vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

430 επισκέπτες, 6 χρήστες
manoslykos, Mimhsdr, thanos1071, Tem, Jorge, SEB

Twitter

Ηλεκτρονικά στα gg?

Αποσυνδεδεμένος WileECoyote

  • *****
  • 533
  • Φύλο: Άντρας
  • Voyage of H.M.S. Beagle - C.Darwin
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #45 στις: Μαΐου 27, 2012, 15:33 »
Το GG οι περισσότεροι από εμάς, το πήραμε γιατί συνδυάζει ποιότητα κατασκευής, απόδοση και υψηλή αισθητική.
Το θέμα είναι ότι κάθε μήνα κυκλοφορεί κάτι καινούργιο, πιθανόν κατώτερης ποιότητας και αισθητικής, αλλά με καλή απόδοση και διαφορετικές δυνατότητες από τα GG.
Επειδή αυτή η πορεία (να κυκλοφορούν δηλαδή συσκευές με όλο και περισσότερες δυνατότητες) θα συνεχιστεί, κάποια στιγμή τα GG θα γίνουν σαν τις αντίκες της ΕΛΠΑ: πανέμορφα και ζηλευτά, αλλά ξεπερασμένης τεχνολογίας και όχι για κανονική χρήση.
Αυτή τη στιγμή δεν φαίνεται στον ορίζοντα κάποια μεγάλη καινοτομία είτε στον τομέα των μπαταριών, είτε στη μέθοδο ατμοποίησης, ώστε να συνεχίσει ένα καθαρά μηχανικό μοντ να αποτελεί την καλύτερη επιλογή για την πλειοψηφία των ατμιστών. Είναι μονόδρομος λοιπόν να μπούν στο παιχνίδι του VV, VW ή κάτι σχετικού.
Προσωπικά πιστεύω ότι θα διατηρήσουν την μοναδικότητα τους και με τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα - αυτό εξάλλου είναι και το διακύβευμα (για να χρησιμοποιήσω και μια έκφραση της μόδας  :)))

Αποσυνδεδεμένος spacebeer

  • *
  • 26
  • θα τον στρωσω που θα παει ....
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #46 στις: Μαΐου 27, 2012, 15:33 »
καλησπέρα σε ολους .

εγω δεν εχω ευχαριστηθει ουτε οδδυσεα ουτε ιαττυ σε οποιοδηποτε μοντ (προβαρι paps ,)  οσο με το gg. τζουρα μακροσυρτη , γεματη χωρις σφυριγματα και τα σχετικα.

αλλα το gg θελει σχολαστικο καθαρισμα , και το βαριεμαι απιστευτα , δεν εχω και τα καταλληλα εργαλεία  , οποτε περιμενω να βγει το vir  που μονο καλο θα κανει παρα κακό.



Αποσυνδεδεμένος mihalis78

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν πιστευω να βαλουν ατμο-φορους?
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #47 στις: Μαΐου 27, 2012, 15:35 »
Ωραιο παραδειγμα Μιχαλη, αλλά οι συγχρονες ψηφιακες μηχανες τελικα εκτοπισαν σχεδον οριστικα τους παλιους θρυλους οπως ηταν η Nikon F3. Στην αρχη την ειχα στο συρταρι, μετα στην προθηκη να την θαυμαζω και τελικα στο ebay σε σκοτωμενη τιμη :-\
και τους δισκους τα cd που τα κρεμαμε στα μπαλκονια για να διωχνουμε τα περιστερια

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #48 στις: Μαΐου 27, 2012, 15:46 »
 :)) :)) εχω κι εγω στο μπαλκονι μου. Κανουν πολυ καλη δουλεια τα cd  :))

Αποσυνδεδεμένος Erik

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
  • STEAMPUNK
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #49 στις: Μαΐου 27, 2012, 16:33 »
Πιστευω το VV ή VW και γενικα η χρηση ηλεκτρονικων ειναι μονοδρομος στην εξελιξη του ΗΤ.
Οπως σχεδον ολοι διαλεξα τα GG μου για την ποιοτητα και και την εμφανιση και την αποδοση ενος μηχανικου mod.
Εννοειται οτι θα ηθελα οσο πιο σταθερη αποδοση γινεται με νεφη ατμου και πολλα βολτ απο τα GG μου αλλα αυτη τη στιγμη το εχω για οσο ειναι φρεσκια η μπαταρια μου.Γιατι λοιπον εφοσον θα μπορω να επιλεξω Μηχανικο ή Ηλεκτρονικο σε ενα mod (GGTS+Vir) να μην μου αρεσει? οποτε θελω θα το εχω μηχανικο, οποτε ηλεκτρονικο...Δεν με υποχρεωνει κανεις να το αγορασω απλα θα ειναι ενα update/expantion.

Επειδη δεν ξερουμε τι ακριβως θα κανει απλα εχουμε μονο τις δηλωσεις του κατασκευαστη οτι θα ειναι κατι διαφορετικο, πιστευω οτι κανουμε ενα σοβαρο λαθος.  Ειναι καλο να συζηταμε τα παντα γυρω απο αυτο αλλα το λαθος ειναι να μπουμε απο τωρα στη διαδικασια της συγκρισης με μοντελα που υπαρχουν αυτη τη στιγμη, με κατι που αφενος δεν εχει βγει ακομα και αφετερου δεν ξερουμε τι θα κανει. Δεν καταλαβαινω το λογο που πρεπει να γινει αυτο και την λογικη πισω απο αυτο...
Σιγουρα υπαρχουν οι δηλωσεις του κατασκευαστη οτι θα ειναι το καλυτερο και σε ολους μας κεντριζει την περιεργια αλλα πρεπει να περιμενουμε γιατι ολοα κρινονται απο το αποτελεσμα. Σιγουρα υπαρχει μεγαλη καθυστερηση απο τις αναγγελιες τις κατασκευης τους και βγαινουν καινουρια προιοντα σε αυτο το διαστημα αλλα για οσους δεν το ξερουν ο Θανασης εκτος απο τα προβληματα της κατασκευης των ηλεκτρονικων αντιμετωπιζει προβληματα υγειας οικογενειακων προσωπων που εννοειται οτι θα ριξει την προσοχη του εκει πρωτα.

Κατα την γνωμη μου θα ηταν καλο να περιμενουμε να δουμε τι θα ειναι και τι θα κανει το VIR κι μετα να συγκρινουμε και να κρινουμε. Το Vir θα ειναι κατι αρκετα διαφορετικο oπως εχει πει και ο ιδιος, οποτε ας του δωσουμε την ευκαιρια να το κανει.
Δεν θελω να δικαιολογισω ή να υπερασπιστω τον Θαναση και το καθε κατασκευαστη αλλωστε δεν κρινεται ο ιδιος αλλα το προιον του, αλλα μου αρεσει να κρινω εκ του αποτελεσματος και οχι με υποθεσεις.


Αποσυνδεδεμένος WileECoyote

  • *****
  • 533
  • Φύλο: Άντρας
  • Voyage of H.M.S. Beagle - C.Darwin
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #50 στις: Μαΐου 27, 2012, 16:43 »
Κατα την γνωμη μου θα ηταν καλο να περιμενουμε να δουμε τι θα ειναι και τι θα κανει το VIR κι μετα να συγκρινουμε και να κρινουμε.

Σ'αυτό δεν πιστεύω ότι υπάρχει καμιά αντίρρηση - τι νόημα θα είχε άλλωστε, αφού δεν ξέρουμε τι θα είναι το VIR.

Αλλά, όσο κι αν αναφέρθηκαν άλλες κατασκευές και έγινε έμμεσα μια σύγκριση, άλλο είναι το θέμα του νήματος:
αν τα GG πρέπει να ενσωματώσουν ηλεκτρονικά μέρη ή να παραμείνουν καθαρά μηχανικά.
Τουλάχιστον αυτό το ερώτημα τέθηκε σε ψηφοφορία...

Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #51 στις: Μαΐου 27, 2012, 16:44 »
Συμφωνώ με τον Ερικ,αλλά το VIR πόσο πρωτότυπο μπορεί να είναι απο την στιγμή που υπάρχει το SEMOVAR VW που ρυθμίζεις  volt αλλά και watt σε μηχανικό μοντ.
Ισως για αυτό να καθυστερεί,γιατί είναι δύσκολο να το ξεπεράσει παρόλο που ο κατασκευαστής του έχει αντιγράψει στον ατμοποιητή του συστήματα του Θανάση

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #52 στις: Μαΐου 27, 2012, 16:50 »
(Κλειδωθηκε το θεμα του PP και αν θελω εγω να ακυρωσω το ενα απο τα δυο που παρηγγειλα)
Αν θέλεις μπορείς να μην παραλάβεις φίλε pseiras. Το έγραψα και στο νήμα των κρατήσεων.
(Ενταξει εχουμε μαθει ποιοι ειναι οι καινουργιοι συντονιστες , δεν χρειαζεται να χτυπουν συνεχεια το γκλομπ στην ασπιδα για επιβεβαιωση....)
Και πίστεψέ με κομπλεξικός δεν είμαι. Ελπίζω να είμαστε ΟΚ. Ο ρόλος μου είναι να τηρούνται οι κανονισμοί. Θα είμαι εκεί κάθε φορά που δεν τηρούνται και όπως θέλεις βάφτισέ το..
και εσυ ομεγα θα πρεπει να σεβεσαι εδω μεσα καποια μελη λιγο περισσοτερο, που εχουν αφιερωσει αμετρητες ωρες στο φορουμ με την παρουσια τους, και η κριση σου να ειναι πιο αντικειμενικη και ισοτιμη, φανταζομαι καταλαβαινεις τι λεω............

Αποσυνδεδεμένος Erik

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
  • STEAMPUNK
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #53 στις: Μαΐου 27, 2012, 16:58 »
Συμφωνώ με τον Ερικ,αλλά το VIR πόσο πρωτότυπο μπορεί να είναι απο την στιγμή που υπάρχει το SEMOVAR VW που ρυθμίζεις  volt αλλά και watt σε μηχανικό μοντ.
Ισως για αυτό να καθυστερεί,γιατί είναι δύσκολο να το ξεπεράσει παρόλο που ο κατασκευαστής του έχει αντιγράψει στον ατμοποιητή του συστήματα του Θανάση

Θα ειναι αρκετα διαφορετικο φιλε Αλεξανδρε.

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #54 στις: Μαΐου 27, 2012, 16:58 »
(Κλειδωθηκε το θεμα του PP και αν θελω εγω να ακυρωσω το ενα απο τα δυο που παρηγγειλα)
Αν θέλεις μπορείς να μην παραλάβεις φίλε pseiras. Το έγραψα και στο νήμα των κρατήσεων.
(Ενταξει εχουμε μαθει ποιοι ειναι οι καινουργιοι συντονιστες , δεν χρειαζεται να χτυπουν συνεχεια το γκλομπ στην ασπιδα για επιβεβαιωση....)
Και πίστεψέ με κομπλεξικός δεν είμαι. Ελπίζω να είμαστε ΟΚ. Ο ρόλος μου είναι να τηρούνται οι κανονισμοί. Θα είμαι εκεί κάθε φορά που δεν τηρούνται και όπως θέλεις βάφτισέ το..

Τι θα πει αν θελω να μην παραλαβω ?
Ειναι σοβαρη απαντηση αυτη?
Απο που και ως που θα το αποφασισεις εσυ για μενα?
Εκει που δηλωσα οτι θελω δυο κομματια θεωρω σωστο να μπορω να ακυρωσω το ενα.
Εσυ με ποια αιτιολογια το κλειδωσες ?
Οτι δεν θα δηλωσει καποιος αλλος απο εδω και περα?
Ειναι τουλαχιστον αστειο να πιστεψω οτι εχεις μαντικες ικανοτητες.

Το κομπλεξικος το προσπερνω .....
Δεν χρειαζονται χαρακτηρισμοι και οπως βλεπεις ουτε σε χαρακτηρισα ουτε θα το κανω τωρα.
Παντως και ψευτη αν ρωτησεις θα σου πει , πιστεψε με δεν λεω ψεμματα.
Οποτε παλι δεν μου λεει κατι η απαντηση σου.

 


Αποσυνδεδεμένος Erik

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
  • STEAMPUNK
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #55 στις: Μαΐου 27, 2012, 17:00 »
Σ'αυτό δεν πιστεύω ότι υπάρχει καμιά αντίρρηση - τι νόημα θα είχε άλλωστε, αφού δεν ξέρουμε τι θα είναι το VIR.

Αλλά, όσο κι αν αναφέρθηκαν άλλες κατασκευές και έγινε έμμεσα μια σύγκριση, άλλο είναι το θέμα του νήματος:
αν τα GG πρέπει να ενσωματώσουν ηλεκτρονικά μέρη ή να παραμείνουν καθαρά μηχανικά.
Τουλάχιστον αυτό το ερώτημα τέθηκε σε ψηφοφορία...


Θαναση εννοειται οτι θελω να υπαρχουν ηλεκτρονικα μερη και μαλιστα κατ' επιλογη.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #56 στις: Μαΐου 27, 2012, 17:31 »
και εσυ ομεγα θα πρεπει να σεβεσαι εδω μεσα καποια μελη λιγο περισσοτερο, που εχουν αφιερωσει αμετρητες ωρες στο φορουμ με την παρουσια τους, και η κριση σου να ειναι πιο αντικειμενικη και ισοτιμη, φανταζομαι καταλαβαινεις τι λεω............
Οχι δεν καταλαβαινω.

Τι θα πει αν θελω να μην παραλαβω ?

Θα πει οτι θελεις να ακυρωσεις κατι για το οποιο ολες οι καταχωρησεις εχουν κλεισει. Ειτε ειναι για κρατηση , ειτε για ακυρωση.

Ειναι σοβαρη απαντηση αυτη?
Ναι είναι. Μάλλον δεν την κατανόησες .

Απο που και ως που θα το αποφασισεις εσυ για μενα?
Δεν αποφασισα κατι για εσενα. Δεν σου ειπα να αγορασεις θες δεν θες επειδη εκανες κρατηση. Ετσι θα αποφασιζα. Μήπωε είχα αποφασίσει για εσένα και όταν έκανα κρατήσεις σειριακών στο ecf για όλα τα μέλη?  :dontknow:

Εκει που δηλωσα οτι θελω δυο κομματια θεωρω σωστο να μπορω να ακυρωσω το ενα.
Εσυ με ποια αιτιολογια το κλειδωσες ?
Απλα διαβασε το τελευταιο ποστ στο νημα και θα καταλαβεις. Το εξηγω και παραπανω.

Οτι δεν θα δηλωσει καποιος αλλος απο εδω και περα?
Ειναι τουλαχιστον αστειο να πιστεψω οτι εχεις μαντικες ικανοτητες.
Δεν θα δηλωσει στη λιστα αυτη γιατι πολυ απλα εχει κλεισει και εδω και στο ecf. Με λιγα λογια ο κατασκευαστης δεν δεχεται αλλες αλλαγες. Ειτε + ειτε -. Οπότε ο καθένας θα κάνει οτι θέλει όταν έρθει η ώρα της αγοράς. Μαντικές ικανότητες?  :))
Για αυτο σου ειπα αν δεν θελεις κατι δεν το παιρνεις. Μιλας με τον εμπορο και του λες θελω ενα η κανενα η βαλε ακομα δυο.

Ολα αυτα εχουν εξηγηθει στα νηματα που εχεις συμμετασχει. Να σου θυμισω οτι εγω ειμαι αυτος που εκανα τις κρατησεις για ολους εδω περα? θα μου το χρεωσεις και σαν αρνητικο?
Ελα ρε φιλε μου. Να σαι καλα... απλά σταμάτα εδώ γιατί δεν νομίζω οτι βοηθάς κάπου. Απλά εκτίθεσαι.


Οποτε παλι δεν μου λεει κατι η απαντηση σου.
Δεν ρωτησα την αποψη σου αδερφε. Σου απαντω ακριβως με το υφακι που εχεις.

« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 27, 2012, 18:10 από Ωμέγα »

Αποσυνδεδεμένος stelakis1

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
  • Βάρκιζα τέλος...
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #57 στις: Μαΐου 28, 2012, 10:03 »
και τους δισκους τα cd που τα κρεμαμε στα μπαλκονια για να διωχνουμε τα περιστερια

Τα CD καλα κανεις, αλλα αν εχετε δισκους και θελετε να τους ξεφορτωθειτε χαριστε τους σε εμενα που ειμαι... ρετρολαγνος...  :))

Anyway, θα ηθελα να πω και κατι ακομα για τα "ηλεκτρονικα" των ΗΤ.
Αυτη τη στιγμη υπαρχουν δυο "σχολες", η μια ειναι με "συμβατικα" τροφοδοτικα που ρυθμιζει κανεις τα Volt (τα Watt ουσιαστικα) ή τα Watt ειτε χειροκινητα ειτε αυτοματα αναλογως του φορτιου (αντιστασης) και υπαρχουν και τα παλμοτροφοδοτικα που τελευταια εχουν εμφανιστει στο χωρο του ΗΤ.
Υποθετω οτι ο Θανασης εκει μεσα θα κινηθει, δεν υπαρχουν και πολλα περιθωρια ετσι κι αλλιως (ειπαμε η τεχνολογια ειναι συγκεκριμμενη και περα απο αυτο υπαρχουν και τα προβληματα χωροταξιας).

Το να εχει σαν επιλογη για καποιον ενα module ή addon κομματι, που να του μετατρεπει την μπαταριοθηκη του σε μεταβλητου Wattage, μονο κερδος μπορει να ειναι. Και οπως πολυ σωστα εχει ειπωθει, αν καποιος το θελει το παιρνει αλλιως μενει με αυτο που ηδη εχει και ολα καλα.

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #58 στις: Μαΐου 28, 2012, 10:38 »
Οχι δεν καταλαβαινω.

Επειδη τωρα ειδα την απαντηση σου ,
Θα ηθελα να σου πω οτι αν καποιος εκτιθεται αστο να το κρινει ο κοσμος.

Σου ευχομαι να ευχαριστηθεις παντως , το πρωτο σου GG προιον.
Εχεις ριξει πολυ δουλεια για να το αποκτησεις με τις λιστες , εθελοντικα κιολας χωρις να στο ζητησει καποιος.
Οποτε αν ισχυει αυτο που λενε , οτι για να ευχαριστηθεις κατι πρεπει να το εχεις "δουλεψει" δεν εχω καμια αμφιβολια , οτι ετσι θα γινει και τωρα.

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: [Ψηφοφορία] Ηλεκτρονικά στα gg?
« Απάντηση #59 στις: Μαΐου 28, 2012, 11:00 »
Όλες οι δοκιμές που έχω κάνει εγώ πάντως οδηγούν σε παλμοτροφοδοτικά και έλεγχο σε A όχι σε V για τους επισκευάσιμους τουλάχιστον του Θανάση.
Οπότε εδώ θα υπάρξουν και επιπλέον θέματα για να παίξει η κατασκευή με gg.
Ούτως η άλλως ο Οδυσσέας από εδώ και πέρα για μένα θα παίζει επάνω σε vmax μιας και δεν τον οδηγεί σωστά ούτε το provari αλλά ούτε και άλλα μηχανικά μοντ χωρίς τροποποιήσεις σε τροφοδοσία ρεύματος και αέρα.
Εννοήται ότι εκεί βρίσκετε η εξέλιξη, απλά αυτό το πράγμα δεν θέλω να το δω επάνω σε ggts, σαν ιδέα και μόνο είναι έκτρωμα, έχεις μια ευφυής μηχανική λύση και την μπασταρδεύεις με κάτι ηλεκτρονικό που βρίσκετε ένα αιώνα μπροστά της.
Συν ότι και ο ίδιος ο κατασκευαστής ως τώρα πρέσβευε διαφορετικά πράγματα.
Είναι χομπίστας και δεν αντιγράφει είναι δύο απο αυτά

@Pseiras
Τζάμπα η στη μισή τιμή μόνο ο Βαγγέλης ήταν αρκετά γάτος για να τα πέρνει, οι υπόλοιποι μπορεί να είναι όντως χομπίστες που απλά κάνουν κέφι, θέμα χρόνου είναι όλα και εγώ άλλα πίστευα και άλλα είδα να γίνονται.
Οι άνθρωποι κάνουν εμπόριο και αυτός είναι ο τρόπος του μαρκετινκ που ακολουθούν.
Θεμιτό η αθέμιτο είναι στην διακριτική ευχέρεια του καθενός, οι υπόλοιποι καλό είναι να δίνουμε αρκετό χρόνο πριν εκφέρουμε τέτοιες κρίσεις.
Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι το ίδιο.



 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102284 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176659 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 514 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 351 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22309 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285244 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209531 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68670 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315592 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15595 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126838 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95239 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem