vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

134 επισκέπτες, 7 χρήστες
antre, manoslykos, bloodlessz, Xameno_Skli, athmichalop, lagoudakis, lounik

Twitter

Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #300 στις: Ιουλίου 13, 2016, 20:43 »
Έγινε αναφορά για τους φόρους από τον Τρύφωνα. Και καλώς έγινε γιατί είναι θέμα της ελληνικής νομοθεσίας, δε μας υποχρεώνει η Ε.Ε. ως κράτος

Και κάτι άλλο, παιδιά.
Ίσως πρέπει να είμαστε πιο υποψιασμένοι εδώ μέσα μετά τα τελευταία γεγονότα. Δεν είναι και σίγουρο ότι όποιος μπαίνει και γράφει εδώ είναι οπωσδήποτε και ατμιστής. Μπορεί να εξυπηρετεί άλλα συμφέροντα. Το λέω γιατί ένα - δυο άτομα επέμειναν τόσο πολύ σ' αυτό το θέμα με τα ψυχοφάρμακα που είναι όντως να μας κάνει εντύπωση.
Εγώ πάντως αρχίζω να βλέπω περίεργα κάτι τέτοια "μέλη" που επιμένουν τόσο πολύ να μεταπείσουν.

Περαστικά Σάββα.  :)

Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #301 στις: Ιουλίου 13, 2016, 20:45 »
οπως προειπα μονο αν τους δινεις συνεχως βημα και λαβες εχουν λογο υπαρξης.η αδιαφορια μερικες φορες παιζει μεγαλο ρολο.

Αποσυνδεδεμένος savvas1350

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #302 στις: Ιουλίου 13, 2016, 20:49 »
Πολύ θετικό που ή συνέντευξή τύπου διαδόθηκε στα ΜΜΕ , ακόμα κι αν δεν αλλάξει κάτι στο νομοσχέδιο ,ή ατμιστικη κοινότητα βγήκε κερδισμένη μετά από αυτήν την καταπληκτική πρωτοβουλία . Μπράβο.

Αποσυνδεδεμένος norton

  • **
  • 318
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #303 στις: Ιουλίου 13, 2016, 20:51 »
Συμφωνώ απόλυτα, από σήμερα θα κρατιέμαι και θα τους αγνοώ!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #304 στις: Ιουλίου 13, 2016, 20:55 »
Εγώ πάλι , εκτός που χαίρομαι που έχουμε πολλά νέα μέλη, με πολλή όρεξη, χθες και σήμερα όπως λέει και ο mankar, Νομίζω πως ασχολούνται με τα ψυχοφάρμακα επειδή αυτό ρώτησε ο δημοσιογράφος και σου λέε , δεν μπορεί.. κάτι θα ξέρει αυτός γραμματιζούμενος άνθρωπος είναι.. Τι να ξέρουν αυτά τα μικρά τρολ από τέτοια πράγματα..

Επίσης, επειδή αγαπάνε πάρα πολύ την Petra, του έχει πιάσει μια αγωνία , μπας και της κάνει μήνυση η pfizer και τις πάρει αυτά τα εκατομμύρια δολλάρια που έχει βάλει στην ακρη ,για μια δύσκολη στιγμή, με τα reviews της από τα μαγαζα που της τα χώνανε..

Πάντως να πω την αλήθεια τώρα, από τον τρόπο γραφής, νομίζω ότι είναι ενας , άντε δύο άτομα αυτα (μάλλον ένας)  τα νέα μέλη που ξεπηδούν αριστερά δεξιά..

Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #305 στις: Ιουλίου 13, 2016, 21:03 »


I-5 άοπλο

O "αγάπη μονο" είσαι ρε?

Πρώτη μούρη δικέ μου, μέχρι κι ο Σεφερλης ασχολείται με την πάρτη σου




Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #306 στις: Ιουλίου 13, 2016, 21:10 »
Μπραβο σε ολους  :thumpup: :thumpup: ηταν απαιχτοι.. 
αλα οι Άλλοι. ;).οπως λένε και στο χωριο μου...ρε ειναι στέρφα.. αυτοι βαρη να τ αρμεξουνε μπας και βγαλουν γαλα  ;D
στο παζάρι κτλπ κολλογανε :angry_orange:   

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #307 στις: Ιουλίου 13, 2016, 21:28 »
1ον Μολις ειδα την αναφορα του ΑΝΤ1 για την συνευτευξη ( στο http://www.antenna.gr/webtv/watch?cid=t )απο το 45,5 και μετά.Ενα μικρό βήμα για τον άνθρωπο ,ένα τεράστιο για την ανθρωπότητα .Θετικότατο.Μικρό δείγμα μεν ,μεγάλο ως προς την εν αρχή αλλαγή, της επικρατούσας νοοτροπίας.Συνεχίζουμε.
2ον Atmos : Ίσως πρέπει να είμαστε πιο υποψιασμένοι εδώ μέσα μετά τα τελευταία γεγονότα. Δεν είναι και σίγουρο ότι όποιος μπαίνει και γράφει εδώ είναι οπωσδήποτε και ατμιστής. Μπορεί να εξυπηρετεί άλλα συμφέροντα

Είναι ποιο σίγουρο και από τον θάνατον, ,κατά την δικιά μου γνώμη ,ότι όσο περισσότερο ακουγόμαστε ,τόσο θα πολλαπλασιάζονται τέτοιου είδους φαινόμενα.

Τρόπος αντιμετώπισής?


Α.Αυτό που κάνουν πλέων σε μεγάλες ποδοσφαιρικές διοργανώσεις ,σε φαινόμενα σαλταδόρων στον αγωνιστικό χώρο.

Ποιος είναι αυτός? :Δεν τον δείχνουνε ( στην ουσία αδιαφορία ) .
Β.Μπουζούριασμα και σηκωτό έξω ,αν είναι προσβλητικός.
Γ.Googlarisma για εύρεση τρόπων αντιμετώπισης των Troll.
Δ,Δυνατό στομάχι ,και ακόμα ποιο δυνατή νόηση.
E.ΤΟ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΟΠΛΟ ΜΑΣ.
Δεν ποστάρει κανείς ,αλλά αφήνουμε μόνο τον microchip να απαντά ( αφού τόν καλέσουμε.Αν σε 1 ώρα δεν πάει μόνος του σε κέντρο απεξάρτησης ,οξείας μορφής Τζαζαρισμένων να μην με λένε Atoner.
Καλή δύναμη.!








« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 14, 2016, 01:08 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #308 στις: Ιουλίου 13, 2016, 21:35 »
αει στα διαλα ρε πστη μου... με σας τους παλιοχαρακτηρες εδω χαμω, εφαγα κ αρνητικο κουκι  απο τη leza. :wall:
γμτ....

Αποσυνδεδεμένος Foyle

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #309 στις: Ιουλίου 13, 2016, 21:37 »
Ένα μεγάλο μπράβο σε αυτούς που πάλεψαν και εκτέθηκαν για εμάς τους πολλούς. Είτε υπάρξει αποτέλεσμα είτε όχι, ένα ευχαριστώ το αξίζουν από όλους ανεξαιρέτως. Οι υπόλοιποι αν δεν έχουν σκοπό να κάνουν ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ/ΕΠΙΚΟΔΟΜΗΤΙΚΗ κριτική, ας χωθούν στα (τρολλο)λαγούμια τους.

Αυτό που με απογοήτευσε λίγο ήταν τα σχόλια στο news247, καθώς δεν τα είδα και ιδιαίτερα ενθαρρυντικά. Το δείγμα σίγουρα είναι μικρό και η κάλυψη από τα περισσότερα μέσα (copy-paste του ΑΠΕ) κακή, αλλά φοβάμαι πως παρόμοιες αντιδράσεις θα είχαν και όσοι είδαν το ρεπορτάζ στον ΑΝΤ1.  ???


@Leza
Το Champix χορηγείται μόνο με ιατρική συνταγή:
http://www.ema.europa.eu/docs/el_EL/document_library/EPAR_-_Summary_for_the_public/human/000699/WC500025252.pdf
Όταν είχα πάρει εγώ (γύρω στο 2012-13), απλά το πήρα από φαρμακείο μετά από προτροπή ιατρείου διακοπής καπνίσματος σε νοσοκομείο. Και για να βγω και λίγο off-topic, αυτή ήταν και η μόνη συμβουλή που δέχτηκα στα 10 λεπτά που με κράτησαν εκεί μέσα, μαζί με ένα ενημερωτικό φυλλλάδιο και την προτροπή να τους επισκεφτώ σε 2 βδομάδες για να δουν την προόδό μου. Η μόνη παρενέργεια που είχα ήταν ένα ελαφρύ ανακάτεμα στο στομάχι τις 1-2 πρώτες μέρες. Παρόλο που με είχε βοηθήσει στο να μειώσω στο 50% το κάπνισμα, δεν πήρα 2ο κουτι λόγω άλλων οικονομικών προτεραιοτήτων εκείνη την εποχή. Η κοπέλα μου από την άλλη είχε περισσότερες και εντονότερες παρενέργειες γι' αυτό και δεν πήρε πάνω από 1-2 χαπάκια.

Πάντως θεωρώ κι εγώ οτι ήταν λίγο άστοχη/υπερβολική η τοποθέτηση της Βούλας. Αυτό δεν είναι λόγος βέβαια να φτάνουμε και στο άλλο άκρο. Την άποψή της είπε και καλά έκανε. Αυτοί που ωρύονται, κράζουν, και πέφτουν να τη φάνε τι φοβούνται ακριβώς; Ας χαλαρώσουν, αν είναι να πέσει μήνυση, άλλος θα τη φάει.  :thumpdown:





e-spy άλλαξε φώτο. Περιμέναμε να δούμε καναν 35άρη φλωρογλυκορομαντικούλη κι έσκασε το κακομούτσουνο μπαρμπάδι ντυμένο και στυλιζαρισμένο σαν τζόβενο  :respect:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 13, 2016, 21:46 από Foyle »

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #310 στις: Ιουλίου 13, 2016, 21:39 »
αει στα διαλα ρε πστη μου... με σας τους παλιοχαρακτηρες εδω χαμω, εφαγα κ αρνητικο κουκι  απο τη leza. :wall:
γμτ....
Πατρίδα... :)  be happy....



Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #311 στις: Ιουλίου 13, 2016, 21:40 »
Λυπάμαι που θα στεναχωρήσω κάποιους αλλά νομίζω πως ο Γιώργος (Ribot) έκλεψε τις εντυπώσεις, ειδικά με το τελευταίο ντουμάνι του :laugh1:
Χαχα και εγώ του έλεγα να ντουμανιάζει προς τα αριστερά γιατί περνάει το σύννεφο μπροστά από την κάμερα του laptop και βγαίνει ασπρο το streaming.
Να μη λυπάσαι καθόλου ;), και εντυπώσεις χρειαζόταν να δοθούν για να ακουστεί κάτι γνήσιο από εμάς τους ατμιστές επιτέλους.
Αρκετοί έχουν μιλήσει "αντ' αυτού" χωρίς "αυτόν". Είπαμε, τίποτα για εμάς χωρίς εμάς.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #312 στις: Ιουλίου 13, 2016, 21:45 »
Το λινκ του ΑΝΤ1 είναι εδώ: http://www.antenna.gr/webtv/watch?cid=th3_l_d_wk4k_k8%3d  
Και είναι στο 47 λεπτό. 

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #313 στις: Ιουλίου 13, 2016, 21:46 »
2ον Atmos : Ίσως πρέπει να είμαστε πιο υποψιασμένοι εδώ μέσα μετά τα τελευταία γεγονότα. Δεν είναι και σίγουρο ότι όποιος μπαίνει και γράφει εδώ είναι οπωσδήποτε και ατμιστής. Μπορεί να εξυπηρετεί άλλα συμφέροντα
Γνωρίζω νεαρό και τον ξάδερφό του που πληρώνονται για να κάνουν αυτήν την δουλειά που λέτε. Βο(υ)λέυτηκε, και με 50% ανεργία δεν λές όχι σε τέτοια δουλειά. Αυτό σχετικό/άσχετο δεν ξέρω αν έχουν λογαριασμό εδώ μέσα.

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #314 στις: Ιουλίου 13, 2016, 21:49 »
Άνθρωπος που αναφέρεται υποτιμητικά σε κάποιον αποκαλώντας τον Ι5 άοπλο, υποτιμά στην ουσία τους ανθρώπους που λόγω σωματικών ή ψυχικών νοσημάτων δεν έχουν τις ίδιες ικανότητες με τους αρτιμελής. Θαυμάστε τον.!!!!!! Συγχαρητήρια κύριε/κυρία!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12014 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:38
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499565 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 273 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7392 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20945 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194825 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1690 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4845 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109606 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180999 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2097 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1480 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos