθεια,φανταζεσαι λοιπόν να μου προσφέρει και τις ανέσεις ενός VV?
Τι καλύτερο  :thumpup:
Τώρα για τους ρομαντικούς τι να πω ,σέβομαι τη γνώμη τους αλλα ευτυχώς τίποτα σε αυτη τη ζωή δεν μένει στάσιμο :nope: ;)

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #80 στις: Μαΐου 28, 2012, 20:23 »
Εγω ανήκω στους ρομαντικούς μάλλον, αλλά αφού θέλετε ηλεκτρονικό να ανεβάζει τα βατ, γιατί δεν έχετε πάρει το Kick η την πλακέτα του Ρώσου?
Επίσης προσωπικά ξέρω άλλες δύο υλοποιήσεις που θα βγουν σύντομα και κάνουν τέτοια δουλεία, ειδικά στο ggts λόγω του τηλεσκοπικού, μπαίνουν για πλάκα.

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #81 στις: Μαΐου 28, 2012, 20:25 »
Μιχαλη αυτο το σκεφτομαι απο την ημερα που το ανακοινωσε.....

Αλεξ74 το εχω το kick.
Θελω by Imeo δηλαδη κατι που να εχει φτιαχτει για το GGTS και οχι τσοντα.

Αποσυνδεδεμένος MichalisF

  • ***
  • 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!
    • https://www.flickr.com/photos/97769829@N08/
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #82 στις: Μαΐου 28, 2012, 20:26 »
Γιατ ο επιμενων ΕλληΝικα :yes:
Και γιατι θέλω the best of the best
Πιστεύω να σε καλυψα ;)

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #83 στις: Μαΐου 28, 2012, 20:30 »
Ειναι μια προσέγγιση και αυτό, αλλά εγώ το λέω με την σκέψη ότι ο Θανάσης δεν είναι ηλεκτρονικός.
Καλύτερα θα ήταν μια υλοποίηση απο ομάδα η άτομο που έχει δουλέψει το αντικείμενο και στο παρελθόν, παρά κάτι ολοκαίνουργιο.


Οι επόμενες δύο κυκλοφορίες θα είναι Ελληνικές και η μια απο άτομα που είναι η δουλεία τους τα ηλεκτρονικά συστήματα.

Αποσυνδεδεμένος MichalisF

  • ***
  • 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!
    • https://www.flickr.com/photos/97769829@N08/
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #84 στις: Μαΐου 28, 2012, 20:32 »
Αλεξανδρε κατα κάποιο τροπο έχεις δίκιο,αλλα ο Θανάσης ασφάλειες πουλάει και παρόλα αυτα έβγαλε το καλύτερο μηχανικο,γιατι όχι και το ηλεκτρονικό  ;)

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #85 στις: Μαΐου 28, 2012, 20:34 »
Μα το εχει αναφερει οτι συνεργαζεται με ηλεκτρονικο και καλο μαλιστα.

Οι αλλες δυο υλοποιησεις που αναφερεις ειναι πολυ ενδιαφερουσες....
Ισως ενα καινουργιο θεμα ή δεν ειναι η ωρα τους ακομη?

Αποσυνδεδεμένος MichalisF

  • ***
  • 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!
    • https://www.flickr.com/photos/97769829@N08/
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #86 στις: Μαΐου 28, 2012, 20:35 »
Όσο για τις επόμενες Ελληνικές κυκλοφορίες αν είναι καλές να είσαι σίγουρος ότι θα τις τιμήσουμε και αυτές,ειδικά αν προέρχονται απο δικα μας παιδια εδω στο φόρουμ  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #87 στις: Μαΐου 28, 2012, 20:37 »
Νομίζω ότι έχει σπουδάσει μηχανικός αλλά δεν είμαι σίγουρος, όπως και να έχει επειδή ασχολήθηκα λίγο ξώφαλτσα αυτό το διάστημα με CNC και σχέδιο σε inventor
Για το μηχανικό κομμάτι θέλεις φαντασία, για το ηλεκτρονικό θέλεις γνώσεις, εμπειρία και φυσικά εμπειρία και στο άτμισμα.

Δεν ειναι η ώρα τους και δεν είμαι ο αρμόδιος για τις καινούργιες, οι φήμες λένε πάντως για το vir ότι οι Ελληνικοί ομάδα αποχώρησε και προσωπικά τις πιστεύω.!

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #88 στις: Μαΐου 28, 2012, 20:38 »
Eγώ θα διαφωνήσω με τον Βαγγέλη οτι ο κατασκευαστής πρέπει να κάθεται στα αυγά του και να τελειοποιεί τα ήδη υπάρχοντα ειδάλλως ακόμα θα είχαμε μείνει π.χ με ένα τέλειο ggtb. So what; Για ποιο άλλο ατμιστικό εργαλείο είναι γνωστός ο Don εκτός από το πολύ καλό megalodon; Βοηθήστε με :dontknow: Eχει βγάλει κανέναν άτμο η Provape; Ξαναβοηθήστε με :dontknow: Βλέπετε μπορούμε να συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα που ασχολούνται με το ιδιο αντικείμενο χωρις όμως ουσία.

Αυτό που έχει ουσία κατα την γνώμη μου είναι οτι ακόμη και η αποτυχία ή το λάθος φέρνει τον κατασκευαστή ένα βήμα πιο κοντά στη επιτυχία και όχι στο τέλος. Εγώ χαίρομαι που ο Θανάσης ακόμη ονειρεύεται και δεν επαναπαύεται στις δάφνες του και ξεκόμπλαρε όσο αφορά τα ηλεκτρονικά. Περιμένω πολλά από τον Θανάση γιατι ως τώρα μου πρόσφερε πολλά είτε με τα gg είτε με τους άτμο μα ωστόσο ως ατμιστή μου φτάνει να έχω τις δυνατότητες ενός vmax ή provari σε ποιότητα gg που θα μου δίνει την επιλογή να αποφεύγω την κουραστική συμβιωση με τις απαιτήσεις των μηχανικών μοντ (καθαρισμα κτλ).

Το μόνο που πιστευω οτι αλλάζει την αισθητική των gg είναι το κουμπί που θα χαθει αυτη η αισθηση αγκαλιασματος  που είναι για μενα ιδανική λύση ενεργοποιησης του μοντ.

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #89 στις: Μαΐου 28, 2012, 20:42 »
Ναι ο Οδυσσέας μπορεί να παίξει ικανοποιητικά στο πρόβι με ανέβασμα του πόλου και ο ρινγκακι στο προβι αλλά αυτά είναι επιφάσεις...
Αν είναι να γυρίσουμε ενάμισο χρόνο πίσω και να αρχίσουμε πάλι τις πατέντες βαριέμαι...

Η φυσική θέση του είναι πάνω στο GG.
Εξ ου και η ιδιότυπη κατασκευή του πόλου...

« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 28, 2012, 20:49 από Gabriel74 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4698 504288 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:18
από Buliwyf
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8454 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 153524 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 567473 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 242668 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 292722 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1327 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 761661 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 768 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3687 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 13472 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21913 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis