vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

84 επισκέπτες, 5 χρήστες
camber, bloodlessz, ZoeM, manoslykos, apollwnas21

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1095 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 14:24 »
Δεν έχω πρόβλημα με την άποψη της Αγγελικής Ατμο.
Με την επιθετικότητα έχω που έβγαζε από την αρχή του θέματος σε αυτούς που κάπνιζαν κάποιο τσιγάρο.
Ναι Αγγελική θα σε ειδοποιήσω  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Αν ειλικρινά πιστεύεις ότι έχω επιθετική στάση τότε ειλικρινά σου λέω ότι λυπάμαι.  :yes: :yes: :yes: :yes:
Αν επιθετικότητα είναι η δύναμη μου να λέω όχι στο κ.τ. κ να παροτρύνω τους ανθρώπους που δηλώνουν ατμιστές να συνεχίσουν κ να μην το βάλουν
ποτέ κάτω....Τότε κ πάλι να ζητήσω εδώ συγγνώμη . :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1096 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 14:36 »

Συγγνώμη παιδιά ναι? Μα η μεγαλύτερη μαγκιά είναι το ΟΧΙ που θα πεις στον εαυτό σου να ισχύει για σένα !!!!!!!
Προτιμώ να γελάσουν όλοι σε ένα μαγαζί μαζί μου παρά να γελάσω εγώ με τον εαυτό μου.
Δλδ να ντρεπόμαστε που είμαστε ατμιστές? Γιατί δεν μπορούμε να χορέψουμε με ένα η.τ. στο χέρι?  :dontknow: :dontknow: :dontknow: 
Αμάν βρε Αγγελική! Αμέσως αρπάζεσαι! Ποιός είπε βρε ότι ντρεπόμαστε που είμαστε ατμιστές; Απλά έδωσα μια λογική εξήγηση στην όλη φάση. Όπως λέει κι ο Άλεξμαχ παραπάνω, κάποια πράγματα απλά ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ;)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1097 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 14:47 »
Δλδ εσείς τώρα το πάτε όπως η κόρη που έκοβε το κρέας πρίν το βάλει στο τηγάνι? Κ όταν ο άντρας της την ρώτησε γιατί το κάνει αυτό?
Εκείνη είπε.... Η μαμά μου το κάνει έτσι κ η γιαγιά μου!!!!!! Για να καταλάβεις πρίν μαγειρέψουν έκοβαν αρκετό κρέας γιατί δεν χωρούσε
στο τηγάνι .........κ φυσικά το πετούσαν!!!

 Μα μια μέρα όταν ο νεαρός πήγε στην πεθερά του να δει πώς το μαγειρεύει αυτό το κρέας κ την είδε να μην κόβει πια το κρέας κ την ρώτησε εκείνη είπε...

Αχ... παιδί μου ...........τώρα δεν το κόβω γιατί αγόρασα μεγαλύτερο τηγάνι κ ταιριάζει!!!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Δλδ θα ατμίζουμε σύμφωνα με ότι μας έχουν πει ότι ταιριάζει?

Αν κοιτάζουμε τι ταιριάζει κ τι δεν ταιριάζει θα χάσουμε σίγουρα το τραίνο παιδιά . :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:


Εύχομαι να γελάσατε λίγο γιατί τελικά το έχουμε όλοι ανάγκη κ δεν θέλω να στενοχωρώ κ κανέναν . :) :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος WILDE

  • *****
  • 1786
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1098 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 14:51 »
κλαίνε και οι καρέκλες εδω :lotpot: :lotpot:
Παράθεση από: zakis στις Σήμερα στις


Μολις μου ρθε η εικόνα κάποιου που προσπαθεί με μοντ και μπουκαλάκι στο χέρι να ντριπάρει πάνω στη στροφή του Ζεϊμπέκικου!!!!!
κλαίωωωω!!!!!

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1099 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 14:51 »
Τα πάντα ταιριάζουν απλά θέλουν τον χρόνο τους. Την εποχή του Αλή Πασά στα Γιάννενα με τα χαρέμια και  τους ναργιλέδες  με τις φούντες (όχι φουντάν πονηρά μυαλά) σίγουρα ένα κανονικό τσιγάρο θα φάνταζε πολύ αστείο έως και πολύ γυναικείο δεν νομίζετε? Σε 50 χρόνια από τώρα το ΗΤ μπορεί να είναι πολύ "ντεμοντέ" παίζει και αυτό ακόμα...

Αποσυνδεδεμένος martha

  • 2
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1100 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 15:05 »
14 Αυγούστου. Το έχω σημειώσει σε ένα ημερολόγιο τοίχου. Πιο πολύ για να παρατηρήσω τις αλλαγές που θα μου συμβαίνουν σε σχέση με το χρόνο. Μάλλον όταν τελειώσει το έτος και πεταχτεί το ημερολόγιο, θα ξεχαστεί σιγά σιγά και η ημερομηνία...

edit: Οκ, έβαλα τα γέλια όταν κατάλαβα ότι το post μου το έκανα σε λάθος σημείο...  ;D Ήταν για το πότε κάπνισα κτ τελευταία φορά. Σκέφτηκα να το αφήσω έτσι καθώς κανείς δεν θα το δει τώρα πια (και γιατί μου φαίνεται αστείο το λάθος μου) αλλά για να διορθώσω το λάθος έκανα το edit. Όσο για την επιθυμία για κτ, ακόμα υπάρχει και είναι καθημερινή. Θα δούμε για πόσο. Φθίνει, συνεπώς πιστεύω ότι θα σταματήσει να υπάρχει κάποια στιγμή.  :)
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 09, 2012, 21:45 από martha »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1101 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 18:14 »
Δεν θα έλεγα ότι η Αγγελική υπήρξε ποτέ εισαγγελέας και δικαστής μαζί.
Εξέφρασε τη γνώμη της, απόλυτη ίσως, αλλά απόλυτα σεβαστή και μέσα στα πλαίσια της διαλογικής συζήτησης, χωρίς να κατηγορήσει κάποιον για τις επιλογές του.


Αναφέρθηκε σε στάση μελών απέναντι στο άτμισμα. Οχι στα ίδια τα μέλη.
Οι περισσότερες απαντήσεις που πήρε ήταν στο ίδιο πνεύμα με το δικό της. Παράθεση της άλλης άποψης. Υπήρξαν όμως κι εξαιρέσεις που προσωποποίησαν το θέμα.


ΥΓ Αυτή η ρημάδα έκφραση κάνω ένα τσιγάρο και φεύγω, πώς μου έχει κολλήσει και τη λέω ακόμη κι όταν βρίσκομαι με συνατμιστές;;
Εδώ κι αν δεν ταιριάζει καθόλου το "κάνω 0,2 μλ και φεύγω!!! "
Ασχετα αν αυτό τελικά κάνω!  :)




Αποσυνδεδεμένος kiltsikis21

  • **
  • 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπάρχει πάντα ένας τρόπος εάν είσαι αποφασισμένος
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1102 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 18:18 »
Σε αυτην την περιπτωση λεμε κανω 10 τζουρες και φευγω  ;)

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1103 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 18:34 »
Εξέφρασε τη γνώμη της, απόλυτη ίσως, αλλά απόλυτα σεβαστή και μέσα στα πλαίσια της διαλογικής συζήτησης, χωρίς να κατηγορήσει κάποιον για τις επιλογές του.
Θα υπενθυμίσω πως υπήρξαν και αντίθετες απόψεις που δεν έγιναν απόλυτα σεβαστές στα πλαίσια της διαλογικής συζήτησης.
Και βλέπω πως η ένταση επανέρχεται με τις ίδιες ακριβώς αφορμές.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1104 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 18:52 »
Κιτσικις... α γεια σου! Αλλά μ΄αρέσει η παλιά φράση!
Δεν είναι επιθυμία για κ.τ. αλλά δείχνει το πόσο είχε γίνει κομμάτι της καθημερινότητας και μιας ανεμελιάς που το συνόδευε.



big sur, καλώς ήρθες στη συζήτηση. Οπως είδες, προσπεράσαμε το θέμα αυτό. Καμία ένταση κι ας το κρατήσουμε έτσι.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1105 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 18:58 »
Εγω σέβομαι ΟΛΕΣ τις αντίθετες απόψεις! Αυτούς που συμφωνουν μαζί μου φοβάμαι! κατι δέν θα πηγαίνει καλα με την παρτη τους αν συμφωνουν μαζί μου!!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1106 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 19:25 »
Εγω σημερα εκανα ενα τσιγαρακι . Ειχα καπνισει αλλο ενα πριν δυο βδομαδες και ενα αλλο πριν εναμιση μηνα .
Δεν θελω να το δαιμονοποιησω . Εμεινα χωρις τσιγαρο πανω απο 18 μηνες και δεν το αναζητησα ποτε . Αλλα επειδη φοβηθηκα μην μου γυρισει το ματι καμια μερα και κανω ενα πακετο , ειπα να κανω ενα τσιγαρακι στην χαση και στην φεξη ...
Μην σας πω πως μετα το κτ εκτιμω αφανταστα το ητ .
Ασε που απο ντουμανι και γευση το κτ ειναι για γελια .
Ενα κτ καθε οποτε.... ετσι ?  ;)

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1107 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 19:35 »
Η επιθυμία πιστεύω πάντα υπάρχει, απλά το συγκεκριμένο θέμα, έχει να κάνει καθαρά με τον κάθε άνθρωπο ξεχωριστά, ανάλογα με τον χαρακτήρα του και την ιδιοσυγκρασία του(μπορεί να είναι και η πρώτη φορά που γράφω αυτή τη λέξη ;D )...
Τι θέλω να πω με αυτό....
Ο κάθε άνθρωπος ξέρει καλύτερα απ'τον καθένα τον εαυτό του, έτσι υπάρχει ο χαρακτήρας που λέει: "ξέρω ότι και να κάνω ένα τσιγάρο μια στο τόσο, δεν θα το ξαναρχίσω κανονικά", και καλά κάνει...Από την άλλη υπάρχει και ο άλλος χαρακτήρας που μπορεί να είναι λίγο πιο "επιρρεπής", και επειδή το γνωρίζει, σου λέει:"μακριά και αγαπημένοι".
Σεβαστά και τα δύο, μιας και ο καθένας μας, γνωρίζει τον εαυτό του και τα όριά του καλύτερα από τον καθένα...


Προσωπικά ανήκω στη δεύτερη κατηγορία, και γι' αυτό :"μακριά και αγαπημένοι". ;)

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1108 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 19:57 »
Υποθέτω ότι το όλο ζήτημα έχει να κάνει και με την μαγεία και την έλξη που ασκεί  το ''απαγορευμένο''... Πιστεύω ότι η πλειοψηφία μας
έχει κατατάξει το κ.τ., υποσυνείδητα τουλάχιστον,  στην κατηγορία του ''απαγορευμένου''... Αν υπάρχει κανείς ψυχολόγος στο forum, τότε
σίγουρα θα έχει να μας πει περισσότερα. :)


Υ.Γ. Βλέπω πάντως ότι από εγκράτεια εμείς οι άντρες... σκίζουμε!!!! :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1109 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 20:02 »
Έχουμε εδώ Psychologos  :tongue_smilie:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 251 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 206 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21100 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282027 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208046 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66472 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174990 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313242 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14676 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125063 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93753 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4254 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix