vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

183 επισκέπτες, 2 χρήστες
Milarepa, lagoudakis

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος mobilem

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1080 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 12:38 »
Στον ένα χρόνο και κάτι που ατμίζω, παίζει να έχω κάνει 2-3 ολόκληρα τσιγάρα και 5-6 τζούρες από άλλους.Αυτό μόνο και μόνο για να θυμηθώ πως ήταν αυτό το διαόλι.
Ανάγκη για ΚΤ δεν ένιωσα ποτέ!
Το τελευταίο πακέτο που αγόρασα πέρσι τον Οκτώβριο το έχω ακόμα!!!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1081 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 12:53 »

Αδερφέ, απλά ήταν η μαγκιά του βαρύ ζεμπέκικου που σε παρέσυρε (και τα μάτια της μικρής μικρής φυσικά που σε έσπρωξαν στη πίστα  ;) ). Είναι η κλασική εικόνα του θεριακλή που έχουμε μέσα μας και είναι αδύνατο να βγει! Φαντάσου κάποιον να ανεβαίνει στη πίστα για να κάνει τις φιγούρες του με κανα e-Go ή ακόμα χειρότερα με κανα σλιμ τύπου e-Cab... θα γελάνε και τα γκαρσόνια κι οι λουλουδούδες :laugh1:  Αν κρατάει βέβαια κανα provari ή κανα Lambo, μπορεί να φωνάξουν και την Αστυνομία γιατί θα νομίσουν ότι κρατούσες σιδερικό και μπορεί να πας και μέσα για παράνομη οπλοφορία  :wall:


Συγγνώμη παιδιά ναι? Μα η μεγαλύτερη μαγκιά είναι το ΟΧΙ που θα πεις στον εαυτό σου να ισχύει για σένα !!!!!!!
Προτιμώ να γελάσουν όλοι σε ένα μαγαζί μαζί μου παρά να γελάσω εγώ με τον εαυτό μου.
Δλδ να ντρεπόμαστε που είμαστε ατμιστές? Γιατί δεν μπορούμε να χορέψουμε με ένα η.τ. στο χέρι?  :dontknow: :dontknow: :dontknow:




Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1082 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 13:25 »
Μήν το σοβαρεύουμε.
Πέραν του ηθικού, κλπ όχι που θα πείς, που μπορείς να το κάνεις άλλες στιγμές, το θέμα ειναι ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΥΛΗΣΕΙΣ στο τσιγάρο. Οχι να μην ξανακαπνίσεις ποτέ των ποτών.
Aν κάποιος μπορεί να το χειριστεί έτσι ας το κάνει.
Και κανείς μας Αγγελική δέν ντρέπεται που είναι ατμιστής.
Ζεϊμπέκικο με ΗΤ στο χέρι όμως, είναι σαν να βλέπεις Τσολιά να τρώει Σούσι!!!!!
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1083 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 13:32 »
Στην πιστα με GGTS και 18650 μπαταρια και kick και για ατμοποιητη Οδυσσεα long mode.
Θα θελα πολυ να το δω αυτο... :P
Απο 13 Ιουλιου αν εξαιρεσει καποιος 2-3 τζουρες που ειχα κανει στις αρχες κι αυτες απο περιεργεια δεν εχω βαλει κ.τ. στο στομα μου.Οχι γιατι νιωθω τυψεις αλλα γιατι το εχω σιχαθει.
Ακομα και στα δυσκολα ανεβαζω νικοτινη,δεν αναβω τσιγαρο.Κι οταν ετυχε για 6 ωρες να μην εχω το η.τ. μαζι μου παλι δεν αναψα κ.τ.
Το μονο που εμεινε ειναι να κοψω το η.τ. μια μερα...

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1084 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 13:35 »

@ Alex
Πίστεψέ με ότι σε λίγο καιρό κανείς δεν θα γελάει αν δει ατμιστή να χορεύει με το η.τ. στο χέρι.
Εμένα δεν μου κάνει εντύπωση πάντως ούτε θα γελούσα !   :nope: :nope: :nope: :nope: :nope:

Συγχαρητήρια θα του έδινα που είναι υπερήφανος που ατμίζει (δεν κρατάει τσιγάρο για να χορέψει αλλά το η.τ.)  κ δεν δίνει σημασία στα όποια σχόλια των καπνιστών.
  ;)

Αποσυνδεδεμένος ymeg

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1085 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 13:37 »
Είναι δηλαδή αδιανόητο να χορέψεις χωρίς τσιγάρο (κ. ή η.); Εγώ αυτό θα έκανα!
Σε γενικές γραμμές δεν ντρέπομαι καθόλου που ατμίζω και βασικά κρατώ το η.τ. μου σχεδόν πάντα στο χέρι (όπως έκανα και με το κ.τ.) Ακόμα και αν κατέβω από το αμάξι για να μπω σε ένα ψιλικατζίδικο το πιθανότερο είναι να το πάρω μαζί μου λόγω συνήθειας. Επίσης πάλι λόγω συνήθειας το πιθανότερο είναι να το βάλω στο στόμα χωρίς όμως να τραβήξω τζούρα. Δε με νοιάζει καθόλου τι θα πούνε οι άλλοι...

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1086 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 13:48 »
Αγγελική, κανείς δεν είπε κάτι για χορό και ΗΤ. γενικά!
Για Ζεϊμπέκικο μίλησε ο ανθρωπος. Μην γενικεύουμε.
Εχω κόψει ΠΟΛΥ χορό με το ΗΤ στο χέρι και αδιαφορώ παντελώς για το αν θα κοιταγε κάποιος ή όχι! Σπάω και πλάκα!
Το Ζεϊμπέκικο όμως, είναι αλλο! Παει μια χαρά ΧΩΡΙΣ τσιγάρο. Αλλα με ΗΤ ΔΕΝ παει ακόμα και αν επικρατήσει καθ ολοκληρίαν!
Ακριβώς όπως οταν πάς σε πανηγύρι ψήνουν αρνιά και όχι πάπιες.
Γειά σας!
Πείνασα!

Αποσυνδεδεμένος nikpar

  • **
  • 296
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1087 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 13:50 »
Συγγνώμη μήπως έχουμε μπερδέψει το φόρουμ με το οκανα?
Τελευταία σε αυτό το θέμα γράφει η Αγγελική σαν δικαστής και εισαγγελέας 2 σε 1.
Δηλαδή πάνω στη τρέλα του ο οποιεσδήποτε θέλει να κάνει ένα τσιγάρο το φόρουμ πρέπει να του κόψει το κεφάλι.
Παρεμπιπτόντως έχω να καπνίσω 18 μήνες κανονικό τσιγάρο εκτός τον Ιούλιο που έκανα ένα σακουλάκι καπνό που εγχειριζόταν το σκυλάκι μου.
Από τα άλλα τσιγάρα κάθε μέρα.

Από το συντονισμό: τα ποστ μεταφέρθηκαν από το νήμα Θυμάστε την ακριβή ημερομηνία του τελευταίου σας κανονικού τσιγάρου?
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 08, 2012, 18:02 από petra »

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1088 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 13:57 »
Όταν θα έρθει ένα μέλος δίχως κεφάλι σε αυτό εδώ το φόρουμ σε παρακαλώ πολύ να με ενημερώσεις!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1089 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 14:00 »
Δεν πήρε κανένας το κεφάλι κανενός, καθένας λέει τη γνώμη του.
Όσο για τα περί ΟΚΑΝΑ, τα είπαμε πριν.

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1090 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 14:04 »
Πάντως ότι και να λέτε πίσω από το αυτί δεν μπαίνει.. :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1091 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 14:06 »
Τσιγάρο έχω να κάνω καιρό
αλλά χτες χτύπησα ένα πούρο (Pardon No1) παρείτσα από ένα ποτήρι Balvenie 21
Άψογες γεύσεις κρέμας, σοκολάτας και κόκκων καφέ συνδυασμένες με γλυκιές γεύσεις φρούτων από το ουίσκι
Ότι πρέπει για μετά από ένα γεύμα με τηγανιτά καραμελωμένα χοιρινά πανσετάκια βουτηγμένα σε γλυκόξινη σάλτσα!!!!


Επίσης κάπου στην προηγούμενη βδομάδα έκανα και ένα ξεγυρισμένο ναργιλέ με κεράσι βλέποντας το dark shadows ( όσοι μπορείτε να το βρήτε δες το, πολύ καλή ταινία)!


Για μένα ο σατανάς της ιστορίας δεν είναι το τσιγάρο αλλά εμείς οι ίδιοι που επιτρέπουμε στην ζωώδη πλευρά της ύπαρξης μας να υπερισχύει της λογικής, οπότε πλέον χειρίζομαι αλλιώς το θέμα τσιγάρο και βέβαια δεν πρόκειται να θεοποιήσω το ηλεκτρονικό τσιγάρο τη στιγμή που δεν έχω την παραμικρή ιδέα αν κάνει τόσο καλό όσο διαφημίζει η όχι.


Εν κατακλείδι ο εθισμός απο το τσιγάρο για μένα κόπηκε στις 6/6/2011 απο τότε και μετά αν μου έρθει να κάνώ τσιγάρο και κολλάει και στην τρέχουσα κατάσταση δεν έχω κανένα θέμα για το αν θα το ανάψω η όχι.



Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1092 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 14:12 »
Με ολα αυτα που εφαγες ηθελες και πουρο;Νταξει εσυ κι ο Μαρινακης! :P

Αποσυνδεδεμένος nikpar

  • **
  • 296
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1093 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 14:17 »
Δεν έχω πρόβλημα με την άποψη της Αγγελικής Ατμο.
Με την επιθετικότητα έχω που έβγαζε από την αρχή του θέματος σε αυτούς που κάπνιζαν κάποιο τσιγάρο.
Ναι Αγγελική θα σε ειδοποιήσω  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1094 στις: Οκτωβρίου 08, 2012, 14:19 »
Παιδιά το θέμα προσφέρεται περισσότερο για πλάκα, παρά για σοβαρή συζήτηση και αντιπαράθεση...


Δεν είμαι ο τύπος του βαρύμαγκα με το μουστάκι, ούτε ο Κοεμτζής να σφάξω όποιον μου χαλάσει την παραγγελιά... :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Εννοείται ότι δεν ήταν θέμα εικόνας και ''image'', δεν με ενδιαφέρει τι θα σχολιάσουν τα πέριξ. Άλλωστε έχω συνηθίσει τα
άλλοτε διερευνητικά, άλλοτε χλευαστικά βλέμματα των συντοπιτών Τρικαλινών. Δεν είμαστε και πολλοί εδώ...


Ποστάρισα γιατί μου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι δεν κατάφερα να συγκρατηθώ σε μια στιγμή γεμάτη ΘΕΤΙΚΑ συναισθήματα.
Δεν θα είχα ποστάρει αν κάπνιζα σε μια στιγμή όπου θα ήμουν αγχωμένος, στεναχωρημένος, πικραμένος ή οτιδήποτε άλλο ΑΡΝΗΤΙΚΟ.


Από την άλλη, κατανοώ απόλυτα και συμφωνώ και με την Αγγελική (lol!!) αλλά και με το επιμέρους σχόλιο του Alex περί ζεμπέκικου...
(μισό λεπτό μαέστρο, κάνε μια παύση στη ζεμπεκιά, πρέπει να στάξω δυο - τρεις σταγονίτσες γιατί θα βγάλει καμμένο  :laugh1: :laugh1: :laugh1: )

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1867 246381 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:05
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572266 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1944 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8078 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122102 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 709 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 420 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326896 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8645 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298077 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827693 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511873 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios